ZP MV ČR Šumavský skimaraton ČT

Běžecké lyžování
DATUM :26 - 28.2.2021 MÍSTO :Modrava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky -
Načítání ...
Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas 1. mezičas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas 1. mezičas
291 ALTMAN Bohumil CZE 1951 --- 3:03:21.6 1:23:25.8
328 ALTMAN Martin CZE 1976 Piseklauf team 1:21:11.0 0:39:47.5
270 ALTMAN Petr CZE 1982 Skilauf team Písek 1:24:57.9 0:41:05.3
85 ČAJČÍK Karel CZE 1957 Yacht Pardubice 1:44:28.1 0:49:43.2
416 GRABMÜLLER Ivo CZE 1962 Ski klub Šumava 1:24:53.3 0:39:59.1
415 GRABMÜLLEROVÁ Šárka CZE 1969 Ski klub Šumava 1:32:39.0 0:43:32.6
368 HARTL Tomáš CZE 1980 --- 1:37:34.9 0:46:17.1
348 HOLUB Martin CZE 1978 Triatlon team Tálín 1:28:52.3 0:41:32.0
215 HOLY Ludek CZE 1977 LK Škoda Plzeň 1:39:05.3 0:48:57.5
34 HOLÝ Štěpán CZE 1980 --- 1:10:05.9 0:33:26.2
12 HOLÝ Vladimír CZE 1976 Rejštejn 1:29:38.0 0:45:01.2
349 HUBENKA Pavel CZE 1974 --- 2:01:25.9 0:53:54.0
350 HUBENKA Roman CZE 2007 Skiklub Hlasivo 2:10:39.5 0:58:54.0
174 CHUM Jaroslav CZE 1966 --- 2:22:51.6 1:02:55.7
63 JEDLIČKOVÁ Eva CZE 1982 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1:49:55.3 0:52:12.3
362 JEHLÍKOVÁ Mirka CZE 1990 žádný 3:36:54.0 1:46:16.6
3 JENÍKOVÁ Karolína CZE 1968 Báječné ženy v běhu 4:02:02.0 1:44:42.8
414 JURÁŇ Karel CZE 1974 --- 1:30:52.5 0:42:57.6
41 KAČÍREK Karel CZE 1957 --- 2:31:00.0 1:08:32.3
75 KALA Tomáš CZE 2007 ČVK Praha 3:59:02.3 1:46:34.0
208 KALALOVA Tereza CZE 1986 Žižkovský tygři 1:29:53.9 0:42:21.8
165 KELLER Libor CZE 1955 CykloŠkoda 2:02:43.9 0:57:47.5
407 KOTRC Vladimír CZE 1941 Bušanovice 1:44:29.9 0:50:25.0
20 KOUBEK Miroslav CZE 1953 Skiklub Praha 4 3:07:31.3 1:23:45.1
22 KOUBKOVÁ Ilona CZE 1956 Spartak Praha 4 2:32:26.1 1:11:58.3
330 KÜBELBECK Roman CZE 1967 Ski klub Šumava 1:38:06.7 0:46:37.6
354 KUČEROVÁ Lucie CZE 1992 --- 2:01:37.8 0:57:29.0
11 LUKEŠ Vratislav CZE 1984 Prazdroj Plzeň 1:19:30.5 0:37:49.1
310 MACH Jan CZE 1956 --- 1:46:09.3 0:51:37.5
268 MACHOVÁ Alexandra CZE 1974 NAHOŠÍN 2:08:06.5 0:56:56.9
318 MAREK Josef CZE 1956 Klub 21 OK 2:11:29.2 0:59:57.8
123 MARHOUN Petr CZE 1981 VSK MFF UK 1:10:54.9 0:33:32.1
363 MOŠOVSKÁ Lucka CZE 1974 Báječné ženy v běhu 4:01:51.8 1:46:12.0
280 MÜLLER Martin CZE 1968 LK Pernink 1:14:50.1 0:36:28.5
352 NOVOTNÝ Jiří CZE 1960 --- 1:25:16.4 0:40:49.4
409 PETRÁK Ondra CZE 1993 TJ Prazdroj 1:19:28.9 0:37:35.8
283 PRÁT Alexandr CZE 1956 --- 1:44:07.5 0:47:31.9
366 PUMPR Petr CZE 1977 --- 1:30:55.4 0:42:05.0
92 ŘEHÁK Tomáš CZE 1958 --- 3:25:40.2 1:01:15.1
367 SAJDLOVA Jana CZE 1983 Žižkovský tygři 1:41:11.1 0:45:57.3
377 SEEMAN Tomáš CZE 1968 Medicína 1:54:33.3 0:56:03.0
178 SEEMANOVA Jana CZE 1975 T.J.Sokol Prosek 2:11:27.3 0:58:31.4
410 SLÁNSKÝ David CZE 1976 --- 2:13:34.6 1:02:51.2
98 SMOLÍK Jan CZE 1979 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1:51:05.8 0:52:57.8
110 STARY Ondřej CZE 1984 Hurteson team 1:34:07.9 0:45:29.5
364 STRÁNSKÝ Radek CZE 1977 Báječné ženy v běhu 4:01:45.3 1:44:15.0
365 SUCHÝ Jiří CZE 1976 --- 1:19:39.7 0:38:16.5
216 ŠIMEK Tomáš CZE 1963 FEL Praha 1:41:09.9 0:47:58.4
385 ŠIMURDA Martin CZE 1972 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1:14:38.0 0:35:28.1
384 ŠIMURDA Richard CZE 1971 USK CS Plzeň 1:14:40.2 0:35:30.8
406 ŠOULA Oldřich CZE 1978 Ski klub Strakonice 1:14:16.6 0:35:03.3
212 ŠVARC Pavel CZE 1983 Dva a půl osla 1:52:57.2 0:54:03.4
351 ŠVARC Petr CZE 1966 --- 1:22:37.1 0:38:05.7
308 TEPLY Robin CZE 1967 --- 1:12:34.2 0:33:55.2
74 TEPLÝ Ondřej CZE 1978 Café racers 1:10:13.2 0:33:46.9
27 TIŠER Robert CZE 1962 Wolkerovka Ski Team DSQ 0:44:18.5
408 TŮMA Zdeněk CZE 1960 --- 2:13:27.3 1:03:18.0
164 VALEČKA Adam CZE 1991 --- 1:20:44.3 0:37:12.5
274 ZAIKA Oleksandr CZE 1963 --- 1:35:39.3 0:43:51.2
52 ZELINKA Luboš CZE 1980 --- 1:56:55.9 0:56:39.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru