Specialized - EXTRÉM BIKE MOST 2021 Škoda Auto ČP MTB XCM
DATUM : | 19.6.2021 | MÍSTO : | Most |
---|
POŘADATEL : | KL Most | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.klmost.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1. okruh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 132 | LODROVÁ Amelie | 2015 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 1. / Dívky 5-6 let | 0:04:16.3 | 0:00:00.0 | 02:08.7 [1] | 1 | |
2 | 133 | NOSÁLOVÁ Gabriela | 2015 | Žamberk | 2. / Dívky 5-6 let | 0:04:17.2 | 0:00:00.8 | 02:10.2 [2] | 2 | |
3 | 131 | MAŘÍKOVÁ Anděla | 2015 | Ústecké centrum cyklistiky | 3. / Dívky 5-6 let | 0:04:20.7 | 0:00:04.3 | 02:11.3 [3] | 3 | |
4 | 31 | KUBÍN Ondřej | 2015 | Beton Bike Litvínov | 1. / Chlapci 5-6 let | 0:04:43.9 | 0:00:27.5 | 02:20.7 [4] | 4 | |
5 | 134 | KOVANDOVÁ Karolína | 2016 | ČED bike tým | 4. / Dívky 5-6 let | 0:04:44.4 | 0:00:28.0 | 02:20.9 [5] | 5 | |
6 | 43 | MATĚJŮ Albert | 2015 | TJ Banik Mezibori | 2. / Chlapci 5-6 let | 0:05:24.8 | 0:01:08.5 | 02:54.2 [7] | 7 | |
7 | 41 | VACULÍK Tomáš | 2016 | --- | 3. / Chlapci 5-6 let | 0:05:27.8 | 0:01:11.5 | 02:59.1 [10] | 10 | |
8 | 42 | STARK Emil | 2015 | Team Bauer-Werner | 4. / Chlapci 5-6 let | 0:05:28.4 | 0:01:12.0 | 02:32.9 [6] | 6 | |
9 | 121 | OČENÁŠKOVÁ Eva | 2015 | Bicykl team Ústí | 5. / Dívky 5-6 let | 0:05:31.6 | 0:01:15.3 | 02:58.3 [9] | 9 | |
10 | 35 | MYŚÍK Sebastian | 2016 | Teplice | 5. / Chlapci 5-6 let | 0:05:48.4 | 0:01:32.0 | 02:54.6 [8] | 8 | |
11 | 46 | VODICA Dominik | 2016 | Drahanský sport team | 6. / Chlapci 5-6 let | 0:05:59.7 | 0:01:43.3 | 03:09.1 [13] | 13 | |
12 | 38 | HRDÝ Michal | 2015 | --- | 7. / Chlapci 5-6 let | 0:06:14.4 | 0:01:58.0 | 03:02.9 [11] | 11 | |
13 | 129 | KŘIVANKOVA Annabel | 2015 | --- | 6. / Dívky 5-6 let | 0:06:15.6 | 0:01:59.3 | 03:13.9 [15] | 15 | |
14 | 124 | MUNČINSKÁ Vanesa | 2016 | --- | 7. / Dívky 5-6 let | 0:06:16.6 | 0:02:00.3 | 03:11.2 [14] | 14 | |
15 | 34 | TÖPFER Ondřej | 2016 | Velosport Favorit Bílina | 8. / Chlapci 5-6 let | 0:06:19.1 | 0:02:02.8 | 03:03.9 [12] | 12 | |
16 | 125 | JINDŘICHOVÁ Elena | 2015 | --- | 8. / Dívky 5-6 let | 0:06:42.9 | 0:02:26.5 | 03:39.3 [20] | 20 | |
17 | 44 | CHVOJKA Samuel | 2016 | --- | 9. / Chlapci 5-6 let | 0:06:42.9 | 0:02:26.5 | 03:17.8 [16] | 16 | |
18 | 135 | NEDVĚDOVÁ Nikol | 2015 | --- | 9. / Dívky 5-6 let | 0:06:44.9 | 0:02:28.5 | 03:31.1 [17] | 17 | |
19 | 49 | KUŽELKA Kryštof | 2016 | Most | 10. / Chlapci 5-6 let | 0:06:53.5 | 0:02:37.1 | 03:31.4 [18] | 18 | |
20 | 127 | LABAJOVÁ Lenka | 2015 | --- | 10. / Dívky 5-6 let | 0:06:57.4 | 0:02:41.0 | 03:51.2 [21] | 21 | |
21 | 32 | BURDA Mikuláš | 2015 | Kokešové Heavy Bikers | 11. / Chlapci 5-6 let | 0:06:57.9 | 0:02:41.5 | 03:32.9 [19] | 19 | |
22 | 45 | KRÁL Denis | 2015 | --- | 12. / Chlapci 5-6 let | 0:07:36.1 | 0:03:19.7 | 03:59.1 [23] | 23 | |
23 | 47 | KRČMÁŘ Jakub | 2016 | --- | 13. / Chlapci 5-6 let | 0:07:39.1 | 0:03:22.7 | 03:55.8 [22] | 22 | |
24 | 40 | VOBECKÝ Dan | 2015 | --- | 14. / Chlapci 5-6 let | 0:07:51.6 | 0:03:35.2 | 04:01.2 [24] | 24 | |
25 | 39 | KAUR David | 2016 | --- | 15. / Chlapci 5-6 let | 0:04:18.7 | - 1 Lap(s) | 04:18.7 [25] | 25 | |
26 | 122 | ADÁMKOVÁ Adéla Antonie | 2016 | --- | 11. / Dívky 5-6 let | 0:04:48.4 | - 1 Lap(s) | 04:48.4 [26] | 26 | |
27 | 48 | HOŠEK Pavel | 2016 | --- | 16. / Chlapci 5-6 let | 0:04:52.4 | - 1 Lap(s) | 04:52.4 [27] | 27 | |
28 | 36 | JIROUT Mišon | 2016 | --- | 17. / Chlapci 5-6 let | 0:05:33.6 | - 1 Lap(s) | 05:33.6 [28] | 28 | |
29 | 37 | LIDICKÝ Maxmilián | 2016 | --- | 18. / Chlapci 5-6 let | 0:08:38.4 | - 1 Lap(s) | 08:38.4 [29] | 29 | |
--- | 33 | SEDLÁČEK Hubert | 2015 | --- | . / Chlapci 5-6 let | DNS | --- | --- | --- | |
--- | 123 | BRAVENÁ Alžběta | 2015 | Hobýci | . / Dívky 5-6 let | DNS | --- | --- | --- | |
--- | 126 | NOVÁKOVÁ Lucie | 2016 | --- | . / Dívky 5-6 let | DNS | --- | --- | --- | |
--- | 128 | ŠMÍDOVÁ Stella | 2015 | Ghost Team Junior | . / Dívky 5-6 let | DNS | --- | --- | --- | |
--- | 130 | KASLOVÁ Leontýna | 2016 | --- | . / Dívky 5-6 let | DNS | --- | --- | --- |