ŠKODA CUP - BRNO - BÍTEŠ - BRNO
DATUM : | 17.4.2021 | MÍSTO : | Brno |
---|
POŘADATEL : | Český svaz cyklistiky | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.ceskysvazcyklistiky.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | KUKRLE Michael | 1994 | Elkov Kasper Czech Cycling Team | 1. / ELITE | 3:32:12.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | 155 | TUREK Daniel | 1993 | Team Felbermyar Simplon Wels | 2. / ELITE | 3:32:12.7 | 0:00:00.0 | ||
3 | 5 | OTRUBA Jakub | 1998 | Elkov Kasper Czech Cycling Team | 3. / ELITE | 3:33:37.2 | 0:01:24.5 | ||
4 | 112 | UHLIG Henri | 2001 | Rad-Net Rose Team | 1. / U23 | 3:33:37.5 | 0:01:24.8 | ||
5 | 141 | RUDYK Bartosz | 1998 | Tc Chrobry Scott Głogów | 4. / ELITE | 3:33:44.6 | 0:01:31.9 | ||
6 | 126 | FOLTÁN Adam | 2000 | Slovak National Team | 2. / U23 | 3:33:45.3 | 0:01:32.6 | ||
7 | 190 | JANISZEWSKI Sylwester | 1988 | Voster Ats Team | 5. / ELITE | 3:33:45.5 | 0:01:32.8 | ||
8 | 2 | NEUMAN Dominik | 1995 | Elkov Kasper Czech Cycling Team | 6. / ELITE | 3:33:45.9 | 0:01:33.3 | ||
9 | 163 | KMÍNEK Vojtěch | 2000 | Tj Favorit Brno | 3. / U23 | 3:33:46.3 | 0:01:33.6 | ||
10 | 174 | BABOR Daniel | 1999 | Tufo Pardus Prostějov | 4. / U23 | 3:33:46.4 | 0:01:33.7 | ||
11 | 41 | KOPECKÝ Tomáš | 2000 | Acrog Thormans | 5. / U23 | 3:33:46.9 | 0:01:34.2 | ||
12 | 153 | SCHORMAIR Fabian | 1994 | Team Felbermayr Simplon Wels | 7. / ELITE | 3:33:47.2 | 0:01:34.5 | ||
13 | 100 | KOSTAŃSKI Mateusz | 1999 | Klub Kolarski Tarnovia | 6. / U23 | 3:33:47.3 | 0:01:34.6 | ||
14 | 51 | STRÁNSKÝ Matěj | 2003 | Brilon Racing Team Mb | 7. / U23 | 3:33:47.5 | 0:01:34.8 | ||
15 | 161 | HAMPL Petr | 1993 | Tj Favorit Brno | 8. / ELITE | 3:33:48.1 | 0:01:35.4 | ||
16 | 128 | MICHALIČKA Štefan | 2000 | Slovak National Team | 8. / U23 | 3:33:48.8 | 0:01:36.2 | ||
17 | 42 | PETRUŠ Lubomír | 1990 | Alpecin Fenix Development | 9. / ELITE | 3:33:49.6 | 0:01:36.9 | ||
18 | 19 | TELECKÝ Štěpán | 2004 | Silniční Reprezentace Čr | 9. / U23 | 3:33:50.3 | 0:01:37.6 | ||
19 | 16 | SEEMAN Adam | 2004 | Silniční Reprezentace Čr | 10. / U23 | 3:33:50.6 | 0:01:37.9 | ||
20 | 10 | KELEMEN Petr | 2000 | Elkov Kasper Czech Cycling Team | 11. / U23 | 3:33:50.7 | 0:01:38.0 | ||
21 | 22 | TYRPEKL Karel | 1999 | Topforex - Att Investments Pro Cycling Team | 12. / U23 | 3:33:51.1 | 0:01:38.4 | ||
22 | 94 | LODERER Timon | 1991 | Hrinkow Advarics Cycleang | 10. / ELITE | 3:33:51.5 | 0:01:38.8 | ||
23 | 124 | BLAŠKO Matej | 2000 | Slovak National Team | 13. / U23 | 3:33:51.8 | 0:01:39.1 | ||
24 | 139 | MIERZYŃSKI Piotr | 2000 | Tc Chrobry Scott Głogów | 14. / U23 | 3:33:52.1 | 0:01:39.4 | ||
25 | 92 | KOLB Stefan | 1997 | Hrinkow Advarics Cycleang | 11. / ELITE | 3:33:52.4 | 0:01:39.7 | ||
26 | 25 | JAKOUBEK Tomáš | 1999 | Topforex - Att Investments Pro Cycling Team | 15. / U23 | 3:33:53.3 | 0:01:40.6 | ||
27 | 31 | ŠTOČEK Matúš | 1999 | Topforex - Att Investments Pro Cycling Team | 16. / U23 | 3:33:53.4 | 0:01:40.7 | ||
28 | 151 | FRIEDRICH Marko | 1998 | Team Felbermayr Simplon Wels | 12. / ELITE | 3:33:53.5 | 0:01:40.8 | ||
29 | 171 | GRUBER Pavel | 1996 | Tufo Pardus Prostějov | 13. / ELITE | 3:33:54.2 | 0:01:41.5 | ||
30 | 172 | ŘEHA Filip | 2001 | Tufo Pardus Prostějov | 17. / U23 | 3:33:54.3 | 0:01:41.6 | ||
31 | 27 | CAMRDA Karel | 2001 | Topforex - Att Investments Pro Cycling Team | 18. / U23 | 3:33:54.4 | 0:01:41.7 | ||
32 | 140 | OLSZAR Antoni | 2001 | Tc Chrobry Scott Głogów | 19. / U23 | 3:33:55.0 | 0:01:42.3 | ||
33 | 93 | KONCZER Michael | 1993 | Hrinkow Advarics Cycleang | 14. / ELITE | 3:33:55.7 | 0:01:43.0 | ||
34 | 111 | ROSNER Linus | 2001 | Rad-Net Rose Team | 20. / U23 | 3:33:55.8 | 0:01:43.1 | ||
35 | 62 | MODLITBA Vojtěch | 1996 | Ck Příbram - Fany Gastro | 15. / ELITE | 3:33:56.2 | 0:01:43.5 | ||
36 | 188 | CIEŚLIK Paweł | 1986 | Voster Ats Team | 16. / ELITE | 3:33:56.6 | 0:01:43.9 | ||
37 | 146 | KAŠPAR Jan | 2000 | Team Dukla Praha | 21. / U23 | 3:33:56.9 | 0:01:44.2 | ||
38 | 137 | BIENIEK Damian | 2000 | Tc Chrobry Scott Głogów | 22. / U23 | 3:33:57.2 | 0:01:44.5 | ||
39 | 36 | HABERMANN Richard | 1999 | Ac Sparta Praha | 23. / U23 | 3:33:57.3 | 0:01:44.6 | ||
40 | 49 | HORULKO Vladislav | 2001 | Auto Škoda Mladá Boleslav | 24. / U23 | 3:33:57.3 | 0:01:44.6 | ||
41 | 122 | TUKA Samuel | 2003 | Slávia Trenčín | 25. / U23 | 3:33:57.6 | 0:01:44.9 | ||
42 | 3 | BÁRTA Jan | 1984 | Elkov Kasper Czech Cycling Team | 17. / ELITE | 3:33:57.6 | 0:01:44.9 | ||
43 | 110 | STRNKA Tomáš | 1984 | Psg Cyklosport Chropyně | 18. / ELITE | 3:33:57.6 | 0:01:44.9 | ||
44 | 4 | ŤOUPALÍK Adam | 1996 | Elkov Kasper Czech Cycling Team | 19. / ELITE | 3:33:58.1 | 0:01:45.4 | ||
45 | 72 | HELCEL Martin | 1988 | Cyklotým Havířov | 20. / ELITE | 3:33:58.1 | 0:01:45.4 | ||
46 | 95 | PAJEK Luka | 1996 | Hrinkow Advarics Cycleang | 21. / ELITE | 3:33:58.7 | 0:01:46.0 | ||
47 | 152 | LEHNER Daniel | 1994 | Team Felbermayr Simplon Wels | 22. / ELITE | 3:34:00.5 | 0:01:47.8 | ||
48 | 1 | ZAHÁLKA Matěj | 1993 | Elkov Kasper Czech Cycling Team | 23. / ELITE | 3:34:03.6 | 0:01:50.9 | ||
49 | 7 | SCHLEGEL Michal | 1995 | Elkov Kasper Czech Cycling Team | 24. / ELITE | 3:34:06.4 | 0:01:53.7 | ||
50 | 8 | ŤOUPALÍK Jakub | 2001 | Elkov Kasper Czech Cycling Team | 26. / U23 | 3:34:06.4 | 0:01:53.7 | ||
51 | 85 | BITTNER Pavel | 2002 | Development Team Dsm | 27. / U23 | 3:34:10.2 | 0:01:57.5 | ||
52 | 165 | KŘENEK Adam | 2001 | Tj Favorit Brno | 28. / U23 | 3:34:15.7 | 0:02:03.0 | ||
53 | 17 | SPORYSCH Daniel | 2003 | Silniční Reprezentace Čr | 29. / U23 | 3:34:15.8 | 0:02:03.2 | ||
54 | 12 | KOPECKÝ Matyáš | 2003 | Silniční Reprezentace Čr | 30. / U23 | 3:34:16.0 | 0:02:03.3 | ||
55 | 168 | ROTTER Michal | 2000 | Tj Favorit Brno | 31. / U23 | 3:34:16.3 | 0:02:03.6 | ||
56 | 193 | PATERSKI Maciej | 1986 | Voster Ats Team | 25. / ELITE | 3:34:16.9 | 0:02:04.2 | ||
57 | 147 | VONEŠ Jan | 2000 | Team Dukla Praha | 32. / U23 | 3:34:31.5 | 0:02:18.8 | ||
58 | 144 | RUGOVAC Denis | 1993 | Team Dukla Praha | 26. / ELITE | 3:34:32.3 | 0:02:19.6 | ||
59 | 28 | HETFLEIŠ Petr | 2001 | Topforex - Att Investments Pro Cycling Team | 33. / U23 | 3:34:32.5 | 0:02:19.8 | ||
60 | 33 | SCHURAN Michal | 1996 | Ac Sparta Praha | 27. / ELITE | 3:34:32.5 | 0:02:19.8 | ||
61 | 32 | GAJDULA Marek | 2001 | Topforex - Att Investments Pro Cycling Team | 34. / U23 | 3:34:32.8 | 0:02:20.1 | ||
62 | 54 | KALOJÍROS Tomáš | 1994 | Cat Trenčín | 28. / ELITE | 3:34:34.4 | 0:02:21.7 | ||
63 | 167 | JELÍNEK Marek | 2003 | Tj Favorit Brno | 35. / U23 | 3:34:57.2 | 0:02:44.5 | ||
64 | 166 | ČEKAL Josef | 2002 | Tj Favorit Brno | 36. / U23 | 3:34:57.3 | 0:02:44.6 | ||
65 | 47 | GRASL Patrick | 1997 | Arbö Headstart On-Fahrrad | 29. / ELITE | 3:34:58.1 | 0:02:45.4 | ||
66 | 14 | MRÁZ Daniel | 2004 | Silniční Reprezentace Čr | 37. / U23 | 3:34:59.0 | 0:02:46.3 | ||
67 | 74 | HLADÍK Josef | 2001 | Česká Spořitelna - Accolade | 38. / U23 | 3:34:59.0 | 0:02:46.3 | ||
68 | 148 | KRAUS Jan | 1993 | Team Dukla Praha | 30. / ELITE | 3:35:00.8 | 0:02:48.1 | ||
69 | 149 | KELEMEN Pavel | 1991 | Team Dukla Praha | 31. / ELITE | 3:35:01.0 | 0:02:48.3 | ||
70 | 61 | SWACZYNA Petr | 1985 | Ck Feso Petřvald | 32. / ELITE | 3:35:01.8 | 0:02:49.1 | ||
71 | 108 | OBDRŽÁLEK Tomáš | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 39. / U23 | 3:35:02.2 | 0:02:49.5 | ||
72 | 138 | GIERACKI Patryk | 1999 | Tc Chrobry Scott Głogów | 40. / U23 | 3:35:06.2 | 0:02:53.5 | ||
73 | 162 | PROCHÁZKA Michal | 1999 | Tj Favorit Brno | 41. / U23 | 3:35:08.1 | 0:02:55.4 | ||
74 | 121 | SOKOLÍK Lukáš | 2003 | Slávia Trenčín | 42. / U23 | 3:35:11.9 | 0:02:59.2 | ||
75 | 89 | EICHINGER Daniel | 1995 | Hrinkow Advarics Cycleang | 33. / ELITE | 3:35:12.1 | 0:02:59.4 | ||
76 | 119 | LOHINSKÝ Filip | 2002 | Slávia Trenčín | 43. / U23 | 3:35:12.3 | 0:02:59.6 | ||
77 | 150 | BOSCH Manuel | 1989 | Team Felbermayr Simplon Wels | 34. / ELITE | 3:35:12.4 | 0:02:59.7 | ||
78 | 52 | BUKSA Dominik | 1990 | Canyon Northwave Mtb Team | 35. / ELITE | 3:35:12.6 | 0:02:59.9 | ||
79 | 46 | TICHLER Thomas | 2000 | Arbö Headstart On Fahrrad | 44. / U23 | 3:35:12.8 | 0:03:00.1 | ||
80 | 154 | ZOIDL Riccardo | 1988 | Team Felbermayr Simplon Wels | 36. / ELITE | 3:35:16.7 | 0:03:04.0 | ||
81 | 189 | FRANCZAK Paweł | 1991 | Voster Ats Team | 37. / ELITE | 3:35:41.3 | 0:03:28.6 | ||
82 | 71 | ČER Tomáš | 1983 | Cyklotým Havířov | 38. / ELITE | 3:35:55.1 | 0:03:42.4 | ||
83 | 53 | STÖHR Jan | 1991 | Cat Trenčín | 39. / ELITE | 3:36:03.7 | 0:03:51.0 | ||
84 | 38 | KOHOUT Martin | 1998 | Ac Sparta Praha | 40. / ELITE | 3:36:04.0 | 0:03:51.3 | ||
85 | 59 | OROS Samuel | 1998 | Cat Trenčín | 41. / ELITE | 3:36:04.4 | 0:03:51.7 | ||
86 | 23 | VOLTR Martin | 2001 | Topforex - Att Investments Pro Cycling Team | 45. / U23 | 3:36:54.4 | 0:04:41.7 | ||
87 | 50 | DOLEŽAL Tomáš | 2003 | Brilon Racing Team Mb | 46. / U23 | 3:36:54.6 | 0:04:41.9 | ||
88 | 21 | HONSA František | 2000 | Topforex - Att Investments Pro Cycling Team | 47. / U23 | 3:36:54.7 | 0:04:42.0 | ||
89 | 79 | HNÍK Karel | 1991 | D2Mont Merida Cycling Team | 42. / ELITE | 3:36:56.0 | 0:04:43.3 | ||
90 | 68 | BÉREŠ Stanislav | 1992 | Cyklistický Tím Firefly | 43. / ELITE | 3:37:40.3 | 0:05:27.6 | ||
91 | 135 | MIKLOVIČ Jakub | 2001 | Sweep Factory Team | 48. / U23 | 3:37:53.9 | 0:05:41.2 | ||
92 | 179 | KOVAŘČÍK Petr | 2003 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 49. / U23 | 3:37:59.0 | 0:05:46.3 | ||
93 | 90 | HAMMERSCHMID Marvin | 1996 | Hrinkow Advarics Cycleang | 44. / ELITE | 3:38:01.3 | 0:05:48.6 | ||
94 | 6 | KAŇKOVSKÝ Alois | 1983 | Elkov Kasper Czech Cycling Team | 45. / ELITE | 3:38:01.4 | 0:05:48.7 | ||
95 | 96 | SONNLEITNER Jonas | 1997 | Hrinkow Advarics Cycleang | 46. / ELITE | 3:38:01.7 | 0:05:49.0 | ||
96 | 177 | PSZCZOLARSKI Wojciech | 1991 | Tufo Pardus Prostějov | 47. / ELITE | 3:38:02.7 | 0:05:50.0 | ||
97 | 191 | KRAWCZYK Szymon | 1998 | Voster Ats Team | 48. / ELITE | 3:38:02.9 | 0:05:50.2 | ||
98 | 20 | FIALA Petr | 1995 | Topforex - Att Investments Pro Cycling Team | 49. / ELITE | 3:39:31.4 | 0:07:18.7 | ||
99 | 176 | GRÄSSLE Pavel | 1985 | Tufo Pardus Prostějov | 50. / ELITE | 3:39:31.6 | 0:07:18.9 | ||
100 | 103 | MUSIALIK Jakub | 2002 | Klub Kolarski Tarnovia | 50. / U23 | 3:40:44.8 | 0:08:32.1 |