Fox Enduro Race Klínovec

MTB
DATUM :13.6.2021 MÍSTO :Klínovec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 #
1 2 MYŠÍK Milan CZE 1993 TREK KUR ENDURO 1. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:52.1 0:00:00.0 0:17:52.1 03:04.1 1 03:51.0 4 03:30.8 1 01:25.6 1 03:46.4 2 02:14.1 1
2 4 TEJCHMAN Přemek CZE 1988 Qayron Factory Team 2. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:02.5 0:00:10.4 0:18:02.5 03:06.3 2 03:46.8 1 03:36.6 2 01:25.8 2 03:47.5 3 02:19.4 2
3 5 ŘÍHA Jakub CZE 1992 N1 TEAM 3. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:22.7 0:00:30.6 0:18:22.7 03:14.6 7 03:50.5 3 03:38.2 3 01:32.9 13 03:44.8 1 02:21.5 5
4 3 PROKOP Michal CZE 1981 Rock Machine 4. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:27.0 0:00:34.9 0:18:27.0 03:10.2 3 04:00.1 11 03:38.5 4 01:29.0 3 03:47.8 4 02:21.2 3
5 181 MIHALKOVITS Peter AUT 1993 BOLD BRC Pioneers 5. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:46.6 0:00:54.4 0:18:46.6 03:16.1 10 03:59.3 10 03:39.8 5 01:30.2 6 03:51.7 5 02:29.2 12
6 12 ADAMI Maxim CZE 2001 Bikeporn - Chimpanzee 1. /  Race muži U21 0:18:52.2 0:01:00.0 0:18:52.2 03:15.6 9 03:53.1 5 03:41.7 6 01:33.2 15 04:01.1 13 02:27.5 9
7 7 NEVRKLA Mikuláš CZE 1998 Bikeporn - Chimpanzee Team 6. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:56.3 0:01:04.1 0:18:56.3 03:22.6 16 03:49.8 2 03:49.4 16 01:31.8 9 03:56.5 7 02:26.1 8
8 9 VANER Jan CZE 1983 TREK KUR Enduro Team 1. /  Race muži 35-44let 0:19:06.2 0:01:14.0 0:19:06.2 03:13.8 5 03:58.2 7 03:47.5 10 01:36.2 22 03:58.3 9 02:31.9 18
9 10 LINDNER Kevin GER 1991 ShredERZ 7. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:07.9 0:01:15.7 0:19:07.9 03:29.5 23 04:05.4 16 03:45.2 7 01:29.8 5 03:56.3 6 02:21.4 4
10 194 PIVNIČKA Jakub CZE 2004 Bikestrike 2. /  Race muži U21 0:19:11.7 0:01:19.5 0:19:11.7 03:14.3 6 03:58.4 9 03:48.4 14 01:33.6 16 04:04.9 15 02:31.8 17
11 13 HARTL Štěpán CZE 2003 Snowboard Zezula 3. /  Race muži U21 0:19:12.6 0:01:20.5 0:19:12.6 03:25.5 19 04:02.9 13 03:47.5 9 01:32.2 10 03:58.5 10 02:25.9 7
12 163 RENZ Daniel GER 1996 --- 8. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:19.8 0:01:27.7 0:19:19.8 03:21.6 13 04:04.8 14 03:47.9 12 01:35.0 18 03:59.9 11 02:30.4 14
13 178 JANSER Robin SUI 2000 GIANT Swiss Team 9. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:25.0 0:01:32.9 0:19:25.0 03:24.5 18 03:55.7 6 03:59.5 27 01:29.4 4 04:08.1 21 02:27.6 10
14 190 KRAJČOVIECH Peter SVK 1992 --- 10. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:26.7 0:01:34.6 0:19:26.7 03:14.8 8 03:58.3 8 03:48.2 13 01:36.8 23 04:08.6 23 02:40.0 34
15 15 PATÁK Jiří CZE 1992 MONDRAKER ENDURO TEAM 11. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:32.4 0:01:40.2 0:19:32.4 03:19.1 12 04:05.2 15 03:45.5 8 01:34.6 17 04:13.9 36 02:33.9 22
16 18 BÁLEK Boris CZE 1991 ORE MTB RACING TEAM 12. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:38.9 0:01:46.8 0:19:38.9 03:21.7 14 04:29.1 44 03:47.7 11 01:32.3 11 04:02.2 14 02:25.9 6
17 191 REIMANN Erik GER 1997 xxx 13. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:45.6 0:01:53.5 0:19:45.6 03:17.4 11 04:01.9 12 03:48.5 15 01:43.0 69 04:08.7 24 02:45.9 58
18 74 MALÝ Petr CZE 1995 Maloch Racing Team 14. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:45.8 0:01:53.6 0:19:45.8 03:33.0 26 04:13.5 21 03:53.8 18 01:30.6 8 04:06.8 20 02:27.9 11
19 17 MORÁVEK Petr CZE 1990 Shibak 15. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:53.2 0:02:01.1 0:19:53.2 03:34.0 27 04:23.6 33 03:51.1 17 01:36.8 24 03:57.3 8 02:30.2 13
20 509 KLEINDIENST Andre GER 1978 MtV Förste 2. /  Race muži 35-44let 0:20:04.2 0:02:12.1 0:20:04.2 03:12.9 4 04:11.4 17 04:04.5 33 01:41.9 59 04:06.1 18 02:47.2 64
21 252 LETÁK Petr CZE 1993 Whyte racing team 16. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:06.8 0:02:14.7 0:20:06.8 03:22.4 15 04:34.4 61 03:58.0 24 01:35.7 20 04:05.1 16 02:31.1 16
22 14 ŽILÁK František CZE 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team 3. /  Race muži 35-44let 0:20:08.9 0:02:16.8 0:20:08.9 03:36.4 30 04:12.4 20 03:57.7 23 01:40.7 47 04:00.7 12 02:40.8 38
23 157 FUCHS Peter GER 2002 Schneelaufverein Ravensburg 4. /  Race muži U21 0:20:12.8 0:02:20.7 0:20:12.8 03:23.9 17 04:12.1 18 04:11.0 54 01:38.2 32 04:13.0 34 02:34.4 24
24 33 MAROUL Tomas CZE 2002 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 5. /  Race muži U21 0:20:20.1 0:02:27.9 0:20:20.1 03:29.4 22 04:37.3 66 03:56.9 21 01:37.6 29 04:06.5 19 02:32.2 20
25 164 WEIDEMANN Mads NED 1982 --- 4. /  Race muži 35-44let 0:20:21.6 0:02:29.5 0:20:21.6 03:31.5 25 04:20.7 27 03:59.0 26 01:41.0 49 04:10.0 26 02:39.3 32
26 22 BARTŮNĚK Ota CZE 2003 KRAB CYCLES 6. /  Race muži U21 0:20:21.7 0:02:29.5 0:20:21.7 03:37.1 31 04:15.3 23 04:02.5 31 01:35.8 21 04:20.1 58 02:30.7 15
27 219 BARON Falk GER 1992 --- 17. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:24.5 0:02:32.4 0:20:24.5 03:40.2 39 04:28.1 41 03:59.5 28 01:30.2 7 04:12.0 31 02:34.3 23
28 16 ZADÁK David CZE 1999 CYKLOTEAM Ostrov 18. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:26.8 0:02:34.6 0:20:26.8 03:43.7 47 04:19.2 25 03:55.2 20 01:35.0 18 04:14.1 38 02:39.3 31
29 209 FRENK Petr CZE 1984 Protocycles 5. /  Race muži 35-44let 0:20:32.8 0:02:40.7 0:20:32.8 03:41.1 41 04:15.1 22 04:08.7 46 01:37.5 28 04:13.1 35 02:37.1 26
30 511 MOTYKA Marcin POL 1984 Dartmoor Enduro Team 6. /  Race muži 35-44let 0:20:33.2 0:02:41.0 0:20:33.2 03:27.3 21 04:12.2 19 04:07.9 42 01:42.5 66 04:15.3 41 02:47.7 67
31 150 HASSFELD Joel GER 1998 HD Freeride e.V. 19. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:36.3 0:02:44.1 0:20:36.3 03:26.8 20 04:34.2 60 04:04.8 34 01:39.0 37 04:11.2 29 02:40.2 35
32 253 PUFFER Dominik CZE 1993 Er crew 20. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:38.4 0:02:46.3 0:20:38.4 03:34.2 28 04:27.8 40 04:06.8 39 01:43.0 70 04:10.9 27 02:35.5 25
33 43 KORYŤÁK Milan CZE 1999 Sport Team Nýrsko 21. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:42.1 0:02:50.0 0:20:42.1 03:43.6 45 04:34.6 62 04:01.0 29 01:33.1 14 04:17.4 47 02:32.2 19
34 30 LEDECKÝ Michal CZE 1990 Bike Family 22. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:43.4 0:02:51.2 0:20:43.4 04:00.4 81 04:23.1 31 03:57.6 22 01:37.0 25 04:05.6 17 02:39.6 33
35 20 MOŠKO Martin CZE 1990 Commencal FDF Team 23. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:43.4 0:02:51.3 0:20:43.4 03:37.3 33 04:20.2 26 04:08.2 43 01:39.8 43 04:14.8 40 02:42.7 47
36 31 GRANÁT Matěj CZE 1999 GAPP System - Kolofix 24. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:44.7 0:02:52.5 0:20:44.7 03:36.0 29 04:31.5 49 03:58.4 25 01:38.3 33 04:18.6 52 02:41.5 40
37 24 SCHUBERT André GER 1980 --- 7. /  Race muži 35-44let 0:20:44.8 0:02:52.6 0:20:44.8 03:46.0 53 04:21.6 29 04:03.9 32 01:41.7 58 04:11.1 28 02:40.3 36
38 167 CHRIST Jan GER 1998 HMC-Singen 25. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:46.5 0:02:54.3 0:20:46.5 03:39.8 36 04:30.6 46 04:11.6 57 01:32.9 12 04:17.7 48 02:33.7 21
39 23 KULHAVÝ Radek CZE 1984 Protocycles 8. /  Race muži 35-44let 0:20:47.0 0:02:54.8 0:20:47.0 03:40.1 38 04:20.8 28 04:12.2 59 01:39.3 38 04:12.7 33 02:41.6 41
40 230 HYNČICA Vlastimil CZE 1978 Top on Trail 9. /  Race muži 35-44let 0:20:47.8 0:02:55.6 0:20:47.8 03:40.8 40 04:28.2 42 04:09.9 50 01:39.7 41 04:08.4 22 02:40.5 37
41 180 FIEDLER Zdeněk CZE 2002 Čistý sport 7. /  Race muži U21 0:20:49.5 0:02:57.4 0:20:49.5 03:37.3 32 04:31.1 48 03:55.0 19 01:39.6 40 04:29.1 88 02:37.1 26
42 21 SCHUBERT Marc GER 1985 ShredErz e.V. 10. /  Race muži 35-44let 0:20:52.2 0:03:00.0 0:20:52.2 03:42.1 43 04:24.1 35 04:05.6 35 01:42.6 67 04:11.3 30 02:46.3 60
43 245 DVOŘÁK Jakub CZE 1987 --- 26. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:58.6 0:03:06.5 0:20:58.6 03:31.2 24 04:24.3 36 04:12.2 58 01:43.3 73 04:18.2 50 02:49.3 72
44 36 HANZLÍK Jan CZE 1995 Maloch Racing Team 27. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:04.2 0:03:12.0 0:21:04.2 03:45.1 52 04:33.5 53 04:11.5 56 01:38.4 34 04:12.7 32 02:42.7 47
45 205 HERRMANN Hannes GER 1989 MSC Thalheim 28. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:05.4 0:03:13.2 0:21:05.4 03:40.0 37 04:30.2 45 04:17.4 73 01:38.6 35 04:20.5 61 02:38.5 30
46 125 BULANT Tristan GER 2001 --- 8. /  Race muži U21 0:21:06.2 0:03:14.1 0:21:06.2 03:48.3 58 04:24.0 34 04:10.3 52 01:41.7 56 04:19.1 54 02:42.7 46
47 130 VAN DE HATERD Wilfred GER 1972 Giant Germany Offroad Team 1. /  Race muži 45-54 0:21:08.2 0:03:16.0 0:21:08.2 03:44.4 50 04:33.1 52 04:11.1 55 01:40.6 46 04:09.7 25 02:49.1 70
48 201 MLEJNEK Matouš CZE 2003 --- 9. /  Race muži U21 0:21:10.7 0:03:18.6 0:21:10.7 03:43.8 48 04:23.4 32 04:08.9 48 01:44.2 79 04:25.0 74 02:45.2 53
49 217 HYNČICA Petr CZE 1973 Specialized.cz 2. /  Race muži 45-54 0:21:13.9 0:03:21.8 0:21:13.9 03:45.1 51 04:36.1 63 04:08.3 44 01:40.9 48 04:17.9 49 02:45.5 56
50 133 ALBER Lennard GER 2002 Procraft Racing Team, TSV Neckartenzlingen 10. /  Race muži U21 0:21:15.2 0:03:23.1 0:21:15.2 03:53.6 69 04:22.5 30 04:07.0 40 01:46.1 95 04:16.3 45 02:49.5 74
51 204 HLŮŽE Sebastian CZE 1992 Trailer Park Boys 29. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:15.7 0:03:23.6 0:21:15.7 03:49.8 62 04:34.1 59 04:01.2 30 01:44.0 78 04:20.1 58 02:46.5 61
52 251 WEIHING Leon GER 2003 --- 11. /  Race muži U21 0:21:16.3 0:03:24.1 0:21:16.3 03:39.3 34 04:17.7 24 04:29.4 104 01:43.5 74 04:21.2 63 02:45.1 50
53 27 CASKA ivo CZE 1983 PTBshop.cz 11. /  Race muži 35-44let 0:21:16.5 0:03:24.3 0:21:16.5 03:51.9 65 04:33.0 51 04:05.6 36 01:39.7 41 04:20.0 57 02:46.0 59
54 161 OTT Linus GER 1997 TSV Ellwangen 30. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:18.6 0:03:26.4 0:21:18.6 03:41.7 42 04:51.4 104 04:06.5 38 01:38.2 31 04:18.3 51 02:42.3 43
55 115 RYŠKA Radomír CZE 2002 --- 12. /  Race muži U21 0:21:20.8 0:03:28.7 0:21:20.8 03:44.2 49 04:26.3 39 04:12.3 60 01:47.5 107 04:21.1 62 02:49.3 71
56 208 KUBĚNA Lukáš CZE 1980 --- 12. /  Race muži 35-44let 0:21:21.7 0:03:29.6 0:21:21.7 03:50.5 64 04:37.8 67 04:06.4 37 01:40.3 44 04:16.0 43 02:50.5 76
57 32 REISNER Petr CZE 1975 GIANT cycling team 3. /  Race muži 45-54 0:21:21.8 0:03:29.7 0:21:21.8 04:05.1 94 04:33.8 54 04:08.8 47 01:37.4 27 04:13.9 36 02:42.5 45
58 243 NOVÁK Petr CZE 1982 FRP - Freeride Pyčo 13. /  Race muži 35-44let 0:21:27.1 0:03:34.9 0:21:27.1 03:39.3 35 04:40.9 75 04:15.0 64 01:42.0 60 04:24.3 73 02:45.4 54
59 38 PAVLAS Jakub CZE 1987 BIKESTRIKE.COM 31. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:27.4 0:03:35.2 0:21:27.4 03:46.2 54 04:49.7 98 04:15.8 68 01:42.4 63 04:15.5 42 02:37.6 28
60 159 KUNÁŠEK Josef CZE 2000 BIG SHOCK Team z. s. 32. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:27.8 0:03:35.7 0:21:27.8 03:52.2 67 04:30.7 47 04:13.6 62 01:44.0 77 04:22.5 67 02:44.7 49
61 29 ČIŽINSKÝ Milan CZE 1974 Madesign World Racing 4. /  Race muži 45-54 0:21:31.5 0:03:39.3 0:21:31.5 03:55.7 74 04:37.0 64 04:10.2 51 01:38.7 36 04:20.3 60 02:49.3 73
62 28 SÝKORA Štefan CZE 1995 --- 33. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:31.9 0:03:39.7 0:21:31.9 03:43.7 46 04:33.9 56 04:07.5 41 01:48.9 119 04:19.7 56 02:58.0 99
63 113 JÜRGEN-SCHELLERT Dominik GER 1988 LAST FACTORY TEAM 34. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:32.9 0:03:40.7 0:21:32.9 03:47.2 56 04:34.0 58 04:19.3 76 01:45.3 88 04:21.8 66 02:45.1 50
64 182 HEIMEL Paul AUT 1987 ASKÖ Radwelt MK Factory Team 35. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:33.9 0:03:41.7 0:21:33.9 03:57.9 77 04:28.6 43 04:19.9 80 01:41.1 51 04:25.2 75 02:41.0 39
65 168 ROBERT Strom GER 1998 HMC-Singen 36. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:36.4 0:03:44.3 0:21:36.4 03:49.8 61 04:40.0 72 04:15.9 69 01:41.1 52 04:23.9 71 02:45.6 57
66 139 SCHUMACHER Bernd GER 1985 --- 14. /  Race muži 35-44let 0:21:39.2 0:03:47.0 0:21:39.2 03:58.9 80 04:26.2 38 04:12.8 61 01:43.2 71 04:22.7 68 02:55.2 89
67 229 MARTÁK Dominik CZE 2002 OFBIKE SCOTT TEAM 13. /  Race muži U21 0:21:40.0 0:03:47.8 0:21:40.0 04:02.1 87 04:33.8 55 04:13.9 63 01:41.7 57 04:22.7 69 02:45.5 55
68 213 KNORR Tim GER 1998 --- 37. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:40.9 0:03:48.8 0:21:40.9 03:49.2 60 04:44.1 87 04:16.7 71 01:41.5 54 04:26.7 81 02:42.5 44
69 129 JACKISCH Joel GER 1991 --- 38. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:51.4 0:03:59.3 0:21:51.4 03:48.8 59 04:46.5 91 04:17.4 73 01:40.4 45 04:26.7 82 02:51.4 80
70 128 GALONSKA Fabian GER 1994 --- 39. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:53.2 0:04:01.1 0:21:53.2 03:52.1 66 04:39.9 71 04:19.9 81 01:42.5 65 04:27.5 84 02:51.0 78
71 225 JUNEK Ondřej CZE 1986 BIKESTRIKE.COM 15. /  Race muži 35-44let 0:21:54.7 0:04:02.5 0:21:54.7 03:54.0 71 04:32.1 50 04:26.3 96 01:45.5 89 04:30.0 90 02:46.6 62
72 215 SLADKOVSKÝ Tomáš SVK 2001 CK milk Agro 14. /  Race muži U21 0:21:55.2 0:04:03.1 0:21:55.2 03:48.2 57 04:40.9 75 04:24.2 93 01:44.2 80 04:27.3 83 02:50.3 75
73 152 KRAUß Maximilian GER 2004 ROSE Bikes Racing 15. /  Race muži U21 0:21:58.2 0:04:06.0 0:21:58.2 04:10.8 110 04:42.1 79 04:22.3 89 01:39.4 39 04:21.7 65 02:41.7 42
74 202 DONNER Florian GER 1989 Pfadlinig Tretmühle Team 40. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:00.4 0:04:08.2 0:22:00.4 04:07.4 99 04:37.8 68 04:20.9 86 01:43.5 74 04:25.5 77 02:45.1 52
75 195 FABIŠOVSKÝ Ladislav CZE 1981 Sweep Ultimate Sport 16. /  Race muži 35-44let 0:22:00.5 0:04:08.3 0:22:00.5 03:50.0 63 04:46.2 90 04:15.7 67 01:45.1 86 04:24.2 72 02:59.1 104
76 228 LACINA Stanislav CZE 1987 Freeride Pyčo 41. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:02.0 0:04:09.8 0:22:02.0 03:58.3 79 04:42.2 80 04:10.6 53 01:42.4 64 04:30.8 91 02:57.4 98
77 189 KOUT Martin CZE 1994 --- 42. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:03.1 0:04:10.9 0:22:03.1 03:57.7 76 04:44.1 87 04:23.9 92 01:44.7 83 04:19.4 55 02:53.0 84
78 177 VAVŘINEC Jan CZE 1983 Freeride Pyčo 17. /  Race muži 35-44let 0:22:05.8 0:04:13.6 0:22:05.8 04:09.8 106 04:42.3 81 04:15.3 65 01:42.1 62 04:28.3 86 02:47.7 66
79 26 KŘÍŽEK Miroslav CZE 1978 Commencal FDF Team 18. /  Race muži 35-44let 0:22:06.1 0:04:13.9 0:22:06.1 04:08.8 104 04:41.5 78 04:17.3 72 01:43.5 76 04:23.7 70 02:51.1 79
80 126 SILBERHORN Frederik GER 2001 --- 16. /  Race muži U21 0:22:06.7 0:04:14.6 0:22:06.7 04:19.1 129 04:24.7 37 04:08.6 45 01:42.7 68 04:14.4 39 03:17.1 161
81 41 MILAN Šrail CZE 1978 MMMM 19. /  Race muži 35-44let 0:22:09.5 0:04:17.3 0:22:09.5 03:54.7 72 04:34.0 57 04:15.4 66 01:47.1 102 04:21.4 64 03:16.7 160
82 516 STEJSKAL Zbyněk CZE 1975 --- 5. /  Race muži 45-54 0:22:10.5 0:04:18.3 0:22:10.5 03:46.5 55 04:41.4 77 04:19.6 77 01:50.5 136 04:32.3 94 03:00.0 113
83 396 VLASKOVIC Ben GER 2003 Baveride 17. /  Race muži U21 0:22:11.9 0:04:19.8 0:22:11.9 03:43.6 44 04:46.0 89 04:32.6 113 01:45.5 89 04:31.5 93 02:52.6 83
84 44 HANÁK Ondřej CZE 2003 BIKE puzzle team 18. /  Race muži U21 0:22:15.9 0:04:23.8 0:22:15.9 04:07.2 97 04:39.5 70 04:24.4 94 01:47.3 104 04:18.8 53 02:58.5 101
85 48 LAUDÁT Vít CZE 1994 Hnízdil Team 43. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:21.3 0:04:29.1 0:22:21.3 04:02.6 88 04:44.0 86 04:09.8 49 01:46.0 93 04:42.6 129 02:56.2 92
86 237 URBAN Tomas CZE 1994 enduro Krupka 44. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:25.3 0:04:33.2 0:22:25.3 03:53.9 70 04:39.0 69 04:19.7 78 01:46.6 99 04:40.0 121 03:06.0 128
87 39 ČABLÍK Jakub CZE 1992 Sapa bike 45. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:31.4 0:04:39.2 0:22:31.4 04:14.6 119 04:40.2 74 04:35.5 126 01:37.8 30 04:35.7 103 02:47.3 65
88 58 PECINA Robert CZE 1985 --- 20. /  Race muži 35-44let 0:22:32.0 0:04:39.8 0:22:32.0 04:08.0 101 04:43.5 84 04:20.7 83 01:45.3 87 04:34.7 98 02:59.6 108
89 67 WEBER Václav CZE 1987 BIKESTRIKE.COM 46. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:33.2 0:04:41.0 0:22:33.2 04:37.0 157 04:46.7 93 04:27.3 99 01:37.1 26 04:26.5 79 02:38.3 29
90 231 ČÍLA Jiří CZE 1966 --- 1. /  Race muži 55+ 0:22:34.3 0:04:42.1 0:22:34.3 03:53.1 68 04:52.6 105 04:29.6 105 01:43.2 72 04:39.1 114 02:56.6 95
91 121 SMÍŠEK Ondřej CZE 1978 OFBIKE SCOTT TEAM 21. /  Race muži 35-44let 0:22:34.6 0:04:42.5 0:22:34.6 04:00.6 82 04:50.5 100 04:31.6 110 01:47.8 110 04:35.6 102 02:48.4 68
92 147 WESER Mathias GER 1984 Vielsackantrieb 22. /  Race muži 35-44let 0:22:35.6 0:04:43.4 0:22:35.6 03:58.3 78 04:37.1 65 04:23.1 90 01:45.0 85 04:42.1 127 03:09.9 142
93 112 REISING André GER 1970 LAST FACTORY TEAM / Soulrider e.V. 6. /  Race muži 45-54 0:22:36.0 0:04:43.8 0:22:36.0 04:03.3 90 04:48.3 95 04:20.7 84 01:49.8 129 04:32.5 95 03:01.1 116
94 49 PRŮDKOVÁ Barbora CZE 1996 Multicraft MTB Team 1. /  Race ženy 17+ 0:22:36.8 0:04:44.6 0:22:36.8 04:10.0 107 04:43.4 83 04:20.9 85 01:57.6 169 04:28.0 85 02:56.7 96
95 42 ZÚBEK Petr CZE 1970 ZUBR Racing 7. /  Race muži 45-54 0:22:38.3 0:04:46.2 0:22:38.3 04:06.7 96 04:40.1 73 04:31.7 111 01:44.3 81 04:35.9 104 02:59.5 106
96 116 REISENER Fabian GER 2000 --- 47. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:40.5 0:04:48.3 0:22:40.5 04:22.9 141 05:09.8 145 04:16.5 70 01:47.0 100 04:17.2 46 02:47.0 63
97 119 HOVESTADT Leander GER 1994 Mtb Club München e.V. 48. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:41.0 0:04:48.8 0:22:41.0 04:27.0 147 04:43.3 82 04:18.2 75 01:41.1 50 04:39.5 118 02:51.7 81
98 56 KOUDELKA Tomáš CZE 2000 --- 49. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:42.5 0:04:50.4 0:22:42.5 04:03.4 91 04:50.2 99 04:22.2 88 01:47.2 103 04:39.5 116 02:59.9 112
99 134 WEBER Helen GER 2002 Procraft Racing Team 2. /  Race ženy 17+ 0:22:42.8 0:04:50.7 0:22:42.8 04:07.3 98 04:56.7 114 04:25.0 95 01:44.9 84 04:29.9 89 02:58.8 102
100 35 DOŠKÁŘ Petr CZE 1985 --- 23. /  Race muži 35-44let 0:22:43.9 0:04:51.7 0:22:43.9 04:20.2 133 04:59.1 119 04:33.0 114 01:41.6 55 04:16.3 44 02:53.6 88

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru