IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.3 - Bedřichov - IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.3 UCI1

MTB
DATUM :26.6.2021 MÍSTO :Bedřichov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta INT1-1 # 1.lap # INT2-1 # 2.lap # INT3-1 # 3.lap # INT4-1 # 4.lap # INT5-1 # 5.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta INT1-1 # 1.lap # INT2-1 # 2.lap # INT3-1 # 3.lap # INT4-1 # 4.lap # INT5-1 # 5.lap #
1 605 detail závodníka BERNÁT Adam CZE 2005 DUKLA PRAHA 1. /  Kadeti 0:50:58.2 0:00:00.0 --- 6 0:07:11.5 [2] 2 06:40.0 [1] 1 10:42.1 [1] 1 06:49.5 [3] 1 10:49.4 [2] 2 07:06.7 [6] 2 11:02.9 [2] 2 07:06.7 [4] 1 11:12.1 [4] 1
2 604 detail závodníka JEŽEK Václav CZE 2005 BRILON RACING TEAM MB 2. /  Kadeti 0:51:06.7 0:00:08.4 --- 2 0:07:05.0 [1] 1 06:49.2 [3] 2 10:49.3 [2] 2 06:52.5 [4] 3 10:49.9 [3] 3 07:07.2 [8] 3 11:15.5 [4] 3 07:17.0 [9] 2 11:06.7 [3] 2
3 601 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 DUKLA PRAHA 3. /  Kadeti 0:51:09.9 0:00:11.7 --- 5 0:07:14.5 [3] 3 07:08.0 [7] 5 10:58.1 [4] 4 06:31.8 [1] 2 10:21.9 [1] 1 06:46.2 [1] 1 11:04.1 [3] 1 07:43.7 [22] 3 11:31.1 [12] 3
4 602 detail závodníka ŠUMPÍK Pavel CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 4. /  Kadeti 0:51:23.9 0:00:25.7 --- 7 0:07:18.7 [6] 6 07:02.7 [4] 4 11:07.3 [6] 5 07:16.0 [9] 6 11:26.2 [7] 6 06:51.0 [2] 6 10:42.4 [1] 4 06:54.2 [3] 5 10:49.1 [1] 4
5 608 detail závodníka DOBRÝ Lukáš CZE 2005 CANYON NORTHWAVE MTB TEAM 5. /  Kadeti 0:51:29.9 0:00:31.7 --- 8 0:07:19.5 [7] 7 07:09.5 [9] 7 11:06.6 [5] 6 06:47.5 [2] 5 10:52.9 [4] 4 07:06.7 [7] 5 11:15.9 [6] 5 06:53.2 [1] 4 10:54.9 [2] 5
6 606 detail závodníka VAŠUT David CZE 2006 BIKE PRO RACING 6. /  Kadeti 0:51:55.0 0:00:56.8 --- 3 0:07:16.7 [5] 5 06:44.5 [2] 3 10:55.4 [3] 3 06:59.7 [6] 4 11:08.3 [5] 5 07:04.8 [4] 4 11:15.7 [5] 6 06:53.5 [2] 6 11:18.7 [5] 6
7 603 detail závodníka HOJKA František CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 7. /  Kadeti 0:52:48.1 0:01:49.9 --- 1 0:07:16.5 [4] 4 07:13.5 [10] 9 11:31.1 [11] 9 06:56.0 [5] 7 11:18.4 [6] 7 07:03.5 [3] 7 11:16.6 [7] 7 07:11.5 [5] 7 11:25.4 [7] 7
8 607 detail závodníka FRIEDEL David CZE 2006 DK BIKESHOP Racing Team 8. /  Kadeti 0:53:09.8 0:02:11.5 --- 4 0:07:22.1 [8] 8 07:05.9 [5] 6 11:19.0 [8] 8 07:18.4 [10] 9 11:36.2 [10] 9 07:06.0 [5] 8 11:27.1 [8] 8 07:27.7 [15] 9 11:25.2 [6] 8
9 610 detail závodníka LIENERT Patrik CZE 2006 ČED Bike Team 9. /  Kadeti 0:53:11.5 0:02:13.3 --- 10 0:07:22.1 [8] 8 07:07.4 [6] 8 11:17.3 [7] 7 07:09.7 [7] 8 11:30.6 [8] 8 07:13.5 [9] 9 11:34.9 [9] 9 07:25.7 [14] 8 11:26.5 [8] 9
10 609 detail závodníka SAMEC Filip CZE 2005 BRILON RACING TEAM MB 10. /  Kadeti 0:53:48.4 0:02:50.2 --- 12 0:07:26.7 [10] 10 07:15.2 [12] 10 11:28.6 [10] 10 07:15.4 [8] 10 11:32.5 [9] 10 07:20.3 [11] 10 11:40.5 [11] 10 07:15.7 [8] 10 11:39.9 [16] 10
11 611 detail závodníka UHER David CZE 2005 ČEZ cyklo team Tábor 11. /  Kadeti 0:54:31.9 0:03:33.7 --- 9 0:07:31.7 [11] 11 07:14.5 [11] 11 11:38.1 [13] 11 07:29.7 [12] 11 11:51.1 [12] 11 07:30.2 [13] 11 11:57.0 [14] 11 07:12.6 [6] 11 11:33.7 [13] 11
12 612 detail závodníka HYNEČEK Jan CZE 2005 TUFO CZ OTROKOVICE 12. /  Kadeti 0:54:54.0 0:03:55.8 --- 13 0:07:39.2 [13] 13 07:17.7 [13] 13 11:33.4 [12] 12 07:35.5 [14] 13 11:50.5 [11] 12 07:30.3 [14] 12 11:56.2 [13] 12 07:22.0 [12] 12 11:54.5 [20] 12
13 618 detail závodníka ŠMÍD Jakub CZE 2006 Author team Stupno 13. /  Kadeti 0:55:02.7 0:04:04.5 --- 14 0:07:47.6 [16] 16 07:45.6 [22] 18 11:59.7 [19] 17 07:38.2 [17] 16 11:55.1 [13] 14 07:14.0 [10] 14 11:40.3 [10] 14 07:32.6 [18] 14 11:39.8 [15] 13
14 619 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 ČED Bike Team 14. /  Kadeti 0:55:12.1 0:04:13.9 --- 18 0:07:46.7 [15] 15 07:08.7 [8] 12 11:26.4 [9] 13 07:33.6 [13] 12 11:59.1 [16] 13 07:37.5 [18] 13 12:08.6 [19] 13 07:24.7 [13] 13 11:51.1 [18] 14
15 613 detail závodníka SÝKORA Josef CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 15. /  Kadeti 0:55:28.1 0:04:29.9 --- 27 0:07:53.4 [22] 22 07:31.0 [15] 15 11:50.6 [14] 15 07:37.7 [15] 15 12:00.0 [18] 15 07:45.3 [22] 16 12:14.5 [22] 16 07:15.5 [7] 15 11:29.3 [10] 15
16 649 detail závodníka SOUČEK Jakub CZE 2005 ČED Bike Team 16. /  Kadeti 0:55:29.9 0:04:31.7 --- 21 0:07:51.9 [21] 21 07:50.3 [25] 22 12:07.7 [21] 19 07:27.1 [11] 18 11:55.1 [14] 17 07:37.1 [17] 18 12:06.3 [17] 19 07:19.0 [10] 16 11:28.6 [9] 16
17 620 detail závodníka KRÝSL Lukáš CZE 2005 MS BIKE ACADEMY racing 17. /  Kadeti 0:55:30.1 0:04:31.9 --- 17 0:07:49.9 [18] 18 07:35.7 [16] 16 11:56.1 [16] 16 07:40.7 [18] 17 12:11.1 [19] 18 07:33.4 [16] 17 12:03.1 [15] 18 07:20.5 [11] 17 11:29.6 [11] 17
18 635 detail závodníka NAXERA Václav CZE 2005 SK VELO PRAHA 18. /  Kadeti 0:55:38.9 0:04:40.7 --- 32 0:08:17.2 [30] 30 07:37.0 [18] 24 11:56.9 [17] 22 07:37.9 [16] 20 11:58.9 [15] 20 07:24.0 [12] 20 11:46.4 [12] 17 07:28.0 [16] 18 11:39.4 [14] 18
19 615 detail závodníka ZONYGA David CZE 2005 VRV TEAM 19. /  Kadeti 0:56:16.9 0:05:18.7 --- 15 0:07:40.7 [14] 14 07:22.5 [14] 14 11:53.1 [15] 14 07:43.5 [20] 14 12:12.4 [20] 16 07:42.4 [20] 15 12:12.1 [20] 15 07:54.6 [32] 19 12:18.3 [31] 19
20 624 detail závodníka DRAGOUN Václav CZE 2005 COPR TJ PŘEŠTICE 20. /  Kadeti 0:56:32.6 0:05:34.4 --- 20 0:07:50.4 [19] 19 07:37.5 [19] 17 11:58.1 [18] 18 07:45.4 [21] 19 12:14.7 [21] 19 07:32.6 [15] 19 12:13.8 [21] 20 07:47.2 [26] 20 12:15.4 [28] 20
21 628 detail závodníka PILAŘ Patrik CZE 2006 ČISTÝ SPORT 21. /  Kadeti 0:57:15.6 0:06:17.4 --- 24 0:08:00.4 [25] 25 07:36.7 [17] 21 12:08.9 [22] 21 07:58.4 [28] 21 12:35.0 [27] 21 07:48.8 [24] 21 12:26.2 [25] 21 07:38.7 [20] 21 12:04.9 [23] 21
22 630 detail závodníka TABARA Šimon CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 22. /  Kadeti 0:57:24.4 0:06:26.2 --- 31 0:08:23.2 [35] 35 07:50.2 [24] 30 12:22.1 [26] 29 07:53.0 [23] 25 12:22.4 [24] 25 07:48.4 [23] 22 12:22.8 [24] 23 07:31.3 [17] 22 11:53.7 [19] 22
23 638 detail závodníka GRYGAR Matyáš CZE 2005 BIKE PRO RACING 23. /  Kadeti 0:57:29.6 0:06:31.4 --- 49 0:08:46.0 [46] 46 07:55.9 [30] 40 12:21.8 [25] 37 07:58.2 [27] 33 12:18.5 [22] 27 07:41.0 [19] 26 12:03.1 [16] 22 07:41.0 [21] 23 11:59.9 [21] 23
24 658 detail závodníka SEDLÁK Lukáš CZE 2005 FORCE FOJTÍK WILIER TEAM 24. /  Kadeti 0:57:35.5 0:06:37.3 --- 37 0:08:24.7 [36] 36 07:54.0 [29] 32 12:26.1 [28] 32 07:51.0 [22] 26 12:21.9 [23] 26 07:43.7 [21] 23 12:19.3 [23] 24 07:46.7 [25] 24 12:03.3 [22] 24
25 621 detail závodníka ŠTILIP Ondřej CZE 2006 Ústecké centrum cyklistiky 25. /  Kadeti 0:57:43.5 0:06:45.3 --- 22 0:08:18.2 [31] 31 07:53.7 [28] 29 12:21.6 [24] 28 07:56.4 [24] 24 12:26.6 [25] 23 07:56.4 [27] 24 12:27.1 [26] 26 07:58.0 [34] 26 12:09.7 [25] 25
26 695 detail závodníka MROCEK Adam SVK 2006 CK EPIC DOHŇANY 26. /  Kadeti 0:57:49.1 0:06:50.9 --- 78 0:09:22.2 [67] 67 08:11.0 [42] 55 12:39.4 [37] 45 07:42.7 [19] 42 11:59.4 [17] 37 07:52.2 [25] 31 12:06.5 [18] 29 07:33.6 [19] 27 11:41.5 [17] 26
27 631 detail závodníka LEHKÝ Jan CZE 2006 MS BIKE ACADEMY racing 27. /  Kadeti 0:57:50.7 0:06:52.5 --- 34 0:08:14.4 [28] 28 07:44.5 [20] 26 12:07.6 [20] 25 08:03.4 [32] 22 12:37.1 [30] 22 08:07.7 [33] 25 12:33.6 [28] 25 07:57.7 [33] 25 12:17.7 [30] 27
28 642 detail závodníka HABR Jakub CZE 2006 ČED Bike Team 28. /  Kadeti 0:58:27.4 0:07:29.1 --- 35 0:08:22.7 [34] 34 07:57.2 [31] 33 12:28.6 [30] 33 07:58.9 [29] 29 12:37.6 [31] 29 08:00.4 [30] 28 12:37.1 [29] 28 07:49.7 [27] 28 12:21.1 [33] 28
29 690 detail závodníka KLUSS Nataniel POL 2005 --- 29. /  Kadeti 0:58:30.6 0:07:32.4 --- 46 0:08:33.9 [40] 40 07:53.7 [27] 34 12:26.1 [29] 34 08:05.7 [33] 31 12:36.8 [29] 31 08:00.0 [28] 29 12:37.7 [30] 30 07:53.2 [29] 29 12:15.8 [29] 29
30 614 detail závodníka TOMAN Patrik CZE 2005 BIKE PRO RACING 30. /  Kadeti 0:58:47.9 0:07:49.6 --- 16 0:07:47.6 [17] 17 07:45.6 [21] 18 12:17.2 [23] 20 08:22.7 [41] 23 13:02.1 [42] 24 08:15.2 [38] 27 12:52.6 [36] 27 08:13.5 [43] 30 12:48.1 [43] 30
31 664 detail závodníka NAJSER Karel CZE 2006 Superior riders 31. /  Kadeti 0:58:51.9 0:07:53.7 --- 38 0:08:32.4 [39] 39 07:58.0 [32] 35 12:36.6 [35] 38 08:08.7 [35] 36 12:48.9 [33] 36 07:56.2 [26] 32 12:40.5 [31] 33 07:46.1 [23] 31 12:13.3 [27] 31
32 634 detail závodníka MAYER Jakub CZE 2005 KC Slavia Praha 32. /  Kadeti 0:58:52.9 0:07:54.6 --- 28 0:08:09.4 [27] 27 08:05.7 [40] 31 12:37.9 [36] 30 08:23.5 [42] 34 12:58.3 [41] 33 08:20.3 [44] 34 12:55.3 [39] 34 07:53.6 [31] 33 12:11.8 [26] 32
33 623 detail závodníka SVOBODNÍK Nikola CZE 2005 GT OPPORTUNITY BRNO 33. /  Kadeti 0:59:02.1 0:08:03.9 --- 11 0:07:33.2 [12] 12 08:03.5 [35] 20 12:46.1 [42] 23 08:27.2 [45] 27 13:07.1 [44] 28 08:12.4 [35] 30 12:48.2 [33] 31 08:12.2 [41] 32 12:47.3 [42] 33
34 627 detail závodníka ŽENÍŠEK Martin CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 34. /  Kadeti 0:59:14.1 0:08:15.9 --- 19 0:07:51.4 [20] 20 08:03.7 [36] 25 12:42.3 [40] 26 08:29.8 [48] 30 13:07.4 [45] 32 08:17.2 [41] 33 12:52.9 [37] 32 08:07.5 [39] 34 12:39.9 [37] 34
35 654 detail závodníka HEINZE Jannik GER 2006 SSv Mounty Altenberg 35. /  Kadeti 0:59:20.9 0:08:22.6 --- 39 0:08:32.2 [38] 38 08:04.4 [38] 38 12:40.1 [38] 40 08:21.4 [39] 40 12:51.9 [35] 39 08:15.2 [39] 38 12:55.9 [40] 37 07:59.0 [35] 37 12:20.6 [32] 35
36 655 detail závodníka MATOULEK Jiří CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 36. /  Kadeti 0:59:26.9 0:08:28.6 --- 40 0:08:34.2 [41] 41 07:59.5 [34] 37 12:33.6 [33] 36 08:10.7 [36] 37 12:54.2 [38] 38 08:15.9 [40] 37 12:47.0 [32] 35 08:02.0 [36] 35 12:37.6 [36] 36
37 625 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 37. /  Kadeti 0:59:35.0 0:08:36.8 --- 23 0:07:59.0 [24] 24 08:04.0 [37] 27 12:40.4 [39] 27 08:26.7 [44] 32 13:09.4 [46] 34 08:27.7 [47] 36 13:01.4 [41] 36 08:07.9 [40] 36 12:44.7 [39] 37
38 633 detail závodníka MATULA Ondřej CZE 2006 Superior riders 38. /  Kadeti 0:59:50.1 0:08:51.9 --- 29 0:08:05.7 [26] 26 08:04.7 [39] 28 12:43.1 [41] 31 08:37.2 [52] 38 13:24.8 [52] 40 08:27.8 [48] 42 13:10.5 [47] 42 07:53.2 [30] 39 12:25.9 [34] 38
39 668 detail závodníka BRUMLÍK Marek CZE 2006 CYKLOKLUB JIČÍN 39. /  Kadeti 0:59:54.4 0:08:56.2 --- 51 0:08:51.9 [52] 52 07:51.7 [26] 41 12:33.4 [32] 41 08:14.2 [37] 41 12:56.6 [39] 42 08:06.0 [32] 41 12:52.2 [35] 40 08:12.9 [42] 40 12:40.0 [38] 39
40 660 detail závodníka KRAUSE Georg GER 2005 Dresdner SC 1898 40. /  Kadeti 0:59:55.1 0:08:56.9 --- 80 0:10:18.2 [79] 79 07:58.2 [33] 70 12:32.1 [31] 61 07:57.7 [26] 50 12:28.3 [26] 48 08:00.3 [29] 45 12:29.6 [27] 44 07:46.1 [24] 42 12:06.8 [24] 40
41 652 detail závodníka POSPÍŠIL Richard CZE 2006 CYKLOKLUB JIČÍN 41. /  Kadeti 0:59:58.1 0:08:59.9 --- 50 0:08:48.7 [50] 50 08:22.5 [45] 45 13:07.4 [45] 43 08:02.4 [31] 45 12:35.9 [28] 44 08:14.1 [37] 43 12:54.4 [38] 43 08:02.8 [38] 41 12:31.6 [35] 41
42 651 detail závodníka KROC Vladimír CZE 2005 Akademie cyklistických sportů 42. /  Kadeti 1:00:06.7 0:09:08.5 --- 25 0:07:57.7 [23] 23 07:46.0 [23] 23 12:23.6 [27] 24 08:28.0 [46] 28 13:12.9 [47] 30 08:46.5 [54] 39 13:35.4 [54] 39 08:26.7 [49] 43 12:57.0 [45] 42
43 622 detail závodníka SMEJKAL Adam CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 43. /  Kadeti 1:00:10.1 0:09:11.9 --- 33 0:08:20.2 [32] 32 08:23.5 [46] 42 13:08.1 [46] 42 08:02.2 [30] 39 12:52.6 [37] 41 08:02.0 [31] 40 13:02.6 [42] 41 07:52.0 [28] 38 12:46.4 [40] 43
44 641 detail závodníka VOSTAL Vilém CZE 2005 TJ FAVORIT BRNO 44. /  Kadeti 1:00:35.1 0:09:36.9 --- 42 0:08:26.2 [37] 37 08:06.0 [41] 36 12:35.6 [34] 35 08:14.4 [38] 35 12:51.7 [34] 35 08:17.4 [42] 35 13:09.3 [45] 38 08:37.7 [54] 44 13:32.1 [59] 44
45 637 detail závodníka LESAGE Marek CZE 2006 ČED Bike Team 45. /  Kadeti 1:01:04.3 0:10:06.1 --- 26 0:08:16.9 [29] 29 08:39.0 [55] 43 13:41.9 [64] 44 07:57.4 [25] 44 12:46.2 [32] 45 08:10.4 [34] 44 13:05.0 [44] 45 08:30.1 [52] 45 13:14.1 [54] 45
46 644 detail závodníka PRCHAL Jaroslav CZE 2006 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 46. /  Kadeti 1:01:04.8 0:10:06.6 --- 44 0:08:43.2 [44] 44 08:38.0 [54] 47 13:21.1 [50] 47 08:22.0 [40] 47 13:04.8 [43] 47 08:19.6 [43] 48 12:51.0 [34] 46 08:21.5 [46] 46 13:04.6 [46] 46
47 665 detail závodníka SOMMR Ondřej CZE 2005 Author team Stupno 47. /  Kadeti 1:01:17.1 0:10:18.9 --- 58 0:09:06.2 [57] 57 08:19.2 [44] 51 13:08.8 [47] 49 08:08.5 [34] 46 12:52.4 [36] 46 08:14.0 [36] 46 13:03.6 [43] 47 08:25.7 [48] 47 13:05.9 [48] 47
48 647 detail závodníka PROCHÁZKA Ondřej CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 48. /  Kadeti 1:01:27.6 0:10:29.4 --- 30 0:08:21.3 [33] 33 08:15.4 [43] 39 12:48.5 [43] 39 08:36.2 [50] 43 13:18.9 [48] 43 08:54.2 [61] 47 13:45.4 [61] 48 08:38.0 [55] 48 13:13.4 [53] 48
49 686 detail závodníka BŘÍZA Vojtěch CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 49. /  Kadeti 1:01:49.7 0:10:51.4 --- 48 0:08:47.7 [49] 49 08:36.0 [53] 50 13:28.3 [53] 50 08:38.8 [53] 52 13:21.7 [50] 52 08:35.2 [49] 50 13:24.9 [50] 50 08:02.0 [37] 49 12:46.9 [41] 49
50 639 detail závodníka KEJNAR Daniel CZE 2005 Cykloteam MXM Hulín 50. /  Kadeti 1:01:53.8 0:10:55.6 --- 73 0:09:23.4 [68] 68 08:24.5 [48] 59 13:05.9 [44] 57 08:29.0 [47] 54 12:57.8 [40] 49 08:37.8 [50] 49 13:21.2 [49] 49 08:36.5 [53] 50 13:05.4 [47] 50
51 688 detail závodníka ENDRÉDI Máté HUN 2005 ZKSE 51. /  Kadeti 1:02:20.6 0:11:22.4 --- 56 0:08:56.2 [53] 53 08:26.0 [50] 49 13:22.1 [51] 53 08:36.7 [51] 53 13:20.9 [49] 53 08:46.7 [55] 52 13:26.0 [51] 51 08:30.1 [51] 51 13:15.2 [55] 51
52 648 detail závodníka BÖHM Jan CZE 2006 ROUVY Specialized 52. /  Kadeti 1:02:33.7 0:11:35.5 --- 41 0:08:43.7 [45] 45 08:42.0 [59] 52 13:34.9 [60] 54 08:30.2 [49] 51 13:23.4 [51] 54 08:47.2 [56] 53 13:44.4 [60] 53 08:19.5 [45] 52 13:07.3 [51] 52
53 659 detail závodníka MARTINÁSEK Matěj CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 53. /  Kadeti 1:02:42.6 0:11:44.4 --- 36 0:08:41.4 [42] 42 08:25.8 [49] 44 13:25.9 [52] 48 08:25.1 [43] 48 13:26.8 [53] 50 08:50.2 [58] 51 13:51.3 [63] 52 08:43.5 [59] 53 13:16.9 [56] 53
54 653 detail závodníka KRATOCHVÍL Václav CZE 2006 LAWI junior team 54. /  Kadeti 1:02:45.1 0:11:46.9 --- 45 0:08:42.0 [43] 43 08:50.5 [65] 54 13:34.9 [59] 51 08:41.9 [54] 55 13:29.9 [54] 55 08:58.7 [64] 55 13:47.4 [62] 55 08:38.5 [56] 55 13:10.9 [52] 54
55 671 detail závodníka JANSA Mikuláš CZE 2005 Cykloteam MXM Hulín 55. /  Kadeti 1:02:49.2 0:11:51.0 --- 54 0:08:49.7 [51] 51 08:24.0 [47] 46 13:12.9 [48] 46 08:43.9 [56] 49 13:34.1 [55] 51 09:07.7 [67] 54 13:54.4 [64] 54 08:39.3 [58] 54 13:18.0 [57] 55
56 661 detail závodníka MAREK Matyáš CZE 2005 Profi Sport Cheb 56. /  Kadeti 1:03:17.6 0:12:19.4 --- 55 0:09:07.9 [58] 58 08:39.5 [56] 58 13:29.1 [54] 59 08:57.2 [62] 59 13:50.2 [58] 58 08:24.6 [46] 56 13:14.2 [48] 56 08:54.4 [63] 57 13:35.9 [60] 56
57 698 detail závodníka HELLMICH Jonáš CZE 2005 LAWI junior team 57. /  Kadeti 1:03:25.8 0:12:27.6 --- 70 0:09:28.6 [70] 70 08:46.9 [64] 66 13:32.2 [57] 65 09:26.2 [70] 70 14:18.0 [67] 67 08:23.8 [45] 63 13:10.3 [46] 61 08:19.1 [44] 58 12:56.5 [44] 57
58 675 detail závodníka MELICHAR Josef CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 58. /  Kadeti 1:03:33.0 0:12:34.7 --- 60 0:09:16.2 [62] 62 08:45.7 [63] 63 13:37.4 [61] 62 08:42.2 [55] 60 13:42.3 [57] 60 08:38.3 [51] 59 13:28.1 [52] 58 --- --- 13:28.9 [58] 58
59 640 detail závodníka CHALUPNÝ David CZE 2005 ROUVY Specialized 59. /  Kadeti 1:03:37.8 0:12:39.6 --- 43 0:08:46.9 [48] 48 08:34.8 [52] 48 13:30.6 [56] 52 09:35.7 [72] 65 14:32.6 [69] 63 08:51.4 [60] 62 13:40.6 [56] 62 08:39.0 [57] 61 13:06.9 [50] 59
60 670 detail závodníka SUCHÝ Vojtěch CZE 2005 ADASTRA Cycling Team 60. /  Kadeti 1:03:41.4 0:12:43.2 --- 53 0:09:04.2 [55] 55 09:11.4 [72] 67 13:53.8 [69] 64 08:50.8 [60] 62 13:55.7 [62] 64 08:44.5 [52] 61 13:41.1 [57] 63 08:24.7 [47] 59 13:06.4 [49] 60
61 657 detail závodníka MANA Tomáš CZE 2006 BIKE PRO RACING 61. /  Kadeti 1:03:50.6 0:12:52.4 --- 57 0:08:58.7 [54] 54 08:41.5 [58] 56 13:29.6 [55] 56 08:44.9 [57] 56 13:41.0 [56] 56 09:02.5 [65] 57 14:02.6 [65] 59 08:52.6 [61] 60 13:38.5 [61] 61
62 685 detail závodníka ŠURÍK Jakub CZE 2005 BEKO Bike Racing Team 62. /  Kadeti 1:04:21.8 0:13:23.6 --- 61 0:09:13.9 [60] 60 08:44.0 [61] 61 13:32.9 [58] 60 09:06.3 [66] 64 13:51.1 [59] 61 08:55.9 [63] 60 13:42.5 [58] 60 09:15.1 [65] 62 14:01.2 [64] 62
63 676 detail závodníka HRUZÍK Matěj CZE 2006 HEAD PRO TEAM OPAVA 63. /  Kadeti 1:04:38.6 0:13:40.4 --- 63 0:09:20.2 [64] 64 08:55.8 [68] 69 13:46.6 [66] 69 08:46.3 [58] 63 14:11.9 [66] 66 08:44.7 [53] 66 13:36.5 [55] 65 08:54.3 [62] 64 13:43.2 [62] 63
64 662 detail závodníka ŽÁK Jakub CZE 2006 GT OPPORTUNITY BRNO 64. /  Kadeti 1:04:48.9 0:13:50.7 --- 62 0:09:14.7 [61] 61 08:41.5 [57] 60 13:41.1 [63] 63 08:49.9 [59] 61 13:53.1 [61] 62 08:55.5 [62] 64 14:10.1 [67] 66 08:45.5 [60] 63 13:49.7 [63] 64
65 672 detail závodníka BRÜCKNER Filip CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 65. /  Kadeti 1:04:56.9 0:13:58.7 --- 59 0:09:11.6 [59] 59 08:59.4 [69] 64 13:53.9 [70] 68 09:06.0 [65] 66 14:03.3 [64] 65 08:49.5 [57] 65 13:43.0 [59] 64 09:07.0 [64] 65 14:05.0 [65] 65
66 629 detail závodníka POLÁK Matyáš CZE 2006 LAWI junior team 66. /  Kadeti 1:05:14.1 0:14:15.9 --- 47 0:08:46.2 [47] 47 08:43.0 [60] 53 13:37.6 [62] 55 08:57.7 [63] 57 13:58.6 [63] 57 08:50.4 [59] 58 13:32.2 [53] 57 08:27.8 [50] 56 15:19.3 [68] 66
67 696 detail závodníka BIELECKI Paweł POL 2005 KKW Nexelo Wałbrzych 67. /  Kadeti 1:05:43.9 0:14:45.7 --- 64 0:09:17.2 [63] 63 08:27.5 [51] 57 13:18.4 [49] 58 08:56.7 [61] 58 13:51.9 [60] 59 09:35.9 [72] 67 14:45.0 [70] 67 09:25.8 [66] 66 14:31.3 [66] 67
68 679 detail závodníka DEGENKOLB Simon GER 2006 RSV Team Auto Riedel Schwarzenberg 68. /  Kadeti 1:06:01.7 0:15:03.5 --- 65 0:09:21.4 [66] 66 09:03.5 [70] 71 13:53.5 [68] 70 09:01.0 [64] 68 14:06.1 [65] 68 09:07.6 [66] 68 14:06.0 [66] 68 09:27.2 [67] 67 14:34.5 [67] 68
69 656 detail závodníka VAGNER Vilém CZE 2005 GT OPPORTUNITY BRNO 69. /  Kadeti 0:51:48.9 - 1 Lap(s) --- 52 0:09:05.2 [56] 56 08:52.8 [67] 62 13:56.5 [71] 66 09:12.5 [67] 67 14:21.2 [68] 69 09:14.4 [68] 69 14:25.8 [69] 69 --- --- --- ---
70 669 detail závodníka HURDA Vojtěch CZE 2005 kola-bbm.cz 70. /  Kadeti 0:52:34.1 - 1 Lap(s) --- 67 0:09:20.2 [64] 64 08:51.0 [66] 65 13:42.4 [65] 67 09:13.7 [68] 69 14:42.9 [72] 70 09:32.4 [71] 70 14:48.6 [73] 70 --- --- --- ---
71 691 detail závodníka TOMAN Pavel CZE 2005 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 71. /  Kadeti 0:53:00.9 - 1 Lap(s) --- 71 0:09:29.9 [71] 71 09:31.2 [75] 73 14:36.8 [73] 72 09:34.7 [71] 72 14:36.7 [70] 72 09:18.9 [69] 72 14:17.3 [68] 71 --- --- --- ---
72 678 detail závodníka KUČERA Jonáš CZE 2006 ADASTRA Cycling Team 72. /  Kadeti 0:53:28.0 - 1 Lap(s) --- 72 0:09:31.2 [72] 72 08:44.5 [62] 68 13:51.5 [67] 71 09:24.6 [69] 71 14:39.9 [71] 71 09:57.4 [74] 71 15:25.2 [75] 72 --- --- --- ---
73 680 detail závodníka KLEPSA Lukáš CZE 2006 Akademie cyklistických sportů 73. /  Kadeti 0:54:00.6 - 1 Lap(s) --- 69 0:09:42.2 [75] 75 09:22.2 [74] 75 14:40.3 [74] 75 09:35.7 [73] 73 14:50.2 [73] 73 09:58.2 [75] 74 14:47.8 [72] 73 --- --- --- ---
74 673 detail závodníka ČAPEK Otakar CZE 2006 LAWI junior team 74. /  Kadeti 0:54:07.1 - 1 Lap(s) --- 74 0:09:46.9 [76] 76 09:16.3 [73] 74 14:20.1 [72] 73 09:56.4 [74] 74 15:08.7 [74] 74 09:44.0 [73] 73 14:51.2 [74] 74 --- --- --- ---
75 689 detail závodníka RÁKOSA Bence HUN 2005 ZKSE 75. /  Kadeti 0:56:50.9 - 1 Lap(s) --- 68 0:09:34.7 [73] 73 09:54.0 [76] 76 15:21.3 [76] 76 10:15.7 [76] 75 15:42.4 [76] 75 10:32.4 [76] 75 16:12.3 [76] 75 --- --- --- ---
76 694 detail závodníka STODOLA Matěj CZE 2005 Cyklo Bendl 76. /  Kadeti 0:56:52.5 - 1 Lap(s) --- 65 0:09:25.9 [69] 69 09:09.7 [71] 72 14:49.5 [75] 74 12:16.5 [79] 77 17:49.4 [78] 77 09:21.2 [70] 76 14:47.5 [71] 76 --- --- --- ---
77 681 detail závodníka KRÁČMAR Filip CZE 2006 Cykloteam MXM Hulín 77. /  Kadeti 0:57:44.3 - 1 Lap(s) --- 77 0:09:39.9 [74] 74 10:56.0 [78] 77 16:18.8 [77] 77 10:01.4 [75] 76 15:18.8 [75] 76 10:58.1 [77] 77 16:26.5 [77] 77 --- --- --- ---
78 663 detail závodníka ŽÁK Jakub CZE 2006 ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem 78. /  Kadeti 1:01:14.4 - 1 Lap(s) --- 76 0:10:17.9 [78] 78 10:40.6 [77] 78 16:29.5 [78] 78 10:51.8 [77] 78 16:52.0 [77] 78 11:33.5 [79] 78 17:34.8 [79] 78 --- --- --- ---
79 693 detail závodníka KUSÝ Jan CZE 2005 Cyklo Bendl 79. /  Kadeti 1:04:24.4 - 1 Lap(s) --- 75 0:10:05.7 [77] 77 11:00.5 [79] 79 16:55.6 [79] 79 11:03.7 [78] 79 20:05.3 [80] 79 11:14.4 [78] 79 17:17.7 [78] 79 --- --- --- ---
80 684 detail závodníka HAVEL Marek CZE 2006 BEKO Bike Racing Team 80. /  Kadeti 1:10:36.0 - 1 Lap(s) --- 79 0:11:11.9 [80] 80 12:31.2 [80] 80 19:33.3 [80] 80 13:14.0 [80] 80 19:40.4 [79] 80 13:26.4 [80] 80 20:10.3 [80] 80 --- --- --- ---
--- 626 detail závodníka SVITÁK Jakub CZE 2006 BIKE PRO RACING . /  Kadeti DNF --- 03:45.7 [-] --- 0:08:01.0 [-] --- 15:54.7 [-] --- 20:30.6 [-] --- 28:50.9 [-] --- 33:27.0 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 632 detail závodníka TUHÁČEK Pavel CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. . /  Kadeti DNF --- 03:46.6 [-] --- 0:08:07.4 [-] --- 16:10.0 [-] --- 20:55.6 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 636 detail závodníka ZOUHAR Tadeáš CZE 2005 ACT leraK Blansko . /  Kadeti DNF --- 04:17.6 [-] --- 0:08:52.2 [-] --- 17:24.2 [-] --- 22:18.0 [-] --- 30:30.1 [-] --- 35:10.2 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 645 detail závodníka HABR Christien CZE 2006 ČED Bike Team . /  Kadeti DNF --- 04:01.1 [-] --- 0:08:39.9 [-] --- 16:42.7 [-] --- 21:22.9 [-] --- 29:18.1 [-] --- 33:55.8 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 667 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB . /  Kadeti DNF --- 04:27.6 [-] --- 0:09:15.0 [-] --- 18:31.2 [-] --- 23:34.6 [-] --- 33:03.1 [-] --- 38:15.2 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 674 detail závodníka ANDRÝSEK Jan CZE 2006 GT OPPORTUNITY BRNO . /  Kadeti DNF --- 04:31.3 [-] --- 0:09:28.9 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 697 detail závodníka KRYGIER Hubert POL 2006 KKW Nexelo Wałbrzych . /  Kadeti DNF --- 04:42.3 [-] --- 0:09:38.9 [-] --- 18:28.5 [-] --- 23:31.5 [-] --- 32:52.1 [-] --- 38:07.6 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 643 detail závodníka SCHNEIDER Paul Morten GER 2006 Dresdner SC 1898 . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 683 detail závodníka LEFFLER Kryštof CZE 2006 ČED Bike Team . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 687 detail závodníka MALÝ Jakub CZE 2006 ČED Bike Team . /  Kadeti DNS --- --- --- 1:22:38.5 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru