TECHNISERV CUP - Kyjov

Silniční cyklistika
DATUM :13.6.2021 MÍSTO :Kyjov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1. kolo #
1 133 detail závodníka VLČEK Peter SVK 2009 PROefekt Košice 0:41:02.6 0:00:00.0 21:04.5 4
2 120 detail závodníka DRUŽKOVSKÝ Miroslav SVK 2009 CyS - Akadémia Petra Sagana 0:41:04.0 0:00:01.3 21:04.4 3
3 134 detail závodníka HÚSENICA Milan SVK 2009 ŠK Topoľčianky 0:41:04.1 0:00:01.4 21:06.0 22
4 130 detail závodníka DOUDĚRA Petr CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:41:04.2 0:00:01.5 21:05.1 13
5 106 detail závodníka BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 BIKE puzzle team 0:41:04.5 0:00:01.8 21:04.5 6
6 118 detail závodníka PAZOUREK Tadeáš CZE 2009 Cycling Academy Tábor 0:41:04.5 0:00:01.9 21:04.7 7
7 123 detail závodníka KRÁL Matyáš CZE 2009 DUKLA PRAHA 0:41:04.6 0:00:01.9 21:04.5 5
8 102 detail závodníka TOMEČEK Vojtěch CZE 2009 Mapei Merida Kaňkovský 0:41:05.3 0:00:02.6 21:04.8 9
9 129 detail závodníka PANUŠ Jakub CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:41:05.7 0:00:03.0 21:04.8 10
10 124 detail závodníka HASAL Lukáš CZE 2009 DUKLA PRAHA 0:41:06.5 0:00:03.8 21:04.2 1
11 127 detail závodníka HUSÁR Samuel SVK 2009 Flaviol - Bike Team Spiš 0:41:07.0 0:00:04.4 21:05.2 15
12 117 detail závodníka KACHLÍK Adam CZE 2009 Cycling Academy Tábor 0:41:07.2 0:00:04.6 21:05.2 14
13 104 detail závodníka PODHAISKÝ Ondřej CZE 2009 Auto Škoda Mladá Boleslav 0:41:15.6 0:00:13.0 21:05.3 16
14 111 detail závodníka KMENT Šimon CZE 2009 Brilon Racing Team Mb 0:41:16.0 0:00:13.3 21:04.7 8
15 105 detail závodníka POPOVIČ Jakub CZE 2009 Auto Škoda Mladá Boleslav 0:41:16.7 0:00:14.0 21:05.8 21
16 135 detail závodníka MICHALÍK Timotej SVK 2009 ŠK Topoľčianky 0:41:18.4 0:00:15.7 21:06.3 23
17 107 detail závodníka HLADÍK František CZE 2010 Brilon Racing Team Mb 0:41:18.7 0:00:16.0 21:05.0 11
18 109 detail závodníka JOHN Eduard CZE 2009 Brilon Racing Team Mb 0:41:19.0 0:00:16.4 21:05.5 19
19 138 detail závodníka KANIŠČEV Alexandr CZE 2009 Tufo Pardus Prostějov Z.S. 0:41:19.1 0:00:16.5 21:04.4 2
20 139 detail závodníka DEDEK Matěj CZE 2009 Tufo Pardus Prostějov Z.S. 0:41:38.5 0:00:35.8 21:05.4 18
21 101 detail závodníka RAŠKA Tomáš CZE 2009 Mapei Merida Kaňkovský 0:41:46.3 0:00:43.6 21:05.4 17
22 112 detail závodníka MEIER Václav CZE 2010 Brilon Racing Team Mb 0:42:01.2 0:00:58.5 21:05.8 20
23 136 detail závodníka PŇOVSKÝ Sebastian CZE 2011 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 0:42:36.2 0:01:33.5 21:06.4 24
24 119 detail závodníka KOŘENSKÝ Jan CZE 2009 Cycling Academy Tábor 0:42:49.2 0:01:46.6 21:05.1 12
25 121 detail závodníka RADA Vojtěch CZE 2010 ČED Bike Team 0:45:07.3 0:04:04.7 22:54.4 29
26 108 detail závodníka FARA Jan CZE 2010 Brilon Racing Team Mb 0:45:11.9 0:04:09.2 21:15.2 25
27 125 detail závodníka STRAKATÝ Šimon CZE 2010 DUKLA PRAHA 0:45:12.1 0:04:09.4 21:18.5 26
28 110 detail závodníka KMENT Adam CZE 2009 Brilon Racing Team Mb 0:45:14.2 0:04:11.5 22:54.7 30
29 132 detail závodníka CIBOCH Ondřej CZE 2009 Kovo Praha 0:45:32.8 0:04:30.1 22:54.9 31
30 131 detail závodníka DRÁBEK Nikola CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:45:49.8 0:04:47.1 22:27.4 27
31 128 detail závodníka MNICH Lukáš SVK 2009 Flaviol - Bike Team Spiš 0:46:17.8 0:05:15.1 22:27.7 28
32 142 detail závodníka MAREK Matěj CZE 2010 Tj Favorit Brno 0:47:19.0 0:06:16.4 23:14.6 32
33 113 detail závodníka KREJČIŘÍK Matyáš CZE 2009 CK DACOM PHARMA KYJOV 0:47:23.4 0:06:20.7 23:52.7 34
34 116 detail závodníka STEJSKAL Tomáš CZE 2009 CK DACOM PHARMA KYJOV 0:47:51.8 0:06:49.2 23:52.7 35
35 145 detail závodníka SÚKENÍK Kryštof CZE 2009 Tj Favorit Brno 0:49:42.6 0:08:39.9 23:51.7 33
36 137 detail závodníka TROUSIL Jakub CZE 2010 Tj Stadion Louny 0:50:42.2 0:09:39.6 24:58.6 36
37 143 detail závodníka RUMPLÍK Daniel CZE 2010 Tj Favorit Brno 0:51:30.8 0:10:28.2 24:58.9 37
38 115 detail závodníka PRÁGR Šimon CZE 2011 CK DACOM PHARMA KYJOV 0:51:30.9 0:10:28.2 25:22.8 39
39 144 detail závodníka TELECKÝ Jan CZE 2011 Tj Favorit Brno 0:52:44.7 0:11:42.0 25:25.9 40
40 141 detail závodníka HERŠKOVIČ Oliver CZE 2009 Tj Favorit Brno 0:52:50.1 0:11:47.4 25:20.8 38
41 103 detail závodníka RYBÁR Matyáš CZE 2010 ACS DRAK VRBNO 0:56:22.0 0:15:19.3 28:01.3 42
42 114 detail závodníka KALKUS Tobiáš CZE 2010 CK DACOM PHARMA KYJOV 0:56:28.2 0:15:25.5 27:48.3 41
43 140 detail závodníka BERNAT Mikuláš CZE 2011 Tj Favorit Brno 0:56:55.3 0:15:52.7 28:12.3 43
--- 122 detail závodníka HRUDA Tomáš CZE 2009 DRAHANSKÝ SPORT DNS --- --- ---
--- 126 detail závodníka MAREK Mikuláš CZE 2009 DUKLA PRAHA DNS --- 55:39.9 ---