TECHNISERV CUP - Kyjov

Silniční cyklistika
DATUM :13.6.2021 MÍSTO :Kyjov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo # 5. kolo # 6. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo # 5. kolo # 6. kolo #
1 166 detail závodníka KVASNIČKOVÁ Eliška CZE 2004 Sportraces Cycling Team 2:09:33.3 0:00:00.0 17:48.9 4 36:44.4 5 0:54:21.1 1 1:12:53.4 1 1:32:09.3 1 1:50:34.1 1
2 173 detail závodníka PARMOVÁ Barbora CZE 2003 Tj Stadion Louny 2:10:48.3 0:01:15.0 17:48.7 2 36:46.2 8 0:54:54.7 6 1:14:29.8 4 1:32:51.3 3 1:51:38.2 3
3 152 detail závodníka ZEMANOVÁ Kristýna CZE 2003 Brilon Racing Team Mb 2:10:48.6 0:01:15.3 17:49.0 6 36:45.2 6 0:54:52.9 2 1:14:31.4 7 1:32:51.5 5 1:51:38.4 4
4 151 detail závodníka SLANÍKOVÁ Nela CZE 2004 Roman Kreuziger Cycling Academy 2:10:48.9 0:01:15.6 17:49.2 7 36:43.9 2 0:54:53.8 5 1:14:29.6 3 1:32:51.1 2 1:51:38.5 5
5 169 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Anna CZE 2004 Team Dukla Praha 2:10:48.9 0:01:15.6 17:48.8 3 36:43.5 1 0:54:53.5 4 1:14:31.1 6 1:32:51.5 4 1:51:38.0 2
6 162 detail závodníka SCHMIDSBERGER Daniela AUT 2004 RC ARBÖ Felbermayr Wels 2:13:02.6 0:03:29.3 17:48.4 1 36:44.4 4 0:54:53.2 3 1:14:29.3 2 1:33:34.7 6 1:53:20.6 6
7 164 detail závodníka NĚMCOVÁ Barbora CZE 2004 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 2:15:04.1 0:05:30.7 17:50.3 11 36:46.1 7 0:54:55.8 10 1:14:32.8 10 1:34:11.9 9 1:54:39.9 9
8 159 detail závodníka BEDRNÍKOVÁ Karolína CZE 2003 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 2:15:05.1 0:05:31.8 17:49.9 10 36:46.7 11 0:54:54.9 7 1:14:31.6 8 1:34:10.5 7 1:54:39.7 8
9 167 detail závodníka RUNTOVÁ Hanka CZE 2004 Sportraces Cycling Team 2:15:06.5 0:05:33.2 17:49.0 5 36:46.5 10 0:54:55.4 9 1:14:32.6 9 1:34:11.1 8 1:54:39.6 7
10 170 detail závodníka HEJHALOVÁ Dagmar CZE 2003 Team Dukla Praha 2:17:39.8 0:08:06.5 17:49.9 9 36:46.3 9 0:55:38.5 11 1:15:41.6 11 1:36:24.8 10 1:57:03.1 10
11 154 detail závodníka JEŘÁBKOVÁ Barbora CZE 2004 Brilon Racing Team Mb 2:19:23.7 0:09:50.4 17:49.4 8 36:44.1 3 0:54:55.1 8 1:14:30.8 5 1:36:25.0 11 1:57:03.2 11
--- 153 detail závodníka HLADÍKOVÁ Kateřina CZE 2004 Brilon Racing Team Mb NFT OTL 17:49.3 --- 37:54.2 --- 0:57:29.5 --- 1:17:49.9 --- 1:37:54.0 --- --- ---
--- 155 detail závodníka DOSTÁLOVÁ Kateřina CZE 2003 CK DACOM PHARMA KYJOV NFT OTL 21:26.6 --- 44:09.6 --- 1:07:33.3 --- 1:48:37.4 --- --- --- --- ---
--- 156 detail závodníka TARABOVÁ Klára SVK 2004 CK EPIC DOHŇANY NFT OTL 20:48.7 --- 42:27.9 --- 1:08:23.5 --- --- --- --- --- --- ---
--- 157 detail závodníka CHUDÁRKOVÁ Aneta CZE 2003 CYKLOCH TEAM NFT OTL 18:35.8 --- 39:26.9 --- 1:00:29.4 --- --- --- --- --- --- ---
--- 158 detail závodníka TICHÁ Kristína SVK 2004 CyS - Akadémia Petra Sagana NFT OTL 18:36.4 --- 39:27.6 --- 1:00:29.8 --- --- --- --- --- --- ---
--- 160 detail závodníka HOVORKOVÁ Aneta CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team NFT OTL 18:36.2 --- 39:26.2 --- 1:00:29.2 --- 1:46:03.8 --- --- --- --- ---
--- 161 detail závodníka DRBOHLAVOVÁ Eliška CZE 2003 LAWI Junior Team NFT OTL 17:50.5 --- 37:00.6 --- 0:57:29.7 --- 1:17:50.5 --- 1:39:37.7 --- --- ---
--- 163 detail závodníka LUKAČOVÁ Laura SVK 2003 Slávia Trenčín NFT OTL 17:50.3 --- 37:00.3 --- 0:57:30.4 --- 1:17:49.1 --- 1:39:37.3 --- --- ---
--- 168 detail závodníka PROŠKOVÁ Tereza CZE 2003 Sportraces Cycling Team NFT OTL 17:52.0 --- 36:47.6 --- 0:57:29.9 --- 1:17:50.2 --- 1:39:37.0 --- --- ---
--- 171 detail závodníka KRUTÍLKOVÁ Kateřina CZE 2003 Team Forman Cinelli NFT OTL 17:51.1 --- 37:10.2 --- 0:57:30.5 --- 1:17:48.6 --- 1:39:38.0 --- --- ---
--- 172 detail závodníka MACHANCOVÁ Andrea CZE 2004 Tj Sigma Hranice Z.S. NFT OTL 20:48.2 --- 42:27.6 --- 1:04:33.3 --- --- --- --- --- --- ---
--- 174 detail závodníka BÁRTOVÁ Gabriela CZE 2003 Tufo Pardus Prostějov Z.S. NFT OTL 17:50.7 --- 37:00.1 --- 0:59:22.3 --- --- --- --- --- --- ---
--- 175 detail závodníka GRUBEROVÁ Nicol CZE 2004 Tufo Pardus Prostějov Z.S. NFT OTL --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 176 detail závodníka SCHARR Alexandra Gritt GER 2004 WheelDivas Cycling Team NFT OTL 20:49.0 --- 44:10.0 --- 1:08:12.2 --- --- --- --- --- --- ---
--- 165 detail závodníka KROCHMAĹOVÁ Sára SVK 2004 SPORTCOMPLEX BŘECLAV DNF --- 22:25.3 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---