Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Čistý čas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 48 | STORM Theodor | 2005 | Team Roskilde | 1. / U17 | 0:01:46.39 | 0:00:00.00 | 0:01:46.39 | ||
2 | 118 | ELBADRI Jakub | 2005 | TJ DUKLA Praha | 2. / U17 | 0:01:46.84 | 0:00:00.45 | 0:01:46.84 | ||
3 | 6 | ERŽEN Žak | 2005 | Slovenia | 3. / U17 | 0:01:46.91 | 0:00:00.52 | 0:01:46.91 | ||
4 | 11 | NOVÁK Samuel | 2005 | Slovakia | 4. / U17 | 0:01:47.12 | 0:00:00.73 | 0:01:47.12 | ||
5 | 21 | WIKA-CZARNOWSKI Dawid | 2005 | Poland | 5. / U17 | 0:01:47.82 | 0:00:01.43 | 0:01:47.82 | ||
6 | 72 | LUGTHART Sjors | 2005 | Westland WiL Vooruit | 6. / U17 | 0:01:47.83 | 0:00:01.44 | 0:01:47.83 | ||
7 | 16 | HAMPTON Cian | 2005 | Austria | 7. / U17 | 0:01:48.07 | 0:00:01.68 | 0:01:48.07 | ||
8 | 64 | PEDERSEN Just Carl Emil | 2006 | Herning Cykle Klub af 1937 | 8. / U17 | 0:01:48.17 | 0:00:01.78 | 0:01:48.17 | ||
9 | 53 | NIELSEN Weis Daniel | 2005 | Team Roskilde | 9. / U17 | 0:01:48.28 | 0:00:01.89 | 0:01:48.28 | ||
10 | 14 | STOCKER Marco | 2005 | Austria | 10. / U17 | 0:01:48.49 | 0:00:02.10 | 0:01:48.49 | ||
11 | 39 | MEULEMANS Niel | 2005 | Acrog- Tormans -Balen BC | 11. / U17 | 0:01:48.77 | 0:00:02.38 | 0:01:48.77 | ||
12 | 19 | GRUSZCZYNSKI Filip | 2005 | Poland | 12. / U17 | 0:01:48.83 | 0:00:02.44 | 0:01:48.83 | ||
13 | 77 | VLOT Mees | 2005 | Westland WiL Vooruit | 13. / U17 | 0:01:48.87 | 0:00:02.48 | 0:01:48.87 | ||
14 | 102 | HAUGSTED Conrad | 2005 | Foreign mix team | 14. / U17 | 0:01:48.94 | 0:00:02.55 | 0:01:48.94 | ||
15 | 7 | VRBÍK Juraj | 2005 | Slovakia | 15. / U17 | 0:01:49.15 | 0:00:02.76 | 0:01:49.15 | ||
16 | 120 | ZAHÁLKA Štěpán | 2006 | TJ DUKLA Praha | 16. / U17 | 0:01:49.25 | 0:00:02.86 | 0:01:49.25 | ||
17 | 85 | RIŠKA Richard | 2005 | Výběr Slovensko | 17. / U17 | 0:01:49.45 | 0:00:03.06 | 0:01:49.45 | ||
18 | 38 | REMIJN Senna | 2006 | Acrog- Tormans -Balen BC | 18. / U17 | 0:01:49.47 | 0:00:03.08 | 0:01:49.47 | ||
19 | 2 | VALJAVEC Erazem | 2006 | Slovenia | 19. / U17 | 0:01:49.65 | 0:00:03.26 | 0:01:49.65 | ||
20 | 51 | LARSEN Louw Anton | 2006 | Team Roskilde | 20. / U17 | 0:01:49.70 | 0:00:03.31 | 0:01:49.70 | ||
21 | 128 | ŠILHAVÝ Ondřej | 2005 | KOVO Praha mix | 21. / U17 | 0:01:49.71 | 0:00:03.32 | 0:01:49.71 | ||
22 | 10 | HUSÁR Jakub | 2006 | Slovakia | 22. / U17 | 0:01:49.72 | 0:00:03.33 | 0:01:49.72 | ||
23 | 115 | PODAŘIL Jan | 2006 | TJ DUKLA Praha | 23. / U17 | 0:01:49.86 | 0:00:03.47 | 0:01:49.86 | ||
24 | 122 | KOBR Richard | 2005 | Roman Kreuziger Cycling Academy mix | 24. / U17 | 0:01:50.05 | 0:00:03.66 | 0:01:50.05 | ||
25 | 62 | ANDERSEN Bredtoft Victor | 2005 | Herning Cykle Klub af 1937 | 25. / U17 | 0:01:50.12 | 0:00:03.73 | 0:01:50.12 | ||
26 | 8 | GOTTSTEIN Simon | 2005 | Slovakia | 26. / U17 | 0:01:50.19 | 0:00:03.80 | 0:01:50.19 | ||
27 | 100 | OBLAK Domen | 2005 | Slovenia | 27. / U17 | 0:01:50.41 | 0:00:04.02 | 0:01:50.41 | ||
28 | 18 | SCHÖNHERR Florian | 2005 | Austria | 28. / U17 | 0:01:50.43 | 0:00:04.04 | 0:01:50.43 | ||
29 | 112 | VAVRO Kristián | 2006 | SCM Brno | 29. / U17 | 0:01:50.45 | 0:00:04.06 | 0:01:50.45 | ||
30 | 23 | LISTWOŇ Tomasz | 2005 | Poland | 30. / U17 | 0:01:50.51 | 0:00:04.12 | 0:01:50.51 | ||
31 | 144 | BÁRTA Martin | 2005 | TJ Stadion Louny | 31. / U17 | 0:01:50.52 | 0:00:04.13 | 0:01:50.52 | ||
32 | 36 | VAN HERCK Yarno | 2005 | Acrog- Tormans -Balen BC | 32. / U17 | 0:01:50.60 | 0:00:04.21 | 0:01:50.60 | ||
33 | 126 | PEŠEK Adam | 2006 | Roman Kreuziger Cycling Academy mix | 33. / U17 | 0:01:50.69 | 0:00:04.30 | 0:01:50.69 | ||
34 | 111 | MUROŇ Matyáš | 2005 | SCM Brno | 34. / U17 | 0:01:50.74 | 0:00:04.35 | 0:01:50.74 | ||
35 | 37 | DRIESEN Niels | 2005 | Acrog- Tormans -Balen BC | 35. / U17 | 0:01:50.86 | 0:00:04.47 | 0:01:50.86 | ||
36 | 41 | DE CEUSTER Milan | 2005 | Acrog- Tormans -Balen BC | 36. / U17 | 0:01:51.01 | 0:00:04.62 | 0:01:51.01 | ||
37 | 20 | GOSZCZURNY Patryk | 2006 | Poland | 37. / U17 | 0:01:51.03 | 0:00:04.64 | 0:01:51.03 | ||
38 | 24 | LEWANDOWSKI Dawid | 2006 | Poland | 38. / U17 | 0:01:51.10 | 0:00:04.71 | 0:01:51.10 | ||
39 | 139 | KOBLÍŽEK Vojtěch | 2005 | SCM Prostějov | 39. / U17 | 0:01:51.20 | 0:00:04.81 | 0:01:51.20 | ||
40 | 154 | RUBEŠ Daniel | 2005 | SCM KOLÍN - Středočeský Kraj | 40. / U17 | 0:01:51.27 | 0:00:04.88 | 0:01:51.27 | ||
41 | 13 | RÜTZLER Felix | 2006 | Austria | 41. / U17 | 0:01:51.38 | 0:00:04.99 | 0:01:51.38 | ||
42 | 45 | FRYDKJAER Patrick | 2005 | Isorex Cycling Team | 42. / U17 | 0:01:51.48 | 0:00:05.09 | 0:01:51.48 | ||
43 | 55 | LIHN Toke | 2005 | Cykle Klubben Aarhus | 43. / U17 | 0:01:51.55 | 0:00:05.16 | 0:01:51.55 | ||
44 | 94 | GALDYN Wiktor | 2006 | Wielkopolska/Kalisz | 44. / U17 | 0:01:51.66 | 0:00:05.27 | 0:01:51.66 | ||
45 | 12 | DUNÁR Dominik | 2005 | Slovakia | 45. / U17 | 0:01:51.75 | 0:00:05.36 | 0:01:51.75 | ||
46 | 43 | VANDEN HEEDE Lars | 2005 | Isorex Cycling Team | 46. / U17 | 0:01:51.83 | 0:00:05.44 | 0:01:51.83 | ||
47 | 135 | KRAUS Tomáš | 2006 | Jihočeský kraj | 47. / U17 | 0:01:52.02 | 0:00:05.63 | 0:01:52.02 | ||
48 | 44 | DE BOCK Aless | 2006 | Isorex Cycling Team | 48. / U17 | 0:01:52.06 | 0:00:05.67 | 0:01:52.06 | ||
49 | 101 | ŽEFRAN Aljaž | 2005 | Slovenia | 49. / U17 | 0:01:52.33 | 0:00:05.94 | 0:01:52.33 | ||
50 | 130 | BITTMAN Adam | 2006 | KOVO Praha mix | 50. / U17 | 0:01:52.51 | 0:00:06.12 | 0:01:52.51 | ||
51 | 134 | ŠIMEČEK David | 2005 | Jihočeský kraj | 51. / U17 | 0:01:52.58 | 0:00:06.19 | 0:01:52.58 | ||
52 | 86 | FEDOR Samuel | 2006 | Výběr Slovensko | 52. / U17 | 0:01:52.66 | 0:00:06.27 | 0:01:52.66 | ||
53 | 4 | MAJNIK Jure | 2005 | Slovenia | 53. / U17 | 0:01:52.74 | 0:00:06.35 | 0:01:52.74 | ||
54 | 75 | GROEN Thijmen | 2005 | Westland WiL Vooruit | 54. / U17 | 0:01:52.75 | 0:00:06.36 | 0:01:52.75 | ||
55 | 129 | ŠILHAVÝ Daniel | 2005 | KOVO Praha mix | 55. / U17 | 0:01:52.83 | 0:00:06.44 | 0:01:52.83 | ||
56 | 15 | DOPPELBAUER Moritz | 2005 | Austria | 56. / U17 | 0:01:52.90 | 0:00:06.51 | 0:01:52.90 | ||
57 | 91 | PERA Maksymilian | 2006 | Wielkopolska/Kalisz | 57. / U17 | 0:01:53.08 | 0:00:06.69 | 0:01:53.08 | ||
58 | 49 | JOHANSEN Gustav | 2006 | Team Roskilde | 58. / U17 | 0:01:53.15 | 0:00:06.76 | 0:01:53.15 | ||
59 | 42 | SCHELDEMAN Xander | 2006 | Isorex Cycling Team | 59. / U17 | 0:01:53.28 | 0:00:06.89 | 0:01:53.28 | ||
60 | 31 | POLLNER Balázs László | 2005 | Hungary | 60. / U17 | 0:01:53.30 | 0:00:06.91 | 0:01:53.30 | ||
61 | 138 | BITTNER Jan | 2005 | Mapei Merida mix | 61. / U17 | 0:01:53.34 | 0:00:06.95 | 0:01:53.34 | ||
62 | 22 | KOCUR Franciszek | 2005 | Poland | 62. / U17 | 0:01:53.36 | 0:00:06.97 | 0:01:53.36 | ||
63 | 89 | HAĹAK Adam | 2005 | Výběr Slovensko | 63. / U17 | 0:01:53.41 | 0:00:07.02 | 0:01:53.41 | ||
64 | 73 | ENGELHARD Thomas | 2005 | Westland WiL Vooruit | 64. / U17 | 0:01:53.46 | 0:00:07.07 | 0:01:53.46 | ||
65 | 82 | ZOMERMAAND Jurgen | 2006 | CC Forte Wielerzone Nederland | 65. / U17 | 0:01:53.55 | 0:00:07.16 | 0:01:53.55 | ||
66 | 67 | BRENDERS Victor Hugo | 2006 | De Jonge Renner | 66. / U17 | 0:01:53.56 | 0:00:07.17 | 0:01:53.56 | ||
67 | 88 | DROBNÝ Tomáš | 2006 | Výběr Slovensko | 67. / U17 | 0:01:53.63 | 0:00:07.24 | 0:01:53.63 | ||
68 | 79 | JURRIAANS Daan | 2005 | CC Forte Wielerzone Nederland | 68. / U17 | 0:01:53.64 | 0:00:07.25 | 0:01:53.64 | ||
69 | 152 | HÁJEK Tomáš | 2007 | SCM KOLÍN - Středočeský Kraj | 69. / U17 | 0:01:53.64 | 0:00:07.25 | 0:01:53.64 | ||
70 | 3 | GREGORIČ Nikolaj | 2005 | Foreign mix team | 70. / U17 | 0:01:53.65 | 0:00:07.26 | 0:01:53.65 | ||
71 | 34 | TÓTH Márkó | 2005 | Hungary | 71. / U17 | 0:01:53.79 | 0:00:07.40 | 0:01:53.79 | ||
72 | 95 | GADERA Jan | 2005 | Wielkopolska/Kalisz | 72. / U17 | 0:01:53.91 | 0:00:07.52 | 0:01:53.91 | ||
73 | 76 | DE KOK Pepijn | 2006 | Westland WiL Vooruit | 73. / U17 | 0:01:53.93 | 0:00:07.54 | 0:01:53.93 | ||
74 | 116 | KRÁL Kryštof | 2006 | TJ DUKLA Praha | 74. / U17 | 0:01:53.94 | 0:00:07.55 | 0:01:53.94 | ||
75 | 121 | KOHOUT Jaromír | 2005 | Roman Kreuziger Cycling Academy mix | 75. / U17 | 0:01:54.01 | 0:00:07.62 | 0:01:54.01 | ||
76 | 140 | PÁTÍK Stanislav | 2005 | SCM Prostějov | 76. / U17 | 0:01:54.04 | 0:00:07.65 | 0:01:54.04 | ||
77 | 153 | KUBA Jakub | 2005 | SCM KOLÍN - Středočeský Kraj | 77. / U17 | 0:01:54.08 | 0:00:07.69 | 0:01:54.08 | ||
78 | 113 | SMITH Michael | 2006 | SCM Brno | 78. / U17 | 0:01:54.09 | 0:00:07.70 | 0:01:54.09 | ||
79 | 63 | TROELSEN Tore | 2005 | Herning Cykle Klub af 1937 | 79. / U17 | 0:01:54.13 | 0:00:07.74 | 0:01:54.13 | ||
80 | 1 | PETERLIN Nejc | 2006 | Foreign mix team | 80. / U17 | 0:01:54.26 | 0:00:07.87 | 0:01:54.26 | ||
81 | 131 | FALTÝNEK Jan | 2006 | Jihočeský kraj | 81. / U17 | 0:01:54.26 | 0:00:07.87 | 0:01:54.26 | ||
82 | 124 | VLČEK Miroslav | 2005 | Roman Kreuziger Cycling Academy mix | 82. / U17 | 0:01:54.45 | 0:00:08.06 | 0:01:54.45 | ||
83 | 9 | ĎURÍK Matúš | 2005 | Slovakia | 83. / U17 | 0:01:54.49 | 0:00:08.10 | 0:01:54.49 | ||
84 | 17 | SERTIC Jakob | 2005 | Austria | 84. / U17 | 0:01:54.51 | 0:00:08.12 | 0:01:54.51 | ||
85 | 32 | KÁRPÁTI Bálint | 2005 | Hungary | 85. / U17 | 0:01:54.54 | 0:00:08.15 | 0:01:54.54 | ||
86 | 5 | LEŠNIK Jan | 2005 | Slovenia | 86. / U17 | 0:01:54.56 | 0:00:08.17 | 0:01:54.56 | ||
87 | 150 | STREJČEK Adam | 2006 | SCM KOLÍN - Středočeský Kraj | 87. / U17 | 0:01:54.65 | 0:00:08.26 | 0:01:54.65 | ||
88 | 30 | FELDHOFFER Bálint | 2005 | Hungary | 88. / U17 | 0:01:54.67 | 0:00:08.28 | 0:01:54.67 | ||
89 | 155 | ZVĚDĚLÍK Ondřej | 2005 | Mapei Merida mix | 89. / U17 | 0:01:54.79 | 0:00:08.40 | 0:01:54.79 | ||
90 | 66 | BINK Matthijs | 2005 | De Jonge Renner | 90. / U17 | 0:01:54.94 | 0:00:08.55 | 0:01:54.94 | ||
91 | 84 | JACKULIAK Róbert | 2005 | Výběr Slovensko | 91. / U17 | 0:01:54.96 | 0:00:08.57 | 0:01:54.96 | ||
92 | 117 | BRADÁČ Adam | 2006 | TJ DUKLA Praha | 92. / U17 | 0:01:54.97 | 0:00:08.58 | 0:01:54.97 | ||
93 | 149 | MIŇOVSKÝ Prokop | 2005 | SCM KOLÍN - Středočeský Kraj | 93. / U17 | 0:01:55.02 | 0:00:08.63 | 0:01:55.02 | ||
94 | 29 | BOGDANOVIC Nikola | 2006 | Serbia | 94. / U17 | 0:01:55.11 | 0:00:08.72 | 0:01:55.11 | ||
95 | 92 | KIJ Piotr | 2005 | Wielkopolska/Kalisz | 95. / U17 | 0:01:55.11 | 0:00:08.72 | 0:01:55.11 | ||
96 | 54 | BROCKHOFF Daniel Mathieu Vivier | 2005 | Cykle Klubben Aarhus | 96. / U17 | 0:01:55.16 | 0:00:08.77 | 0:01:55.16 | ||
97 | 60 | BOGE Noah | 2006 | Herning Cykle Klub af 1937 | 97. / U17 | 0:01:55.22 | 0:00:08.83 | 0:01:55.22 | ||
98 | 127 | VLK Josef | 2006 | Roman Kreuziger Cycling Academy mix | 98. / U17 | 0:01:55.38 | 0:00:08.99 | 0:01:55.38 | ||
99 | 132 | JOHÁNEK Dalibor | 2005 | Jihočeský kraj | 99. / U17 | 0:01:55.40 | 0:00:09.01 | 0:01:55.40 | ||
100 | 74 | NIEVELSTEIN Job | 2006 | Westland WiL Vooruit | 100. / U17 | 0:01:55.43 | 0:00:09.04 | 0:01:55.43 |