IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.4 - Hlinsko - IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.4 UCI1

MTB
DATUM :31.7.2021 MÍSTO :Hlinsko

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta split1 # 1.lap # split2 # 2.lap # split3 # 3.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta split1 # 1.lap # split2 # 2.lap # split3 # 3.lap #
1 601 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 DUKLA PRAHA 1. /  Kadeti 0:39:06.4 0:00:00.0 04:14.6 [6] 6 12:44.8 [2] 2 04:19.5 [1] 2 13:09.4 [1] 1 04:22.3 [1] 1 13:12.1 [1] 1
2 603 detail závodníka BERNÁT Adam CZE 2005 DUKLA PRAHA 2. /  Kadeti 0:39:41.2 0:00:34.7 03:58.1 [1] 1 12:32.6 [1] 1 04:31.0 [5] 1 13:23.7 [2] 2 04:40.7 [4] 2 13:44.8 [2] 2
3 619 detail závodníka TAKÁCS Zsombor HUN 2006 Superior Racing Team 3. /  Kadeti 0:40:32.4 0:01:25.9 04:25.6 [12] 12 13:13.6 [5] 5 04:23.0 [2] 4 13:27.9 [3] 3 04:39.5 [3] 3 13:50.9 [3] 3
4 607 detail závodníka DOBRÝ Lukáš CZE 2005 CANYON NORTHWAVE MTB TEAM 4. /  Kadeti 0:40:58.4 0:01:51.9 04:08.8 [4] 4 13:14.3 [6] 6 04:25.2 [3] 5 13:41.6 [4] 4 04:40.8 [5] 4 14:02.4 [5] 4
5 606 detail závodníka FRIEDEL David CZE 2006 DK BIKESHOP Racing Team 5. /  Kadeti 0:41:49.9 0:02:43.4 04:01.8 [3] 3 13:07.6 [4] 4 04:50.7 [13] 6 14:26.9 [10] 5 04:45.1 [6] 5 14:15.4 [7] 5
6 624 detail závodníka NAXERA Václav CZE 2005 SK VELO PRAHA 6. /  Kadeti 0:41:56.4 0:02:49.9 04:30.3 [15] 15 13:53.3 [10] 10 04:39.0 [6] 9 14:09.1 [6] 9 04:47.1 [8] 9 13:53.9 [4] 6
7 602 detail závodníka ŠUMPÍK Pavel CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 7. /  Kadeti 0:42:17.9 0:03:11.4 03:58.6 [2] 2 12:50.6 [3] 3 04:40.5 [7] 3 14:58.6 [18] 6 04:54.6 [13] 6 14:28.6 [12] 7
8 605 detail závodníka VAŠUT David CZE 2006 BIKE PRO RACING 8. /  Kadeti 0:42:19.0 0:03:12.5 04:10.6 [5] 5 13:20.6 [7] 7 04:57.5 [19] 7 14:35.6 [12] 8 04:51.5 [10] 8 14:22.7 [10] 8
9 612 detail závodníka ZAHÁLKA Štěpán CZE 2006 CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 9. /  Kadeti 0:42:55.8 0:03:49.3 04:21.1 [9] 9 13:41.3 [8] 8 04:41.0 [8] 8 14:14.1 [7] 7 04:49.1 [9] 7 15:00.3 [22] 9
10 611 detail závodníka SÝKORA Josef CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 10. /  Kadeti 0:42:56.2 0:03:49.7 04:41.6 [18] 18 14:09.3 [14] 14 04:41.2 [9] 11 14:27.1 [11] 11 04:46.1 [7] 10 14:19.6 [8] 10
11 688 detail závodníka FELDHOFFER Bálint HUN 2005 Cube-Csömör 11. /  Kadeti 0:42:58.4 0:03:51.9 05:31.6 [44] 44 15:04.1 [29] 29 04:30.2 [4] 21 13:48.2 [5] 14 04:38.7 [2] 12 14:06.0 [6] 11
12 609 detail závodníka UHER David CZE 2005 ČEZ cyklo team Tábor 12. /  Kadeti 0:43:08.7 0:04:02.2 04:14.6 [7] 7 13:43.6 [9] 9 04:57.2 [18] 10 14:50.4 [16] 10 04:56.6 [14] 11 14:34.6 [13] 12
13 620 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 13. /  Kadeti 0:43:10.9 0:04:04.4 04:44.3 [19] 19 14:23.3 [16] 16 04:46.3 [10] 15 14:25.9 [9] 13 04:51.8 [11] 13 14:21.6 [9] 13
14 617 detail závodníka KRÝSL Lukáš CZE 2005 MS BIKE ACADEMY racing 14. /  Kadeti 0:43:19.7 0:04:13.2 04:29.1 [14] 14 14:04.1 [13] 13 04:49.0 [11] 12 14:38.6 [13] 12 04:58.8 [18] 14 14:36.9 [14] 14
15 672 detail závodníka VAS Barnabás HUN 2006 Merida Maraton Team CST 15. /  Kadeti 0:43:36.7 0:04:30.2 04:58.1 [26] 26 14:37.3 [22] 22 04:53.0 [14] 18 14:21.9 [8] 15 05:00.1 [19] 16 14:37.4 [15] 15
16 613 detail závodníka ŠMÍD Jakub CZE 2006 Author team Stupno 16. /  Kadeti 0:43:46.6 0:04:40.2 04:26.6 [13] 13 14:02.6 [12] 12 04:59.7 [24] 14 14:56.6 [17] 15 04:58.8 [17] 15 14:47.4 [16] 16
17 694 detail závodníka GARNEK Ksawier POL 2005 RK Exclusive Doors MTB Team 17. /  Kadeti 0:44:08.5 0:05:02.0 05:26.6 [41] 41 14:54.1 [26] 26 05:05.2 [28] 25 14:45.9 [15] 20 04:51.8 [12] 18 14:28.4 [11] 17
18 610 detail závodníka HYNEČEK Jan CZE 2005 TUFO CZ OTROKOVICE 18. /  Kadeti 0:44:28.4 0:05:21.9 04:45.3 [20] 20 14:35.6 [19] 19 04:55.5 [16] 19 15:03.1 [19] 19 04:57.6 [15] 19 14:49.6 [17] 18
19 604 detail závodníka HOJKA František CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 19. /  Kadeti 0:44:30.9 0:05:24.4 04:18.3 [8] 8 14:02.3 [11] 11 04:59.7 [23] 13 15:14.4 [26] 17 05:09.8 [30] 17 15:14.1 [28] 19
20 641 detail závodníka SEDLÁK Lukáš CZE 2005 FORCE FOJTÍK WILIER TEAM 20. /  Kadeti 0:44:51.6 0:05:45.2 04:55.8 [24] 24 14:35.3 [18] 18 04:49.5 [12] 17 15:11.4 [24] 22 05:05.4 [27] 22 15:04.9 [24] 20
21 615 detail závodníka TOMAN Patrik CZE 2005 BIKE PRO RACING 21. /  Kadeti 0:44:53.6 0:05:47.2 04:24.1 [10] 10 14:22.0 [15] 15 05:00.3 [25] 16 15:16.5 [28] 18 05:02.8 [21] 20 15:15.1 [30] 21
22 623 detail závodníka PILAŘ Patrik CZE 2006 ČISTÝ SPORT 22. /  Kadeti 0:44:54.4 0:05:47.9 04:46.1 [21] 21 14:36.1 [20] 20 04:57.7 [20] 20 15:09.6 [23] 21 05:03.1 [22] 21 15:08.6 [25] 22
23 649 detail závodníka NAJSER Karel CZE 2006 Superior riders 23. /  Kadeti 0:45:09.1 0:06:02.7 05:09.3 [32] 32 15:03.7 [28] 28 04:59.1 [22] 27 15:07.5 [21] 24 05:04.8 [26] 23 14:57.9 [18] 23
24 696 detail závodníka JAROSŁAWSKI Maciej POL 2006 Warszawski Klub Kolarski 24. /  Kadeti 0:45:15.1 0:06:08.7 05:25.6 [40] 40 15:09.8 [33] 33 05:03.5 [27] 31 15:07.1 [20] 26 05:03.3 [23] 24 14:58.1 [19] 24
25 616 detail závodníka ZONYGA David CZE 2005 VRV TEAM 25. /  Kadeti 0:45:26.4 0:06:19.9 04:58.8 [27] 27 14:43.3 [24] 24 05:10.0 [31] 24 15:28.4 [31] 25 05:16.3 [36] 26 15:14.6 [29] 25
26 618 detail závodníka STREJČEK Adam CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 26. /  Kadeti 0:45:31.4 0:06:24.9 04:52.1 [22] 22 14:36.8 [21] 21 05:16.0 [39] 23 15:45.7 [36] 28 05:14.5 [34] 28 15:08.8 [26] 26
27 644 detail závodníka HEINZE Jannik GER 2006 SSV 27. /  Kadeti 0:45:32.1 0:06:25.7 05:15.6 [35] 35 15:14.3 [35] 35 05:07.5 [30] 33 15:13.1 [25] 29 05:03.3 [24] 27 15:04.6 [23] 27
28 693 detail závodníka POLLNER Balázs László HUN 2005 Kőbánya Cycling Team 28. /  Kadeti 0:45:45.6 0:06:39.2 06:05.8 [64] 64 16:03.1 [44] 44 04:54.7 [15] 41 14:44.1 [14] 33 05:02.0 [20] 33 14:58.3 [21] 28
29 626 detail závodníka TABARA Šimon CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 29. /  Kadeti 0:45:54.8 0:06:48.3 05:03.6 [30] 30 15:00.1 [27] 27 05:11.2 [33] 29 15:27.6 [30] 30 05:14.1 [33] 29 15:27.0 [36] 29
30 674 detail závodníka BŘÍZA Vojtěch CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 30. /  Kadeti 0:45:56.7 0:06:50.2 05:16.3 [36] 36 15:31.1 [40] 40 04:56.7 [17] 34 15:08.4 [22] 32 05:04.3 [25] 31 15:17.2 [33] 30
31 608 detail závodníka LIENERT Patrik CZE 2006 ČED Bike Team 31. /  Kadeti 0:45:56.9 0:06:50.4 04:24.3 [11] 11 14:29.0 [17] 17 05:11.6 [34] 22 15:41.2 [34] 23 05:14.8 [35] 25 15:46.6 [42] 31
32 629 detail závodníka ŽENÍŠEK Martin CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 32. /  Kadeti 0:46:00.1 0:06:53.7 05:00.6 [29] 29 15:06.9 [32] 32 05:05.5 [29] 30 15:25.6 [29] 31 05:10.3 [31] 30 15:27.6 [37] 32
33 628 detail závodníka LEHKÝ Jan CZE 2006 MS BIKE ACADEMY racing 33. /  Kadeti 0:46:09.6 0:07:03.2 05:12.3 [33] 33 15:06.1 [31] 31 04:58.7 [21] 28 15:15.9 [27] 27 05:26.1 [46] 32 15:47.6 [43] 33
34 651 detail závodníka KRAUSE Georg GER 2005 Dresdner SC 1898 34. /  Kadeti 0:46:12.9 0:07:06.4 05:16.8 [37] 37 15:11.6 [34] 34 05:42.2 [63] 40 15:47.6 [38] 36 05:08.3 [29] 34 15:13.6 [27] 34
35 1138 detail závodníka SVOBODNÍK Nikola CZE 2005 GT OPPORTUNITY BRNO 35. /  Kadeti 0:46:28.9 0:07:22.4 05:06.8 [31] 31 15:14.6 [36] 36 05:28.0 [53] 36 15:52.5 [40] 37 05:16.5 [37] 36 15:21.8 [34] 35
36 634 detail závodníka ŠINDELÁŘ Roman CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 36. /  Kadeti 0:46:33.1 0:07:26.6 04:52.3 [23] 23 14:52.8 [25] 25 05:27.5 [52] 32 15:56.6 [43] 34 05:25.1 [45] 35 15:43.6 [41] 36
37 691 detail závodníka KÁRPÁTI Bálint HUN 2005 Kőbánya Cycling Team 37. /  Kadeti 0:46:47.1 0:07:40.6 05:43.6 [50] 50 15:44.6 [42] 42 05:01.5 [26] 38 15:47.4 [37] 40 05:07.3 [28] 38 15:15.1 [31] 37
38 622 detail závodníka DRAGOUN Václav CZE 2005 COPR TJ PŘEŠTICE 38. /  Kadeti 0:46:47.3 0:07:40.8 04:33.3 [16] 16 14:38.1 [23] 23 05:23.0 [48] 26 16:11.6 [47] 35 05:34.6 [54] 37 15:57.5 [47] 38
39 631 detail závodníka GRYGAR Matyáš CZE 2005 BIKE PRO RACING 39. /  Kadeti 0:47:03.6 0:07:57.1 05:20.6 [38] 38 15:30.3 [38] 38 05:19.3 [42] 39 15:50.6 [39] 38 05:29.1 [49] 39 15:42.6 [40] 39
40 627 detail závodníka SMEJKAL Adam CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 40. /  Kadeti 0:47:21.9 0:08:15.4 05:38.1 [47] 47 15:48.1 [43] 43 05:19.0 [41] 43 15:40.5 [33] 39 05:26.2 [47] 40 15:53.2 [46] 40
41 650 detail závodníka SVITÁK Jakub CZE 2006 BIKE PRO RACING 41. /  Kadeti 0:47:22.1 0:08:15.7 05:50.1 [54] 54 16:25.3 [52] 52 05:15.2 [37] 50 15:30.4 [32] 44 05:13.6 [32] 42 15:26.4 [35] 41
42 621 detail závodníka ŠTILIP Ondřej CZE 2006 Ústecké centrum cyklistiky 42. /  Kadeti 0:47:36.6 0:08:30.1 04:57.3 [25] 25 15:25.1 [37] 37 05:19.5 [43] 37 16:07.4 [46] 41 05:24.8 [44] 41 16:04.1 [48] 42
43 669 detail závodníka KLUSS Nataniel POL 2005 --- 43. /  Kadeti 0:47:48.7 0:08:42.2 05:39.8 [48] 48 15:44.1 [41] 41 05:26.0 [50] 44 16:11.6 [48] 45 05:31.1 [52] 43 15:52.9 [45] 43
44 689 detail závodníka TÓTH Márkó HUN 2005 Cube-Csömör 44. /  Kadeti 0:47:48.9 0:08:42.4 06:25.1 [78] 78 17:05.5 [67] 67 05:10.8 [32] 59 15:45.2 [35] 54 04:58.1 [16] 49 14:58.1 [20] 44
45 692 detail závodníka PAKOT András Gusztáv HUN 2006 Kőbánya Cycling Team 45. /  Kadeti 0:47:49.0 0:08:42.6 06:07.3 [65] 65 16:22.8 [51] 51 05:20.5 [44] 51 15:53.4 [42] 48 05:29.8 [50] 48 15:32.8 [38] 45
46 639 detail závodníka POLÁK Matyáš CZE 2006 LAWI junior team 46. /  Kadeti 0:47:57.1 0:08:50.6 05:51.9 [55] 55 16:21.8 [50] 50 05:17.2 [40] 49 15:53.1 [41] 47 05:23.3 [40] 46 15:42.1 [39] 46
47 632 detail závodníka MAYER Jakub CZE 2005 KC Slavia Praha 47. /  Kadeti 0:48:14.1 0:09:07.6 05:30.3 [42] 42 16:03.1 [45] 45 05:15.0 [36] 45 16:05.5 [44] 46 05:24.4 [42] 44 16:05.5 [49] 47
48 630 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 48. /  Kadeti 0:48:15.1 0:09:08.6 05:00.1 [28] 28 15:30.3 [39] 39 05:32.0 [54] 42 16:23.6 [52] 43 05:42.1 [57] 45 16:21.1 [51] 48
49 653 detail závodníka TUHÁČEK Pavel CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 49. /  Kadeti 0:48:27.4 0:09:20.9 06:03.1 [62] 62 16:29.1 [54] 54 05:23.0 [49] 54 16:05.9 [45] 50 05:21.8 [39] 50 15:52.4 [44] 49
50 614 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 ČED Bike Team 50. /  Kadeti 0:48:51.9 0:09:45.4 04:39.3 [17] 17 15:05.6 [30] 30 05:33.7 [56] 35 16:47.9 [61] 42 05:52.3 [62] 47 16:58.3 [62] 50
51 640 detail závodníka KEJNAR Daniel CZE 2005 Cykloteam MXM Hulín 51. /  Kadeti 0:49:06.6 0:10:00.1 05:36.8 [46] 46 16:15.8 [47] 47 05:15.2 [38] 47 16:13.6 [49] 49 05:35.6 [55] 51 16:37.1 [57] 51
52 675 detail závodníka ENDRÉDI Máté HUN 2005 Greenzone-ZKSE 52. /  Kadeti 0:49:08.9 0:10:02.4 05:56.3 [58] 58 16:29.8 [55] 55 05:21.0 [45] 52 16:14.6 [51] 52 05:24.6 [43] 52 16:24.4 [52] 52
53 638 detail závodníka VOSTAL Vilém CZE 2005 TJ FAVORIT BRNO 53. /  Kadeti 0:49:10.9 0:10:04.4 05:23.8 [39] 39 16:27.8 [53] 53 05:27.0 [51] 55 16:13.6 [50] 51 05:39.6 [56] 53 16:29.3 [56] 53
54 664 detail závodníka HABR Christien CZE 2006 ČED Bike Team 54. /  Kadeti 0:49:23.1 0:10:16.6 05:41.1 [49] 49 16:16.1 [48] 48 05:22.2 [47] 48 16:37.6 [56] 55 05:29.1 [48] 54 16:29.3 [55] 54
55 687 detail závodníka KISS Vince Dániel HUN 2006 Bike-Zone Godollo 55. /  Kadeti 0:49:29.6 0:10:23.1 06:30.3 [83] 83 17:15.3 [72] 72 05:55.5 [72] 72 16:57.1 [63] 66 05:17.1 [38] 60 15:17.1 [32] 55
56 637 detail závodníka LESAGE Marek CZE 2006 ČED Bike Team 56. /  Kadeti 0:50:02.1 0:10:55.6 05:48.1 [52] 52 16:36.6 [58] 58 05:37.5 [61] 57 16:33.9 [55] 56 05:48.0 [60] 56 16:51.5 [60] 56
57 681 detail závodníka ZEZULKA Aleš CZE 2006 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 57. /  Kadeti 0:50:09.0 0:11:02.5 06:19.6 [73] 73 17:12.1 [69] 69 05:52.5 [69] 68 16:45.6 [59] 62 05:24.1 [41] 58 16:11.3 [50] 57
58 655 detail závodníka MARTINÁSEK Matěj CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 58. /  Kadeti 0:50:09.4 0:11:02.9 06:11.3 [68] 68 16:43.3 [61] 61 05:22.0 [46] 56 17:00.6 [67] 60 05:46.8 [59] 61 16:25.4 [54] 58
59 697 detail závodníka MANDES Stefan POL 2006 Warszawski Klub Kolarski 59. /  Kadeti 0:50:21.6 0:11:15.1 05:54.3 [56] 56 16:40.6 [60] 60 05:35.0 [58] 58 16:41.3 [57] 57 05:53.8 [64] 57 16:59.6 [63] 59
60 643 detail závodníka PROCHÁZKA Ondřej CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 60. /  Kadeti 0:50:39.4 0:11:32.9 05:31.1 [43] 43 16:06.8 [46] 46 05:14.7 [35] 46 16:42.6 [58] 53 06:02.3 [70] 55 17:49.8 [77] 60
61 656 detail závodníka MANA Tomáš CZE 2006 BIKE PRO RACING 61. /  Kadeti 0:50:41.9 0:11:35.4 06:10.8 [67] 67 17:07.6 [68] 68 05:36.5 [59] 63 16:53.8 [62] 64 05:33.3 [53] 63 16:40.4 [58] 61
62 679 detail závodníka BOHÁČ Václav CZE 2006 Tj Stadion Louny 62. /  Kadeti 0:50:46.4 0:11:39.9 06:14.1 [70] 70 17:03.1 [66] 66 05:37.0 [60] 62 16:32.9 [53] 58 05:50.1 [61] 59 17:10.3 [67] 62
63 671 detail závodníka VLK Josef CZE 2006 Author team Stupno 63. /  Kadeti 0:50:54.4 0:11:47.9 06:17.3 [72] 72 17:15.1 [71] 71 05:52.5 [70] 70 16:58.6 [64] 68 05:30.6 [51] 64 16:40.6 [59] 63
64 652 detail závodníka KRATOCHVÍL Václav CZE 2006 LAWI junior team 64. /  Kadeti 0:51:06.4 0:11:59.9 06:00.6 [60] 60 16:53.3 [62] 62 06:01.5 [78] 65 17:19.3 [71] 67 05:57.6 [68] 67 16:53.6 [61] 64
65 647 detail závodníka POSPÍŠIL Richard CZE 2006 CYKLOKLUB JIČÍN 65. /  Kadeti 0:51:08.1 0:12:01.6 05:49.8 [53] 53 16:38.6 [59] 59 05:41.0 [62] 60 16:59.6 [66] 59 05:54.1 [65] 62 17:29.9 [71] 65
66 658 detail závodníka ZOUHAR Tadeáš CZE 2005 ACT leraK Blansko 66. /  Kadeti 0:51:08.6 0:12:02.1 06:46.1 [91] 91 18:10.4 [86] 86 05:33.4 [55] 81 16:33.5 [54] 74 05:45.9 [58] 71 16:24.6 [53] 66
67 646 detail závodníka BÖHM Jan CZE 2006 ROUVY Specialized 67. /  Kadeti 0:51:14.1 0:12:07.6 06:04.4 [63] 63 16:59.1 [64] 64 05:53.0 [71] 64 16:59.4 [65] 63 06:02.3 [70] 65 17:15.6 [68] 67
68 636 detail závodníka HABR Jakub CZE 2006 ČED Bike Team 68. /  Kadeti 0:51:28.1 0:12:21.6 05:15.1 [34] 34 16:17.7 [49] 49 05:33.9 [57] 53 17:26.8 [74] 61 06:23.8 [84] 66 17:43.5 [75] 68
69 680 detail závodníka ANDRÝSEK Jan CZE 2006 GT OPPORTUNITY BRNO 69. /  Kadeti 0:51:41.9 0:12:35.4 05:57.8 [59] 59 16:58.1 [63] 63 06:03.2 [80] 67 17:37.3 [76] 71 05:52.4 [63] 70 17:06.3 [65] 69
70 686 detail závodníka LAVI Rom ISR 2005 Cycling Sport Club 70. /  Kadeti 0:51:42.1 0:12:35.6 06:36.6 [85] 85 17:48.6 [81] 81 05:44.0 [64] 78 16:47.6 [60] 72 05:54.9 [66] 72 17:05.8 [64] 70
71 642 detail závodníka PRCHAL Jaroslav CZE 2006 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 71. /  Kadeti 0:51:42.4 0:12:35.9 05:33.6 [45] 45 16:32.6 [57] 57 06:00.5 [76] 61 17:34.6 [75] 65 06:11.3 [80] 68 17:35.1 [72] 71
72 654 detail závodníka SOMMR Ondřej CZE 2005 Author team Stupno 72. /  Kadeti 0:51:46.1 0:12:39.6 06:12.1 [69] 69 17:26.1 [75] 75 05:56.5 [75] 75 17:11.6 [69] 73 05:58.9 [69] 74 17:08.3 [66] 72
73 668 detail závodníka KARÁSEK Vojtěch CZE 2005 CYKLOKLUB JIČÍN 73. /  Kadeti 0:52:04.1 0:12:57.6 06:26.3 [79] 79 17:23.3 [73] 73 05:46.0 [67] 71 17:03.8 [68] 70 06:08.6 [76] 73 17:36.9 [73] 73
74 1001 detail závodníka JANOUŠEK Tomáš CZE 2005 Cyklo Bendl 74. /  Kadeti 0:52:16.4 0:13:09.9 06:19.8 [74] 74 17:25.1 [74] 74 05:55.7 [74] 74 17:23.6 [73] 76 06:04.1 [73] 75 17:27.6 [70] 74
75 700 detail závodníka RUBAČ Tomáš CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 75. /  Kadeti 0:52:24.1 0:13:17.6 06:29.8 [82] 82 17:40.1 [80] 80 05:44.5 [65] 76 17:18.8 [70] 78 05:55.4 [67] 76 17:25.1 [69] 75
76 645 detail závodníka MATOULEK Jiří CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 76. /  Kadeti 0:52:27.3 0:13:20.9 05:56.1 [57] 57 17:02.8 [65] 65 06:03.2 [80] 69 17:42.6 [78] 75 06:10.1 [78] 77 17:41.8 [74] 76
77 661 detail závodníka ŽÁK Jakub CZE 2006 GT OPPORTUNITY BRNO 77. /  Kadeti 0:52:43.9 0:13:37.4 05:44.8 [51] 51 16:30.1 [56] 56 06:27.0 [87] 66 17:53.6 [81] 69 06:03.1 [72] 69 18:20.1 [82] 77
78 666 detail závodníka SUCHÝ Vojtěch CZE 2005 ADASTRA Cycling Team 78. /  Kadeti 0:52:44.3 0:13:37.9 06:22.6 [76] 76 17:31.1 [76] 76 05:44.5 [65] 73 17:21.6 [72] 77 06:05.1 [74] 78 17:51.6 [78] 78
79 665 detail závodníka JANSA Mikuláš CZE 2005 Cykloteam MXM Hulín 79. /  Kadeti 0:53:28.1 0:14:21.6 06:01.6 [61] 61 17:14.3 [70] 70 06:15.7 [84] 77 18:23.9 [84] 81 06:09.5 [77] 80 17:49.8 [76] 79
80 657 detail závodníka MAREK Matyáš CZE 2005 Profi Sport Cheb 80. /  Kadeti 0:53:32.3 0:14:25.9 06:27.1 [80] 80 17:36.8 [78] 78 06:00.7 [77] 79 17:40.3 [77] 79 06:07.3 [75] 79 18:15.1 [79] 80
81 698 detail závodníka MICHALCZYK Jan POL 2006 Warszawski Klub Kolarski 81. /  Kadeti 0:54:05.2 0:14:58.8 06:38.3 [87] 87 17:57.8 [82] 82 06:04.5 [82] 84 17:51.1 [79] 82 06:23.1 [83] 83 18:16.2 [80] 81
82 695 detail závodníka NĚMEC Patrik CZE 2006 Profi Sport Cheb 82. /  Kadeti 0:54:08.6 0:15:02.1 06:23.3 [77] 77 17:37.4 [79] 79 06:01.6 [79] 80 18:00.0 [83] 80 06:18.4 [81] 81 18:31.1 [83] 82
83 690 detail závodníka MAGYAR Bendegúz HUN 2006 Kis-Galya KSE 83. /  Kadeti 0:54:15.6 0:15:09.1 06:40.1 [88] 88 18:02.3 [84] 84 05:52.2 [68] 83 17:54.6 [82] 83 06:10.4 [79] 82 18:18.6 [81] 83
84 676 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 84. /  Kadeti 0:54:36.3 0:15:29.8 06:21.8 [75] 75 18:09.8 [85] 85 05:55.5 [72] 85 17:53.6 [80] 84 06:18.6 [82] 84 18:32.8 [84] 84
85 670 detail závodníka BRÜCKNER Filip CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 85. /  Kadeti 0:54:53.3 0:15:46.9 06:16.9 [71] 71 17:32.3 [77] 77 06:16.0 [85] 82 18:37.3 [85] 85 06:35.4 [86] 85 18:43.6 [85] 85
86 667 detail závodníka MELICHAR Josef CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 86. /  Kadeti 0:57:12.3 0:18:05.8 06:27.3 [81] 81 17:57.8 [82] 82 06:13.3 [83] 86 19:15.1 [87] 86 06:54.4 [87] 86 19:59.3 [87] 86
87 682 detail závodníka RÁKOSA Bence HUN 2005 Greenzone-ZKSE 87. /  Kadeti 0:58:00.3 0:18:53.8 06:44.3 [90] 90 19:01.1 [90] 90 06:21.0 [86] 88 19:14.1 [86] 87 06:23.9 [85] 87 19:45.1 [86] 87
88 683 detail závodníka PAVLAS Sebastian CZE 2005 ELITAVERS JIHLAVA 88. /  Kadeti 0:59:53.8 0:20:47.3 06:33.8 [84] 84 18:23.1 [88] 88 06:52.7 [90] 87 20:33.2 [90] 89 07:24.7 [88] 88 20:57.4 [88] 88
89 685 detail závodníka MIKLOŠÍN Matyáš CZE 2005 LAWI junior team 89. /  Kadeti 1:01:41.3 0:22:34.8 06:37.1 [86] 86 19:15.3 [92] 92 06:54.3 [91] 92 19:56.0 [88] 90 07:38.2 [89] 89 22:29.9 [89] 89
90 1002 detail závodníka HENDRYCH Vojtěch CZE 2006 Bike freaks Holice 90. /  Kadeti 1:02:19.5 0:23:13.1 06:09.8 [66] 66 18:11.8 [87] 87 07:23.0 [94] 89 20:04.3 [89] 88 09:45.9 [90] 90 24:03.3 [90] 90
92 677 detail závodníka KUČERA Jonáš CZE 2006 ADASTRA Cycling Team 92. /  Kadeti 0:39:42.8 - 1 Lap(s) 06:50.3 [93] 93 19:02.5 [91] 91 06:44.3 [88] 90 20:40.2 [91] 92 --- --- --- ---
93 684 detail závodníka KUSÝ Jan CZE 2005 Cyklo Bendl 93. /  Kadeti 0:41:45.9 - 1 Lap(s) 06:48.8 [92] 92 19:57.5 [93] 93 06:52.3 [89] 93 21:48.3 [93] 93 --- --- --- ---
94 662 detail závodníka ŽÁK Jakub CZE 2006 ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem 94. /  Kadeti 0:43:36.2 - 1 Lap(s) 06:54.1 [94] 94 21:23.0 [94] 94 07:20.5 [93] 94 22:13.1 [94] 94 --- --- --- ---
91 673 detail závodníka ČAPEK Otakar CZE 2006 LAWI junior team 91. /  Kadeti Running 0:34:25.4 06:41.3 [89] 89 18:49.3 [89] 89 07:06.5 [92] 91 20:49.3 [92] 91 33:53.1 [91] 91 --- ---
--- 633 detail závodníka MATULA Ondřej CZE 2006 Superior riders . /  Kadeti DNF --- 05:22.3 [-] --- 15:52.1 [-] --- 21:37.1 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 635 detail závodníka FALTÝNEK Jan CZE 2006 ČEZ cyklo team Tábor . /  Kadeti DNF --- 04:20.6 [-] --- 19:27.7 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 663 detail závodníka SCHNEIDER Paul Morten GER 2006 Dresdner SC 1898 . /  Kadeti DNF --- 05:48.8 [-] --- 15:48.8 [-] --- 20:55.9 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 699 detail závodníka PAVELKA Tomáš CZE 2006 BIKE PRO RACING . /  Kadeti DNF --- 06:44.6 [-] --- 19:14.9 [-] --- 26:38.1 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 659 detail závodníka VAGNER Vilém CZE 2005 GT OPPORTUNITY BRNO . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 660 detail závodníka PEKAŘ Matěj CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru