IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.4 - Hlinsko - IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.4 UCI1

MTB
DATUM :31.7.2021 MÍSTO :Hlinsko

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta split1 # 1.lap # split2 # 2.lap # split3 # 3.lap # split4 # 4.lap # split5 # 5.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta split1 # 1.lap # split2 # 2.lap # split3 # 3.lap # split4 # 4.lap # split5 # 5.lap #
1 201 detail závodníka KONEČNÝ Filip CZE 2003 NUTREND SPECIALIZED RACING 1. /  Junioři 1:05:14.2 0:00:00.0 03:51.4 [1] 1 12:30.3 [1] 1 04:22.0 [1] 1 13:08.8 [1] 1 04:26.1 [1] 1 13:16.7 [1] 1 04:25.6 [1] 1 13:16.3 [1] 1 0:04:25.5 [1] 1 13:01.9 [1] 1
2 203 detail závodníka VEVERKA Václav CZE 2003 CYKLOSTAR Trek Pirelli 2. /  Junioři 1:07:56.5 0:02:42.2 03:55.4 [2] 2 12:54.3 [3] 3 04:38.7 [3] 3 13:55.9 [4] 3 04:36.8 [2] 3 13:43.2 [2] 3 04:40.9 [3] 3 13:36.6 [2] 2 0:04:45.7 [6] 2 13:46.4 [4] 2
3 268 detail závodníka HAUSER Theo AUT 2003 LRV Steiermark 3. /  Junioři 1:08:03.9 0:02:49.7 04:06.1 [7] 7 12:46.8 [2] 2 04:29.8 [2] 2 13:32.4 [2] 2 04:37.4 [3] 2 13:53.9 [3] 2 04:51.9 [7] 2 14:05.6 [4] 3 0:04:40.5 [2] 3 13:45.1 [3] 3
4 210 detail závodníka HOLUB Filip CZE 2003 GT OPPORTUNITY BRNO 4. /  Junioři 1:09:18.2 0:04:03.9 04:18.4 [13] 13 13:21.0 [9] 9 04:39.6 [4] 8 13:52.1 [3] 7 04:41.6 [5] 6 14:08.4 [6] 5 04:52.2 [8] 4 14:19.1 [10] 5 0:04:45.2 [4] 5 13:37.4 [2] 4
5 211 detail závodníka DEGENKOLB Hannes GER 2004 RSV Team Auto Riedel Schwarzenberg 5. /  Junioři 1:09:29.7 0:04:15.4 04:09.4 [9] 9 13:05.0 [6] 6 04:45.8 [9] 6 14:01.9 [7] 6 04:51.1 [10] 7 14:17.2 [9] 7 04:54.6 [11] 7 14:18.8 [9] 7 0:04:42.5 [3] 4 13:46.6 [5] 5
6 216 detail závodníka HORVÁTH Áron Mihály HUN 2003 Limitless Team XCO Nagykanizsa 6. /  Junioři 1:09:34.1 0:04:19.9 04:19.1 [14] 14 13:29.5 [13] 13 04:41.6 [5] 10 13:56.9 [5] 8 04:40.6 [4] 8 14:05.1 [4] 8 04:47.9 [5] 8 14:12.6 [6] 8 0:04:45.2 [5] 7 13:49.8 [6] 6
7 204 detail závodníka LEPKA Filip CZE 2003 Sportunion Hinterbrühl /Eleven Mercedes Mitas 7. /  Junioři 1:09:49.4 0:04:35.2 04:02.4 [4] 4 13:02.5 [5] 5 04:44.8 [8] 5 14:01.6 [6] 4 04:48.8 [8] 4 14:16.4 [8] 4 04:53.4 [9] 5 14:21.1 [11] 6 0:04:46.5 [7] 6 14:07.6 [8] 7
8 212 detail závodníka ČÁSLAVSKÝ Matěj CZE 2003 MS BIKE ACADEMY racing 8. /  Junioři 1:10:20.9 0:05:06.7 04:07.6 [8] 8 12:58.3 [4] 4 04:43.0 [7] 4 14:05.9 [8] 4 04:49.8 [9] 5 14:18.1 [10] 6 04:53.7 [10] 6 14:17.9 [8] 4 0:04:55.2 [11] 8 14:40.6 [13] 8
9 217 detail závodníka ČERNÝ Patrik CZE 2004 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 9. /  Junioři 1:11:10.4 0:05:56.2 04:29.4 [15] 15 14:06.8 [18] 18 04:49.0 [13] 17 14:12.1 [9] 13 04:45.6 [7] 10 14:07.1 [5] 9 04:49.6 [6] 9 14:10.1 [5] 9 0:04:50.7 [8] 9 14:34.1 [10] 9
10 209 detail závodníka BEN EFRAIM Ron ISR 2004 Cycling Sport Clab 10. /  Junioři 1:11:34.4 0:06:20.2 04:45.9 [25] 25 13:49.7 [14] 14 04:53.1 [17] 15 14:29.4 [11] 14 04:54.3 [13] 13 14:38.4 [11] 13 04:34.2 [2] 10 14:01.1 [3] 10 0:04:54.0 [9] 10 14:35.6 [11] 10
11 202 detail závodníka KLIMEK Krzysztof POL 2003 RK Exclusive Doors MTB Team 11. /  Junioři 1:12:29.9 0:07:15.7 04:04.6 [6] 6 13:16.0 [8] 8 04:54.3 [19] 9 14:48.6 [18] 10 05:15.8 [34] 14 15:24.1 [26] 14 05:11.9 [25] 16 14:59.1 [16] 16 --- --- 14:01.9 [7] 11
12 223 detail závodníka HRSTKA Vojtěch CZE 2003 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 12. /  Junioři 1:12:41.7 0:07:27.4 04:31.9 [16] 16 13:55.3 [16] 16 04:48.5 [11] 16 14:19.1 [10] 12 04:53.6 [12] 11 14:40.1 [12] 11 04:57.2 [12] 11 14:46.6 [14] 11 0:05:04.2 [13] 11 15:00.4 [15] 12
13 214 detail závodníka HLÁVKA Adam CZE 2004 Superior riders 13. /  Junioři 1:12:47.0 0:07:32.7 03:58.9 [3] 3 13:28.8 [12] 12 04:48.8 [12] 12 14:40.6 [15] 11 05:00.1 [19] 12 14:46.1 [16] 12 04:57.4 [13] 12 14:46.6 [13] 12 0:05:04.5 [14] 12 15:04.7 [17] 13
14 226 detail závodníka ZEMENE Jakub CZE 2003 D2mont Merida cycling team 14. /  Junioři 1:13:01.4 0:07:47.2 04:09.4 [9] 9 13:12.8 [7] 7 04:42.8 [6] 7 16:53.8 [53] 25 04:44.6 [6] 24 14:16.1 [7] 20 04:42.2 [4] 18 14:17.4 [7] 17 0:04:54.7 [10] 15 14:21.1 [9] 14
15 230 detail závodníka ŠÍSL Bořek CZE 2004 ROUVY Specialized 15. /  Junioři 1:13:08.7 0:07:54.4 04:43.9 [23] 23 14:09.8 [19] 19 04:54.5 [20] 18 14:44.6 [17] 17 04:58.6 [15] 16 14:44.1 [15] 15 04:59.7 [14] 14 14:37.6 [12] 14 0:05:00.8 [12] 14 14:52.4 [14] 15
16 205 detail závodníka TCHWELLA Nir ISR 2003 Csc 16. /  Junioři 1:13:27.4 0:08:13.1 04:16.6 [12] 12 13:25.0 [11] 11 04:49.0 [14] 11 14:32.1 [12] 9 05:03.1 [24] 9 14:55.6 [21] 10 05:01.2 [16] 13 15:05.0 [19] 13 0:05:10.0 [16] 13 15:29.4 [24] 16
17 229 detail závodníka VENCL Libor CZE 2004 Eleven Black.ET team 17. /  Junioři 1:13:45.2 0:08:30.9 04:44.6 [24] 24 14:15.3 [21] 21 04:50.8 [15] 20 14:42.4 [16] 19 05:02.1 [20] 19 14:46.1 [17] 17 05:02.7 [18] 17 14:59.6 [17] 18 0:05:11.2 [18] 17 15:01.6 [16] 17
18 227 detail závodníka VLASATÝ Jakub CZE 2003 ROUVY Specialized 18. /  Junioři 1:14:05.9 0:08:51.6 04:52.6 [27] 27 14:16.3 [22] 22 04:57.3 [21] 22 14:38.6 [14] 18 04:58.8 [16] 17 14:44.1 [14] 16 05:00.2 [15] 15 14:47.1 [15] 15 0:05:13.5 [22] 16 15:39.6 [27] 18
19 255 detail závodníka OßWALD Luis GER 2004 RACING-TEAM Reudern / SV Reudern 19. /  Junioři 1:14:18.2 0:09:03.9 05:01.4 [31] 31 14:29.4 [26] 26 05:10.9 [30] 26 15:15.2 [27] 23 04:59.3 [17] 22 14:41.9 [13] 21 05:06.4 [21] 21 15:12.9 [20] 20 0:05:14.2 [23] 19 14:38.6 [12] 19
20 233 detail závodníka MAZŮREK Tomáš CZE 2004 GT OPPORTUNITY BRNO 20. /  Junioři 1:15:00.7 0:09:46.4 04:43.1 [22] 22 14:22.8 [23] 23 05:00.5 [22] 24 15:08.4 [23] 21 04:57.6 [14] 21 14:55.4 [19] 21 05:02.7 [19] 20 15:04.6 [18] 19 0:05:19.8 [25] 18 15:29.4 [23] 20
21 240 detail závodníka NEUGEBAUER Michal CZE 2003 HEAD PRO TEAM OPAVA 21. /  Junioři 1:15:04.6 0:09:50.4 04:50.6 [26] 26 14:28.8 [24] 24 04:47.8 [10] 23 14:49.4 [19] 20 04:52.1 [11] 20 14:55.6 [20] 18 05:01.5 [17] 19 15:27.1 [26] 21 0:05:16.3 [24] 20 15:23.6 [21] 21
22 219 detail závodníka CHOJNACKI Kacper POL 2003 UKS Krupiński Suszec Konwa Bike 22. /  Junioři 1:15:23.9 0:10:09.6 04:36.4 [19] 19 14:29.3 [25] 25 05:12.5 [33] 27 15:13.6 [26] 22 05:02.3 [22] 23 14:53.4 [18] 24 05:02.7 [19] 22 15:20.7 [23] 22 0:05:10.7 [17] 21 15:26.8 [22] 22
23 222 detail závodníka KOPECKÝ Petr CZE 2003 ROUVY Specialized 23. /  Junioři 1:15:59.2 0:10:44.9 04:33.9 [18] 18 14:11.6 [20] 20 04:53.7 [18] 19 14:37.9 [13] 15 05:02.3 [21] 15 15:24.5 [27] 19 05:28.7 [35] 23 16:11.8 [34] 23 0:05:27.0 [27] 23 15:33.1 [25] 23
24 267 detail závodníka RIEMER Jakob AUT 2003 LRV Steiermark 24. /  Junioři 1:16:02.6 0:10:48.4 04:58.1 [30] 30 15:05.5 [29] 29 05:11.3 [32] 31 15:12.9 [25] 27 05:03.1 [23] 26 15:06.3 [22] 25 05:07.9 [22] 25 15:22.9 [25] 25 0:05:12.0 [20] 24 15:14.9 [19] 24
25 237 detail závodníka KUPSKÝ Michal CZE 2004 DRAHANSKÝ SPORT 25. /  Junioři 1:16:08.4 0:10:54.1 05:14.9 [38] 38 15:10.8 [33] 33 05:03.8 [25] 30 15:08.6 [24] 29 05:13.9 [31] 29 15:17.9 [24] 29 05:18.0 [27] 27 15:18.4 [21] 26 0:05:12.5 [21] 25 15:12.6 [18] 25
26 206 detail závodníka CSUJA Bálint HUN 2003 Superior Racing Team 26. /  Junioři 1:16:20.4 0:11:06.1 04:03.1 [5] 5 13:21.5 [10] 10 05:14.0 [36] 13 15:28.9 [31] 16 05:07.6 [26] 18 15:38.9 [32] 23 05:25.9 [29] 24 16:04.3 [32] 24 0:05:07.0 [15] 22 15:46.6 [28] 26
27 232 detail závodníka LETEV Marek CZE 2003 GT OPPORTUNITY BRNO 27. /  Junioři 1:16:39.6 0:11:25.4 05:12.6 [36] 36 15:16.3 [34] 34 05:13.8 [35] 36 15:17.4 [28] 31 05:04.1 [25] 30 15:27.3 [28] 30 05:10.7 [23] 29 15:18.6 [22] 28 0:05:11.3 [19] 26 15:19.9 [20] 27
28 238 detail závodníka KOUBA Daniel CZE 2004 MS BIKE ACADEMY racing 28. /  Junioři 1:17:12.9 0:11:58.6 05:02.1 [32] 32 15:10.0 [32] 32 05:02.8 [23] 29 15:03.3 [21] 26 05:19.4 [35] 28 15:23.8 [25] 28 05:25.5 [28] 28 15:58.7 [29] 30 0:05:29.3 [28] 28 15:36.8 [26] 29
29 228 detail závodníka DUBČÁK Pavel CZE 2003 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 29. /  Junioři 1:17:42.6 0:12:28.4 04:39.4 [20] 20 14:31.3 [27] 27 05:06.8 [27] 25 15:20.6 [29] 24 05:14.8 [33] 25 15:32.9 [30] 25 05:28.2 [33] 26 16:02.8 [31] 29 0:05:34.0 [29] 27 16:14.9 [30] 30
30 236 detail závodníka VANĚČEK Lukáš CZE 2003 Hnízdil Team 30. /  Junioři 1:18:28.9 0:13:14.6 05:31.6 [45] 45 15:31.3 [38] 38 05:03.5 [24] 37 15:23.4 [30] 33 05:13.1 [30] 32 15:31.6 [29] 32 05:10.7 [23] 30 15:38.9 [27] 31 0:05:22.5 [26] 29 16:23.6 [31] 31
31 231 detail závodníka BRUDNÝ Karel CZE 2003 Bike 2000 31. /  Junioři 1:19:51.4 0:14:37.1 05:27.6 [43] 43 15:18.5 [36] 36 05:09.8 [29] 35 15:06.9 [22] 30 05:21.6 [36] 31 15:49.3 [34] 31 05:34.2 [39] 31 16:22.6 [38] 32 0:05:54.3 [30] 30 17:13.8 [32] 32
32 248 detail závodníka POLÁŠEK Ondřej CZE 2004 Bike 2000 32. /  Junioři 6:38:31.5 5:33:17.2 05:34.1 [46] 46 15:18.0 [35] 35 05:05.0 [26] 33 15:00.9 [20] 28 05:11.9 [28] 27 15:11.4 [23] 27 21:12.9 [48] 48 15:39.1 [28] 27 5:37:22.0 [34] 34 15:51.1 [29] 28
36 225 detail závodníka BÖHM Marian CZE 2004 HEAD PRO TEAM OPAVA 36. /  Junioři 1:03:08.4 - 1 Lap(s) 04:31.9 [16] 16 15:03.5 [28] 28 05:08.0 [28] 28 15:42.6 [33] 32 05:23.6 [38] 33 16:21.1 [42] 34 05:34.7 [40] 33 16:01.0 [30] 33 --- --- --- ---
37 257 detail závodníka BLÁHA Vojtěch CZE 2003 SK VELO PRAHA 37. /  Junioři 1:03:21.0 - 1 Lap(s) 05:08.4 [33] 33 15:29.3 [37] 37 05:23.8 [45] 38 16:24.6 [44] 39 05:35.6 [44] 40 16:04.8 [36] 38 05:13.4 [26] 36 15:22.1 [24] 34 --- --- --- ---
38 208 detail závodníka CASPI Tomer ISR 2004 Sport Cycling Clab 38. /  Junioři 1:03:33.6 - 1 Lap(s) 04:16.1 [11] 11 14:02.0 [17] 17 05:11.0 [31] 21 17:28.1 [56] 35 05:14.4 [32] 35 15:36.6 [31] 33 05:26.7 [30] 32 16:26.7 [40] 35 --- --- --- ---
39 262 detail závodníka SZCZEPANSKI Lukáš CZE 2003 HEAD PRO TEAM OPAVA 39. /  Junioři 1:03:52.1 - 1 Lap(s) 05:38.4 [49] 49 15:50.3 [43] 43 05:14.3 [38] 40 15:48.6 [35] 36 05:12.4 [29] 36 16:05.6 [37] 36 05:26.7 [31] 35 16:07.5 [33] 36 --- --- --- ---
40 234 detail závodníka VLAS Jakub CZE 2003 MS BIKE ACADEMY racing 40. /  Junioři 1:04:16.2 - 1 Lap(s) 04:56.6 [28] 28 15:06.5 [31] 31 05:14.3 [37] 32 16:04.6 [37] 34 05:32.4 [43] 34 16:34.6 [43] 37 05:41.4 [43] 37 16:30.3 [42] 38 --- --- --- ---
41 239 detail závodníka PAVLÍČEK Patrik CZE 2004 CK LOKO Rakovník 41. /  Junioři 1:04:34.8 - 1 Lap(s) 05:18.4 [39] 39 15:36.5 [39] 39 05:20.5 [41] 39 16:09.8 [41] 38 05:21.9 [37] 39 16:16.6 [40] 39 05:33.7 [38] 38 16:31.7 [43] 39 --- --- --- ---
42 252 detail závodníka ŠTĚPÁNEK Adam CZE 2004 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 42. /  Junioři 1:04:36.5 - 1 Lap(s) 05:41.1 [50] 50 16:11.0 [51] 51 05:30.8 [52] 49 16:06.1 [38] 46 05:30.1 [41] 44 16:03.8 [35] 40 05:28.4 [34] 39 16:15.3 [37] 40 --- --- --- ---
43 264 detail závodníka PETRŮ Martin CZE 2004 HEAD PRO TEAM OPAVA 43. /  Junioři 1:04:39.4 - 1 Lap(s) 05:44.6 [51] 51 16:06.3 [47] 47 05:25.8 [47] 47 16:07.8 [40] 44 05:24.9 [39] 42 16:13.1 [38] 41 05:27.9 [32] 40 16:12.0 [35] 41 --- --- --- ---
44 245 detail závodníka KOLLER Šimon CZE 2003 HEAD PRO TEAM OPAVA 44. /  Junioři 1:05:11.8 - 1 Lap(s) 05:55.4 [56] 56 16:22.3 [53] 53 05:23.5 [44] 51 16:22.3 [43] 50 05:28.2 [40] 49 16:13.7 [39] 42 05:29.4 [36] 41 16:13.4 [36] 42 --- --- --- ---
45 213 detail závodníka CSÁKAI Bence HUN 2003 PCCC 45. /  Junioři 1:05:25.7 - 1 Lap(s) 05:14.4 [37] 37 15:49.7 [42] 42 05:26.1 [48] 43 16:31.2 [47] 47 05:42.6 [49] 47 16:37.9 [45] 43 05:37.9 [41] 42 16:26.8 [41] 43 --- --- --- ---
46 241 detail závodníka ŽUREK Jakub CZE 2003 BIKE PRO RACING 46. /  Junioři 1:05:56.4 - 1 Lap(s) 05:25.1 [42] 42 15:45.0 [41] 41 05:28.8 [50] 41 16:37.6 [49] 48 05:44.1 [50] 48 16:42.8 [46] 45 05:39.9 [42] 43 16:50.8 [45] 45 --- --- --- ---
47 250 detail závodníka HORÁČEK Patrik CZE 2003 MS BIKE ACADEMY racing 47. /  Junioři 1:06:15.4 - 1 Lap(s) 05:53.4 [55] 55 16:36.8 [57] 57 05:34.0 [54] 57 16:24.8 [45] 54 05:35.6 [45] 52 16:20.8 [41] 48 05:56.2 [46] 46 16:52.7 [46] 47 --- --- --- ---
48 256 detail závodníka HUDEČEK Jan CZE 2004 BIKE PRO RACING 48. /  Junioři 1:08:16.8 - 1 Lap(s) 05:50.4 [53] 53 16:09.7 [49] 49 05:15.8 [39] 45 15:47.4 [34] 42 05:45.4 [53] 43 17:31.1 [54] 49 06:13.5 [47] 47 18:48.4 [48] 48 --- --- --- ---
49 218 detail závodníka RABOH Nitaei ISR 2004 Cycling Sport Clab 49. /  Junioři 1:11:07.6 - 1 Lap(s) 04:57.4 [29] 29 15:06.0 [30] 30 05:21.5 [42] 34 16:49.3 [52] 41 05:39.6 [46] 41 17:07.6 [52] 44 --- --- 22:04.5 [49] 49 --- --- --- ---
50 220 detail závodníka TATÁR Márton HUN 2004 Superior Racing Team 50. /  Junioři 0:49:29.7 - 2 Lap(s) 05:57.6 [58] 58 16:34.5 [56] 56 05:22.5 [43] 55 16:20.1 [42] 52 05:32.1 [42] 51 16:35.0 [44] 50 --- --- --- --- --- --- --- ---
51 246 detail závodníka NĚMEC Jan CZE 2004 Cykloteam Ostrov 51. /  Junioři 0:49:38.5 - 2 Lap(s) 05:21.4 [40] 40 16:09.5 [48] 48 05:27.8 [49] 48 16:34.8 [48] 49 05:40.1 [47] 50 16:54.0 [48] 51 --- --- --- --- --- --- --- ---
52 243 detail závodníka HAVELKA Štěpán CZE 2004 ADASTRA Cycling Team 52. /  Junioři 0:49:45.9 - 2 Lap(s) 05:31.1 [44] 44 15:54.0 [46] 46 05:52.3 [57] 52 16:56.8 [54] 51 06:00.6 [55] 53 16:54.9 [49] 52 --- --- --- --- --- --- --- ---
53 244 detail závodníka ŠVANDRLÍK Jakub CZE 2004 Author team Stupno 53. /  Junioři 0:50:12.2 - 2 Lap(s) 05:09.6 [34] 34 15:50.8 [44] 44 05:40.3 [56] 46 17:33.1 [57] 56 06:07.9 [56] 56 16:48.2 [47] 53 --- --- --- --- --- --- --- ---
54 242 detail závodníka ŘÍHA Lukáš CZE 2004 ROUVY Specialized 54. /  Junioři 0:50:19.0 - 2 Lap(s) 05:56.4 [57] 57 16:23.0 [54] 54 05:31.5 [53] 54 16:38.1 [50] 53 05:52.1 [54] 54 17:17.7 [53] 54 --- --- --- --- --- --- --- ---
55 224 detail závodníka VONDRÁČEK Matyáš CZE 2004 ROUVY Specialized 55. /  Junioři 0:50:34.0 - 2 Lap(s) 04:41.4 [21] 21 13:50.7 [15] 15 04:51.3 [16] 14 18:03.2 [58] 39 04:59.4 [18] 37 18:40.0 [58] 55 --- --- --- --- --- --- --- ---
56 207 detail závodníka ZACH Tohar ISR 2004 Csc 56. /  Junioři 0:51:16.5 - 2 Lap(s) 06:04.1 [59] 59 16:29.8 [55] 55 05:19.3 [40] 53 16:41.4 [51] 55 06:12.9 [57] 55 18:05.3 [57] 56 --- --- --- --- --- --- --- ---
57 259 detail závodníka PAŘEZ Tomáš CZE 2004 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 57. /  Junioři 0:51:24.0 - 2 Lap(s) 05:24.6 [41] 41 16:14.0 [52] 52 05:53.3 [58] 56 17:22.3 [55] 57 06:15.9 [58] 57 17:47.5 [56] 57 --- --- --- --- --- --- --- ---
58 251 detail závodníka SUCHÁNEK Martin CZE 2004 GT OPPORTUNITY BRNO 58. /  Junioři 0:52:50.4 - 2 Lap(s) 05:51.1 [54] 54 16:51.3 [58] 58 06:18.5 [60] 58 18:21.6 [59] 58 05:40.6 [48] 58 17:37.5 [55] 58 --- --- --- --- --- --- --- ---
59 263 detail závodníka KVÁČ David CZE 2004 LAWI junior team 59. /  Junioři 0:37:36.1 - 3 Lap(s) 06:12.4 [60] 60 18:29.3 [59] 59 06:12.0 [59] 59 19:06.8 [60] 59 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
60 266 detail závodníka PRAVDA David CZE 2004 HEAD PRO TEAM OPAVA 60. /  Junioři 0:37:38.9 - 3 Lap(s) 05:35.1 [47] 47 21:57.7 [61] 61 05:12.6 [34] 60 15:41.1 [32] 60 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
61 265 detail závodníka GOLOBRODSKY Erik ISR 2003 Csc 61. /  Junioři 0:40:46.2 - 3 Lap(s) 06:14.6 [61] 61 19:44.5 [60] 60 07:26.8 [61] 61 21:01.7 [61] 61 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
33 235 detail závodníka VANĚČEK Adam CZE 2003 Hnízdil Team 33. /  Junioři Running 0:19:03.3 05:11.9 [35] 35 15:44.5 [40] 40 05:30.0 [51] 42 16:28.3 [46] 43 05:44.1 [50] 45 16:58.4 [50] 46 05:46.4 [44] 44 16:53.7 [47] 46 0:18:12.4 [31] 31 --- ---
34 253 detail závodníka FRAIßL Robin AUT 2003 URC Bikerei 34. /  Junioři Running 0:21:40.5 05:37.6 [48] 48 15:53.0 [45] 45 05:24.0 [46] 44 15:53.2 [36] 37 05:09.8 [27] 38 15:42.0 [33] 35 05:31.4 [37] 34 16:40.9 [44] 37 0:22:45.5 [32] 32 --- ---
35 260 detail závodníka GROSS Jan CZE 2004 Author team Stupno 35. /  Junioři Running 0:29:11.5 05:46.4 [52] 52 16:10.5 [50] 50 05:34.5 [55] 50 16:06.1 [39] 45 05:44.4 [52] 46 17:03.6 [51] 47 05:49.2 [45] 45 16:24.6 [39] 44 0:28:40.8 [33] 33 --- ---
--- 215 detail závodníka WIŚNIOWSKI Maksymilian POL 2004 RK Exclusive Doors MTB Team . /  Junioři DNF --- 04:49.4 [-] --- 14:15.0 [-] --- 19:09.6 [-] --- 31:16.4 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 221 detail závodníka VENC Adam CZE 2004 GT OPPORTUNITY BRNO . /  Junioři DNF --- 04:20.4 [-] --- 13:43.5 [-] --- 18:40.1 [-] --- 28:42.7 [-] --- 35:28.8 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 247 detail závodníka BARTH Matěj CZE 2004 MS BIKE ACADEMY racing . /  Junioři DNF --- 05:51.6 [-] --- 16:19.3 [-] --- 22:22.3 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 249 detail závodníka ŠINDLER Jakub CZE 2003 Superior riders . /  Junioři DNF --- 05:29.9 [-] --- 15:39.0 [-] --- 21:23.8 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 261 detail závodníka FOLTIN Jakub CZE 2004 KL sport Most . /  Junioři DNF --- 06:01.9 [-] --- 29:02.5 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru