AŠSK - okresní kolo přespolního běhu
DATUM : | 4.10.2011 | MÍSTO : | Areál Vodník, Vimperk |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 140 | VYMĚTAL Zdeněk | 1997 | ZŠ NÁRODNÍ PRACHATICE | 1. / IV. kategorie - chlapci | 0:16:28.4 | 0:00:00.0 | |
2 | 142 | TESAŘ Jaroslav | 1997 | ZŠ NÁRODNÍ PRACHATICE | 2. / IV. kategorie - chlapci | 0:16:36.7 | 0:00:08.3 | |
3 | 145 | FRNOCH Daniel | 1997 | ZŠ NÁRODNÍ PRACHATICE | 3. / IV. kategorie - chlapci | 0:16:40.9 | 0:00:12.5 | |
4 | 124 | MATĚJKA Petr | 1997 | ZŠ a MŠ Zdíkov | 4. / IV. kategorie - chlapci | 0:16:45.4 | 0:00:17.0 | |
5 | 4 | ČECH Jan | 1997 | ZŠ Smetanova Vimperk | 5. / IV. kategorie - chlapci | 0:17:15.4 | 0:00:47.0 | |
6 | 28 | JANOUD Jan | 1996 | ZŠ TGM Vimperk | 6. / IV. kategorie - chlapci | 0:17:21.6 | 0:00:53.2 | |
7 | 122 | ČERNÝ Adam | 1997 | ZŠ Zlatá stezka, Prachatice | 7. / IV. kategorie - chlapci | 0:17:25.2 | 0:00:56.8 | |
8 | 126 | KUTHEIL Václav | 1996 | ZŠ a MŠ Zdíkov | 8. / IV. kategorie - chlapci | 0:18:07.3 | 0:01:38.9 | |
9 | 6 | JUNGVIRT Tomáš | 1996 | ZŠ Smetanova Vimperk | 9. / IV. kategorie - chlapci | 0:18:18.3 | 0:01:49.9 | |
10 | 71 | CHVOSTOVÁ Olesya | 1992 | G a SOŠe Vimperk | 1. / V. kategorie - dívky | 0:18:27.6 | 0:01:59.2 | |
11 | 67 | GRABMULLEROVÁ Aneta | 1993 | G a SOŠe Vimperk | 2. / V. kategorie - dívky | 0:18:32.0 | 0:02:03.6 | |
12 | 27 | SVOBODA Michal | 1997 | ZŠ TGM Vimperk | 10. / IV. kategorie - chlapci | 0:18:39.0 | 0:02:10.6 | |
13 | 88 | VÁCHOVÁ Klára | 1995 | G a SOŠe Vimperk | 1. / VI.A kategorie - dívky | 0:18:50.4 | 0:02:22.0 | |
14 | 5 | SKALICKÝ Tomáš | 1997 | ZŠ Smetanova Vimperk | 11. / IV. kategorie - chlapci | 0:18:51.5 | 0:02:23.1 | |
15 | 125 | ŠIMEK Miroslav | 1996 | ZŠ a MŠ Zdíkov | 12. / IV. kategorie - chlapci | 0:18:55.0 | 0:02:26.6 | |
16 | 63 | PŘEDOTOVÁ Karolína | 1994 | G a SOŠe Vimperk | 3. / V. kategorie - dívky | 0:19:05.3 | 0:02:36.9 | |
17 | 84 | KREUZIGEROVÁ Tereza | 1997 | G a SOŠe Vimperk | 2. / VI.A kategorie - dívky | 0:19:07.5 | 0:02:39.1 | |
18 | 70 | VORÁČKOVÁ Dominika | 1993 | G a SOŠe Vimperk | 4. / V. kategorie - dívky | 0:19:20.3 | 0:02:51.9 | |
19 | 66 | MONDLOVÁ Kateřina | 1994 | G a SOŠe Vimperk | 5. / V. kategorie - dívky | 0:19:29.6 | 0:03:01.2 | |
20 | 143 | TROJAN David | 1996 | ZŠ NÁRODNÍ PRACHATICE | 13. / IV. kategorie - chlapci | 0:19:46.2 | 0:03:17.8 | |
21 | 144 | JANOŠŤÁK Martin | 1996 | ZŠ NÁRODNÍ PRACHATICE | 14. / IV. kategorie - chlapci | 0:19:59.8 | 0:03:31.4 | |
22 | 69 | SOVÁKOVÁ Nikola | 1994 | G a SOŠe Vimperk | 6. / V. kategorie - dívky | 0:20:05.0 | 0:03:36.6 | |
23 | 87 | HUDEČKOVÁ Veronika | 1995 | G a SOŠe Vimperk | 3. / VI.A kategorie - dívky | 0:20:09.5 | 0:03:41.1 | |
24 | 26 | NOVÁK David | 1998 | ZŠ TGM Vimperk | 15. / IV. kategorie - chlapci | 0:20:13.0 | 0:03:44.6 | |
25 | 68 | SMOLOVÁ Michaela | 1992 | G a SOŠe Vimperk | 7. / V. kategorie - dívky | 0:20:14.0 | 0:03:45.6 | |
26 | 120 | KLOJDA Jakub | 1997 | ZŠ Zlatá stezka, Prachatice | 16. / IV. kategorie - chlapci | 0:20:30.5 | 0:04:02.1 | |
27 | 3 | BEČKA Jaroslav | 1997 | ZŠ Smetanova Vimperk | 17. / IV. kategorie - chlapci | 0:20:31.9 | 0:04:03.5 | |
28 | 123 | SUCHÝ Jan | 1996 | ZŠ Zlatá stezka, Prachatice | 18. / IV. kategorie - chlapci | 0:20:44.8 | 0:04:16.4 | |
29 | 64 | HANŽLOVÁ Miroslava | 1994 | G a SOŠe Vimperk | 8. / V. kategorie - dívky | 0:21:02.2 | 0:04:33.8 | |
30 | 105 | MATĚJOVÁ Helena | 1993 | VOŠS a SPgŠ Prachatice | 9. / V. kategorie - dívky | 0:21:29.5 | 0:05:01.1 | |
31 | 1 | TESAŘ David | 1997 | ZŠ Smetanova Vimperk | 19. / IV. kategorie - chlapci | 0:21:33.5 | 0:05:05.1 | |
32 | 108 | KMEŤOVÁ Andrea | 1995 | VOŠS a SPgŠ Prachatice | 10. / V. kategorie - dívky | 0:21:35.3 | 0:05:06.9 | |
33 | 128 | MÁNEK Pavel | 1996 | ZŠ a MŠ Zdíkov | 20. / IV. kategorie - chlapci | 0:21:40.1 | 0:05:11.7 | |
34 | 2 | ŠEBESTA Petr | 1997 | ZŠ Smetanova Vimperk | 21. / IV. kategorie - chlapci | 0:21:56.8 | 0:05:28.4 | |
35 | 106 | BURIANOVÁ Anna | 1995 | VOŠS a SPgŠ Prachatice | 11. / V. kategorie - dívky | 0:22:07.5 | 0:05:39.1 | |
36 | 25 | VANČURA Lukáš | 1997 | ZŠ TGM Vimperk | 22. / IV. kategorie - chlapci | 0:22:21.1 | 0:05:52.7 | |
37 | 29 | KUNEŠ Josef | 1996 | ZŠ TGM Vimperk | 23. / IV. kategorie - chlapci | 0:22:24.5 | 0:05:56.1 | |
38 | 103 | KOCOURKOVÁ Michaela | 1996 | VOŠS a SPgŠ Prachatice | 12. / V. kategorie - dívky | 0:22:46.5 | 0:06:18.1 | |
39 | 57 | KOSMATOVÁ Lenka | 1997 | G a SOŠe Vimperk | 4. / VI.A kategorie - dívky | 0:24:16.7 | 0:07:48.3 | |
40 | 104 | DEBNAROVÁ Tereza | 1994 | VOŠS a SPgŠ Prachatice | 13. / V. kategorie - dívky | 0:24:42.7 | 0:08:14.3 | |
41 | 85 | HNÁTKOVÁ Marie | 1997 | G a SOŠe Vimperk | 5. / VI.A kategorie - dívky | 0:24:59.8 | 0:08:31.4 | |
42 | 107 | BÁRTOVÁ Iveta | 1995 | VOŠS a SPgŠ Prachatice | 14. / V. kategorie - dívky | 0:31:39.1 | 0:15:10.7 | |
43 | 119 | TĚSNOHLÍDEK Miroslav | 1997 | ZŠ Zlatá stezka, Prachatice | 24. / IV. kategorie - chlapci | 0:31:51.9 | 0:15:23.5 | |
44 | 121 | CHVOSTA Miroslav | 1996 | ZŠ Zlatá stezka, Prachatice | 25. / IV. kategorie - chlapci | 0:31:52.0 | 0:15:23.6 |