AŠSK - okresní kolo přespolního běhu
DATUM : | 4.10.2011 | MÍSTO : | Areál Vodník, Vimperk |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 102 | DEBNAR Martin | 1992 | Gymnázium Prachatice | 1. / V. kategorie - chlapci | 0:21:36.5 | 0:00:00.0 | |
2 | 76 | KORDAČ Jacob | 1994 | G a SOŠe Vimperk | 2. / V. kategorie - chlapci | 0:22:12.3 | 0:00:35.8 | |
3 | 75 | POMEZNÝ Lukáš | 1994 | G a SOŠe Vimperk | 3. / V. kategorie - chlapci | 0:23:08.1 | 0:01:31.6 | |
4 | 80 | CSIRIK Jiří | 1992 | G a SOŠe Vimperk | 4. / V. kategorie - chlapci | 0:23:41.7 | 0:02:05.2 | |
5 | 77 | RYPL Michal | 1993 | G a SOŠe Vimperk | 5. / V. kategorie - chlapci | 0:23:45.0 | 0:02:08.5 | |
6 | 73 | MELICHAR Jan | 1992 | G a SOŠe Vimperk | 6. / V. kategorie - chlapci | 0:23:51.5 | 0:02:15.0 | |
7 | 83 | STOŠEK Martin | 1994 | G a SOŠe Vimperk | 7. / V. kategorie - chlapci | 0:24:19.3 | 0:02:42.8 | |
8 | 90 | ŠVEJDA Jan | 1996 | G a SOŠe Vimperk | 1. / VI.A kategorie - chlapci | 0:24:53.7 | 0:03:17.2 | |
9 | 81 | JOHÁNEK Jakub | 1994 | G a SOŠe Vimperk | 8. / V. kategorie - chlapci | 0:25:20.2 | 0:03:43.7 | |
10 | 98 | BÁRTA Jan | 1995 | Gymnázium Prachatice | 9. / V. kategorie - chlapci | 0:25:33.0 | 0:03:56.5 | |
11 | 93 | KOBR Filip | 1995 | G a SOŠe Vimperk | 2. / VI.A kategorie - chlapci | 0:25:54.8 | 0:04:18.3 | |
12 | 82 | KUZMA Pavel | 1993 | G a SOŠe Vimperk | 10. / V. kategorie - chlapci | 0:26:22.2 | 0:04:45.7 | |
13 | 92 | HOJDEKR Martin | 1995 | G a SOŠe Vimperk | 3. / VI.A kategorie - chlapci | 0:26:53.2 | 0:05:16.7 | |
14 | 74 | BRAUN Jan | 1992 | G a SOŠe Vimperk | 11. / V. kategorie - chlapci | 0:27:02.8 | 0:05:26.3 | |
15 | 99 | POLATA Václav | 1994 | Gymnázium Prachatice | 12. / V. kategorie - chlapci | 0:27:04.7 | 0:05:28.2 | |
16 | 89 | PŘEDOTA Dominik | 1996 | G a SOŠe Vimperk | 4. / VI.A kategorie - chlapci | 0:28:04.5 | 0:06:28.0 | |
17 | 78 | ZITTA Filip | 1993 | G a SOŠe Vimperk | 13. / V. kategorie - chlapci | 0:29:53.7 | 0:08:17.2 | |
18 | 62 | VAVERA Jiří | 1998 | G a SOŠe Vimperk | 5. / VI.A kategorie - chlapci | 0:30:15.0 | 0:08:38.5 | |
19 | 91 | VRÁBEL Milan | 1996 | G a SOŠe Vimperk | 6. / VI.A kategorie - chlapci | 0:30:38.6 | 0:09:02.1 | |
20 | 100 | KUNEŠ Lukáš | 1995 | Gymnázium Prachatice | 14. / V. kategorie - chlapci | 0:36:28.5 | 0:14:52.0 |