Kelly´s Rampušák 2012 - Vládce Orlických hor

Silniční cyklistika
DATUM :23.6.2012 MÍSTO :Štíty

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 99 detail závodníka FABIÁN Tomáš 1996 SK Žamberk TESUTI Sport 1. /  Junioři do 18 let (1995 a ml.) 1:24:47.3 0:00:00.0
2 84 detail závodníka KURA Hynek 1992 SK Štíty 1. /  Muži (1994 a st.) 1:27:04.0 0:02:16.7
3 28 detail závodníka MUSIL Štěpán 1988 Kalas Racing Team 2. /  Muži (1994 a st.) 1:28:12.2 0:03:24.9
4 112 detail závodníka STRAKOŠ Jaroslav 1986 Bikesport team mohelnice 3. /  Muži (1994 a st.) 1:30:04.5 0:05:17.2
5 80 detail závodníka ZELENKA Patrik 1995 Proseč 2. /  Junioři do 18 let (1995 a ml.) 1:30:31.4 0:05:44.1
6 19 detail závodníka KUBIŠTA Michal 1990 Dlouhá Třebová 4. /  Muži (1994 a st.) 1:30:35.4 0:05:48.1
7 128 detail závodníka ŠUSTR Jiří 1980 Silný team Uničov II 5. /  Muži (1994 a st.) 1:32:32.0 0:07:44.7
8 136 detail závodníka VANĚK Vladimír 1983 --- 6. /  Muži (1994 a st.) 1:32:33.1 0:07:45.8
9 22 detail závodníka JANKŮ Martin 1989 proxima-team.cz 7. /  Muži (1994 a st.) 1:32:34.9 0:07:47.6
10 77 detail závodníka ONDRÁŠEK Pavel 1992 ATLAS Czech Republic 8. /  Muži (1994 a st.) 1:32:41.1 0:07:53.8
11 117 detail závodníka BITTNER Jakub 1995 IN - LIFE CYCLING TEAM 3. /  Junioři do 18 let (1995 a ml.) 1:32:44.3 0:07:57.0
12 57 detail závodníka MIKULA David 1976 Jablonné nad Orlicí 9. /  Muži (1994 a st.) 1:33:28.9 0:08:41.6
13 17 detail závodníka HOLINKA David 1994 RODAK 10. /  Muži (1994 a st.) 1:33:59.2 0:09:11.9
14 25 detail závodníka KADRMAN Miloslav 1981 TTC UO 11. /  Muži (1994 a st.) 1:34:39.8 0:09:52.5
15 26 detail závodníka KLACL Tomáš 1984 Ústí nad Orlicí 12. /  Muži (1994 a st.) 1:34:47.6 0:10:00.3
16 20 detail závodníka HOTOVÝ Michal 1996 Cyklo Polách a syn 4. /  Junioři do 18 let (1995 a ml.) 1:34:55.6 0:10:08.3
17 71 detail závodníka CIMBUREK Michal 1994 BIKE FREAKS HOLICE 13. /  Muži (1994 a st.) 1:35:29.6 0:10:42.3
18 62 detail závodníka BÁNOVSKÝ Antonín 1988 KELLYS TEAM 14. /  Muži (1994 a st.) 1:36:12.6 0:11:25.3
19 133 detail závodníka JORDA Radek 1983 bt kola kankovsky 15. /  Muži (1994 a st.) 1:36:56.3 0:12:09.0
20 118 detail závodníka VLČEK Pavel 1990 IN - LIFE CYCLING TEAM 16. /  Muži (1994 a st.) 1:40:11.2 0:15:23.9
21 13 detail závodníka BEDNARSKÝ Vojtěch 1997 Šumperk 5. /  Junioři do 18 let (1995 a ml.) 1:42:24.6 0:17:37.3
22 109 detail závodníka EFFENBERGER Viktor 1991 MBG 17. /  Muži (1994 a st.) 1:43:15.2 0:18:27.9
23 104 detail závodníka KOUBA Tomáš 1991 Králíky 18. /  Muži (1994 a st.) 1:43:27.2 0:18:39.9
24 72 detail závodníka VÁCLAVEK Jaroslav 1970 Nemile 19. /  Muži (1994 a st.) 1:43:43.6 0:18:56.3
25 64 detail závodníka KOSTECKÝ Tomáš 1997 CREDO team 6. /  Junioři do 18 let (1995 a ml.) 1:44:12.9 0:19:25.6
26 102 detail závodníka NOVOTNÝ Tomáš 1975 Šumperk 20. /  Muži (1994 a st.) 1:44:34.9 0:19:47.6
27 55 detail závodníka MIKULA Aleš 1973 ZPA Smart Energy 21. /  Muži (1994 a st.) 1:44:37.9 0:19:50.6
28 65 detail závodníka KOSTECKÝ Jan 1991 TJ Šumperk 22. /  Muži (1994 a st.) 1:45:08.3 0:20:21.0
29 82 detail závodníka MUSIL Roman 1979 Písečná 23. /  Muži (1994 a st.) 1:45:40.9 0:20:53.6
30 87 detail závodníka ŠVÉDA Roman 1971 --- 24. /  Muži (1994 a st.) 1:46:11.8 0:21:24.5
31 83 detail závodníka GŘEŠ Tomáš 1996 Novatop Lapirre 7. /  Junioři do 18 let (1995 a ml.) 1:46:24.0 0:21:36.7
32 6 detail závodníka GELNAR Jakub 1995 Geňa 8. /  Junioři do 18 let (1995 a ml.) 1:46:24.9 0:21:37.6
33 75 detail závodníka MATUŠKA Pavel 1986 HRADEC KRÁLOVÉ 25. /  Muži (1994 a st.) 1:46:32.3 0:21:45.0
34 67 detail závodníka DROZD Tomáš 1989 Hoštejn 26. /  Muži (1994 a st.) 1:46:36.3 0:21:49.0
35 78 detail závodníka BENEŠ Ondřej 1993 TJ Čenkovice 27. /  Muži (1994 a st.) 1:46:44.7 0:21:57.4
36 123 detail závodníka MIKESKA Ladislav 1987 IN - LIFE CYCLING TEAM 28. /  Muži (1994 a st.) 1:46:51.9 0:22:04.6
37 43 detail závodníka KUDLÁČEK Martin 1991 Cykloteam Kudláček 29. /  Muži (1994 a st.) 1:47:09.4 0:22:22.1
38 27 detail závodníka HALTMAR František 1968 Bikers Heraus 30. /  Muži (1994 a st.) 1:47:10.2 0:22:22.9
39 29 detail závodníka MUSIL Petr 1960 TJ Sokol Písečná 31. /  Muži (1994 a st.) 1:47:29.1 0:22:41.8
40 107 detail závodníka SADIL Michal 1975 Parapety RS 32. /  Muži (1994 a st.) 1:47:56.2 0:23:08.9
41 21 detail závodníka ČERNOHORSKÝ Petr 1975 RHR Lanškroun 33. /  Muži (1994 a st.) 1:47:57.4 0:23:10.1
42 129 detail závodníka DOSTÁLEK Roman 1981 PRO-WORKING Lanškroun 34. /  Muži (1994 a st.) 1:48:05.1 0:23:17.8
43 138 detail závodníka HYNK Kamil 1990 --- 35. /  Muži (1994 a st.) 1:48:32.7 0:23:45.4
44 54 detail závodníka MERVART Martin 1977 Štíty 36. /  Muži (1994 a st.) 1:48:40.0 0:23:52.7
45 30 detail závodníka LANGER Martin 1973 RHR Lanškroun 37. /  Muži (1994 a st.) 1:50:24.8 0:25:37.5
46 79 detail závodníka MATURA Pavel 1976 Tři šneci 38. /  Muži (1994 a st.) 1:51:03.5 0:26:16.2
47 36 detail závodníka PAVLAS Jakub 1987 HOPABIKES 39. /  Muži (1994 a st.) 1:51:16.2 0:26:28.9
48 37 detail závodníka PAVLAS Petr 1990 HOPABIKES 40. /  Muži (1994 a st.) 1:51:20.2 0:26:32.9
49 39 detail závodníka PŘIBYL Josef 1982 Postřelmov 41. /  Muži (1994 a st.) 1:52:11.5 0:27:24.2
50 120 detail závodníka DIBLÍK David 1992 --- 42. /  Muži (1994 a st.) 1:52:13.2 0:27:25.9
51 101 detail závodníka KOVÁŘ Vojtěch 1990 Já sám šlapu sám! 43. /  Muži (1994 a st.) 1:53:10.6 0:28:23.3
52 48 detail závodníka PEŠKAR Jarda 1980 Šumperk 44. /  Muži (1994 a st.) 1:54:21.2 0:29:33.9
53 74 detail závodníka UCHYTIL Vojtěch 1985 Rychnov nad Kněžnou 45. /  Muži (1994 a st.) 1:54:37.8 0:29:50.5
54 66 detail závodníka KOSTECKÝ Jan 1965 Temenice 46. /  Muži (1994 a st.) 1:54:41.6 0:29:54.3
55 38 detail závodníka BRÁTEL Zdeněk 1967 Brodek u Prostějova 47. /  Muži (1994 a st.) 1:55:12.4 0:30:25.1
56 94 detail závodníka POLÁŠEK Roman 1970 Bikesport team mohelnice 48. /  Muži (1994 a st.) 1:55:38.8 0:30:51.5
57 1 detail závodníka KOSTELECKÝ Marek 1984 Štíty 49. /  Muži (1994 a st.) 1:56:05.8 0:31:18.5
58 106 detail závodníka EISEBRAUN Sebastian 1994 Sindelfingen 50. /  Muži (1994 a st.) 1:57:49.2 0:33:01.9
59 92 detail závodníka POSPÍŠIL Jan 1981 --- 51. /  Muži (1994 a st.) 1:57:58.0 0:33:10.7
60 113 detail závodníka BARGEL Radek 1996 Dama sport 9. /  Junioři do 18 let (1995 a ml.) 1:57:59.5 0:33:12.2
61 18 detail závodníka HOLINKA Radek 1969 RODAK 52. /  Muži (1994 a st.) 1:58:04.4 0:33:17.1
62 33 detail závodníka NEUGEBAUER Erich 1954 Hradečtí Vikingové 53. /  Muži (1994 a st.) 1:58:22.8 0:33:35.5
63 126 detail závodníka PAŠKA Jiří 1985 --- 54. /  Muži (1994 a st.) 1:58:36.9 0:33:49.6
64 105 detail závodníka NAVRÁTIL Zdeněk 1975 RRM/EVROPA2 55. /  Muži (1994 a st.) 1:59:36.2 0:34:48.9
65 68 detail závodníka ŠVÉDA Luděk 1978 Tři šneci 56. /  Muži (1994 a st.) 2:01:00.9 0:36:13.6
66 3 detail závodníka KECLÍK Jiří 1953 ICE PEAK 57. /  Muži (1994 a st.) 2:01:32.6 0:36:45.3
67 45 detail závodníka HAMAL Josef 1983 Šumperk 58. /  Muži (1994 a st.) 2:03:03.9 0:38:16.6
68 46 detail závodníka SCHON Jan 1971 Šumperk 59. /  Muži (1994 a st.) 2:03:14.1 0:38:26.8
69 131 detail závodníka KVAPIL Aleš 1985 KTM Lanškroun 60. /  Muži (1994 a st.) 2:03:41.1 0:38:53.8
70 130 detail závodníka KMENT Václav 1974 SUPERIOR Lanškroun 61. /  Muži (1994 a st.) 2:03:41.2 0:38:53.9
71 114 detail závodníka HARAZIM Jan 1962 --- 62. /  Muži (1994 a st.) 2:03:48.9 0:39:01.6
72 125 detail závodníka BÁRTA Dušan 1960 --- 63. /  Muži (1994 a st.) 2:04:11.1 0:39:23.8
73 85 detail závodníka AXMAN Ondřej 1985 SK Štíty 64. /  Muži (1994 a st.) 2:04:27.4 0:39:40.1
74 49 detail závodníka HAVLAS Petr 1982 Šumperk 65. /  Muži (1994 a st.) 2:04:43.8 0:39:56.5
75 135 detail závodníka KARLÍK Rostislav 1972 XXX OSTROV 66. /  Muži (1994 a st.) 2:05:23.5 0:40:36.2
76 23 detail závodníka VEPŘEK Pavel 1977 hobík 67. /  Muži (1994 a st.) 2:05:35.2 0:40:47.9
77 127 detail závodníka SEVERA Václav 1958 LITOMYŠL 68. /  Muži (1994 a st.) 2:06:03.5 0:41:16.2
78 81 detail závodníka MATĚJ Petr 1976 Tři šneci 69. /  Muži (1994 a st.) 2:07:34.5 0:42:47.2
79 134 detail závodníka PLOCEK Martin 1974 RED HOT BIKERS Lanškroun 70. /  Muži (1994 a st.) 2:09:00.5 0:44:13.2
80 34 detail závodníka EXNER Rosťa 1986 --- 71. /  Muži (1994 a st.) 2:11:38.7 0:46:51.4
81 124 detail závodníka STRUHÁR Dušan 1983 Nový Malín 72. /  Muži (1994 a st.) 2:11:47.2 0:46:59.9
82 11 detail závodníka KYLLAR Michal 1977 BRNO 73. /  Muži (1994 a st.) 2:11:54.0 0:47:06.7
83 24 detail závodníka TVRDÍK Tomáš 1990 SK KOVO LEDEČ 74. /  Muži (1994 a st.) 2:13:03.4 0:48:16.1
84 108 detail závodníka SADIL Jiří 2001 Parapety RS 10. /  Junioři do 18 let (1995 a ml.) 2:14:02.6 0:49:15.3
85 58 detail závodníka HALUZA David 2000 CREDO team 11. /  Junioři do 18 let (1995 a ml.) 2:15:35.7 0:50:48.4
86 132 detail závodníka SOUKUP Václav 1976 BC SPORT SEMILY 75. /  Muži (1994 a st.) 2:15:39.2 0:50:51.9
87 14 detail závodníka BEDNARSKÝ Václav 2001 Šumperk 12. /  Junioři do 18 let (1995 a ml.) 2:16:48.0 0:52:00.7
88 98 detail závodníka SKOKAN Jiří 1998 --- 13. /  Junioři do 18 let (1995 a ml.) 2:16:55.8 0:52:08.5
89 52 detail závodníka HIMRICHTR Stanislav 1980 Šumperk 76. /  Muži (1994 a st.) 2:19:36.5 0:54:49.2
90 15 detail závodníka MACH Jiří 1973 PRAHA 77. /  Muži (1994 a st.) 2:19:59.0 0:55:11.7
91 10 detail závodníka MIHULKA Roman 1964 ubohousemladkov 78. /  Muži (1994 a st.) 2:20:25.3 0:55:38.0
92 111 detail závodníka ŠTEFANSKÝ Honza 1978 --- 79. /  Muži (1994 a st.) 2:23:02.0 0:58:14.7
93 110 detail závodníka PÍREK Antonín 1975 MBG 80. /  Muži (1994 a st.) 2:24:47.6 1:00:00.3
94 137 detail závodníka HLADÍK Lukáš 2000 --- 14. /  Junioři do 18 let (1995 a ml.) 2:25:12.9 1:00:25.6
95 97 detail závodníka SKOKAN Tomáš 1967 --- 81. /  Muži (1994 a st.) 2:25:50.0 1:01:02.7
96 115 detail závodníka FRIEBER Antonín 1954 AST-Matik 82. /  Muži (1994 a st.) 2:25:50.9 1:01:03.6
97 116 detail závodníka MALIŠEK Dobroslav 1957 AST-Matik 83. /  Muži (1994 a st.) 2:26:13.6 1:01:26.3
98 31 detail závodníka GOTTWALD Pavel 1980 Tři šneci 84. /  Muži (1994 a st.) 2:27:19.0 1:02:31.7
99 76 detail závodníka CHMELAŘ Ondřej 1985 Česká Třebová 85. /  Muži (1994 a st.) 2:27:37.2 1:02:49.9
100 47 detail závodníka HAJTMAR Milan 1962 Šumperk 86. /  Muži (1994 a st.) 2:31:52.0 1:07:04.7