König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - FT

Běžecké lyžování
DATUM :4.2.2012 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub FIS Code WL Pass DSV Code Čas Ztráta 9,5 km # 20,5 km # 35,5 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub FIS Code WL Pass DSV Code Čas Ztráta 9,5 km # 20,5 km # 35,5 km #
1 3014 detail závodníka PUMP Carsten GER 1976 Langebrueck --- --- --- 2:19:23.6 0:00:00.0 22:22.2 1 1:00:12.1 2 1:43:19.0 1
2 3031 detail závodníka KRIZ Jan CZE 1975 Nova Role --- 800994 --- 2:20:38.3 0:01:14.7 22:31.0 2 1:00:11.5 1 1:43:29.2 2
3 3017 detail závodníka MELLERT Michael GER 1972 Weiler Simmerberg --- --- --- 2:27:28.3 0:08:04.7 23:17.8 3 1:02:04.7 3 1:46:49.0 3
4 3055 detail závodníka REJZEK Martin CZE 1972 Braunschweig --- --- --- 2:28:29.2 0:09:05.6 23:51.1 4 1:03:33.2 4 1:49:46.5 4
5 6237 detail závodníka KOVALEV Alexey RUS 1974 Moskau --- --- --- 2:30:41.3 0:11:17.7 24:41.8 5 1:04:58.6 5 1:51:23.6 5
6 3226 detail závodníka JOHNSEN Pal Christian NOR 1973 Oslo --- --- --- 2:35:43.6 0:16:20.0 25:01.4 6 1:06:36.9 6 1:54:43.6 6
7 3568 detail závodníka HUNING Philipp GER 1976 Isny i. Allg. --- --- --- 2:36:16.5 0:16:52.9 25:42.8 7 1:08:30.7 8 1:56:02.7 7
8 3053 detail závodníka RAINER Martin ITA 1974 Freienfeld --- --- --- 2:40:37.5 0:21:13.9 25:48.0 9 1:08:31.4 9 1:57:41.6 8
9 3461 detail závodníka SCHRAMM Cedric FRA 1976 Sareguemines --- 301581 --- 2:42:55.9 0:23:32.3 26:51.5 15 1:10:38.6 10 2:00:46.5 10
10 3075 detail závodníka PAUCHARD Andi SUI 1973 Madulain --- --- --- 2:43:50.3 0:24:26.7 25:44.0 8 1:08:26.7 7 1:58:07.1 9
11 3006 detail závodníka MELZER Frank GER 1972 Goslar --- --- --- 2:45:19.2 0:25:55.6 26:40.6 11 1:11:41.6 13 2:01:49.3 12
12 3007 detail závodníka PAWEL Mirko GER 1974 Garmisch-Partenkirchen --- --- --- 2:47:13.6 0:27:50.0 26:09.1 10 1:10:44.8 11 2:01:18.5 11
13 3840 detail závodníka ROSSBERG Jens GER 1976 Erfurt --- --- --- 2:47:24.7 0:28:01.1 27:40.0 17 1:13:29.3 16 2:04:40.7 14
14 3071 detail závodníka BAZILEVSKIY Yury RUS 1972 Cheliabinsk --- 201463 --- 2:47:39.8 0:28:16.2 26:46.0 14 1:12:24.2 15 2:04:56.2 15
15 6255 detail závodníka VASILJEV Dr. Maxim RUS 1974 Izhevsk --- 6007 --- 2:49:53.4 0:30:29.8 26:43.5 13 1:12:06.3 14 2:05:02.6 16
16 3087 detail závodníka KARLSSON Stefan SWE 1974 Roedeby --- 100579 --- 2:52:04.4 0:32:40.8 29:41.5 19 1:16:08.8 19 2:07:40.7 18
17 3235 detail závodníka SCHWARZ Tobias GER 1972 Elchingen-Thalfingen --- --- --- 2:52:16.3 0:32:52.7 28:42.3 18 1:13:53.8 17 2:06:41.3 17
18 3115 detail závodníka ILLNER Roman GER 1975 Grassau --- --- --- 2:54:23.2 0:34:59.6 26:42.2 12 1:11:39.5 12 2:03:00.4 13
19 3073 detail závodníka KIRJAVAINEN Elja FIN 1974 Espoo --- --- --- 2:55:13.0 0:35:49.4 30:28.6 22 1:17:59.1 21 2:10:22.9 20
20 3650 detail závodníka RICHTER Joerg GER 1974 Hammerunterwiesenthal --- --- --- 2:55:42.8 0:36:19.2 27:36.8 16 1:15:54.2 18 2:07:59.5 19
21 3377 detail závodníka SPORER Franz GER 1973 Hohenschaeftlarn --- --- --- 3:00:40.7 0:41:17.1 30:27.7 21 1:17:17.0 20 2:12:44.6 21
22 3152 detail závodníka ANDERSON Charles USA 1972 Blaine --- --- --- 3:02:04.7 0:42:41.1 29:50.5 20 1:18:29.6 22 2:14:17.2 22
23 3334 detail závodníka ALARVO Esa FIN 1974 Kiiminki --- --- --- 3:04:19.5 0:44:55.9 33:26.4 29 1:22:47.6 24 2:17:12.7 23
24 3284 detail závodníka BAUMANN Thomas GER 1972 Ravensburg --- --- --- 3:06:33.0 0:47:09.4 33:09.5 27 1:23:59.8 25 2:19:01.7 24
25 3206 detail závodníka VESTENIUS Jani FIN 1975 Kemi --- --- --- 3:09:24.5 0:50:00.9 31:37.4 23 1:25:13.9 26 2:22:13.5 26
26 3662 detail závodníka SICHENEDER Tobias GER 1974 Landsberg am Lech --- --- --- 3:14:59.3 0:55:35.7 31:39.0 24 1:20:49.9 23 2:19:20.9 25
27 3434 detail závodníka SLIVNIK Gorazd SLO 1976 Bled --- --- --- 3:23:08.8 1:03:45.2 39:11.7 40 1:32:14.3 32 2:31:25.2 28
28 3062 detail závodníka ROTTLER Andreas GER 1972 Villingen --- --- --- 3:23:46.9 1:04:23.3 32:12.0 25 1:25:38.6 27 2:29:28.0 27
29 3336 detail závodníka RAEMET Jussi FIN 1976 Kokkola --- --- --- 3:25:18.3 1:05:54.7 37:39.1 36 1:32:35.0 34 2:33:57.6 30
30 3611 detail závodníka ISSEL Daniel GER 1974 Schliersee --- --- --- 3:29:35.4 1:10:11.8 33:52.3 30 1:30:59.1 29 2:34:20.5 31
31 3386 detail závodníka TURUNEN Tuukka FIN 1976 Espoo --- --- --- 3:29:42.1 1:10:18.5 32:45.1 26 1:27:35.3 28 2:32:12.6 29
32 3604 detail závodníka HILLIG David GER 1976 Dresden --- --- --- 3:31:48.8 1:12:25.2 34:28.6 32 1:31:34.3 31 2:34:50.3 32
33 3428 detail závodníka WALTER Kai GER 1973 Starnberg --- --- --- 3:39:10.4 1:19:46.8 33:24.6 28 1:31:30.1 30 2:38:28.0 33
34 6231 detail závodníka PUPETER Dr. Alexander GER 1972 Hauzenberg --- --- --- 3:39:38.8 1:20:15.2 34:51.8 33 1:32:32.9 33 2:39:16.4 34
35 6266 detail závodníka SEHOVIC DR. Malik GER 1974 Fuerstenwalde --- --- --- 3:39:46.4 1:20:22.8 38:37.4 39 1:37:23.3 37 2:44:07.2 35
36 3420 detail závodníka DURDEL Uwe GER 1973 Dresden --- 01200105 --- 3:46:26.3 1:27:02.7 39:16.7 42 1:36:52.3 35 2:44:17.8 36
37 3420 detail závodníka DRUDEL Uwe GER 1973 Dresden --- --- --- 3:46:26.3 1:27:02.7 39:16.7 42 1:36:52.3 35 2:44:17.8 36
38 6273 detail závodníka THORMANN Sebastian GER 1976 Luzern --- --- --- 3:54:27.6 1:35:04.0 37:41.3 37 1:40:10.5 40 2:51:39.2 39
39 3119 detail závodníka WINKLER Pavel CZE 1973 Praha 9 --- --- --- 3:57:14.6 1:37:51.0 36:36.3 34 1:38:42.9 38 2:51:37.9 38
40 3208 detail závodníka TOMMOLA Juha FIN 1972 Hollola --- --- --- 3:59:24.1 1:40:00.5 38:13.6 38 1:40:35.4 41 2:52:23.7 40
41 3252 detail závodníka KORGESAAR Kristjan EST 1974 Tartu --- --- --- 4:00:19.5 1:40:55.9 43:13.9 44 1:47:19.9 45 2:57:34.0 44
42 3693 detail závodníka WESEMANN Marco SUI 1973 Bisikon --- --- --- 4:02:57.2 1:43:33.6 45:02.9 47 1:45:52.2 44 2:56:39.9 43
43 3587 detail závodníka ZIER Martin GER 1975 Wirsberg --- --- --- 4:06:53.3 1:47:29.7 39:13.6 41 1:42:36.1 42 2:56:39.1 42
44 3670 detail závodníka HUGGER Florian GER 1973 --- --- --- --- 4:07:01.1 1:47:37.5 37:06.6 35 1:44:52.0 43 3:01:37.6 45
45 3370 detail závodníka WEITZEL Carsten GER 1972 Alsfeld --- --- --- 4:08:32.5 1:49:08.9 34:14.6 31 1:38:50.9 39 2:54:39.2 41
46 3444 detail závodníka JORMALAINEN Janne FIN 1972 Espo --- 202033 --- 4:18:39.6 1:59:16.0 43:24.8 46 1:53:33.7 46 3:13:46.4 46
47 3483 detail závodníka RECHENBERG Falk Von GER 1973 Bardowick --- --- --- 4:26:57.4 2:07:33.8 45:35.4 48 2:00:57.5 49 3:19:02.1 48
48 3681 detail závodníka DEMMEL Robert GER 1974 Sachsenkam --- --- --- 4:28:47.1 2:09:23.5 43:23.7 45 1:53:40.2 47 3:15:07.1 47
49 3209 detail závodníka LAHTELA Tomai FIN 1972 Helsinki --- --- --- 4:34:00.8 2:14:37.2 46:56.8 49 1:59:42.7 48 3:22:33.7 49
--- 3211 detail závodníka TAPIOLA Antti FIN 1972 Lahti --- --- --- 3:38:17.9 OTL 49:05.4 --- 2:04:55.5 --- --- ---
--- 3246 detail závodníka GEISENBERGER Michael GER 1973 Mitterfischen --- --- --- 3:32:32.1 OTL 48:48.4 --- 2:00:34.0 --- --- ---
--- 3275 detail závodníka JANOS Torma HUN 1976 Budapest --- --- --- 3:38:44.6 OTL 45:15.0 --- 2:08:12.0 --- --- ---
--- 3376 detail závodníka BLANC Sebastian FRA 1975 Neubiberg --- --- --- 3:38:51.0 OTL 46:01.7 --- 2:07:07.1 --- --- ---
--- 3404 detail závodníka DUFVA Veli-Pekka FIN 1976 Helsinki --- --- --- 3:33:20.4 OTL 47:52.6 --- 2:06:36.3 --- --- ---
--- 3455 detail závodníka COOMBY Justin GBR 1976 Maidenhead --- --- --- 4:48:54.4 OTL 58:46.3 --- 2:38:54.6 --- --- ---
--- 3508 detail závodníka STRANDH Rickard NOR 1976 Kelmis --- --- --- 3:28:49.3 OTL 48:14.7 --- 2:00:31.4 --- --- ---
--- 3517 detail závodníka BRAUN Luc FRA 1975 Schirmeck --- --- --- 3:40:40.4 OTL 45:41.6 --- 2:02:14.5 --- --- ---
--- 3546 detail závodníka JACOBSEN Tim GER 1972 Bonn --- --- --- 4:18:16.1 OTL 56:30.5 --- 2:30:27.3 --- --- ---
--- 3706 detail závodníka STARK Thomas GER 1976 --- --- --- --- 3:53:15.3 OTL 49:33.8 --- 2:12:49.9 --- --- ---
--- 3858 detail závodníka SLEZAK Frantisek SVK 1974 Bratislava --- --- --- 3:58:05.6 OTL 48:44.8 --- 2:13:17.5 --- --- ---
--- 3034 detail závodníka SCHALLER Rico GER 1976 Oberreichenbach 3200467 --- --- DNF --- 23:49.2 --- 1:03:35.2 --- --- ---
--- 3121 detail závodníka MACHACEK Jakub CZE 1976 Ondrejov --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3123 detail závodníka TKADLEC Stepan CZE 1974 Roztoky --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3183 detail závodníka HAKALA Miska FIN 1972 Klaukkala --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3197 detail závodníka BUDNIK Alexander RUS 1972 Moscow --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3248 detail závodníka HURBIN Dominique FRA 1974 Cordeac --- 100203 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3250 detail závodníka SERGEY Vasiliev RUS 1972 Samara --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3256 detail závodníka ELBOTH Thomas NOR 1972 Oslo --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3315 detail závodníka ZAHLER Michael GER 1974 Garmisch-Partenkirchen --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3427 detail závodníka HOFHERR Florian GER 1975 Ottobrun --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3506 detail závodníka RALPH Leonhardt GER 1975 Merenberg --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3582 detail závodníka DUESEL Alex GER 1974 Bamberg --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3674 detail závodníka MEDACK Thomas GER 1976 Dresden --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3676 detail závodníka CARDENSTROEM Thomas SWE 1974 Knivsta --- 500325 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3694 detail závodníka PERTTILAE Olli SUI 1973 Zuerich --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---