König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - FT

Běžecké lyžování
DATUM :4.2.2012 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub FIS Code WL Pass DSV Code Čas Ztráta 9,5 km # 20,5 km # 35,5 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub FIS Code WL Pass DSV Code Čas Ztráta 9,5 km # 20,5 km # 35,5 km #
1 3001 detail závodníka SANDOZ Daniel SUI 1961 Silvaplana --- --- --- 2:19:28.2 0:00:00.0 0:22:30.0 1 1:00:12.8 1 1:43:19.6 1
2 3012 detail závodníka NURMI Kari FIN 1961 Pornainen --- --- --- 2:29:59.5 0:10:31.3 0:23:51.7 2 1:03:33.9 2 1:49:46.0 2
3 3013 detail závodníka DANNER Franz GER 1960 Gaissach --- 00300714 --- 2:34:24.7 0:14:56.5 0:25:00.8 3 1:06:15.8 3 1:53:31.7 3
4 3059 detail závodníka VEJNAR Josef CZE 1957 Jilemnice --- --- --- 2:38:24.1 0:18:55.9 0:25:47.7 4 1:08:29.8 4 1:56:30.4 4
5 3842 detail závodníka HERZER Franz AUT 1960 Zell am Moos --- --- --- 2:42:37.4 0:23:09.2 0:26:00.1 5 1:09:05.3 5 1:59:50.1 5
6 3559 detail závodníka KOUTANIEMI Jarmo FIN 1960 --- --- --- --- 2:42:56.7 0:23:28.5 0:26:55.8 11 1:10:50.2 10 2:00:45.8 6
7 3690 detail závodníka HAAS Arnold GER 1959 Stockach --- --- --- 2:42:58.7 0:23:30.5 0:26:09.4 7 1:10:36.8 7 2:00:49.0 8
8 3050 detail závodníka POHL Frank GER 1961 Kempten --- --- --- 2:43:41.1 0:24:12.9 0:26:44.4 10 1:10:49.2 9 2:00:48.6 7
9 3057 detail závodníka SCHERRER Peter GER 1958 Sauerlach --- --- --- 2:46:34.9 0:27:06.7 0:26:10.2 8 1:10:55.1 11 2:01:18.9 10
10 3051 detail závodníka NOVOTNY Jiri CZE 1960 Praha 2 --- --- --- 2:47:02.8 0:27:34.6 0:26:14.6 9 1:10:43.6 8 2:02:27.9 11
11 3133 detail závodníka LEIBIGER Jens GER 1959 Markkleeberg --- --- --- 2:47:26.2 0:27:58.0 0:26:06.9 6 1:09:23.2 6 2:00:52.2 9
12 3373 detail závodníka MARTITILA Timo FIN 1960 Rovaniemi --- --- --- 2:47:57.4 0:28:29.2 0:27:38.1 12 1:12:28.7 12 2:04:58.1 13
13 6201 detail závodníka GUTHEIL Janko GER 1959 Garmisch-Partenkirchen --- --- --- 2:49:21.2 0:29:53.0 0:28:21.1 15 1:14:20.0 15 2:05:20.2 15
14 3363 detail závodníka GEISSLER Roland GER 1960 Brandenburg --- --- --- 2:52:00.4 0:32:32.2 0:27:40.8 14 1:13:10.5 13 2:05:00.7 14
15 3619 detail závodníka WITTMANN Guenter GER 1958 Wiggensbach --- --- --- 2:52:50.1 0:33:21.9 0:27:40.2 13 1:13:37.1 14 2:04:57.9 12
16 3218 detail závodníka BOTHE Bill USA 1958 Park City --- --- --- 2:55:10.3 0:35:42.1 0:29:24.6 17 1:16:14.3 16 2:10:22.0 16
17 6211 detail závodníka PRONIN Dr. Vladimir RUS 1959 Moscow --- --- --- 2:57:08.8 0:37:40.6 0:29:02.5 16 1:16:54.5 17 2:11:06.3 17
18 3207 detail závodníka HOSIO Matti FIN 1961 Kemi --- --- --- 2:57:23.9 0:37:55.7 0:30:58.5 21 1:18:31.9 20 2:12:11.8 19
19 6246 detail závodníka REICHEL Dr. Lutz GER 1959 Kleinopitz --- --- --- 2:59:07.4 0:39:39.2 0:30:27.0 20 1:18:09.5 19 2:11:41.1 18
20 3505 detail závodníka HORN Scott USA 1957 Teton Village --- --- --- 3:01:34.9 0:42:06.7 0:29:42.9 18 1:18:07.6 18 2:12:24.7 20
21 6245 detail závodníka ANGELI Dr. Wolfgang GER 1957 Wiggensbach --- --- --- 3:05:42.4 0:46:14.2 0:30:13.5 19 1:20:07.3 21 2:17:08.0 21
22 3543 detail závodníka DEHOTTAY Andre BEL 1959 Sourbrodt --- 1300149 --- 3:06:32.0 0:47:03.8 0:31:02.0 23 1:23:04.7 23 2:18:59.2 23
23 3558 detail závodníka JYLHAE Reijo FIN 1960 Rovaniemi --- --- --- 3:06:38.1 0:47:09.9 0:31:00.7 22 1:22:11.9 22 2:18:58.6 22
24 3213 detail závodníka MATARESE Roland FRA 1957 St. Martin D'heres --- 500252 --- 3:10:08.0 0:50:39.8 0:33:47.9 31 1:24:57.5 27 2:21:58.2 24
25 3175 detail závodníka HUKKA Jari FIN 1959 Puumala --- --- --- 3:14:34.9 0:55:06.7 0:31:36.5 25 1:23:58.2 24 2:22:57.1 26
26 3761 detail závodníka MAKAROV Yuri RUS 1959 St. Petersburg --- --- --- 3:15:50.7 0:56:22.5 0:32:35.2 27 1:24:02.2 25 2:22:12.8 25
27 3478 detail závodníka MENRAD Jacques CAN 1960 Gatineau --- 400723 --- 3:16:15.8 0:56:47.6 0:34:03.0 32 1:25:44.4 30 2:24:09.6 27
28 3555 detail závodníka SCHUETZ Detlef GER 1961 Leipzig --- --- --- 3:16:48.9 0:57:20.7 0:32:10.7 26 1:25:26.0 29 2:25:11.2 29
29 3264 detail závodníka BOROVOI Igo RUS 1960 Odintsovo --- --- --- 3:18:34.2 0:59:06.0 0:32:44.2 28 1:25:17.4 28 2:25:16.5 30
30 3819 detail závodníka SHNITKO Mikalai BLR 1961 Minsk --- --- --- 3:19:16.4 0:59:48.2 0:31:27.0 24 1:24:25.9 26 2:24:54.8 28
31 3100 detail závodníka BOETTCHER Dr. Michael GER 1961 Eggenstein --- --- --- 3:23:57.1 1:04:28.9 0:36:19.9 38 1:31:27.6 35 2:31:26.4 32
32 3407 detail závodníka VOGLER Roland GER 1961 Albstadt --- --- --- 3:25:05.6 1:05:37.4 0:34:26.5 34 1:29:17.7 33 2:31:31.9 34
33 3584 detail závodníka BOLLER Matthias GER 1958 Lahnstein --- --- --- 3:27:08.9 1:07:40.7 0:33:20.2 30 1:25:54.5 31 2:29:17.9 31
34 3369 detail závodníka ZEMANEK Miroslav SVK 1958 Turcianske Teplice --- --- --- 3:28:53.6 1:09:25.4 0:32:47.6 29 1:27:38.5 32 2:31:28.8 33
35 3632 detail závodníka KAUFMANN Johannes GER 1961 Auerbach --- --- --- 3:32:23.4 1:12:55.2 0:34:14.2 33 1:30:22.5 34 2:36:21.9 36
36 3760 detail závodníka URUSOV Ravil RUS 1960 St. Petersburg --- --- --- 3:35:23.2 1:15:55.0 0:36:08.6 37 1:34:43.2 38 2:39:15.8 39
37 3295 detail závodníka CHITNEV Andrey RUS 1960 Moskau --- --- --- 3:35:42.0 1:16:13.8 0:36:46.2 39 1:35:00.0 40 2:39:34.4 40
38 3834 detail závodníka BALLINGER Chris USA 1957 Rancho Palos Verdes --- --- --- 3:35:57.0 1:16:28.8 0:36:59.5 40 1:34:58.4 39 2:39:14.7 38
39 3066 detail závodníka ZISSLER Achim GER 1961 Bad Aibling --- --- --- 3:38:05.9 1:18:37.7 0:35:24.2 36 1:32:10.5 37 2:37:37.4 37
40 3120 detail závodníka PLECITY Martin CZE 1957 Praha 6 --- --- --- 3:38:56.5 1:19:28.3 0:35:16.4 35 1:31:56.0 36 2:36:17.5 35
41 3167 detail závodníka MALPAGA Lorenzo ITA 1961 Tenna --- --- --- 3:42:42.0 1:23:13.8 0:38:25.5 46 1:37:35.3 42 2:44:14.7 41
42 6240 detail závodníka SCHMID Dr. Thomas GER 1958 Obernzell --- --- --- 3:44:53.5 1:25:25.3 0:40:16.2 49 1:39:19.7 44 2:46:32.1 43
43 6285 detail závodníka SCHREYECK Dr. Juergen GER 1959 Reutlingen --- --- --- 3:48:41.0 1:29:12.8 0:37:40.1 43 1:40:06.9 46 2:48:47.8 44
44 3281 detail závodníka HARTMANN Rainer-Erik SUI 1960 Ebnat-Kappel --- --- --- 3:49:24.8 1:29:56.6 0:37:34.2 42 1:38:18.7 43 2:49:04.2 45
45 6236 detail závodníka MEURER Dr. Martin GER 1958 Lindau --- --- --- 3:50:42.4 1:31:14.2 0:38:06.4 45 1:36:51.0 41 2:46:30.4 42
46 3551 detail závodníka MEIER Siegfried GER 1958 Schwarzach --- --- --- 3:51:53.8 1:32:25.6 0:41:23.1 56 1:42:31.2 49 2:52:41.4 48
47 6265 detail závodníka PASCIAK Marek POL 1960 Bytom --- --- --- 3:53:20.1 1:33:51.9 0:37:55.7 44 1:40:39.0 48 2:50:28.2 47
48 3337 detail závodníka NOETH Harald GER 1961 Wollbach --- --- --- 3:53:21.8 1:33:53.6 0:41:45.6 59 1:45:33.6 55 2:54:01.0 50
49 3383 detail závodníka MUELLER Gerhard GER 1959 Lenggries --- --- --- 3:54:07.3 1:34:39.1 0:40:45.2 52 1:40:34.0 47 2:49:23.1 46
50 3473 detail závodníka LOUTSENKO Vladimir RUS 1958 Cheliabinsk --- --- --- 3:57:00.1 1:37:31.9 0:41:03.9 54 1:42:53.7 50 2:53:32.9 49
51 3304 detail závodníka CHEREDILOV Aleksey RUS 1957 Dubna --- --- --- 4:01:50.8 1:42:22.6 0:37:15.1 41 1:40:02.8 45 2:56:17.1 52
52 3308 detail závodníka BERGGREN Tommy SWE 1957 Ramdala --- 600673 --- 4:02:07.3 1:42:39.1 0:40:35.4 51 1:43:33.2 52 2:56:58.3 53
53 3333 detail závodníka LOGACHEV Sergey RUS 1957 St. Petersburg --- --- --- 4:02:11.1 1:42:42.9 0:41:36.4 57 1:44:25.7 53 2:57:01.2 54
54 3210 detail závodníka PAJUKARI Esa FIN 1960 Hollola --- --- --- 4:03:09.7 1:43:41.5 0:41:17.1 55 1:42:55.4 51 2:55:44.3 51
55 3141 detail závodníka PALONEN Visa FIN 1961 Helsinki --- --- --- 4:07:58.7 1:48:30.5 0:42:21.0 60 1:48:44.8 58 3:04:41.2 57
56 3550 detail závodníka MARTIKAINEN Mika FIN 1961 Helsinki --- --- --- 4:11:39.2 1:52:11.0 0:40:53.8 53 1:47:30.3 57 3:03:24.6 55
57 3675 detail závodníka FURBECK Anders SWE 1957 Lulea --- 20090177 --- 4:13:22.9 1:53:54.7 0:40:19.1 50 1:45:16.5 54 3:03:56.1 56
58 3831 detail závodníka DEFFNER Konrad GER 1961 Dachau --- --- --- 4:16:11.7 1:56:43.5 0:42:58.3 61 1:52:39.5 61 3:09:50.3 60
59 3482 detail závodníka SCHINDLBECK Walter GER 1959 Neufahn i. NB --- --- --- 4:16:27.9 1:56:59.7 0:38:54.6 47 1:46:42.4 56 3:05:01.3 58
60 3132 detail závodníka GRAEFE Jens GER 1959 Landsberg/Lech --- --- --- 4:17:31.5 1:58:03.3 0:41:38.0 58 1:51:09.1 59 3:09:11.7 59
61 3106 detail závodníka SORACI Antonio ITA 1957 Mandello del Lario --- --- --- 4:19:18.0 1:59:49.8 0:44:27.1 63 1:53:31.7 62 3:13:53.9 61
62 3664 detail závodníka STOCK Gerhard GER 1958 Eschenbach --- --- --- 4:21:42.6 2:02:14.4 0:40:12.3 48 1:52:21.6 60 3:14:53.1 63
63 3293 detail závodníka FELTEN Peter GER 1957 Bad Honnef --- --- --- 4:21:55.3 2:02:27.1 0:45:04.1 64 1:53:49.7 63 3:14:14.8 62
64 3114 detail závodníka BEIER Andreas GER 1959 Berlin --- 300708 --- 4:24:44.5 2:05:16.3 0:45:56.6 65 2:00:12.2 65 3:17:09.2 64
65 3496 detail závodníka RAESAENEN Ilkka FIN 1961 Helsinki --- --- --- 4:33:03.8 2:13:35.6 0:48:35.3 66 2:00:14.4 66 3:21:16.3 65
66 3240 detail závodníka KEVIN Frank FIN 1958 Tenala --- --- --- 4:37:46.1 2:18:17.9 0:43:51.2 62 1:55:05.3 64 3:22:26.7 66
--- 3174 detail závodníka TOLKACHOV Vasyl UKR 1958 Kharkov --- --- --- 3:30:47.8 OTL 0:44:55.1 --- 2:02:31.9 --- --- ---
--- 3190 detail závodníka RAITHEL Thilo GER 1958 Chemnitz --- --- --- 3:56:30.8 OTL 0:52:44.6 --- 2:15:10.4 --- --- ---
--- 3193 detail závodníka BIENIEWSKI Arek POL 1960 Milton, Ontario --- 400719 --- 4:27:36.7 OTL 0:56:18.1 --- 2:33:46.4 --- --- ---
--- 3320 detail závodníka STEINKE Thomas GER 1957 Rohr --- --- --- 3:47:05.0 OTL 0:43:47.8 --- 2:09:14.1 --- --- ---
--- 3477 detail závodníka VILLMANN Joerg GER 1961 Ilsenburg/Harz --- --- --- 3:32:28.3 OTL 0:47:55.3 --- 2:01:40.3 --- --- ---
--- 3503 detail závodníka WOHLWEND Lukas SUI 1961 Staad --- --- --- 4:04:27.2 OTL 0:52:23.1 --- 2:22:26.5 --- --- ---
--- 3515 detail závodníka DAVID Stefan GER 1959 Leinburg --- --- --- 4:04:18.8 OTL 0:52:48.1 --- 2:21:49.7 --- --- ---
--- 3518 detail závodníka ISOMURA Akihiro JPN 1957 Sendai --- 1100243 --- 4:26:32.6 OTL 0:47:47.8 --- 2:12:20.9 --- --- ---
--- 3526 detail závodníka TAYLOR Trevor GBR 1960 --- --- --- --- 3:57:14.6 OTL 0:51:37.9 --- 2:13:40.1 --- --- ---
--- 3567 detail závodníka GIACOMONI Alberto ITA 1961 Levico Terme --- --- --- 3:46:36.1 OTL 0:51:44.0 --- 2:11:03.7 --- --- ---
--- 3589 detail závodníka SCHWENDNER Lothar GER 1961 Vorbach --- --- --- 3:35:43.6 OTL 0:49:28.3 --- 2:00:49.1 --- --- ---
--- 3609 detail závodníka MATTHEW2 David CAN 1957 Calgary --- 201290 --- 3:38:33.1 OTL 0:44:59.8 --- 2:03:26.8 --- --- ---
--- 3617 detail závodníka LANGENSTEIN Dr. Bernd GER 1961 Nuernberg --- --- --- 4:09:36.8 OTL 0:51:17.4 --- 2:17:18.6 --- --- ---
--- 3625 detail závodníka MATERNE Ingo GER 1958 Cottbus --- --- --- 3:32:33.4 OTL 0:47:24.0 --- 1:59:44.6 --- --- ---
--- 3698 detail závodníka KIPPERER Peter AUT 1959 Voitsberg --- --- --- 3:59:58.3 OTL 0:55:21.5 --- 2:20:59.0 --- --- ---
--- 3811 detail závodníka ANGERER Norbert AUT 1960 Walding --- 193855 --- 3:41:36.9 OTL 0:51:37.4 --- 2:11:46.6 --- --- ---
--- 3825 detail závodníka PETRATSCHKOV Mickhail BLR 1960 Minsk --- --- --- 4:22:21.4 OTL 0:46:19.6 --- 2:22:09.8 --- --- ---
--- 3285 detail závodníka NESTLER Frank GER 1957 Marienberg --- --- --- DNF --- 0:38:55.7 --- --- --- --- ---
--- 3639 detail závodníka RASSAMAKHIN Yury RUS 1958 Moscow --- 301340 --- DNF --- 1:33:47.2 --- --- --- --- ---
--- 6268 detail závodníka HERMES Dr. Roland GER 1961 Freising --- --- --- DNF --- 0:29:48.7 --- --- --- --- ---
--- 3090 detail závodníka SACHS Christian GER 1959 Muenchen --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3166 detail závodníka IVANOV Sergey RUS 1960 Sakhalin Starodybskoe --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3230 detail závodníka OLSSON Leif SWE 1961 Arvika --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3236 detail závodníka LIND Lars SWE 1958 Sundborn --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3274 detail závodníka STEIGER Dominique FRA 1961 Duesseldorf --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3446 detail závodníka YAROSHENKO Mikhail RUS 1959 Moscow --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3626 detail závodníka CHASTANG William FRA 1961 Hyet --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3667 detail závodníka GREINER Roger GER 1959 Loerrach --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3699 detail závodníka VON SOEST Bertram NED 1958 Delft --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3775 detail závodníka FRETWELL Roger GBR 1959 London --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3807 detail závodníka KIEL Thomas GER 1959 Grosshartmannsdorf --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3810 detail závodníka KASAJ Peter SVK 1961 Teplicka n. Vahom --- --- --- DNS --- --- --- --- --- --- ---