Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 9,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4035 | HAAS Erwin | 1957 | Unterthingau | 0:59:35.2 | 0:00:00.0 | 0:23:52.8 | 1 | ||
2 | diplom | 4036 | SCHOEFERLE Andreas | 1961 | Rettenberg | 1:04:00.7 | 0:04:25.5 | 0:25:45.6 | 2 | ||
3 | diplom | 4591 | WURM Norbert | 1960 | Neuschoenau | 1:04:06.6 | 0:04:31.4 | 0:25:45.8 | 3 | ||
4 | diplom | 4040 | MILZ Kurt | 1958 | Oberammergau | 1:04:55.1 | 0:05:19.9 | 0:26:06.9 | 4 | ||
5 | diplom | 4666 | RESCH Peter | 1960 | Seefeld | 1:11:31.1 | 0:11:55.9 | 0:29:06.7 | 5 | ||
6 | diplom | 4481 | ZOTOV Alexsandr | 1961 | Sakhalin Starodybskoe | 1:11:44.1 | 0:12:08.9 | 0:31:51.8 | 11 | ||
7 | diplom | 4258 | KOERBS Peter | 1959 | Bad Hersfeld | 1:12:15.1 | 0:12:39.9 | 0:29:49.1 | 7 | ||
8 | diplom | 4357 | WIESNER Klaus | 1959 | Engelsbach | 1:12:56.5 | 0:13:21.3 | 0:29:58.2 | 8 | ||
9 | diplom | 4308 | NEMEC Jan | 1960 | Kosice | 1:12:57.2 | 0:13:22.0 | 0:29:32.7 | 6 | ||
10 | diplom | 4540 | YUDAEV Andrey | 1960 | Sakhalin Starodybskoe | 1:15:57.5 | 0:16:22.3 | 0:31:38.0 | 10 | ||
11 | diplom | 4126 | SKAMO Thorbjoern | 1960 | Rasta | 1:17:36.6 | 0:18:01.4 | 0:32:45.9 | 12 | ||
12 | diplom | 4211 | BENGTSSON Lars | 1958 | Arsunda | 1:18:20.0 | 0:18:44.8 | 0:31:31.8 | 9 | ||
13 | diplom | 4361 | KARL Hendrik | 1961 | Werdau | 1:22:23.5 | 0:22:48.3 | 0:32:55.3 | 14 | ||
14 | diplom | 4119 | FISCHER Steffen | 1959 | Nassau | 1:22:46.0 | 0:23:10.8 | 0:32:50.9 | 13 | ||
15 | diplom | 4189 | PETTERSSON Thomas | 1958 | Lysekil | 1:22:52.2 | 0:23:17.0 | 0:35:14.7 | 17 | ||
16 | diplom | 4647 | LOEFFLER Markus | 1960 | Maergen | 1:23:00.6 | 0:23:25.4 | 0:34:36.1 | 16 | ||
17 | diplom | 4428 | HOFFMANN Burkhard | 1957 | Westfeld | 1:24:19.2 | 0:24:44.0 | 0:34:03.7 | 15 | ||
18 | diplom | 4510 | LAZECKY Petr | 1958 | --- | 1:25:16.2 | 0:25:41.0 | 0:38:17.0 | 24 | ||
19 | diplom | 4413 | MEY Manfred | 1960 | Dresden | 1:26:14.2 | 0:26:39.0 | 0:36:27.3 | 20 | ||
20 | diplom | 4425 | PROKOP Manfred | 1957 | Rettenberg | 1:26:30.4 | 0:26:55.2 | 0:36:07.6 | 18 | ||
21 | diplom | 4588 | THUM Ralf | 1958 | Halle | 1:28:10.8 | 0:28:35.6 | 0:36:11.0 | 19 | ||
22 | diplom | 4649 | ULBRICHT Jean | 1960 | Seiffen | 1:28:36.7 | 0:29:01.5 | 0:38:05.2 | 23 | ||
23 | diplom | 4453 | STEIGENBERGER Johann | 1959 | Peissenberg | 1:29:25.1 | 0:29:49.9 | 0:38:00.5 | 22 | ||
24 | diplom | 4569 | NEUBAUER Klaus | 1957 | Steinbach A. W. | 1:32:04.2 | 0:32:29.0 | 0:36:54.8 | 21 | ||
25 | diplom | 4392 | KAEFLEIN Roland | 1957 | Baden-Baden | 1:36:00.6 | 0:36:25.4 | 0:40:04.0 | 25 | ||
26 | diplom | 4391 | BIELER Walter | 1960 | Urdorf | 1:36:35.0 | 0:36:59.8 | 0:40:32.5 | 27 | ||
27 | diplom | 4680 | STUBENRAUCH Dr. Rolf | 1958 | Hinternah | 1:37:44.1 | 0:38:08.9 | 0:40:19.3 | 26 | ||
28 | diplom | 4500 | RICHTER Andreas | 1958 | WSV Ilmenau | 1:37:59.2 | 0:38:24.0 | 0:40:41.1 | 28 | ||
29 | diplom | 4486 | MARSCHALL Dr. Andreas | 1958 | Penzberg | 1:39:42.8 | 0:40:07.6 | 0:41:58.2 | 29 | ||
30 | diplom | 4654 | DIRKSEN Michael | 1959 | Dessau | 1:42:13.8 | 0:42:38.6 | 0:43:20.5 | 31 | ||
31 | diplom | 4537 | TRESCH Christian | 1958 | Bristen | 1:42:36.5 | 0:43:01.3 | 0:45:50.9 | 35 | ||
32 | diplom | 4216 | KRMELA Frantisek | 1958 | Sumperk | 1:44:08.7 | 0:44:33.5 | 0:46:11.0 | 37 | ||
33 | diplom | 4597 | KEILBACH Dieter Gerhard | 1957 | Tuttlingen | 1:44:28.2 | 0:44:53.0 | 0:45:43.7 | 34 | ||
34 | diplom | 4589 | AMUNDSEN Svein | 1957 | Stahnsdorf | 1:44:57.1 | 0:45:21.9 | 0:42:27.5 | 30 | ||
35 | diplom | 4175 | TOLONEN Seppo | 1959 | Kerava | 1:45:56.3 | 0:46:21.1 | 0:46:30.5 | 39 | ||
36 | diplom | 4263 | JURACK Holger | 1959 | Moeser | 1:48:57.3 | 0:49:22.1 | 0:46:23.9 | 38 | ||
37 | diplom | 4518 | RETTENEGGER Erich | 1959 | Innsbruck | 1:51:57.1 | 0:52:21.9 | 0:46:07.4 | 36 | ||
38 | diplom | 4129 | LILJEBERG Tomas | 1958 | Orsa | 1:52:00.3 | 0:52:25.1 | 0:48:29.1 | 42 | ||
39 | diplom | 4657 | TRESCH Bernhard | 1958 | Stans | 1:53:16.5 | 0:53:41.3 | 0:50:28.6 | 44 | ||
40 | diplom | 4466 | KENTER Christian | 1959 | Seeshaupt | 1:53:17.5 | 0:53:42.3 | 0:44:54.2 | 32 | ||
41 | diplom | 4590 | PALLASPURO Juha | 1961 | Berlin | 1:55:05.2 | 0:55:30.0 | 0:45:02.0 | 33 | ||
42 | diplom | 4113 | GROENROOS Petteri | 1959 | Tampere | 1:56:40.2 | 0:57:05.0 | 0:47:45.5 | 41 | ||
43 | diplom | 4086 | ERK Michael | 1960 | Eisenach | 1:58:54.1 | 0:59:18.9 | 0:47:44.0 | 40 | ||
44 | diplom | 4627 | HEIM Reiner | 1959 | Gerlingen | 2:02:27.2 | 1:02:52.0 | 0:50:50.3 | 45 | ||
45 | diplom | 4082 | MEIER Dominik | 1960 | Lausen | 2:04:43.2 | 1:05:08.0 | 0:53:32.2 | 46 | ||
46 | diplom | 4306 | KAZIMIR Ludovit | 1958 | Roznava | 2:07:49.1 | 1:08:13.9 | 0:49:47.7 | 43 | ||
47 | diplom | 4567 | HODYS Frantisek | 1960 | Sedlcany | 2:13:14.4 | 1:13:39.2 | 0:57:49.8 | 49 | ||
48 | diplom | 4468 | NURMINEN Hannu | 1957 | Kaerkoelae | 2:17:43.1 | 1:18:07.9 | 0:54:40.4 | 47 | ||
49 | diplom | 4501 | KETTUNEN Jyrki | 1958 | Helsinki | 2:21:37.0 | 1:22:01.8 | 0:56:36.3 | 48 | ||
50 | diplom | 4232 | LENGSFELD Frank | 1957 | Halle/Saale | 2:23:58.1 | 1:24:22.9 | 1:02:54.5 | 51 | ||
51 | diplom | 4071 | AIGNER Thomas | 1959 | Bochum | 2:26:57.1 | 1:27:21.9 | 1:06:29.0 | 52 | ||
52 | diplom | 4545 | RECHBAUER Heinz | 1957 | Voitsberg | 2:27:33.5 | 1:27:58.3 | 1:02:16.1 | 50 | ||
--- | 4079 | BIRRER Gerold | 1957 | Zell | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4135 | LASSAS Tage | 1958 | Terjaerv | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4150 | STUCKY Marcelo | 1959 | Lindau | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4165 | MARCELLO Signorelli | 1958 | Ardena di Brusimipiano | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4183 | HELGESEN John | 1959 | Hoensbroek | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4300 | BARFOD Harald | 1957 | Trollasen | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4329 | PILAR Libor | 1961 | Liberec 11 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4405 | GNEITING Rainer | 1959 | Frickenhausen | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4437 | HOLMSTRAND Owe | 1958 | Arjaeng | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4462 | KRAMPL Kurt | 1959 | Fuessen | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4645 | KLEY Alfred | 1959 | Muensingen-Bremelau | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4684 | WILLIAMSON David Michael | 1958 | Muenchen | DNS | --- | --- | --- |