Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 9,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4118 | SOLOVOV Alexander | 1948 | Samara | 1:11:31.9 | 0:00:00.0 | 0:29:18.8 | 1 | ||
2 | diplom | 4089 | HODOLITSCH Georg | 1950 | Geretsried | 1:13:11.3 | 0:01:39.4 | 0:29:54.4 | 2 | ||
3 | diplom | 4622 | NETREBA Karl | 1949 | Bayreuth | 1:17:46.8 | 0:06:14.9 | 0:31:48.3 | 3 | ||
4 | diplom | 4655 | GENEVE Marc | 1951 | Woippy | 1:18:09.6 | 0:06:37.7 | 0:33:41.9 | 5 | ||
5 | diplom | 4073 | HOEFLER Ludwig | 1947 | Schongau | 1:20:00.4 | 0:08:28.5 | --- | --- | ||
6 | diplom | 4573 | RAUH Josef | 1951 | Nesselwang | 1:20:34.7 | 0:09:02.8 | 0:32:41.1 | 4 | ||
7 | diplom | 4143 | FISNAR Jiri | 1950 | Kouty nad Desnou | 1:22:50.3 | 0:11:18.4 | 0:34:29.4 | 9 | ||
8 | diplom | 4167 | GRUENIG Hermann | 1948 | Schoenbuehl | 1:23:06.9 | 0:11:35.0 | 0:34:07.7 | 7 | ||
9 | diplom | 4074 | OLSSON Lennart | 1948 | Falun | 1:24:46.7 | 0:13:14.8 | 0:33:45.3 | 6 | ||
10 | diplom | 4631 | ZENNIG Joachim | 1950 | Geithain | 1:26:10.1 | 0:14:38.2 | 0:34:20.9 | 8 | ||
11 | diplom | 4465 | GULBRANDSEN Svein | 1951 | Honefoss | 1:26:48.1 | 0:15:16.2 | 0:39:10.6 | 15 | ||
12 | diplom | 4215 | HODINA Alois | 1949 | Sumperk | 1:28:22.5 | 0:16:50.6 | 0:36:35.1 | 11 | ||
13 | diplom | 4388 | MUEHLIG Ruediger | 1950 | Altenberg | 1:29:29.4 | 0:17:57.5 | 0:35:48.0 | 10 | ||
14 | diplom | 4393 | HELLMUTH Hermann | 1947 | Wolfratshausen | 1:31:31.9 | 0:20:00.0 | 0:38:33.3 | 12 | ||
15 | diplom | 4251 | FOELLMI Armin | 1949 | Wilen-Wollerau | 1:32:58.7 | 0:21:26.8 | 0:38:41.5 | 14 | ||
16 | diplom | 4273 | IHAMAKI Risto | 1949 | Viiala | 1:34:18.3 | 0:22:46.4 | 0:38:38.3 | 13 | ||
17 | diplom | 4196 | LINDBLOM Soeren | 1950 | Falun | 1:40:04.3 | 0:28:32.4 | 0:42:47.1 | 16 | ||
18 | diplom | 4200 | MATZKA Heinz | 1951 | Penzberg | 1:40:10.5 | 0:28:38.6 | 0:45:23.0 | 18 | ||
19 | diplom | 4237 | PALOSUO Heikki | 1951 | Helsinki | 1:44:14.0 | 0:32:42.1 | 0:44:03.5 | 17 | ||
20 | diplom | 4278 | MEYER Dr. Joachim | 1949 | Trockenborn | 1:45:55.0 | 0:34:23.1 | 0:46:12.5 | 20 | ||
21 | diplom | 4141 | ROSENBERGER Hans | 1948 | Bad Urach | 1:47:34.1 | 0:36:02.2 | 0:46:20.7 | 21 | ||
22 | diplom | 4484 | BOCHTLER Guenther | 1951 | Mering | 1:47:41.2 | 0:36:09.3 | 0:46:35.5 | 24 | ||
23 | diplom | 4332 | VORBACH Manfred | 1947 | Baiersbronn | 1:47:43.7 | 0:36:11.8 | 0:46:25.5 | 23 | ||
24 | diplom | 4503 | STEINUM Kjell | 1951 | Rygge | 1:47:53.5 | 0:36:21.6 | 0:46:22.4 | 22 | ||
25 | diplom | 4595 | KOLLER Siegfried | 1949 | Muenchen | 1:52:27.1 | 0:40:55.2 | 0:47:55.7 | 25 | ||
26 | diplom | 4617 | PAULI Janusz | 1948 | Ehrwald | 1:52:48.0 | 0:41:16.1 | 0:45:45.1 | 19 | ||
27 | diplom | 4619 | KURUC Peter | 1951 | Nitra | 1:53:40.0 | 0:42:08.1 | 0:49:26.3 | 28 | ||
28 | diplom | 4634 | NIES Gerhard | 1948 | Arolsen-Massenhausen | 1:56:40.7 | 0:45:08.8 | 0:48:30.9 | 26 | ||
29 | diplom | 4387 | POPP Christian | 1947 | Chemnitz | 2:01:44.0 | 0:50:12.1 | 0:48:32.7 | 27 | ||
30 | diplom | 4224 | STURESSON Jarl | 1949 | Torsas | 2:02:22.9 | 0:50:51.0 | 0:50:52.4 | 29 | ||
31 | diplom | 4267 | VOGLER Dietmar | 1947 | Singen | 2:09:27.0 | 0:57:55.1 | 0:52:25.1 | 30 | ||
32 | diplom | 4578 | REGIN Konrad | 1948 | Niederviehbach | 2:10:50.1 | 0:59:18.2 | --- | --- | ||
33 | diplom | 4584 | ETTLER Werner | 1951 | Kreuztal | 2:15:21.8 | 1:03:49.9 | 0:55:23.7 | 31 | ||
34 | diplom | 4359 | MUELLER Viktor | 1947 | Chemnitz | 2:20:55.6 | 1:09:23.7 | 0:56:40.0 | 32 | ||
35 | diplom | 4265 | PRESCHER Stefan | 1951 | Hauswalde | 2:24:07.4 | 1:12:35.5 | 0:59:49.6 | 33 | ||
36 | diplom | 4194 | JOHANSSON Lennart | 1948 | Mariestad | 2:42:06.8 | 1:30:34.9 | 1:04:34.8 | 35 | ||
37 | diplom | 4291 | FIJALKOWSKI Adam | 1949 | Kozienice | 2:42:08.6 | 1:30:36.7 | 1:01:18.1 | 34 | ||
38 | diplom | 4528 | SIMANKOV Stanislav | 1949 | Minsk | 2:55:52.1 | 1:44:20.2 | 1:08:26.0 | 36 | ||
39 | diplom | 4242 | TJAHJADI Dr. Aloysius | 1947 | Nordhorn | 4:11:54.0 | 3:00:22.1 | 1:34:49.9 | 37 | ||
--- | 4019 | LEIDL Max | 1949 | Strasskirchen | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4099 | ZIMMERMANN Stephan | 1951 | Suhl-Goldlauter | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4154 | HASLWANTER Gerhard | 1950 | Wattens | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4185 | BINNIG Stefan | 1951 | Oedheim | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4227 | TALIKKA Aarne | 1949 | Salo | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4334 | SEIFERT Dr. Roland | 1949 | Eichenzell | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4344 | LEIS Karl | 1950 | Overath | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4369 | BERNDL Herbert | 1951 | Friedberg | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4395 | SCHUSTER Klaus | 1947 | Fischbachau | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4489 | LANO Juhani | 1948 | Helsinki | DNS | --- | --- | --- |