König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - CT

Běžecké lyžování
DATUM :5.2.2012 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 9,5 km # 20,5 km # 35,5 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 9,5 km # 20,5 km # 35,5 km #
1 77 detail závodníka MARKFJAERD Leif SWE 1961 Krylbo 2:38:15.2 0:00:00.0 0:25:17.0 1 1:06:54.2 1 1:55:49.0 1
2 945 detail závodníka ABRAHAMSSON Dan SWE 1961 Tyresoe 2:48:46.6 0:10:31.4 0:27:33.7 4 1:12:12.1 3 2:04:04.3 3
3 784 detail závodníka TRONSTAD Klaus NOR 1958 Oslo 2:50:46.0 0:12:30.8 0:27:31.1 3 1:12:42.6 4 2:04:25.6 4
4 71 detail závodníka KUKSENOK Mikhail RUS 1961 Ekaterinburg 2:51:08.1 0:12:52.9 0:26:53.1 2 1:11:34.5 2 2:04:00.9 2
5 602 detail závodníka WEISS Uwe GER 1960 Tambach-Dietharz 2:55:39.0 0:17:23.8 0:27:55.3 5 1:13:30.8 5 2:07:37.9 5
6 129 detail závodníka FICHTL Helmut GER 1959 Oberammergau 2:56:29.9 0:18:14.7 0:28:24.5 7 1:17:32.3 10 2:11:34.4 9
7 1592 detail závodníka ELLEFSEN Vidar NOR 1958 Heggedal 2:58:10.2 0:19:55.0 0:27:58.9 6 1:15:07.7 6 2:09:39.5 6
8 1575 detail závodníka LEIBIGER Jens GER 1959 Markkleeberg 2:58:40.9 0:20:25.7 0:29:13.3 8 1:16:32.0 8 2:11:07.1 8
9 244 detail závodníka BERGLUND Rolf SWE 1960 Satsjoebaden 3:00:45.7 0:22:30.5 0:29:13.8 9 1:15:58.8 7 2:09:48.4 7
10 1063 detail závodníka PRESTMO Eirik NOR 1958 Krokkleiva 3:06:06.0 0:27:50.8 0:31:53.3 17 1:21:39.7 16 2:16:44.3 13
11 811 detail závodníka HOFF Per Olav NOR 1960 Hof 3:08:56.1 0:30:40.9 0:30:29.1 13 1:19:10.2 12 2:14:28.4 11
12 895 detail závodníka NORDSVEEN Arild NOR 1957 Furnes 3:09:00.0 0:30:44.8 0:32:06.2 18 1:21:45.8 17 2:17:53.4 16
13 1624 detail závodníka NEDEREGGER Georg AUT 1961 Brixlegg 3:09:19.9 0:31:04.7 0:32:19.6 21 1:22:39.2 18 2:19:29.2 18
14 680 detail závodníka PAKKANEN Erkii FIN 1959 Outokumpu 3:10:16.4 0:32:01.2 0:30:09.2 11 1:19:08.2 11 2:16:23.2 12
15 405 detail závodníka MAIR Gerald AUT 1959 Absam 3:10:42.3 0:32:27.1 0:30:45.7 15 1:21:00.3 15 2:17:23.8 14
16 1394 detail závodníka GEISSLER Roland GER 1960 Brandenburg 3:11:11.7 0:32:56.5 0:30:33.8 14 1:19:51.4 13 2:17:29.3 15
17 1183 detail závodníka BIRRER Gerold SUI 1957 Zell 3:11:31.2 0:33:16.0 0:29:14.6 10 1:17:23.1 9 2:13:25.2 10
18 8050 detail závodníka YUDAEV Andrey RUS 1960 Sakhalin Starodybskoe 3:13:41.3 0:35:26.1 0:30:14.0 12 1:20:03.8 14 2:19:13.2 17
19 706 detail závodníka HOSIO Matti FIN 1961 Kemi 3:14:46.6 0:36:31.4 0:32:50.7 25 1:24:11.0 20 2:22:33.9 20
20 291 detail závodníka HOLMSTRAND Owe SWE 1958 Arjaeng 3:15:08.7 0:36:53.5 0:32:23.2 23 1:24:17.5 21 2:22:28.8 19
21 748 detail závodníka BOTHE Bill USA 1958 Park City 3:15:38.7 0:37:23.5 0:32:38.3 24 1:24:46.3 23 2:24:54.0 23
22 467 detail závodníka MICHELSEN Thorbjorn NOR 1960 Oslo 3:16:20.2 0:38:05.0 0:32:12.9 19 1:26:26.7 26 2:24:23.1 22
23 8051 detail závodníka ZOTOV Alexsandr RUS 1961 Sakhalin Starodybskoe 3:19:47.4 0:41:32.2 0:32:23.1 22 1:24:33.4 22 2:25:27.4 24
24 217 detail závodníka KOCHETOV Vladimir RUS 1957 Moscow 3:20:27.1 0:42:11.9 0:32:13.8 20 1:26:05.5 25 2:27:38.2 27
25 1504 detail závodníka NYBORG Bjoern NOR 1961 Bybrua 3:21:09.3 0:42:54.1 0:31:47.5 16 1:23:15.5 19 2:24:18.2 21
26 1077 detail závodníka LINDTVEIT Torgeir NOR 1960 Tarnasen 3:21:54.7 0:43:39.5 0:34:39.5 37 1:27:15.3 28 2:27:06.0 26
27 1587 detail závodníka LIAN Arve NOR 1957 Trondheim 3:22:42.7 0:44:27.5 0:33:17.5 28 1:26:34.8 27 2:28:24.4 28
28 1727 detail závodníka DACHS Hans GER 1960 Pielenhofen 3:22:44.5 0:44:29.3 0:33:18.4 29 1:25:35.4 24 2:26:05.6 25
29 464 detail závodníka BENESTAD Dag Carsten NOR 1958 Oslo 3:26:17.3 0:48:02.1 0:33:41.8 30 1:28:10.2 29 2:30:16.8 29
30 332 detail závodníka DIEZEL Thomas GER 1960 Geroldsgruen 3:29:39.9 0:51:24.7 0:37:50.3 70 1:33:29.5 40 2:35:00.0 30
31 1586 detail závodníka LARSEN Petter Lorentz NOR 1957 Oslo 3:32:09.3 0:53:54.1 0:35:35.8 46 1:33:34.4 41 2:36:05.5 32
32 959 detail závodníka LASSAS Tage FIN 1958 Terjaerv 3:32:15.3 0:54:00.1 0:35:43.5 48 1:32:07.4 35 2:35:24.9 31
33 539 detail závodníka LEJDHOLT Gunnar SWE 1957 Oerebro 3:32:30.7 0:54:15.5 0:36:58.7 63 1:33:44.3 43 2:36:49.1 36
34 544 detail závodníka HOFFMANN Burkhard GER 1957 Westfeld 3:34:04.1 0:55:48.9 0:35:04.8 39 1:33:13.2 39 2:37:51.9 39
35 246 detail závodníka FISCHER Steffen GER 1959 Nassau 3:34:38.1 0:56:22.9 0:34:13.5 35 1:30:40.9 32 2:36:12.9 33
36 1190 detail závodníka KOVARIK Petr CZE 1960 As 3:35:47.7 0:57:32.5 0:33:59.7 33 1:31:19.9 33 2:36:18.7 34
37 1425 detail závodníka JANS Herbert GER 1959 Bad Feilnbach/Au 3:35:58.1 0:57:42.9 0:36:14.4 53 1:32:03.8 34 2:36:52.6 37
38 1120 detail závodníka SOSUNOV Nikolay RUS 1958 Dubna 3:36:00.8 0:57:45.6 0:34:38.7 36 1:35:22.3 50 2:39:15.4 40
39 931 detail závodníka OVERLAND Leif NOR 1958 Oslo 3:36:58.3 0:58:43.1 0:38:37.1 79 1:36:38.4 56 2:40:29.2 43
40 953 detail závodníka HOEGNABBA Bengt Anders FIN 1959 Terjaerv 3:38:47.2 1:00:32.0 0:35:44.4 49 1:35:08.8 47 2:42:59.4 52
41 1906 detail závodníka MARTITILA Timo FIN 1960 Rovaniemi 3:39:04.4 1:00:49.2 0:33:52.6 31 1:37:53.7 61 2:41:26.9 47
42 451 detail závodníka CHRISTOFFERSEN Briger NOR 1961 Hvalstad 3:39:10.3 1:00:55.1 0:36:38.9 59 1:33:39.8 42 2:37:33.1 38
43 1085 detail závodníka STROEMBERG Per-Ake SWE 1959 Vallsta 3:39:30.5 1:01:15.3 0:35:42.2 47 1:32:48.0 38 2:39:49.7 42
44 781 detail závodníka RYGH Arne Roar NOR 1960 Treungen 3:40:25.9 1:02:10.7 0:39:48.2 95 1:38:17.6 63 2:41:19.1 46
45 212 detail závodníka LAMPE Dr. Uwe GER 1961 Koeln 3:40:55.2 1:02:40.0 0:33:14.4 27 1:30:18.7 31 2:39:24.9 41
46 338 detail závodníka LIUKKONEN Juha FIN 1959 Helsinki 3:41:14.9 1:02:59.7 0:37:34.9 68 1:36:18.9 53 2:42:58.1 51
47 546 detail závodníka SCHATTAUER Maximilian AUT 1961 Sollentuna 3:41:45.0 1:03:29.8 0:34:40.7 38 1:36:26.4 55 2:45:09.8 57
48 452 detail závodníka JOHNSEN Magne NOR 1959 Oslo 3:42:24.6 1:04:09.4 0:33:57.9 32 1:32:26.2 36 2:40:56.6 45
49 360 detail závodníka FOLSTAD Per Gunnar NOR 1958 Stavanger 3:42:34.9 1:04:19.7 0:36:06.1 52 1:34:38.9 45 2:40:35.5 44
50 599 detail závodníka BRUUN Peter SWE 1960 --- 3:43:28.8 1:05:13.6 0:35:16.8 41 1:34:58.9 46 2:41:40.2 48
51 1231 detail závodníka SCHUETZ Detlef GER 1961 Leipzig 3:43:38.9 1:05:23.7 0:36:50.9 61 1:38:57.1 65 2:46:38.5 63
52 830 detail závodníka PETTERSSON Thomas SWE 1958 Lysekil 3:43:49.7 1:05:34.5 0:35:54.1 50 1:36:14.1 52 2:44:40.9 54
53 603 detail závodníka GUDE AAMODT Thomas NOR 1958 Oslo 3:44:15.3 1:06:00.1 0:35:22.0 42 1:36:58.5 57 2:45:53.7 60
54 1740 detail závodníka VRBKA Roman CZE 1961 Jesenik 3:44:32.9 1:06:17.7 0:36:34.6 57 1:35:18.8 49 2:42:16.0 49
55 1557 detail závodníka NEMEC Jan SVK 1960 Kosice 3:45:35.7 1:07:20.5 0:36:36.6 58 1:37:16.8 59 2:43:46.4 53
56 8080 detail závodníka WELLMANN Matthias GER 1959 Erxleben 3:46:51.7 1:08:36.5 0:38:39.5 81 1:38:05.2 62 2:46:35.3 62
57 349 detail závodníka MAARTENSSON Jorgen NOR 1959 Vikersund 3:46:58.5 1:08:43.3 0:33:08.9 26 1:29:49.8 30 2:42:19.0 50
58 331 detail závodníka BEHRENDT Uwe GER 1959 Erfurt 3:47:34.6 1:09:19.4 0:35:12.2 40 1:36:59.9 58 2:45:30.3 59
59 1297 detail závodníka KASSELSTRAND Tomas SWE 1958 Rimforsa 3:48:00.9 1:09:45.7 0:37:23.4 67 1:36:26.1 54 2:44:43.9 56
60 632 detail závodníka HAETTANDER Dan SWE 1957 Hultsfred 3:49:57.7 1:11:42.5 0:38:25.2 74 1:40:30.3 70 2:49:45.5 66
61 429 detail závodníka WARNECKE Wolfgang GER 1957 Einbeck 3:50:32.9 1:12:17.7 0:40:01.1 99 1:42:24.9 81 2:52:09.8 72
62 354 detail závodníka SVENDSBOE Jon Emil NOR 1959 Sandnes 3:50:52.5 1:12:37.3 0:35:55.4 51 1:36:02.5 51 2:45:28.5 58
63 1838 detail závodníka WALTER Matthias GER 1957 Gotha 3:51:25.3 1:13:10.1 0:36:22.6 55 1:35:17.2 48 2:44:42.9 55
64 168 detail závodníka EGGEN Erik SWE 1961 Soederbaerke 3:52:00.2 1:13:45.0 0:38:00.4 71 1:37:30.0 60 2:48:08.8 64
65 1175 detail závodníka MATTES Walter GER 1957 Balingen/Streichen 3:53:22.2 1:15:07.0 0:45:29.3 131 --- --- 2:36:37.7 35
66 927 detail závodníka ILVES Mart EST 1957 Paikuse 3:54:40.6 1:16:25.4 0:38:29.4 75 1:42:27.3 82 2:52:16.1 73
67 1439 detail závodníka MUELLER Peter SUI 1959 Stein AR 3:55:09.4 1:16:54.2 0:38:35.8 78 1:39:45.8 68 2:50:50.8 67
68 502 detail závodníka FINNE Christer FIN 1960 Solf 3:55:12.2 1:16:57.0 0:39:23.7 91 1:41:49.3 79 2:52:07.6 71
69 1983 detail závodníka MITTERER Emil ITA 1958 Latsch 3:55:23.9 1:17:08.7 0:38:54.0 84 1:40:39.3 72 2:51:22.1 69
70 995 detail závodníka BENGTSSON Lars SWE 1958 Arsunda 3:55:25.8 1:17:10.6 0:34:01.3 34 1:32:43.4 37 2:49:02.0 65
71 462 detail závodníka NYKVIST Mikael SWE 1960 Skoevde 3:56:23.8 1:18:08.6 0:37:05.3 64 1:40:22.6 69 2:51:54.5 70
72 1603 detail závodníka JANHOVEN Kalervo FIN 1960 Kitee 3:56:28.7 1:18:13.5 0:38:39.3 80 1:43:22.9 84 2:52:41.9 75
73 1343 detail závodníka SCHULZ Frank GER 1958 Dresden 3:56:43.4 1:18:28.2 0:35:27.0 44 1:39:33.3 67 2:53:19.0 76
74 1152 detail závodníka LOEWEN Robert GER 1961 Warstein 3:57:09.8 1:18:54.6 0:35:23.3 43 1:33:44.5 44 2:45:59.7 61
75 932 detail závodníka DALEN Tor NOR 1958 Olso 3:57:48.7 1:19:33.5 0:41:48.4 112 1:44:50.8 89 2:55:29.3 79
76 249 detail závodníka BAARTVEDT Frank NOR 1957 Oslo 3:57:56.6 1:19:41.4 0:35:31.4 45 1:38:41.4 64 2:51:13.7 68
77 457 detail závodníka SAERVOLL Arve NOR 1958 SKI 3:58:41.4 1:20:26.2 0:37:09.2 66 1:41:02.8 74 2:53:39.5 77
78 726 detail závodníka HELDRING Robert SWE 1961 Leksand 3:59:38.7 1:21:23.5 0:36:16.3 54 1:39:04.3 66 2:56:00.3 81
79 1985 detail závodníka TUMLER Erwin ITA 1958 Schlanders 4:00:13.4 1:21:58.2 0:39:12.3 87 1:42:37.2 83 2:55:32.3 80
80 1926 detail závodníka LAZECKY Petr CZE 1958 Pusta Polom 4:00:20.3 1:22:05.1 0:41:23.0 106 1:45:15.1 91 2:59:23.1 89
81 1061 detail závodníka MIKKELBORG Bjoernar NOR 1957 Narvik 4:00:45.6 1:22:30.4 0:38:33.3 76 1:41:18.0 76 2:52:38.0 74
82 1579 detail závodníka JUVONEN Jukka FIN 1961 Kajaani 4:01:54.7 1:23:39.5 0:38:13.2 73 1:44:17.1 87 2:58:01.5 83
83 325 detail závodníka MARCHIGNOLI Claudio ITA 1958 Fidenza 4:03:01.7 1:24:46.5 0:38:41.7 82 1:40:47.4 73 2:54:05.8 78
84 443 detail závodníka AXMANN Zdenek CZE 1960 Jedli 4:03:21.0 1:25:05.8 0:38:55.6 85 1:45:51.3 94 2:58:47.6 86
85 1402 detail závodníka SKALA Vladimir SVK 1958 Turcianske Teplice 4:04:45.8 1:26:30.6 0:40:47.7 102 1:44:38.7 88 2:59:16.7 88
86 804 detail závodníka OLSNES Rune D NOR 1961 Stavanger 4:05:10.2 1:26:55.0 0:39:05.4 86 1:47:18.0 97 2:59:00.1 87
87 8058 detail závodníka THUM Torsten GER 1957 Leinefelde 4:05:30.7 1:27:15.5 0:36:29.6 56 1:41:44.4 78 2:58:41.4 85
88 468 detail závodníka LUNDH Ola SWE 1960 Skoevde 4:05:31.4 1:27:16.2 0:38:34.7 77 1:49:23.5 100 3:03:05.4 100
89 1203 detail závodníka REIERSEN Sven NOR 1960 Hornnes 4:05:59.3 1:27:44.1 0:47:45.9 149 1:55:17.2 120 3:05:06.5 102
90 299 detail závodníka SAHL Jan SWE 1960 Skoevde 4:06:56.6 1:28:41.4 0:41:36.9 111 1:52:31.2 110 3:05:10.1 103
91 208 detail závodníka STIBOLT Nils Petter NOR 1958 Oslo 4:07:04.1 1:28:48.9 0:38:10.2 72 1:45:26.1 92 3:00:07.0 92
92 1020 detail závodníka CHITNEV Andrey RUS 1960 Moskau 4:07:19.4 1:29:04.2 0:39:16.1 89 1:45:38.1 93 3:00:39.7 93
93 711 detail závodníka PAJUKARI Esa FIN 1960 Hollola 4:07:29.1 1:29:13.9 0:42:59.4 120 1:49:33.9 101 3:02:44.4 98
94 1320 detail závodníka SCHILCHER Norbert GER 1959 Puergen 4:09:02.9 1:30:47.7 0:37:07.2 65 1:40:34.5 71 2:59:44.3 91
95 1954 detail závodníka LECZYCKI Marek POL 1960 Jelenia Gora 4:09:13.0 1:30:57.8 0:40:26.5 100 1:48:17.8 98 3:02:45.1 99
96 730 detail závodníka JOHANSSON Thomas SWE 1958 --- 4:09:14.8 1:30:59.6 0:36:53.0 62 1:42:20.1 80 3:01:31.5 96
97 729 detail závodníka VIKSTROEM Jan SWE 1961 --- 4:09:26.5 1:31:11.3 0:39:34.9 94 1:46:07.0 95 3:00:50.8 95
98 312 detail závodníka BRUNNER Johann GER 1961 Bad Feilnbach 4:09:53.6 1:31:38.4 0:42:36.3 117 1:49:06.2 99 3:02:26.3 97
99 353 detail závodníka SWAN Inge Rangvald NOR 1959 Stavanger 4:10:39.2 1:32:24.0 0:36:39.3 60 1:41:14.9 75 3:00:42.6 94
100 1952 detail závodníka KURZTHALER Josef AUT 1959 Mils 4:12:41.7 1:34:26.5 0:39:26.9 92 1:44:14.4 86 2:58:04.6 84