König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - CT

Běžecké lyžování
DATUM :5.2.2012 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 9,5 km # 20,5 km # 35,5 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 9,5 km # 20,5 km # 35,5 km #
1 1004 detail závodníka SIGVALD Oeyberg NOR 1953 Skjak 2:49:40.1 0:00:00.0 0:27:37.4 1 1:11:56.8 1 2:02:26.3 1
2 8091 detail závodníka OREN Erik NOR 1955 Oslo 2:58:47.0 0:09:06.9 0:29:15.5 5 1:16:49.1 4 2:11:04.6 4
3 1003 detail závodníka MORK Per Ivar NOR 1954 Lilehammer 2:59:51.9 0:10:11.8 0:28:37.0 4 1:15:55.9 3 2:09:39.8 3
4 1479 detail závodníka MICHL Vaclav CZE 1954 Podebrady 3:00:40.3 0:11:00.2 0:28:21.0 2 1:15:17.4 2 2:08:36.2 2
5 8103 detail závodníka EGGERSBERGER Josef GER 1956 Waakirchen 3:03:04.8 0:13:24.7 0:28:34.6 3 1:17:15.6 5 2:12:28.5 5
6 1745 detail závodníka HARILA Jon Petter NOR 1956 Vestre Jakobselv 3:03:52.2 0:14:12.1 0:31:30.1 11 1:20:26.1 6 2:15:14.9 6
7 8010 detail závodníka KNUESEL Markus SUI 1955 Uster 3:07:05.6 0:17:25.5 0:31:21.1 9 1:20:35.1 7 2:16:38.4 7
8 1037 detail závodníka SVERNHAGE Jan SWE 1954 Fjaeras 3:09:13.8 0:19:33.7 0:30:28.1 6 1:20:46.4 8 2:18:58.5 8
9 1595 detail závodníka KIRIK Sergey RUS 1953 Magnitogorsk 3:14:43.0 0:25:02.9 0:32:42.4 15 1:25:38.1 14 2:24:25.3 14
10 561 detail závodníka MIKHAYLOV Alexander RUS 1953 Omsk 3:14:43.1 0:25:03.0 0:30:59.5 8 1:23:35.0 12 2:24:02.7 11
11 8117 detail závodníka RETZER Josef GER 1955 Postau 3:15:42.8 0:26:02.7 0:32:28.6 14 1:24:59.4 13 2:24:21.6 13
12 935 detail závodníka LAKEEV Maxim RUS 1956 Moskau 3:17:07.0 0:27:26.9 0:31:37.3 12 1:22:07.4 10 2:22:01.9 10
13 1735 detail závodníka KREMSER Karl GER 1955 Koenigsdorf 3:18:51.7 0:29:11.6 0:30:39.6 7 1:21:18.3 9 2:21:28.6 9
14 1877 detail závodníka NORIS Renato ITA 1952 Torre Boldone 3:20:12.3 0:30:32.2 0:33:16.7 16 1:25:41.6 15 2:26:57.8 15
15 8077 detail závodníka ABAECHERLI Walter SUI 1952 Hinwil 3:20:31.6 0:30:51.5 0:31:21.9 10 1:22:31.1 11 2:24:20.6 12
16 897 detail závodníka BRODAL Kjell NOR 1952 Hamar 3:24:12.7 0:34:32.6 0:34:10.6 23 1:26:28.2 16 2:27:41.2 16
17 476 detail závodníka KIRIYANOV Yury RUS 1955 Moskau 3:25:02.5 0:35:22.4 0:34:06.1 22 1:28:58.1 18 2:31:12.3 17
18 196 detail závodníka ROISELAND Nils Arne NOR 1954 Kvinlog 3:26:08.7 0:36:28.6 0:37:51.4 46 1:33:41.3 32 2:32:20.2 18
19 1143 detail závodníka OPPERMANN Martin GER 1956 Norrkoeping 3:28:04.4 0:38:24.3 0:34:04.2 21 1:30:12.7 23 2:34:00.9 20
20 1738 detail závodníka GRILL Peter AUT 1956 Warth 3:29:43.4 0:40:03.3 0:37:08.4 38 1:33:09.6 28 2:35:01.0 23
21 1165 detail závodníka HELBIG Joachim GER 1955 Marienberg 3:31:09.1 0:41:29.0 0:33:18.9 17 1:30:11.3 22 2:35:06.1 25
22 936 detail závodníka JOECKEL Manfred GER 1955 Ulrichstein 3:31:38.3 0:41:58.2 0:34:19.7 25 1:31:24.6 25 2:35:01.8 24
23 1642 detail závodníka BODMER Hans SUI 1955 Frauenfeld 3:33:19.5 0:43:39.4 0:34:03.7 20 1:30:40.8 24 2:34:50.6 22
24 159 detail závodníka KARLSEN Rune NOR 1953 Bodoe 3:33:41.4 0:44:01.3 0:32:15.2 13 1:29:23.2 21 2:35:21.8 26
25 346 detail závodníka NEVERDAHL Jan Egil NOR 1952 Stavanger 3:33:54.9 0:44:14.8 0:35:01.7 27 1:32:21.7 26 2:36:43.7 28
26 1915 detail závodníka TAMM Nikita RUS 1955 Moscow 3:34:41.6 0:45:01.5 0:36:31.5 36 1:34:38.3 35 2:38:36.1 29
27 787 detail závodníka SLOTTE Clas-Eirik FIN 1954 Nedervetil 3:34:46.4 0:45:06.3 0:33:55.0 19 1:29:22.3 20 2:35:22.4 27
28 8052 detail závodníka GABETOV Nail RUS 1956 Sakhalin Starodybskoe 3:34:50.5 0:45:10.4 0:34:19.0 24 1:29:08.1 19 2:32:51.3 19
29 1528 detail závodníka STRANDHAGEN Torgeir NOR 1955 Billingstad 3:35:44.2 0:46:04.1 0:35:57.9 33 1:33:40.2 31 2:38:40.6 30
30 1084 detail závodníka FILIPPOV Yury RUS 1952 Dubna 3:36:42.1 0:47:02.0 0:33:20.8 18 1:28:23.4 17 2:34:41.1 21
31 1418 detail závodníka FUCHS Ullrich GER 1956 Schoenheide 3:39:42.1 0:50:02.0 0:35:19.6 29 1:32:56.4 27 2:39:24.7 31
32 898 detail závodníka WINDJU Arne NOR 1956 Hamar 3:39:42.8 0:50:02.7 0:38:20.6 55 1:35:14.9 36 2:40:24.9 33
33 1483 detail závodníka TORONTO Jan Dobrota SVK 1953 Banska Bystrica 3:40:20.1 0:50:40.0 0:37:46.2 44 1:37:43.6 42 2:43:09.0 37
34 1242 detail závodníka GRAHL-MADSEN John NOR 1955 Bergen 3:40:38.0 0:50:57.9 0:35:53.0 32 1:34:13.0 34 2:39:56.3 32
35 551 detail závodníka PAVLOV Alexandr RUS 1953 Murmansk 3:40:51.7 0:51:11.6 0:39:33.8 63 1:36:15.8 37 2:40:44.4 34
36 1769 detail závodníka MOEBIUS Andreas GER 1956 Wurzen 3:41:18.5 0:51:38.4 0:35:31.8 30 1:33:38.8 30 2:40:55.2 35
37 1942 detail závodníka SCHMIDT Bodo GER 1956 Coburg 3:42:34.5 0:52:54.4 0:34:46.2 26 1:33:58.1 33 2:41:23.0 36
38 1765 detail závodníka LEININGER Auguste FRA 1954 Erckartswiller 3:42:39.7 0:52:59.6 0:37:12.8 40 1:37:18.5 40 2:43:49.7 39
39 1617 detail závodníka STEJSKAL Petr CZE 1956 Praha 10 3:46:21.1 0:56:41.0 0:38:14.3 51 1:39:25.0 48 2:47:54.4 44
40 1545 detail závodníka BORGONOVO Maurizio ITA 1952 Verano Brianza 3:47:55.2 0:58:15.1 0:38:33.0 57 1:36:59.1 38 2:45:01.5 41
41 8112 detail závodníka MAYR Cornel GER 1955 --- 3:48:04.7 0:58:24.6 0:36:26.4 34 1:37:00.8 39 2:44:45.0 40
42 1749 detail závodníka PFOFF Jan CZE 1953 Podebrady 3:48:09.9 0:58:29.8 0:38:38.1 59 1:38:27.6 46 2:46:08.5 42
43 355 detail závodníka GILJE Arne NOR 1956 Stavanger 3:48:54.3 0:59:14.2 0:35:16.8 28 1:33:35.4 29 2:43:13.1 38
44 619 detail závodníka DELLA PIETRA John ITA 1955 Canale d'Agordo 3:48:57.0 0:59:16.9 0:36:49.1 37 1:39:27.1 49 2:49:11.5 50
45 8094 detail závodníka SYROWATKA Werner GER 1956 Lauf 3:49:15.0 0:59:34.9 0:40:03.7 66 1:42:03.5 54 2:49:03.1 49
46 1206 detail závodníka KAAFJORD Rolf NOR 1952 Kristiansand 3:49:49.7 1:00:09.6 0:38:05.7 48 1:38:31.3 47 2:47:15.6 43
47 1881 detail závodníka WEISE Henry GER 1954 Altenberg 3:51:01.1 1:01:21.0 0:40:43.8 77 1:42:55.9 56 2:51:02.9 51
48 1795 detail závodníka PENG Raetus SUI 1956 Zizers 3:51:40.0 1:01:59.9 0:38:18.4 53 1:38:05.8 44 2:48:38.9 48
49 543 detail závodníka BRENDSROED Terje GER 1955 Stokke 3:55:08.9 1:05:28.8 0:37:48.9 45 1:38:09.8 45 2:48:00.5 46
50 1626 detail závodníka KOLBOHOLEN Willy NOR 1954 Jessheim 3:55:25.3 1:05:45.2 0:37:36.7 42 1:40:48.6 51 2:52:09.5 52
51 1176 detail závodníka EBERL Rudi GER 1956 Kelheim 3:55:33.8 1:05:53.7 0:38:30.6 56 1:40:18.2 50 2:48:31.4 47
52 1205 detail závodníka STOKKELAND Terje NOR 1955 Kverneland 3:56:09.6 1:06:29.5 0:40:24.0 69 1:43:09.5 58 2:52:13.4 53
53 287 detail závodníka DIMITRIEV Alexey RUS 1954 St. Petersburg 3:58:11.0 1:08:30.9 0:37:58.8 47 1:41:52.0 53 2:57:06.9 59
54 1197 detail závodníka BLUMENSTEIN Helmut GER 1955 Nieste 3:58:43.0 1:09:02.9 0:38:37.0 58 1:37:28.6 41 2:47:57.1 45
55 780 detail závodníka HENRIKSEN Hans-Hugo NOR 1956 Storsteinnes 3:59:49.4 1:10:09.3 0:40:14.7 68 1:44:24.8 60 2:55:32.4 56
56 1273 detail závodníka FOERSTER Michael GER 1952 Frankfurt 3:59:50.7 1:10:10.6 0:41:42.8 87 1:46:11.7 67 2:57:00.6 57
57 1332 detail závodníka KRENGEL Eberhard GER 1952 Cottbus 4:01:32.9 1:11:52.8 0:38:20.5 54 1:44:36.1 61 2:57:27.1 60
58 1874 detail závodníka TARVIS Peeter EST 1956 Rapla 4:01:42.2 1:12:02.1 0:41:40.1 85 1:43:53.7 59 2:54:47.0 55
59 896 detail závodníka GRAESBY Jan NOR 1955 Furnes 4:02:44.7 1:13:04.6 0:37:38.6 43 1:37:54.1 43 2:52:32.7 54
60 985 detail závodníka CHRIST Eberhard GER 1955 Tambach-Dietharz 4:03:35.2 1:13:55.1 0:35:35.0 31 1:44:38.5 62 2:57:05.1 58
61 1111 detail závodníka MANIORA Yonel FRA 1955 Sandweiler 4:03:46.6 1:14:06.5 0:36:30.9 35 1:41:37.5 52 2:59:21.8 63
62 397 detail závodníka GOERAN Carlsson SWE 1954 --- 4:03:51.4 1:14:11.3 0:38:06.7 49 1:42:44.7 55 2:57:56.5 61
63 1293 detail závodníka KARLSSON Jan SWE 1953 Gunnebo 4:04:20.2 1:14:40.1 0:40:45.8 78 1:45:40.0 64 2:59:03.4 62
64 1974 detail závodníka SVATOS Vladimir CZE 1955 Prag 4:04:37.6 1:14:57.5 0:41:37.5 84 1:47:18.1 72 3:00:05.1 66
65 295 detail závodníka VOCHTEN Frans BEL 1952 Brasschaat 4:04:56.0 1:15:15.9 0:39:51.3 65 1:44:44.4 63 2:59:22.9 64
66 1095 detail závodníka RINKE Volkmar GER 1954 Dresden 4:06:14.7 1:16:34.6 0:42:52.8 96 1:49:07.7 82 3:02:27.4 73
67 1141 detail závodníka STRAUB Karl GER 1954 Gerstetten 4:07:33.8 1:17:53.7 0:40:41.6 76 1:47:39.5 77 2:59:48.9 65
68 1207 detail závodníka FIDJE Arne NOR 1952 Kristiansand 4:07:41.1 1:18:01.0 0:41:44.3 88 1:46:52.0 70 3:00:55.1 68
69 1251 detail závodníka BEZDEKA Herbert GER 1956 Lichtenau 4:08:22.3 1:18:42.2 0:46:22.6 117 1:54:46.3 99 3:05:14.9 79
70 1277 detail závodníka EKENGER Per SWE 1956 Gamleby 4:08:56.8 1:19:16.7 0:43:01.3 97 1:52:19.0 91 3:06:52.1 86
71 1411 detail závodníka SEIDEL Werner GER 1955 Klingenthal 4:09:38.3 1:19:58.2 0:40:40.1 74 1:50:52.6 87 3:03:27.5 75
72 359 detail závodníka KVELI Kjetil NOR 1956 Oslo 4:09:44.4 1:20:04.3 0:41:07.1 82 1:47:37.3 76 3:01:22.1 69
73 791 detail závodníka BERGE Ketil NOR 1955 Oslo 4:10:24.1 1:20:44.0 0:41:00.8 80 1:47:21.5 73 3:00:53.8 67
74 103 detail závodníka OESTER Clas-Goeran SWE 1955 Uddevalla 4:11:00.0 1:21:19.9 0:42:18.1 93 1:49:21.0 84 3:05:10.8 78
75 1486 detail závodníka ROVNY Frantisek SVK 1952 Poprad 4:11:15.6 1:21:35.5 0:40:32.5 73 1:45:42.6 65 3:02:07.5 71
76 1963 detail závodníka SEIFERT Volker GER 1956 Marienberg 4:11:35.6 1:21:55.5 0:40:24.3 70 1:51:10.9 89 3:05:30.1 81
77 189 detail závodníka SINDLAND Olav NOR 1954 Kvinesdal 4:11:55.4 1:22:15.3 0:37:11.9 39 1:46:50.6 69 3:01:44.8 70
78 1641 detail závodníka HUBER Martin SUI 1956 Herisau 4:12:00.6 1:22:20.5 0:38:16.0 52 1:46:53.7 71 3:04:58.9 77
79 8049 detail závodníka VOGT Armin GER 1954 Waldheim 4:12:29.8 1:22:49.7 0:38:50.2 60 1:47:23.3 74 3:05:24.7 80
80 1256 detail závodníka RITSCHEL Guido GER 1954 Suhl 4:12:39.3 1:22:59.2 0:38:56.5 61 1:48:08.0 79 3:04:33.0 76
81 1536 detail závodníka NYTUN Knut NOR 1952 Dombas 4:12:48.8 1:23:08.7 0:38:13.0 50 1:46:07.3 66 3:02:25.8 72
82 1314 detail závodníka JOHNE Christoph GER 1955 Neukirchen 4:16:32.8 1:26:52.7 0:40:10.4 67 1:49:15.7 83 3:06:21.1 83
83 1688 detail závodníka EROFEEV Alexander RUS 1956 Moskau 4:16:43.0 1:27:02.9 0:41:33.9 83 1:47:44.6 78 3:06:40.1 85
84 1596 detail závodníka ISENMANN Jean-Claude FRA 1953 Illkirch 4:18:58.3 1:29:18.2 0:40:40.7 75 1:48:24.4 80 3:06:36.7 84
85 1621 detail závodníka BAECKLUND Gunnar SWE 1952 Varberg 4:19:07.3 1:29:27.2 0:41:02.1 81 1:50:23.1 85 3:05:34.9 82
86 764 detail závodníka COOK Henning NOR 1955 Oslo 4:20:03.0 1:30:22.9 0:37:13.4 41 1:43:05.4 57 3:03:13.1 74
87 1966 detail závodníka LEMINGER Jan CZE 1953 Ceske Budejovice 4:20:15.3 1:30:35.2 0:40:29.8 72 1:49:06.3 81 3:09:38.7 89
88 1151 detail závodníka WEDDE Vegar NOR 1956 Oslo 4:20:42.3 1:31:02.2 0:40:27.5 71 1:58:24.0 106 3:12:06.6 94
89 1654 detail závodníka JARDON Paul BEL 1955 Stavelot 4:22:43.2 1:33:03.1 0:47:44.2 129 1:57:40.0 104 3:14:51.4 100
90 660 detail závodníka NITZSCHE Dietmar GER 1954 Bautzen 4:22:58.6 1:33:18.5 0:44:58.3 110 1:55:38.9 101 3:12:26.0 96
91 1267 detail závodníka BREGELL Evert SWE 1955 Hindas 4:23:01.6 1:33:21.5 0:43:51.5 104 1:52:45.9 92 3:10:19.1 91
92 166 detail závodníka HUSING Thomas SWE 1956 Soederbaerke 4:23:03.7 1:33:23.6 0:39:12.1 62 1:46:26.4 68 3:07:23.7 87
93 1099 detail závodníka FASSELAND Jan Erik NOR 1954 Lindesnes 4:23:33.2 1:33:53.1 0:42:08.6 91 1:51:52.5 90 3:11:53.9 92
94 1828 detail závodníka JANZ Dieter GER 1953 Hoyerswerda 4:24:52.9 1:35:12.8 0:43:19.0 100 1:53:11.0 94 3:12:05.4 93
95 581 detail závodníka KUKULKA Andrzej POL 1954 Tarnow 4:25:47.9 1:36:07.8 0:40:57.6 79 1:50:42.6 86 3:12:15.2 95
96 833 detail závodníka HELGESSON Mats SWE 1953 Jaerbo 4:26:07.9 1:36:27.8 0:42:27.7 94 1:53:29.7 96 3:12:38.0 97
97 1553 detail závodníka STENSTROEM Bjarne FIN 1952 Ekenaes 4:26:44.6 1:37:04.5 0:47:50.1 130 1:57:58.0 105 3:15:51.7 102
98 8086 detail závodníka DA RIZ Fabio ITA 1952 Belluno 4:28:41.6 1:39:01.5 0:43:21.0 101 1:53:34.4 97 3:13:24.4 99
99 1494 detail závodníka RUZICKA Karel CZE 1952 Velesin 4:29:00.7 1:39:20.6 0:41:41.5 86 1:53:01.5 93 3:13:22.7 98
100 1655 detail závodníka DANIELE Zulian ITA 1953 Lissone 4:29:14.3 1:39:34.2 0:42:14.3 92 1:51:00.4 88 3:08:57.4 88