König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - CT

Běžecké lyžování
DATUM :5.2.2012 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 9,5 km # 20,5 km # 35,5 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 9,5 km # 20,5 km # 35,5 km #
1 1005 detail závodníka PEDERSEN Olaf NOR 1948 Lillehammer 2:51:54.6 0:00:00.0 0:27:46.1 1 1:13:14.8 1 2:05:56.0 1
2 197 detail závodníka GMEINER Alois GER 1950 Ploessberg 3:04:02.5 0:12:07.9 0:31:16.4 3 1:21:12.6 2 2:16:35.5 2
3 340 detail závodníka TYLDUM Gunnar NOR 1951 Skage 3:11:26.4 0:19:31.8 0:35:06.5 19 1:25:47.4 9 2:22:21.0 7
4 1006 detail závodníka HOEGLIEN Ola NOR 1949 Lillehammer 3:12:32.7 0:20:38.1 0:31:32.2 4 1:21:39.1 4 2:19:35.4 3
5 523 detail závodníka MELOY Jon NOR 1949 Karasjok 3:12:53.0 0:20:58.4 0:32:08.7 7 1:22:36.7 5 2:20:21.7 4
6 1530 detail závodníka STRAND Odd Arlid NOR 1947 Koppang 3:13:56.3 0:22:01.7 0:32:14.6 8 1:23:38.5 6 2:22:12.5 6
7 479 detail závodníka LOEFGREN Jan-Olof SWE 1948 Fors 3:13:58.2 0:22:03.6 0:30:38.1 2 1:21:30.9 3 2:21:07.4 5
8 1196 detail závodníka SOLOVOV Alexander RUS 1948 Samara 3:15:25.9 0:23:31.3 0:32:04.3 6 1:24:06.2 7 2:23:07.8 8
9 8129 detail závodníka LANSBERGEN Leo NED 1951 Rotterdam 3:15:44.5 0:23:49.9 0:31:45.7 5 1:24:43.3 8 2:24:24.3 9
10 640 detail závodníka STABELL Knut NOR 1950 Moss 3:20:14.2 0:28:19.6 0:35:02.1 18 1:31:10.7 16 2:29:59.8 12
11 1090 detail závodníka MAKOVEEV Evgeniy RUS 1948 Dubna 3:21:48.8 0:29:54.2 0:34:06.8 14 1:29:25.0 14 2:29:36.1 11
12 496 detail závodníka ANDERSSON Roland SWE 1949 Avesta 3:24:09.0 0:32:14.4 0:32:52.6 10 1:26:53.2 11 2:28:59.2 10
13 1876 detail závodníka RIEDENER Werner CZE 1948 Balzers 3:26:52.2 0:34:57.6 0:33:56.3 13 1:27:37.5 13 2:30:02.4 13
14 965 detail závodníka HOEGLUND Kurt FIN 1951 Borga 3:28:03.0 0:36:08.4 0:33:34.6 11 1:27:31.1 12 2:30:19.0 14
15 101 detail závodníka EICH Peter GER 1951 Oberammergau 3:28:39.1 0:36:44.5 0:37:56.8 34 1:31:33.0 17 2:32:14.3 16
16 209 detail závodníka MEIER Norbert CAN 1950 Canmore, Alberta 3:28:42.0 0:36:47.4 0:32:51.8 9 1:26:50.9 10 2:31:15.9 15
17 1228 detail závodníka ABAKUMOV Victor RUS 1950 Moskau 3:29:34.3 0:37:39.7 0:35:36.8 21 1:30:04.3 15 2:32:35.6 17
18 1098 detail závodníka GOETZEL Gunnar GER 1951 Klingenthal 3:30:15.8 0:38:21.2 0:34:09.1 15 1:32:25.8 19 2:36:14.1 19
19 450 detail závodníka GOERITZ Klaus-Dieter GER 1951 Wildemann 3:32:23.1 0:40:28.5 0:33:35.2 12 1:31:56.3 18 2:35:23.0 18
20 1060 detail závodníka LYNG Kjell Jomar GER 1951 Trondheim 3:38:03.4 0:46:08.8 0:34:25.4 16 1:33:21.2 21 2:38:59.5 20
21 160 detail závodníka HELLAND Ole NOR 1948 Bergen 3:40:30.5 0:48:35.9 0:35:50.5 23 1:34:12.9 23 2:40:50.8 22
22 1526 detail závodníka BROCHMANN Bjorn S. NOR 1947 Eiksmarka 3:40:59.1 0:49:04.5 0:36:52.9 30 1:33:50.6 22 2:39:16.6 21
23 1850 detail závodníka NEMEC Bohumil CZE 1950 Klatovy 3:43:13.2 0:51:18.6 0:38:17.3 36 1:37:05.7 27 2:43:13.2 24
24 126 detail závodníka PULLMAN Miroslav CZE 1950 Jablonec nad Nisou 3:44:29.0 0:52:34.4 0:34:25.8 17 1:32:28.2 20 2:41:31.2 23
25 1759 detail závodníka GENEVE Marc FRA 1951 Woippy 3:45:22.0 0:53:27.4 0:41:00.9 46 1:40:54.1 36 2:47:16.5 28
26 805 detail závodníka JOHANSEN Terje NOR 1950 Mandal 3:45:28.0 0:53:33.4 0:35:09.9 20 1:35:30.0 24 2:44:52.9 25
27 598 detail závodníka BERTSCHI Hans SUI 1948 Schoefflisdorf 3:48:41.5 0:56:46.9 0:37:21.9 32 1:40:45.3 35 2:49:47.1 31
28 1117 detail závodníka ZAMYATIN Nikolay RUS 1949 Dubna 3:48:43.9 0:56:49.3 0:38:11.6 35 1:43:13.9 39 2:51:43.2 35
29 1225 detail závodníka OLSSON Lennart SWE 1948 Falun 3:49:26.5 0:57:31.9 0:35:52.8 24 1:36:09.8 25 2:47:02.1 27
30 1059 detail závodníka GULBRANDSEN Svein NOR 1951 Honefoss 3:50:26.1 0:58:31.5 0:39:22.5 40 1:40:37.1 34 2:51:25.4 34
31 686 detail závodníka OPSAHL Arne NOR 1951 Snaroya 3:51:05.6 0:59:11.0 0:36:52.3 29 1:39:02.3 28 2:49:05.1 30
32 1634 detail závodníka SCHNEIDER Steffen GER 1948 Heidenau 3:51:48.4 0:59:53.8 0:38:22.7 37 1:40:35.6 33 2:51:08.9 33
33 731 detail závodníka LARSSON Goeran SWE 1948 Hammaroe 3:51:48.9 0:59:54.3 0:37:04.3 31 1:39:25.3 29 2:49:04.1 29
34 820 detail závodníka ODHEIM Lars-Goeran SWE 1950 Kil 3:52:08.6 1:00:14.0 0:36:45.9 27 1:39:43.5 31 2:50:06.1 32
35 466 detail závodníka THEODORSEN Kjell Helge NOR 1951 Oslo 3:54:19.0 1:02:24.4 0:36:19.0 26 1:36:11.0 26 2:45:44.7 26
36 348 detail závodníka SIEVERTSEN Jan NOR 1950 Stavanger 3:56:03.0 1:04:08.4 0:36:50.8 28 1:40:07.1 32 2:53:55.5 38
37 857 detail závodníka GUSTAFSSON Torsten SWE 1951 Karlstad 3:56:31.6 1:04:37.0 0:39:16.5 39 1:44:21.3 41 2:54:09.8 39
38 814 detail závodníka SZRAMEK Boleslaw CAN 1948 Mississauga 3:57:08.3 1:05:13.7 0:35:45.5 22 1:39:34.9 30 2:53:48.0 37
39 892 detail závodníka NORDERHAUG Truls NOR 1951 Hamar 3:57:47.1 1:05:52.5 0:37:54.4 33 1:42:43.9 38 2:53:27.1 36
40 463 detail závodníka MELLEGARD Hakan SWE 1949 Skoevde 3:58:19.0 1:06:24.4 0:40:02.3 42 1:44:48.4 42 2:56:38.1 41
41 1755 detail závodníka NOERBECH Torbjoern NOR 1951 Hoenefoss 4:00:26.4 1:08:31.8 0:40:46.4 44 1:44:04.2 40 2:54:41.6 40
42 1283 detail závodníka KASSELSTRAND Anders SWE 1947 Oeverum 4:02:42.9 1:10:48.3 0:42:42.1 54 1:46:20.3 45 2:58:05.3 42
43 1227 detail závodníka GEGENFURTNER Helmut GER 1947 Ihrlerstein 4:03:57.6 1:12:03.0 0:40:55.7 45 1:45:30.8 43 2:59:11.6 44
44 1668 detail závodníka OLSSON Kjell SWE 1950 Avesta 4:05:59.9 1:14:05.3 0:36:13.3 25 1:42:43.2 37 2:58:09.5 43
45 759 detail závodníka FRIBERG Lollo SWE 1951 Raettvik 4:11:39.0 1:19:44.4 0:41:42.9 47 1:49:26.4 47 3:06:19.5 47
46 617 detail závodníka BROLUND Jan SWE 1948 Nykvarn 4:12:04.4 1:20:09.8 0:38:45.6 38 1:45:48.0 44 3:02:43.4 45
47 1322 detail závodníka LUNDQVIST Mikael SWE 1950 Falun 4:12:43.2 1:20:48.6 0:42:02.0 49 1:52:40.7 52 3:06:27.0 48
48 458 detail závodníka KJELLEVOLD Kjel Henning NOR 1949 Stavanger 4:13:31.8 1:21:37.2 0:40:33.6 43 1:48:54.1 46 3:05:17.6 46
49 1507 detail závodníka BJERKERUD Martin NOR 1951 Noresund 4:14:49.7 1:22:55.1 0:44:04.8 62 1:52:36.9 51 3:08:34.5 50
50 296 detail závodníka PETROFF Boris FRA 1949 Ivry sur Seine 4:15:13.7 1:23:19.1 0:42:11.3 50 1:54:12.3 55 3:10:12.2 53
51 503 detail závodníka SOEDERGARD Harald FIN 1951 Kaurajaervi 4:19:23.9 1:27:29.3 --- --- --- --- --- ---
52 1031 detail závodníka PAULOVICH Adriano ITA 1948 Monza 4:20:07.6 1:28:13.0 0:43:09.2 59 1:51:16.6 49 3:06:48.4 49
53 655 detail závodníka KEMILAINEN Risto FIN 1950 Pernioe 4:20:52.5 1:28:57.9 0:42:50.8 57 1:54:17.0 56 3:12:41.4 55
54 1505 detail závodníka BORSTAD Trond NOR 1948 Bybrua 4:21:03.1 1:29:08.5 0:43:12.3 60 1:54:21.2 57 3:12:33.2 54
55 1481 detail závodníka LACINA Karel SVK 1951 Banska Bystrica 4:24:58.7 1:33:04.1 0:44:07.1 64 1:54:03.1 54 3:13:14.1 56
56 1523 detail závodníka ENGAVALL Bjoern NOR 1948 Oslo 4:28:01.1 1:36:06.5 0:42:35.2 52 1:51:55.7 50 3:09:27.3 52
57 1204 detail závodníka HOLVIK Oystein NOR 1949 Kristiansand 4:28:14.4 1:36:19.8 0:41:58.4 48 1:50:10.3 48 3:09:22.0 51
58 721 detail závodníka SEIFERT Dr. Roland GER 1949 Eichenzell 4:30:23.2 1:38:28.6 0:43:51.2 61 1:56:05.1 58 3:16:50.9 58
59 663 detail závodníka TERNICK Dr. Wolfgang GER 1949 Sosa 4:32:31.8 1:40:37.2 0:48:19.9 82 2:03:26.8 71 3:23:43.6 62
60 1398 detail závodníka ECK Reinhard GER 1951 Zella-Mehlis 4:33:22.1 1:41:27.5 0:39:45.7 41 1:52:52.4 53 3:16:31.3 57
61 1363 detail závodníka PALOSUO Heikki FIN 1951 Helsinki 4:36:34.7 1:44:40.1 0:42:46.6 56 1:57:30.8 60 3:20:15.2 59
62 1248 detail závodníka ENGSTEN Bjoern SWE 1947 Alunda 4:36:40.7 1:44:46.1 0:42:39.0 53 1:56:20.8 59 3:21:06.8 60
63 984 detail závodníka LEHMANN Siegfried GER 1951 Dresden 4:37:44.2 1:45:49.6 0:44:41.5 66 1:59:15.6 64 3:21:52.8 61
64 840 detail závodníka LINDBLOM Soeren SWE 1950 Falun 4:38:35.3 1:46:40.7 0:45:57.8 71 2:00:33.1 67 3:26:30.1 67
65 1129 detail závodníka BURCH Robert USA 1950 Eau Claire 4:39:17.1 1:47:22.5 0:47:16.0 76 1:59:57.5 65 3:24:01.7 63
66 1848 detail závodníka PERSSON Leif SWE 1948 Vallsta 4:42:14.0 1:50:19.4 0:46:44.6 73 2:01:42.5 70 3:25:43.2 65
67 760 detail závodníka FRIBERG Christer SWE 1949 Stockholm 4:43:30.0 1:51:35.4 0:45:40.3 69 1:59:15.3 63 3:25:44.5 66
68 1416 detail závodníka LEPPERDINGER Hubert GER 1949 Kempten 4:44:27.7 1:52:33.1 0:42:45.5 55 1:58:03.4 61 3:24:08.9 64
69 994 detail závodníka FRISK Hans-Goeran SWE 1948 Vallsta 4:44:44.3 1:52:49.7 0:44:31.9 65 2:00:59.0 68 3:26:38.3 68
70 1923 detail závodníka HYBL Jan CZE 1950 Liberec 4:47:02.6 1:55:08.0 0:42:56.7 58 1:59:58.2 66 3:30:01.7 70
71 911 detail závodníka MOCK Michael GER 1951 Tiefthal 4:48:35.4 1:56:40.8 0:42:32.1 51 1:59:03.7 62 3:27:26.3 69
72 1519 detail závodníka JACKSON Doug AUS 1948 Birchgrove 4:50:24.9 1:58:30.3 0:47:47.5 79 2:10:11.6 82 3:35:02.8 75
73 981 detail závodníka KIESSLING Lothar GER 1948 Leipzig 4:53:08.1 2:01:13.5 0:48:48.5 85 2:08:06.4 78 3:36:40.1 77
74 1721 detail závodníka GASPARIK Alexander SVK 1950 Bratislava 4:53:12.0 2:01:17.4 0:47:40.4 77 2:04:31.2 73 3:32:23.8 73
75 673 detail závodníka LINDSKOG Per SWE 1951 Visby 4:53:54.5 2:01:59.9 0:47:58.3 80 2:04:59.2 74 3:31:53.8 71
76 8007 detail závodníka WISSMEIER Helmut GER 1950 Oestringen 4:54:55.5 2:03:00.9 0:46:48.2 74 2:03:47.8 72 3:32:33.3 74
77 652 detail závodníka WALLENIUS Pauli FIN 1950 Tuusula 4:56:25.2 2:04:30.6 0:49:23.7 90 2:07:21.9 76 3:36:33.9 76
78 788 detail závodníka BLATZERSEN Pal NOR 1949 Oslo 4:56:49.8 2:04:55.2 0:49:44.8 92 2:10:28.6 83 3:38:50.8 78
79 1469 detail závodníka LAITINEN Esko FIN 1950 Helsinki 4:56:52.1 2:04:57.5 0:51:22.9 96 2:13:36.2 88 3:40:01.2 80
80 1342 detail závodníka SCHEERE Roland GER 1951 Reitzendorf 4:58:58.3 2:07:03.7 0:44:44.6 67 2:01:07.8 69 3:32:01.3 72
81 1230 detail závodníka RADCZINSKY Thomas GER 1949 Leipzig 4:59:57.8 2:08:03.2 0:50:52.4 94 2:14:57.7 90 3:43:44.8 85
82 912 detail závodníka JOHANNSSON Lars SWE 1951 Stockholm 5:00:10.3 2:08:15.7 0:47:07.7 75 2:10:02.8 80 3:40:32.0 82
83 1801 detail závodníka DENGEL Hans GER 1948 WŘrzburg 5:02:58.2 2:11:03.6 0:49:43.3 91 2:13:15.3 87 3:42:53.2 83
84 1761 detail závodníka BACKSCHEIDER Jean-Marie FRA 1949 Metz 5:03:09.8 2:11:15.2 0:48:02.7 81 2:16:41.0 92 3:48:30.2 89
85 1610 detail závodníka MONSONIS Francesc ESP 1950 Barcelona 5:04:30.4 2:12:35.8 0:49:19.4 89 2:11:10.0 84 3:43:29.3 84
86 600 detail závodníka XHAARD Jacques FRA 1950 Strasbourg 5:04:46.1 2:12:51.5 3:40:30.3 126 2:15:11.1 91 3:40:30.3 81
87 1931 detail závodníka BURIAN Bedrich CZE 1950 Drnovice 5:06:56.9 2:15:02.3 --- --- --- --- --- ---
88 1760 detail závodníka BOTT Aime FRA 1950 Metz 5:08:30.2 2:16:35.6 0:49:10.1 86 2:07:12.6 75 3:39:19.3 79
89 356 detail závodníka HELLAND Hallstein NOR 1950 Hamar 5:10:39.9 2:18:45.3 0:49:11.4 87 2:11:35.2 85 3:44:00.3 86
90 1440 detail závodníka IHAMAKI Risto FIN 1949 Viiala 5:12:32.5 2:20:37.9 0:49:14.6 88 2:18:31.9 96 3:53:06.2 94
91 1842 detail závodníka PETRITSCH Hans GER 1948 Altaussee 5:13:27.9 2:21:33.3 0:45:53.8 70 2:09:56.9 79 3:48:19.6 88
92 1212 detail závodníka FORSTEN Lasse FIN 1949 Espoo 5:14:07.4 2:22:12.8 0:52:14.6 98 2:18:16.0 95 3:52:17.5 93
93 956 detail závodníka SANDVIK Stig FIN 1948 Terjaerv 5:14:16.9 2:22:22.3 --- --- --- --- --- ---
94 824 detail závodníka TJAEDER Lars Erik SWE 1948 Nusnaes 5:14:31.6 2:22:37.0 0:48:41.5 84 2:14:12.7 89 3:47:57.7 87
95 635 detail závodníka MORTEN Werner SWE 1949 Stockholm 5:16:42.7 2:24:48.1 0:48:33.7 83 2:17:05.7 94 3:52:03.3 92
96 1916 detail závodníka SCHAEFER Dr. Dieter GER 1948 Lutherstadt Eisleben 5:22:40.2 2:30:45.6 0:52:16.1 99 2:19:56.8 98 3:53:45.9 95
97 554 detail závodníka TOIVONEN Juha FIN 1947 Turku 5:22:54.8 2:31:00.2 0:55:52.4 113 2:26:04.3 107 4:01:08.9 97
98 1369 detail závodníka SISKA Milan SVK 1951 Kysucke Nove Mesto 5:25:35.0 2:33:40.4 0:52:42.8 101 2:20:03.9 99 3:55:22.0 96
99 1290 detail závodníka AXELSSON Jan-Erik SWE 1951 Vaestervik 5:27:21.7 2:35:27.1 0:46:27.0 72 2:08:06.0 77 3:51:41.1 90
100 1383 detail závodníka BAGGENS Hans SWE 1949 Rattvik 5:28:28.0 2:36:33.4 0:44:05.7 63 2:10:11.5 81 3:51:42.5 91