König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - CT

Běžecké lyžování
DATUM :5.2.2012 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 9,5 km # 20,5 km # 35,5 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 9,5 km # 20,5 km # 35,5 km #
1 1909 detail závodníka KLOETZER Guenter GER 1943 Voitsumra 3:05:17.4 0:00:00.0 0:30:22.1 1 1:20:36.3 1 2:16:39.3 1
2 336 detail závodníka MEISTER Horst GER 1944 Wangen 3:35:51.3 0:30:33.9 0:36:29.3 5 1:35:28.4 4 2:39:26.6 4
3 779 detail závodníka BERGMAN Lars Ivar SWE 1943 Lima 3:37:05.9 0:31:48.5 0:34:18.3 2 1:30:58.6 3 2:35:49.9 2
4 1052 detail závodníka BUTTINGSRUD Lars Kristian NOR 1942 Vingelen 3:40:06.0 0:34:48.6 0:34:21.5 3 1:30:14.4 2 2:37:02.0 3
5 826 detail závodníka LUND Arne SWE 1943 Kungshamm 3:44:21.5 0:39:04.1 0:40:19.9 13 1:40:41.2 7 2:46:37.8 6
6 8084 detail závodníka MONGARDI Salvatore ITA 1945 San Lazzaro Di Savena 3:45:07.9 0:39:50.5 0:36:54.4 7 1:37:33.4 6 2:43:42.5 5
7 1438 detail závodníka MYLLER Raimo FIN 1943 Helsinki 3:47:09.8 0:41:52.4 0:38:19.7 10 1:41:11.4 9 2:48:32.5 8
8 682 detail závodníka SIVARS John SWE 1946 Krylbo 3:48:18.6 0:43:01.2 0:36:20.0 4 1:40:48.1 8 2:49:20.0 9
9 431 detail závodníka SPONGBERG Lars SWE 1945 Saeroe 3:48:33.3 0:43:15.9 0:36:42.0 6 1:36:30.0 5 2:47:04.0 7
10 1793 detail závodníka BOSCO Nicola ITA 1946 Meyrin 3:55:15.6 0:49:58.2 0:37:15.0 8 1:42:35.7 10 2:54:38.0 10
11 921 detail závodníka TELYATNIKOV Vladimir RUS 1943 Vsevolojsk 3:57:12.9 0:51:55.5 0:38:01.7 9 1:43:37.1 11 2:56:31.9 11
12 1278 detail závodníka GUSTAVSSON Inge SWE 1945 Gunnebo 3:59:24.9 0:54:07.5 0:42:45.8 17 1:47:56.7 16 2:58:30.1 13
13 696 detail závodníka ERIKSSON Sten SWE 1946 Straengnaes 4:00:25.8 0:55:08.4 0:42:01.6 16 1:47:25.8 15 2:59:14.7 14
14 365 detail závodníka BAUMGARTNER Paul SUI 1946 Oberriet 4:07:26.7 1:02:09.3 0:40:45.2 14 1:46:20.6 14 3:00:46.2 16
15 8071 detail závodníka WEICHHOLD Guenter GER 1946 Waldheim 4:10:39.2 1:05:21.8 0:38:40.5 11 1:45:43.0 13 3:00:42.0 15
16 1990 detail závodníka WIDMER Peter SUI 1942 Reinach AG 4:12:14.4 1:06:57.0 0:39:47.0 12 1:44:49.2 12 2:57:39.1 12
17 786 detail závodníka WESTLI Ole Knut NOR 1942 Oslo 4:12:50.4 1:07:33.0 0:44:23.8 19 1:51:39.1 17 3:05:31.5 17
18 1471 detail závodníka RIESE Hartmut GER 1946 Uffing 4:23:35.8 1:18:18.4 0:43:10.0 18 1:55:32.8 18 3:13:16.8 19
19 341 detail závodníka BJAALAND Helge NOR 1942 Oslo 4:32:08.5 1:26:51.1 0:41:33.1 15 1:56:49.6 19 3:19:00.0 20
20 1448 detail závodníka KOCH Klaus-Dieter GER 1943 Magdeburg 4:34:29.5 1:29:12.1 0:47:45.5 30 2:00:52.5 21 3:21:41.5 21
21 1229 detail závodníka PALLISER Robert CAN 1946 Stirling Ontario 4:34:54.3 1:29:36.9 0:46:42.1 24 2:02:57.8 25 3:24:25.1 22
22 1955 detail závodníka MROZINSKI Stanislaw POL 1943 Jelenia Gora 4:38:36.8 1:33:19.4 0:44:49.0 20 1:57:05.8 20 3:11:30.0 18
23 1421 detail závodníka WONG Jacques CAN 1945 St. Basile le Grand 4:42:16.8 1:36:59.4 0:47:48.7 31 2:07:09.7 31 3:28:37.5 26
24 611 detail závodníka MATTIASSON Bengt SWE 1943 Soedertaelje 4:42:44.9 1:37:27.5 0:46:29.4 23 2:02:50.3 24 3:27:13.1 23
25 149 detail závodníka BRINK Lars SWE 1945 Hudiksvall 4:43:54.3 1:38:36.9 0:45:15.4 21 2:01:24.0 22 3:27:23.5 24
26 1034 detail závodníka LOCHNER Dieter GER 1946 Bonn 4:45:20.5 1:40:03.1 0:45:32.9 22 2:02:16.4 23 3:28:01.2 25
27 1130 detail závodníka TUOMINEN Touko FIN 1946 Vaskio 4:48:41.2 1:43:23.8 0:48:42.7 33 2:05:33.8 29 3:31:00.6 27
28 1218 detail závodníka BUCHER Reinhold GER 1942 Traunstein 4:53:26.7 1:48:09.3 0:47:29.8 28 2:04:17.1 26 3:32:18.4 28
29 825 detail závodníka JALMARSSON Bo SWE 1943 Kil 4:53:42.2 1:48:24.8 0:48:01.9 32 2:10:07.3 34 3:38:28.4 31
30 834 detail závodníka KARLSSON Lars SWE 1946 Borlaenge 4:53:52.8 1:48:35.4 0:47:02.4 26 2:05:53.5 30 3:34:18.6 30
31 1072 detail závodníka TISELIUS Gunnar SWE 1942 Falun 4:56:02.4 1:50:45.0 0:47:35.7 29 2:05:00.6 28 3:33:53.1 29
32 549 detail závodníka KUELATOS Edgar EST 1945 Tartu 4:56:51.9 1:51:34.5 0:50:37.4 38 2:08:42.3 32 3:38:53.8 32
33 1691 detail závodníka BEKHUS Alf NOR 1946 Fredrikstad 4:59:46.0 1:54:28.6 0:52:44.8 46 2:14:34.4 39 3:44:26.1 36
34 1792 detail závodníka TALAS Jan CZE 1946 Vsetin 5:00:31.9 1:55:14.5 0:47:09.8 27 2:08:42.9 33 3:40:04.5 33
35 684 detail závodníka LUND Einar NOR 1946 Hakadal 5:01:54.6 1:56:37.2 0:46:45.9 25 2:04:50.4 27 3:40:27.3 34
36 1010 detail závodníka BORISOV Valentin RUS 1942 Khimki 5:02:52.9 1:57:35.5 --- --- --- --- --- ---
37 1555 detail závodníka WILLBERG Rene FIN 1946 Ekenaes 5:05:30.9 2:00:13.5 0:51:21.4 39 2:13:53.9 35 3:45:17.8 37
38 114 detail závodníka AHNER Michael GER 1945 Bernbeuren 5:06:40.1 2:01:22.7 0:48:53.2 34 2:13:56.8 36 3:44:18.5 35
39 155 detail závodníka JANSEN Jan Fredrik GER 1942 Moss 5:11:05.4 2:05:48.0 0:52:32.8 45 2:21:07.1 43 3:48:51.8 39
40 8089 detail závodníka SPERANZA Ivo ITA 1946 Belluno 5:12:51.0 2:07:33.6 0:49:01.5 35 2:14:09.8 37 3:49:51.6 40
41 1957 detail závodníka LARSSON Hakan SWE 1945 Aelvsjoe 5:13:25.7 2:08:08.3 0:53:52.1 47 2:17:19.8 42 3:50:10.9 41
42 3327 detail závodníka MITULLA Gregor GER 1945 Erlau 5:13:28.2 2:08:10.8 0:51:40.3 41 2:14:18.8 38 3:48:32.2 38
43 1252 detail závodníka WALDMŘLLER Wolfgang GER 1942 Ingolstadt 5:25:12.3 2:19:54.9 0:51:22.7 40 2:26:21.0 46 4:02:07.3 44
44 963 detail závodníka JOHANSSON Arne SWE 1945 Bromma 5:27:44.2 2:22:26.8 0:49:49.0 37 2:15:09.1 40 3:56:18.3 43
45 1149 detail závodníka SCHLEIDER Juergen GER 1944 Wiesbaden 5:28:20.6 2:23:03.2 0:49:46.4 36 2:17:08.5 41 3:55:04.7 42
46 495 detail závodníka BELLMANN Berndt GER 1946 Radebeul 5:49:00.4 2:43:43.0 0:52:13.2 43 2:28:13.9 49 4:13:31.8 47
47 344 detail závodníka HOEN Tor NOR 1945 Stathelle 5:49:38.4 2:44:21.0 0:54:46.5 50 2:22:13.3 44 4:06:21.5 45
48 934 detail závodníka VALVE Teuvo FIN 1945 Loimaa 5:49:42.9 2:44:25.5 0:52:19.9 44 2:28:10.3 48 4:11:11.6 46
49 171 detail závodníka VADLEJCH Jan ISR 1944 Heidelberg 5:54:21.1 2:49:03.7 0:54:37.4 49 2:33:00.6 50 4:20:15.3 50
50 1996 detail závodníka GRUMLER Bernard FRA 1946 Dijon 5:54:53.3 2:49:35.9 0:55:33.0 51 2:37:22.6 52 4:21:07.4 51
51 1546 detail závodníka MATEJEK Dietmar GER 1942 Augsburg 5:58:56.7 2:53:39.3 0:54:35.6 48 2:27:58.6 47 4:17:42.4 49
52 343 detail závodníka BERG Carl Ove NOR 1944 Stathelle 6:06:31.4 3:01:14.0 0:51:51.7 42 2:22:49.3 45 4:15:21.4 48
53 1125 detail závodníka RAJASAARI Matti FIN 1943 Halikko 6:10:08.7 3:04:51.3 0:56:10.8 52 2:34:30.9 51 4:29:36.9 52
54 1589 detail závodníka GORDON Stephen USA 1943 Saint Paul 6:33:43.6 3:28:26.2 0:59:05.0 54 2:49:19.4 54 4:47:31.1 53
55 1327 detail závodníka MUENCH DR. Hartmut GER 1944 Weimar 6:46:17.3 3:40:59.9 1:02:45.2 55 2:54:00.9 55 4:59:57.2 55
56 1993 detail závodníka HLAVAC Ivan SVK 1945 Rimavska Sobota 6:55:56.8 3:50:39.4 0:58:19.6 53 2:49:14.7 53 4:55:27.9 54
57 1682 detail závodníka BADER Helmut GER 1945 Bad Koenigshofen 7:13:23.5 4:08:06.1 1:03:36.7 56 3:05:07.8 56 5:13:18.6 56
--- 1022 detail závodníka ELLERBRACKE Karl-Ludwig GER 1942 Leipzig DNF --- 1:06:35.8 --- --- --- --- ---
--- 142 detail závodníka PAVEL Ulrich GER 1942 Diedorf DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 206 detail závodníka MCLEOD Grant CAN 1946 Bow Island DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 369 detail závodníka STURZENEGGER Robert SUI 1945 Wolfhalden DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 518 detail závodníka RITZEN Rolf SWE 1942 Gaellivare DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 577 detail závodníka BANAS Bogdan POL 1946 Tarnow DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 845 detail závodníka PETROV Sergey RUS 1943 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1016 detail závodníka JOSEFSEN Inge NOR 1945 Lindesnes DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1030 detail závodníka TURNER Michael Arthur NZL 1942 Wanaka DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1080 detail závodníka BRAUNEGGER Hubert AUT 1945 Neuzeug DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1115 detail závodníka LOEFSTROEM Martin FIN 1942 Vantaa DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1224 detail závodníka PRELLNER Thorbjoern SWE 1944 Dalby DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1260 detail závodníka UKONMAANAHO Sakari FIN 1944 Oulu DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1349 detail závodníka WOLF Berthold GER 1942 Kueps DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1550 detail závodníka STEINER Adolf ITA 1943 Muenchen DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1731 detail závodníka HILBRAND Hubert AUT 1942 Altausee DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1889 detail závodníka APPELTOFFT Claes SWE 1942 Stockholm DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1943 detail závodníka LOUDA Jiri CZE 1942 Prag DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1995 detail závodníka ESSLINGER Werner GER 1946 Heidenheim DNS --- --- --- --- --- --- ---