König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - CT

Běžecké lyžování
DATUM :5.2.2012 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9,5 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9,5 km #
1 2002 detail závodníka HERRMANN Denise GER 1988 Ruhpolding 1. /  D 21 1:08:17.8 0:00:00.0 0:25:53.7 1
2 2015 detail závodníka SCHAIRER Sabrina AUT 1982 Riezlern 2. /  D 21 1:15:38.2 0:07:20.4 0:28:48.7 2
3 2564 detail závodníka FORSTNER Renate GER 1977 Raubling 1. /  D 31 1:18:02.3 0:09:44.5 0:29:11.9 3
4 7235 detail závodníka HATLEN Elisabeth NOR 1983 Stranda 3. /  D 21 1:18:59.7 0:10:41.9 0:30:16.8 4
5 2073 detail závodníka WEIDLICH Antje GER 1959 Klingenthal 1. /  D 51 1:20:37.2 0:12:19.4 0:30:35.0 5
6 2537 detail závodníka TANNER Petra AUT 1986 Maurach 4. /  D 21 1:22:02.5 0:13:44.7 0:31:58.2 9
7 7260 detail závodníka LANGLOIS Nathalie CAN 1972 Magog 1. /  D 36 1:22:04.2 0:13:46.4 0:31:25.9 6
8 2274 detail závodníka STADLEROVA Sarka CZE 1994 Zelezna Ruda 1. /  J 17 W 1:22:31.0 0:14:13.2 0:32:01.0 10
9 2534 detail závodníka MAIER Walburga GER 1967 Inzell 1. /  D 41 1:25:30.4 0:17:12.6 0:32:13.8 12
10 7263 detail závodníka SEIDEL Denise GER 1985 Ellefeld 5. /  D 21 1:25:33.6 0:17:15.8 0:31:44.3 8
11 2442 detail závodníka MICHALOWSKI Skadi GER 1968 Zella_Mehlis 2. /  D 41 1:26:09.2 0:17:51.4 0:33:29.1 15
12 7204 detail závodníka MEYER Dr. Monika GER 1956 Zella-Mehlis 1. /  D 56 1:26:16.7 0:17:58.9 0:32:08.6 11
13 2517 detail závodníka PALMBERG Ida SWE 1999 Sandviken 1. /  J 15 W 1:26:26.2 0:18:08.4 0:33:00.8 13
14 2559 detail závodníka ALBRECHT Melanie GER 1996 Untergruppenbach 2. /  J 15 W 1:27:06.6 0:18:48.8 0:31:39.5 7
15 2012 detail závodníka VOGL Mandy GER 1978 Bogen 2. /  D 31 1:27:34.1 0:19:16.3 0:33:22.0 14
16 2182 detail závodníka PACAKOVA Michaela CZE 1986 Prag 6. /  D 21 1:29:57.9 0:21:40.1 0:33:56.2 17
17 2026 detail závodníka EGER Susi GER 1971 Regensburg 3. /  D 41 1:31:19.8 0:23:02.0 0:34:26.2 19
18 2170 detail závodníka VON CHAMIER Julia GER 1967 Walchensee 4. /  D 41 1:31:37.6 0:23:19.8 0:34:17.3 18
19 2447 detail závodníka MUELLER Anna GER 1998 Pirna 1. /  S 13 W 1:34:20.6 0:26:02.8 0:33:43.6 16
20 7238 detail závodníka SALA Laura ITA 1966 Vedano al Lambro 1. /  D 46 1:34:21.6 0:26:03.8 0:35:12.0 20
21 2533 detail závodníka MOORS Christine GER 1964 --- 2. /  D 46 1:35:07.6 0:26:49.8 0:35:34.5 21
22 2515 detail závodníka TOIVONEN Milla FIN 1969 Paippinen 5. /  D 41 1:35:08.2 0:26:50.4 0:36:58.1 26
23 2431 detail závodníka WETTERLING Stephanie GER 1964 Elbingerode 3. /  D 46 1:35:38.7 0:27:20.9 0:36:17.9 23
24 7255 detail závodníka PRYTZ Audhild NOR 1984 Bodoe 7. /  D 21 1:36:23.5 0:28:05.7 0:36:03.2 22
25 2221 detail závodníka THUERASCH Susan GER 1979 Olbernhau 3. /  D 31 1:37:39.2 0:29:21.4 0:36:39.2 24
26 7217 detail závodníka KAGERBAUER Simone GER 1977 Langdorf 4. /  D 31 1:39:22.6 0:31:04.8 0:38:00.6 30
27 2191 detail závodníka PUPETER Kristina GER 1972 Hauzenberg 2. /  D 36 1:39:39.8 0:31:22.0 0:37:43.7 28
28 2145 detail závodníka WILLERT Tina GER 1993 Hilchenbach 2. /  J 17 W 1:41:37.0 0:33:19.2 --- ---
29 7257 detail závodníka NOODT Dr. Karin GER 1966 Lehre 4. /  D 46 1:41:52.3 0:33:34.5 0:38:00.0 29
30 2334 detail závodníka SUBERG Gerti GER 1954 Bretzfeld 2. /  D 56 1:42:05.3 0:33:47.5 0:37:27.0 27
31 2006 detail závodníka INDSETH Siv NOR 1958 Trondheim 2. /  D 51 1:43:14.7 0:34:56.9 0:39:09.0 37
32 2424 detail závodníka POLLER Jessica GER 1985 Auerbach 8. /  D 21 1:43:54.7 0:35:36.9 0:38:27.0 33
33 2520 detail závodníka MEWES Marie GER 1987 Eliasbrunn 9. /  D 21 1:44:20.8 0:36:03.0 0:38:12.5 32
34 2392 detail závodníka MAILAENDER Dr. Susanne GER 1970 Muenchen 6. /  D 41 1:44:24.7 0:36:06.9 0:38:33.7 34
35 7291 detail závodníka BARZ Michaela GER 1985 --- 10. /  D 21 1:45:14.6 0:36:56.8 0:39:05.3 36
36 2136 detail závodníka SKADAL Anne NOR 1967 Drobak 7. /  D 41 1:46:58.1 0:38:40.3 0:38:40.4 35
37 2171 detail závodníka SMIDOVA Zuzana CZE 1992 Pilzen 1. /  J 19 W 1:47:24.7 0:39:06.9 0:38:10.0 31
38 2165 detail závodníka NYGAARD Trine NOR 1962 Gjerdrum 5. /  D 46 1:48:24.4 0:40:06.6 0:39:24.1 38
39 2093 detail závodníka SCHEIDEL Karin GER 1943 Giessuebel 1. /  D 66 1:48:38.3 0:40:20.5 0:41:45.6 44
40 2218 detail závodníka SCHMID Johanna GER 1960 Obernzell 3. /  D 51 1:48:59.4 0:40:41.6 0:40:56.1 39
41 2116 detail závodníka HOVORAKOVA Anna SUI 1996 Mokra 3. /  J 15 W 1:49:25.3 0:41:07.5 0:41:18.1 43
42 2582 detail závodníka LANDSTROEM Lisa SWE 1960 Storvik 4. /  D 51 1:49:33.8 0:41:16.0 0:41:04.6 42
43 7270 detail závodníka KLINGER Dr. Gunda GER 1962 Annaberg-Buchholz 6. /  D 46 1:49:38.4 0:41:20.6 0:41:04.1 41
44 2180 detail závodníka VALKOVA Marcela CZE 1955 Liberec 3. /  D 56 1:50:09.5 0:41:51.7 0:42:31.9 49
45 2252 detail závodníka ZAJAC Katarzyna POL 1981 Muenchen 5. /  D 31 1:50:25.0 0:42:07.2 0:42:46.2 51
46 2050 detail závodníka HUEBLER Beatrice GER 1993 Leubsdorf 3. /  J 17 W 1:50:30.7 0:42:12.9 0:36:52.2 25
47 2179 detail závodníka SEFLOVA Eva CZE 1955 Prag 4. /  D 56 1:51:12.8 0:42:55.0 0:42:36.8 50
48 2117 detail závodníka FLEIG Sabine GER 1959 Wernigerode 5. /  D 51 1:51:50.7 0:43:32.9 0:42:15.0 47
49 2522 detail závodníka MEWES Gabi GER 1960 --- 6. /  D 51 1:53:10.0 0:44:52.2 0:42:12.3 46
50 2463 detail závodníka HOLZKE Gesa GER 1982 Braunlage 11. /  D 21 1:54:15.0 0:45:57.2 0:45:25.8 60
51 2355 detail závodníka NAUJOKAT Julia GER 1999 Radeburg 1. /  S 12 W 1:54:22.5 0:46:04.7 0:40:57.4 40
52 2271 detail závodníka KOEHLER Kirstin GER 1985 Dresden 12. /  D 21 1:54:23.8 0:46:06.0 0:42:21.2 48
53 2378 detail závodníka KUS Ute GER 1959 Cottbus 7. /  D 51 1:54:29.7 0:46:11.9 0:43:05.9 52
54 2366 detail závodníka ERIKSSON Linda SWE 1990 Gavle 13. /  D 21 1:55:00.5 0:46:42.7 0:43:12.9 53
55 7322 detail závodníka MOTUS Tamara RUS 1947 Ekaterinburg 1. /  D 61 1:55:01.9 0:46:44.1 0:45:13.3 59
56 2248 detail závodníka BABKIN Ilya RUS 1976 Roschino 3. /  D 36 1:55:02.1 0:46:44.3 0:41:48.6 45
57 2176 detail závodníka MIKHAILOVA Valentina RUS 1956 Omsk 5. /  D 56 1:56:13.5 0:47:55.7 0:44:09.6 54
58 2109 detail závodníka HEINKEL Andrea GER 1965 Unteralba 7. /  D 46 1:58:13.8 0:49:56.0 0:44:28.0 55
59 2486 detail závodníka SIPOS Dr. Andrea HUN 1955 Budapest 6. /  D 56 1:59:05.1 0:50:47.3 0:44:42.0 56
60 2266 detail závodníka KRAEMER Heike GER 1964 Bannewitz 8. /  D 46 1:59:29.7 0:51:11.9 0:45:08.0 58
61 2513 detail závodníka BARZ Christin GER 1983 Schneeberg 14. /  D 21 2:00:33.5 0:52:15.7 0:45:58.1 62
62 2148 detail závodníka KOLOBANOVA Liudmilla RUS 1944 Reutov 6 2. /  D 66 2:01:27.0 0:53:09.2 0:49:28.5 78
63 2386 detail závodníka WIENHOLD Claudia GER 1968 Zwickau 8. /  D 41 2:02:12.1 0:53:54.3 0:44:49.1 57
64 7269 detail závodníka BUERST Dr. Maria GER 1959 Schwarzach 8. /  D 51 2:03:14.3 0:54:56.5 0:46:51.6 66
65 2304 detail závodníka FRICK-SELE Helene CZE 1973 Balzers 4. /  D 36 2:05:21.6 0:57:03.8 0:46:31.9 63
66 2317 detail závodníka HENNINGSEN Brigitte GER 1941 Koenigsbrunn 1. /  D 71 2:05:25.6 0:57:07.8 0:46:59.1 68
67 7251 detail závodníka OLSSON Anette SWE 1967 Eksjoe 9. /  D 41 2:06:28.3 0:58:10.5 0:46:56.5 67
68 2293 detail závodníka MATTKE Cordula GER 1968 Wielenbach 10. /  D 41 2:07:12.6 0:58:54.8 0:46:45.0 64
69 2255 detail závodníka CZAMARA Elzbieta POL 1965 Tarnow 9. /  D 46 2:07:16.1 0:58:58.3 0:48:40.5 73
70 2579 detail závodníka TISELIUS Eva SWE 1986 Stockholm 15. /  D 21 2:07:58.4 0:59:40.6 0:48:43.0 74
71 2457 detail závodníka ENGELER Rachel SUI 1988 Moelndal 16. /  D 21 2:07:58.5 0:59:40.7 0:48:43.2 75
72 2518 detail závodníka ODENBRAND LINDER Anna SWE 1984 Stockholm 17. /  D 21 2:08:06.8 0:59:49.0 0:48:11.4 70
73 2473 detail závodníka HITZ Christiane GER 1979 Muenchen 6. /  D 31 2:09:08.2 1:00:50.4 0:48:35.1 71
74 2245 detail závodníka JARDON-DIDEBERG Marie BEL 1958 Stavelot 9. /  D 51 2:09:10.0 1:00:52.2 0:49:20.5 77
75 2261 detail závodníka HEZEL Susanne GER 1980 Leipzig 7. /  D 31 2:09:26.5 1:01:08.7 0:47:48.6 69
76 2418 detail závodníka ALIKINA Natalia BLR 1960 Minsk 10. /  D 51 2:11:22.5 1:03:04.7 0:50:54.3 87
77 2258 detail závodníka PAEIVI Annila FIN 1960 Tampere 11. /  D 51 2:11:28.9 1:03:11.1 0:46:49.1 65
78 2358 detail závodníka HOESCHLER Johanna GER 1997 Ottendorf-Okrilla 4. /  J 15 W 2:11:53.5 1:03:35.7 0:45:42.8 61
79 2367 detail závodníka GRUVSTEDT Eva SWE 1948 Nykvarn 2. /  D 61 2:12:42.7 1:04:24.9 0:48:54.0 76
80 2454 detail závodníka GEHMANN Evelyn GER 1969 Fördergersdorf 11. /  D 41 2:12:59.7 1:04:41.9 0:50:08.8 81
81 2297 detail závodníka STUTZKOWSKI Elke GER 1962 Blankenburg 10. /  D 46 2:14:56.2 1:06:38.4 0:51:24.6 90
82 2157 detail závodníka OLSSON Anki SWE 1966 Soederbaerke 11. /  D 46 2:15:08.6 1:06:50.8 0:50:07.8 80
83 2156 detail závodníka EGGEN Marie SWE 1964 Soederbaerke 12. /  D 46 2:16:10.4 1:07:52.6 0:49:44.4 79
84 2511 detail závodníka KRAUSE Bianca GER 1971 Haan 12. /  D 41 2:16:20.9 1:08:03.1 0:52:09.4 95
85 2114 detail závodníka ARK Elin Annie NOR 1955 Moss 7. /  D 56 2:16:24.7 1:08:06.9 0:52:07.4 94
86 2308 detail závodníka KUNSTMUELLEROVA Jana CZE 1981 Nove Mesto na Morave 8. /  D 31 2:16:58.4 1:08:40.6 0:48:37.6 72
87 2506 detail závodníka HALS Helle Harbou NOR 1957 Oslo 12. /  D 51 2:17:34.1 1:09:16.3 0:50:44.1 86
88 2037 detail závodníka SPUNDOVA Jitka CZE 1982 Jona 18. /  D 21 2:17:34.1 1:09:16.3 0:50:24.5 83
89 7308 detail závodníka JILKOVA Marta, Dr. CZE 1957 Svratka 13. /  D 51 2:18:30.2 1:10:12.4 0:51:33.5 92
90 2303 detail závodníka MUELLER Maria GER 1962 Schoenheide 13. /  D 46 2:18:57.4 1:10:39.6 0:50:26.5 84
91 7328 detail závodníka SEIDEL Christine GER 1960 Klingenthal 14. /  D 51 2:20:00.0 1:11:42.2 0:51:34.1 93
92 2055 detail závodníka PALOSUO Maira FIN 1952 Helsinki 8. /  D 56 2:20:00.1 1:11:42.3 0:51:32.0 91
93 2195 detail závodníka KEIL Ramona GER 1974 Ingelheim 5. /  D 36 2:20:03.4 1:11:45.6 0:50:21.5 82
94 2446 detail závodníka MAAHS Antje GER 1962 Jena 14. /  D 46 2:20:16.5 1:11:58.7 0:51:04.3 88
95 2560 detail závodníka HYTOENEN Anna Lisa FIN 1946 Syvaeskylae 3. /  D 66 2:21:37.7 1:13:19.9 0:52:49.3 99
96 2505 detail závodníka HAMMER Inger Lena NOR 1958 Oslo 15. /  D 51 2:22:03.9 1:13:46.1 0:53:44.9 104
97 2127 detail závodníka LANGAKER Karin Fure NOR 1952 Oslo 9. /  D 56 2:22:34.6 1:14:16.8 0:53:27.4 103
98 2072 detail závodníka VILANOVA BELMONTE Silvia ESP 1971 Altafulla 13. /  D 41 2:22:37.5 1:14:19.7 0:52:12.2 96
99 7286 detail závodníka SCHREYECK Dr. Anja GER 1962 Reutlingen 15. /  D 46 2:23:38.7 1:15:20.9 0:52:48.0 98
100 2143 detail závodníka VOGT Anja GER 1969 Weifa 14. /  D 41 2:23:55.6 1:15:37.8 0:54:00.5 106