Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Hřebínek | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | ROČÁREK Jiří | 1983 | Fischer Subaru Team | 1. / M40 | 1:09:27.2 | 0:00:00.0 | 0:48:23.8 | 1 | ||
2 | 85 | GRÄF Jakub | 1991 | Dukla LBC | 2. / M40 | 1:09:44.1 | 0:00:16.9 | 0:48:24.5 | 2 | ||
3 | 163 | NOVOTNY Viktor | 1982 | Fischer Subaru Team | 3. / M40 | 1:09:51.3 | 0:00:24.1 | 0:48:24.9 | 3 | ||
4 | 136 | ESCHER Toni | 1990 | Fischer-subaru-racin | 4. / M40 | 1:11:02.6 | 0:01:35.4 | 0:48:35.3 | 4 | ||
5 | 94 | SEIFERT Benjamin | 1982 | Fischer Subaru Team | 5. / M40 | 1:12:45.7 | 0:03:18.5 | 0:49:08.4 | 5 | ||
6 | 100 | KROUPA Tomáš | 1987 | SKi Tři Studně | 6. / M40 | 1:14:09.7 | 0:04:42.5 | 0:51:53.3 | 7 | ||
7 | 134 | KUBRIČAN Lukáš | 1984 | Cez | 7. / M40 | 1:14:13.8 | 0:04:46.6 | 0:51:54.6 | 9 | ||
8 | 59 | KALIBA Štěpán | 1993 | Dukla Liberec | 8. / M40 | 1:14:20.3 | 0:04:53.1 | 0:51:54.1 | 8 | ||
9 | 108 | SCHALLER Rico | 1976 | Fischer Subaru Team | 9. / M40 | 1:15:22.9 | 0:05:55.7 | 0:51:53.0 | 6 | ||
10 | 107 | DOHNAL Tomáš | 1976 | Ski klub Jablonec | 10. / M40 | 1:16:06.1 | 0:06:38.9 | 0:53:02.5 | 11 | ||
11 | 69 | PETR Pavel | 1969 | Ski Klub Šumperk | 1. / M50 | 1:17:24.5 | 0:07:57.3 | 0:53:09.0 | 12 | ||
12 | 199 | HÄNEL Erik | 1984 | Wsc Erzgebirge | 11. / M40 | 1:17:39.2 | 0:08:12.0 | 0:54:19.6 | 14 | ||
13 | 99 | TEPLÝ Jan | 1993 | TJ Mars Svratka | 12. / M40 | 1:18:27.1 | 0:08:59.9 | 0:54:19.1 | 13 | ||
14 | 63 | MELŠA Zdeněk | 1982 | Fortex Ski | 13. / M40 | 1:18:58.1 | 0:09:30.9 | 0:55:05.9 | 19 | ||
15 | 123 | ČADA Tomáš | 1964 | Redpoint TOKO Team | 2. / M50 | 1:18:58.8 | 0:09:31.6 | 0:55:08.8 | 20 | ||
16 | 158 | MÖSE Andreas | 1979 | Skadi-loppet-löffler Team | 14. / M40 | 1:19:08.9 | 0:09:41.7 | 0:54:36.5 | 16 | ||
17 | 126 | BIANCHI Eugenio | 1985 | Enervit | 15. / M40 | 1:19:15.4 | 0:09:48.2 | 0:52:38.0 | 10 | ||
18 | 67 | REJZEK Martin | 1972 | Eintracht Braunschwe | 16. / M40 | 1:19:15.9 | 0:09:48.7 | 0:55:05.4 | 18 | ||
19 | 41 | ŠRŮTEK David | 1980 | BKL Machov | 17. / M40 | 1:19:16.0 | 0:09:48.8 | 0:54:36.0 | 15 | ||
20 | 165 | HOLUB Petr | 1966 | Olfin car Vella Trutnov | 3. / M50 | 1:19:17.3 | 0:09:50.1 | 0:54:58.0 | 17 | ||
21 | 149 | HÄNEL Lars | 1985 | Wsc-erzgebirge Oberwiesenthal | 18. / M40 | 1:21:09.7 | 0:11:42.5 | 0:55:39.3 | 21 | ||
22 | 111 | PEŠINOVÁ Jitka | 1977 | Redpoint Pearl Izumi | 1. / Z40 | 1:21:20.1 | 0:11:52.9 | 0:56:55.6 | 23 | ||
23 | 96 | BOŘUTOVÁ Kamila | 1975 | Ski Klub Jablonec n. N | 2. / Z40 | 1:21:30.1 | 0:12:02.9 | 0:56:55.1 | 22 | ||
24 | 87 | MORAVEC Martin | 1984 | Ski Klub Jablonec n. N | 19. / M40 | 1:22:10.8 | 0:12:43.6 | 0:57:39.5 | 24 | ||
25 | 160 | VEJNAR Josef | 1957 | ČSK Ski Vysoké nad Jizerou | 1. / M60 | 1:22:40.5 | 0:13:13.3 | 0:57:41.3 | 25 | ||
26 | 88 | KOLAJA Jan | 1981 | Ski Klub Jablonec n. N | 20. / M40 | 1:23:06.3 | 0:13:39.1 | 0:58:09.0 | 26 | ||
27 | 102 | TIŠER Jaromír | 1962 | Tužín - srub | 4. / M50 | 1:23:12.3 | 0:13:45.1 | 0:58:12.0 | 31 | ||
28 | 122 | TIŠER Matouš | 1992 | Sportovní Gymnázium | 21. / M40 | 1:23:17.0 | 0:13:49.8 | 0:58:11.1 | 30 | ||
29 | 169 | PETRITSCH Stefan | 1985 | Xundfit | 22. / M40 | 1:23:21.8 | 0:13:54.6 | 0:58:09.5 | 27 | ||
30 | 129 | GJELTEN Berit | 1987 | Ntnui | 3. / Z40 | 1:23:46.4 | 0:14:19.2 | 0:58:10.0 | 28 | ||
31 | 118 | ŘEŠÁTKO Jiří | 1994 | SWSL Lučany | 1. / M18 | 1:23:51.8 | 0:14:24.6 | 0:58:33.7 | 33 | ||
32 | 34 | KLIX Fabian | 1991 | Wsc Oberwiesenthal | 23. / M40 | 1:24:03.2 | 0:14:36.0 | 0:58:10.4 | 29 | ||
33 | 21 | KŘOUSTEK Martin | 1978 | SKI Skuhrov n. B. | 24. / M40 | 1:24:21.2 | 0:14:54.0 | 0:59:32.6 | 37 | ||
34 | 156 | SOLBERG Erik Langaard | 1989 | Ntnui-langrenn | 25. / M40 | 1:24:21.4 | 0:14:54.2 | 0:59:20.7 | 34 | ||
35 | 86 | JETMAROVÁ Jana | 1978 | Ski Klub Jablonec n. N | 4. / Z40 | 1:25:17.8 | 0:15:50.6 | 0:59:39.0 | 39 | ||
36 | 89 | KOVÁŘ Zbyněk | 1977 | Ski Klub Jablonec n. N | 26. / M40 | 1:25:19.9 | 0:15:52.7 | 0:59:40.2 | 41 | ||
37 | 45 | PETRITSCH Georg | 1981 | Team Xundfit | 27. / M40 | 1:25:24.0 | 0:15:56.8 | 0:59:39.4 | 40 | ||
38 | 103 | BRABEC Miroslav | 1967 | Habrdy | 5. / M50 | 1:25:24.5 | 0:15:57.3 | 0:59:38.5 | 38 | ||
39 | 316 | FAULHABER Jörg | 1970 | Ssv Geyer | 6. / M50 | 1:25:55.5 | 0:16:28.3 | 0:58:24.5 | 32 | ||
40 | 153 | HORKÁ Ludmila | 1992 | Čks Ski Jilemnice | 5. / Z40 | 1:25:57.5 | 0:16:30.3 | 1:00:23.7 | 43 | ||
41 | 24 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 7. / M50 | 1:26:23.6 | 0:16:56.4 | 1:00:40.1 | 45 | ||
42 | 173 | STRNAD Aleš | 1986 | K-okno | 28. / M40 | 1:26:27.6 | 0:17:00.4 | 0:59:32.0 | 36 | ||
43 | 125 | HRUBÝ Pavel | 1974 | Redpoint TOKO Team | 29. / M40 | 1:26:29.2 | 0:17:02.0 | 0:59:24.7 | 35 | ||
44 | 13 | NOVOTNÝ Jiří | 1960 | FEL Praha | 2. / M60 | 1:26:45.9 | 0:17:18.7 | 1:00:24.8 | 44 | ||
45 | 139 | MAŠEK Jan | 1978 | Usk Praha Kanoistika | 30. / M40 | 1:26:54.5 | 0:17:27.3 | 1:01:27.3 | 50 | ||
46 | 48 | WÄHRISCH Sten | 1979 | --- | 31. / M40 | 1:26:55.0 | 0:17:27.8 | 1:00:47.9 | 49 | ||
47 | 90 | KRÁL Ondřej | 1974 | --- | 32. / M40 | 1:27:10.4 | 0:17:43.2 | 1:00:44.9 | 47 | ||
48 | 30 | HAVEL Lukáš | 1974 | DSA Trutnov | 33. / M40 | 1:27:11.2 | 0:17:44.0 | 0:59:41.2 | 42 | ||
49 | 79 | JEBAVÝ Jiří | 1961 | T5 Vrchlabí | 3. / M60 | 1:27:16.3 | 0:17:49.1 | 1:01:28.2 | 51 | ||
50 | 38 | PROCHÁZKA David | 1975 | Iron Stars Beroun | 34. / M40 | 1:27:24.1 | 0:17:56.9 | 1:00:40.7 | 46 | ||
51 | 154 | KNÁPEK Ladislav | 1961 | Patria Direct Team | 4. / M60 | 1:27:51.1 | 0:18:23.9 | 1:01:28.7 | 52 | ||
52 | 82 | BOUDÍKOVÁ Adéla | 1986 | Ski Klub Jablonec n. N | 6. / Z40 | 1:27:52.0 | 0:18:24.8 | 1:00:45.6 | 48 | ||
53 | 92 | KOMZÁK Radek | 1980 | HO Škrovád | 35. / M40 | 1:27:52.8 | 0:18:25.6 | 1:01:50.2 | 56 | ||
54 | 28 | KARLÍK Michal | 1964 | Loko Trutnov | 8. / M50 | 1:28:08.5 | 0:18:41.3 | 1:01:29.3 | 53 | ||
55 | 84 | PUŠ Václav | 1982 | BMC eleven - Footbike team | 36. / M40 | 1:28:45.4 | 0:19:18.2 | 1:03:28.3 | 66 | ||
56 | 2 | UHLÍŘ Dalibor | 1973 | Bohemia Speed Team | 37. / M40 | 1:28:48.1 | 0:19:20.9 | 1:01:47.8 | 55 | ||
57 | 93 | KUŘE Petr | 1975 | IVT Náchod | 38. / M40 | 1:28:56.0 | 0:19:28.8 | 1:01:41.5 | 54 | ||
58 | 124 | DEMJANOVIČ Michal | 1960 | Redpoint TOKO Team | 5. / M60 | 1:29:31.7 | 0:20:04.5 | 1:01:50.5 | 57 | ||
59 | 57 | VOJTA Pavel | 1975 | Žižkovský tygři | 39. / M40 | 1:29:33.6 | 0:20:06.4 | 1:03:30.5 | 67 | ||
60 | 10 | BLAHNA Pete | 1950 | Pete - Adr - Team | 1. / M70 | 1:29:49.6 | 0:20:22.4 | 1:03:23.0 | 63 | ||
61 | 68 | SMOLKA Ivan | 1961 | Vsk Fel Cvut Praha | 6. / M60 | 1:29:50.6 | 0:20:23.4 | 1:03:41.0 | 72 | ||
62 | 105 | MACAJ Jan | 1980 | Sokol Ruprechtice | 40. / M40 | 1:30:07.3 | 0:20:40.1 | 1:04:13.9 | 80 | ||
63 | 200 | BERGHOLT Bjorn | 1987 | Ntnui | 41. / M40 | 1:30:10.3 | 0:20:43.1 | 1:03:03.5 | 61 | ||
64 | 78 | BALATKA Jaroslav | 1959 | --- | 7. / M60 | 1:30:15.0 | 0:20:47.8 | 1:03:47.2 | 77 | ||
65 | 22 | LEIBIGER Jens | 1959 | --- | 8. / M60 | 1:30:18.1 | 0:20:50.9 | 1:01:52.2 | 58 | ||
66 | 81 | PACHOLÍK Jan | 1980 | TJ Roprachtice | 42. / M40 | 1:30:26.9 | 0:20:59.7 | 1:01:54.1 | 59 | ||
67 | 64 | JILEK Petr | 1981 | Praha | 43. / M40 | 1:30:31.2 | 0:21:04.0 | 1:03:36.7 | 71 | ||
68 | 26 | KORYCINSKI Rafal | 1971 | Cartusia Kartuzy | 9. / M50 | 1:30:43.4 | 0:21:16.2 | 1:04:00.2 | 79 | ||
69 | 56 | TŘÍSKA Jaroslav | 1976 | Patria Direct/lbs | 44. / M40 | 1:31:04.6 | 0:21:37.4 | 1:03:33.5 | 69 | ||
70 | 480 | KITTEL Marek | 1990 | TJ Jiskra Josefův Dů | 45. / M40 | 1:31:04.9 | 0:21:37.7 | 1:02:08.3 | 60 | ||
71 | 54 | BRECKA Andrej | 1983 | Donovaly 115 | 46. / M40 | 1:31:20.2 | 0:21:53.0 | 1:03:27.8 | 65 | ||
72 | 7 | ZELENKA Petr | 1968 | TJ Roprachtice | 10. / M50 | 1:31:25.8 | 0:21:58.6 | 1:03:44.8 | 73 | ||
73 | 151 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | K.c.friensteiner 1908 Sebnitz | 11. / M50 | 1:31:28.0 | 0:22:00.8 | 1:03:27.2 | 64 | ||
74 | 121 | SVOBODA Petr | 1968 | Patria Direct Open Team | 12. / M50 | 1:31:39.5 | 0:22:12.3 | 1:03:35.3 | 70 | ||
75 | 19 | KUBEČEK Ladislav | 1962 | Maratonstav Úpice | 13. / M50 | 1:32:08.7 | 0:22:41.5 | 1:03:46.8 | 76 | ||
76 | 32 | BÖHM Andreas | 1976 | Bertsdorfer SV | 47. / M40 | 1:32:09.1 | 0:22:41.9 | 1:03:55.3 | 78 | ||
77 | 23 | LEPEŇ Ľubomír | 1971 | Klub Biatlonu Vyhne | 14. / M50 | 1:32:24.3 | 0:22:57.1 | 1:03:45.9 | 75 | ||
78 | 58 | KALINA David | 1974 | Hypersleva.cz | 48. / M40 | 1:32:28.6 | 0:23:01.4 | 1:03:14.2 | 62 | ||
79 | 25 | VELINSKÝ Radek | 1972 | OK Sport Chrudim | 49. / M40 | 1:32:41.1 | 0:23:13.9 | 1:05:05.1 | 85 | ||
80 | 226 | JIRÁK Jan | 1978 | HS Jizerské hory | 50. / M40 | 1:32:42.6 | 0:23:15.4 | 1:03:33.1 | 68 | ||
81 | 72 | VLČEK Petr | 1989 | Cyklo-Ski Klub Polička | 51. / M40 | 1:32:47.3 | 0:23:20.1 | 1:04:38.5 | 83 | ||
82 | 44 | ZDVIHAL Lukáš | 1977 | Lipnoman | 52. / M40 | 1:32:58.3 | 0:23:31.1 | 1:05:22.1 | 86 | ||
83 | 55 | KLÁPŠTĚ Jan | 1977 | --- | 53. / M40 | 1:33:17.8 | 0:23:50.6 | 1:04:27.4 | 81 | ||
84 | 47 | RYBÁŘ Tomáš | 1981 | Lokal Blok | 54. / M40 | 1:33:34.3 | 0:24:07.1 | 1:03:45.4 | 74 | ||
85 | 70 | JANDERA Petr | 1966 | Tri-club Jablonec N. | 15. / M50 | 1:33:47.5 | 0:24:20.3 | 1:05:25.7 | 87 | ||
86 | 240 | LEIBICH Alexander | 1971 | Radfahrvoim | 55. / M40 | 1:34:05.3 | 0:24:38.1 | 1:04:37.5 | 82 | ||
87 | 505 | TREFIL Lukáš | 1988 | Kanoistika Dukla Pra | 56. / M40 | 1:34:18.1 | 0:24:50.9 | 1:06:22.3 | 89 | ||
88 | 137 | KAWULOKOVÁ Beata | 1989 | Rossignol Racing Team | 7. / Z40 | 1:34:33.7 | 0:25:06.5 | 1:07:25.6 | 98 | ||
89 | 138 | SOLOVOV Alexander | 1948 | Ssau | 2. / M70 | 1:34:41.1 | 0:25:13.9 | 1:07:09.1 | 94 | ||
90 | 119 | WÜRZ Martin | 1963 | SWSL Lučany | 16. / M50 | 1:34:42.9 | 0:25:15.7 | 1:06:24.4 | 90 | ||
91 | 166 | KOHOUTEK Petr | 1975 | Red Point TOKO Team | 57. / M40 | 1:34:44.0 | 0:25:16.8 | 1:06:28.2 | 92 | ||
92 | 5 | ŘEHÁK Pavel | 1984 | OB Vamberk | 58. / M40 | 1:34:45.9 | 0:25:18.7 | 1:04:51.2 | 84 | ||
93 | 490 | MOTEJL Jiří | 1993 | Zo 226 | 59. / M40 | 1:34:54.9 | 0:25:27.7 | 1:05:52.1 | 88 | ||
94 | 159 | KOVÁŘOVÁ Kristýna | 1984 | Vsk Humanita | 8. / Z40 | 1:35:35.8 | 0:26:08.6 | 1:07:36.5 | 101 | ||
95 | 143 | URBANEC David | 1970 | Nac Liberec | 17. / M50 | 1:35:38.5 | 0:26:11.3 | 1:07:09.7 | 95 | ||
96 | 27 | WEISS Michal | 1981 | TALC Team | 60. / M40 | 1:35:40.0 | 0:26:12.8 | 1:06:27.4 | 91 | ||
97 | 130 | KAHRS Katharina | 1985 | Ntnui | 9. / Z40 | 1:36:10.1 | 0:26:42.9 | 1:06:52.6 | 93 | ||
98 | 259 | KUŽEL Aleš | 1974 | Rybnicek | 61. / M40 | 1:36:10.7 | 0:26:43.5 | 1:08:05.8 | 107 | ||
99 | 120 | KUCHARIK Michal | 1985 | SWSL Lučany | 62. / M40 | 1:36:20.3 | 0:26:53.1 | 1:07:33.3 | 100 | ||
100 | 141 | STODŮLKOVÁ Denisa | 1991 | Rossignol Racing Team | 10. / Z40 | 1:36:28.5 | 0:27:01.3 | 1:07:30.5 | 99 |