Šumavský skimaraton Kooperativy - Šumavský skatemaraton a minimaraton
DATUM : | 25.2.2012 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2402 | MÁNEK Jiri | 1998 | Ski klub Šumava | 1. / Chlapci 13-14 let | 0:11:59.1 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2406 | KALIVODA Tomáš | 1998 | Ski klub Šumava | 2. / Chlapci 13-14 let | 0:12:32.3 | 0:00:33.2 | ||
3 | diplom | 2445 | KLEMENT Dominik | 1998 | Ski klub Šumava | 3. / Chlapci 13-14 let | 0:12:55.0 | 0:00:55.9 | ||
4 | diplom | 2462 | KAIFER Jan | 1998 | SOSY Sokol Stachy | 4. / Chlapci 13-14 let | 0:13:15.6 | 0:01:16.5 | ||
5 | diplom | 2459 | ALBRECHT Matyáš | 1999 | Sokol Stachy LO | 5. / Chlapci 13-14 let | 0:13:34.3 | 0:01:35.2 | ||
6 | diplom | 2394 | BOLDOVÁ Adéla | 1998 | Sokol Stachy | 1. / Dívky 13-14 let | 0:13:56.9 | 0:01:57.8 | ||
7 | diplom | 2357 | WILLMANNOVÁ Michaela | 1999 | Ski klu Šumava | 2. / Dívky 13-14 let | 0:14:18.4 | 0:02:19.3 | ||
8 | diplom | 2355 | NOVÁK David | 1998 | Ski klub Šumava | 6. / Chlapci 13-14 let | 0:14:32.6 | 0:02:33.5 | ||
9 | diplom | 2356 | VOSTRADOVSKÁ Tereza | 1998 | Ski klub Šumava | 3. / Dívky 13-14 let | 0:14:34.1 | 0:02:35.0 | ||
10 | diplom | 2397 | BARTOŠ Vojtěch | 1998 | Ski Nordic Mariánské Lázně | 7. / Chlapci 13-14 let | 0:14:44.5 | 0:02:45.4 | ||
11 | diplom | 2351 | ČERNÝ Ondřej | 1999 | USK CS Plzeň | 8. / Chlapci 13-14 let | 0:15:01.2 | 0:03:02.1 | ||
12 | diplom | 2296 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | BSO Rabbit | 4. / Dívky 13-14 let | 0:15:05.4 | 0:03:06.3 | ||
13 | diplom | 2426 | ŘEHOŘ David | 1999 | Ski klub Šumava | 9. / Chlapci 13-14 let | 0:15:46.9 | 0:03:47.8 | ||
14 | diplom | 2407 | RYBÁŘ Jan | 1998 | Český Brod | 10. / Chlapci 13-14 let | 0:16:03.7 | 0:04:04.6 | ||
15 | diplom | 2398 | DAVERNÁ Evelína | 1999 | Ski klub Šumava | 5. / Dívky 13-14 let | 0:16:54.0 | 0:04:54.9 | ||
16 | diplom | 2457 | SATORIOVÁ Anna | 1998 | Ski sokol Stachy | 6. / Dívky 13-14 let | 0:16:54.6 | 0:04:55.5 | ||
17 | diplom | 2375 | MIKHLIN Artem | 1999 | Russialoppet | 11. / Chlapci 13-14 let | 0:16:56.8 | 0:04:57.7 | ||
18 | diplom | 2453 | SLANEC Jan | 1999 | SKI Klub Strakonice | 12. / Chlapci 13-14 let | 0:16:57.4 | 0:04:58.3 | ||
19 | diplom | 2464 | CHVALOVÁ Mirka | 1999 | Vimperk | 7. / Dívky 13-14 let | 0:16:59.4 | 0:05:00.3 | ||
20 | diplom | 2451 | HANUŠ Antonín | 1999 | SKI Klub Strakonice | 13. / Chlapci 13-14 let | 0:17:49.9 | 0:05:50.8 | ||
21 | diplom | 2452 | POISL Ondřej | 1999 | SKI Klub Strakonice | 14. / Chlapci 13-14 let | 0:18:05.5 | 0:06:06.4 | ||
22 | diplom | 2390 | KUTMAN Ondřej | 1998 | struhařov | 15. / Chlapci 13-14 let | 0:18:12.7 | 0:06:13.6 | ||
23 | diplom | 2384 | POSPÍŠIL Lukáš | 1998 | REDPOINT PEARL IZUMI | 16. / Chlapci 13-14 let | 0:19:01.0 | 0:07:01.9 | ||
24 | diplom | 2315 | PALOUDOVÁ Anežka | 1999 | --- | 8. / Dívky 13-14 let | 0:19:57.2 | 0:07:58.1 | ||
25 | diplom | 2421 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | SCK-Šlauf Příbram | 17. / Chlapci 13-14 let | 0:22:39.9 | 0:10:40.8 | ||
26 | diplom | 2391 | KUTMAN Matouš | 1998 | struhařov | 18. / Chlapci 13-14 let | 0:23:46.5 | 0:11:47.4 | ||
27 | diplom | 2488 | IHRADSKÝ Andres | 1998 | --- | 19. / Chlapci 13-14 let | 0:23:58.8 | 0:11:59.7 |