Šumavský skimaraton Kooperativy

Běžecké lyžování
DATUM :25 - 26.2.2012 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :www.skimaraton.cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Modrava # Zhůří #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Modrava # Zhůří #
1 14 detail závodníka JAKŠ Martin CZE 1986 DUKLA LIBEREC 1. /  Men 19-29 2:19:29.8 0:00:00.0 0:59:38.4 1 1:41:15.5 1
2 2 detail závodníka FREIMUTH Thomas GER 1980 Skinfit Racing Team 1. /  Men 30-39 2:22:26.7 0:02:56.9 1:01:09.0 6 1:44:12.6 3
3 4 detail závodníka ESCHER Toni AUT 1990 Fischer Subaru Racing Team 2. /  Men 19-29 2:22:30.7 0:03:00.9 1:02:06.5 8 1:44:13.2 4
4 38 detail závodníka JANOŠEC Miroslav CZE 1987 Rossignol Racing Team 3. /  Men 19-29 2:22:57.9 0:03:28.1 1:02:05.5 7 1:45:59.2 8
5 15 detail závodníka RAZÝM Aleš CZE 1986 DUKLA LIBEREC 4. /  Men 19-29 2:23:59.8 0:04:30.0 0:59:39.1 2 1:42:34.7 2
6 1 detail závodníka ROČÁREK Jiří CZE 1983 Fischer Subaru Racing Team 5. /  Men 19-29 2:26:11.5 0:06:41.7 1:01:08.4 5 1:44:28.8 5
7 5 detail závodníka SEIFERT Benjamin GER 1982 Fischer Subaru Racing Team 2. /  Men 30-39 2:26:30.5 0:07:00.7 1:00:23.0 3 1:44:34.8 6
8 16 detail závodníka KOŽÍŠEK Dušan CZE 1983 DUKLA LIBEREC 6. /  Men 19-29 2:26:53.3 0:07:23.5 1:01:07.9 4 1:45:17.8 7
9 31 detail závodníka HORÁLEK Radek CZE 1980 Atomic Nordic team 3. /  Men 30-39 2:27:09.0 0:07:39.2 1:02:07.3 9 1:45:59.2 8
10 37 detail závodníka KYNCL Tomáš CZE 1989 Rossignol Racing Team 7. /  Men 19-29 2:29:03.9 0:09:34.1 1:04:42.0 10 1:50:58.9 11
11 618 detail závodníka SIKORA Jakub CZE 1984 Rossignol Racing Team 8. /  Men 19-29 2:29:06.0 0:09:36.2 1:04:43.1 11 1:50:32.1 10
12 6 detail závodníka CAZAUX Baptiste FRA 1978 Montagnards Argelésiens 4. /  Men 30-39 2:31:32.4 0:12:02.6 1:04:44.7 13 1:52:08.5 13
13 9 detail závodníka FRIEDL Christoph GER 1987 Löffler Skadi Loppet Team 9. /  Men 19-29 2:32:20.1 0:12:50.3 1:06:53.5 18 1:54:31.0 14
14 53 detail závodníka POLÁŠEK Jan Ferdinand CZE 1988 VŠSK MFF UK 10. /  Men 19-29 2:32:23.5 0:12:53.7 1:06:54.3 19 1:54:34.3 15
15 8 detail závodníka KUJAT Marcus GER 1976 Löffler Skadi Loppet Team 5. /  Men 30-39 2:33:21.5 0:13:51.7 1:06:51.8 16 1:55:34.3 22
16 668 detail závodníka MATĚJKA Tomáš CZE 1971 TJ SOKOL SENOHRABY 1. /  Men 40-49 2:33:24.9 0:13:55.1 1:06:49.2 14 1:54:48.3 17
17 588 detail závodníka MAREK Ondřej CZE 1982 VSK Elektro CVUT Praha 6. /  Men 30-39 2:33:26.0 0:13:56.2 1:08:37.9 29 1:55:08.9 19
18 7 detail závodníka BECH Sebastian GER 1987 Löffler Skadi Loppet Team 11. /  Men 19-29 2:33:32.0 0:14:02.2 1:04:44.1 12 1:51:13.4 12
19 579 detail závodníka JEDLIČKA Jan CZE 1984 Ski klub Šumava 12. /  Men 19-29 2:33:42.0 0:14:12.2 1:08:31.1 22 1:54:37.3 16
20 13 detail závodníka KÁLAL Tomáš CZE 1985 Patria Direct Team 13. /  Men 19-29 2:33:42.5 0:14:12.7 1:06:53.1 17 1:55:00.8 18
21 101 detail závodníka ŠRŮTEK David CZE 1980 BKL Machov 7. /  Men 30-39 2:34:53.4 0:15:23.6 1:08:34.2 25 1:55:50.7 26
22 217 detail závodníka ZNOJEMSKY Karel CZE 1977 Ledeč n.S. 8. /  Men 30-39 2:34:57.2 0:15:27.4 1:08:49.7 31 1:56:11.0 32
23 34 detail závodníka PĚSTA Roman CZE 1968 SKI KLUB LENORA 2. /  Men 40-49 2:35:12.2 0:15:42.4 1:09:04.2 33 1:56:25.5 34
24 236 detail závodníka EHL Jaroslav CZE 1981 SKI SKUHROV 9. /  Men 30-39 2:35:16.4 0:15:46.6 1:09:08.2 36 1:55:53.2 27
25 44 detail závodníka ČADA Tomáš CZE 1964 REDPOINT PEARL IZUMI 3. /  Men 40-49 2:35:21.3 0:15:51.5 1:08:35.3 26 1:55:46.6 24
26 448 detail závodníka FIŠNAR JUN Jiří CZE 1976 Ski klub Šumperk 10. /  Men 30-39 2:35:25.3 0:15:55.5 1:09:14.0 37 1:55:56.4 30
27 48 detail závodníka PELA Zbyněk CZE 1973 SKI PAX Horní Maxov 11. /  Men 30-39 2:35:27.8 0:15:58.0 1:08:36.8 28 1:55:48.8 25
28 46 detail závodníka FILIPČÍK Miroslav CZE 1973 Sokol Stachy 12. /  Men 30-39 2:35:30.6 0:16:00.8 1:09:18.7 38 1:56:17.8 33
29 587 detail závodníka URBÁNEK Petr CZE 1981 FEL 13. /  Men 30-39 2:35:45.1 0:16:15.3 1:10:18.2 45 1:56:42.8 35
30 52 detail závodníka ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 4. /  Men 40-49 2:35:57.3 0:16:27.5 1:09:43.3 39 1:57:09.2 38
31 47 detail závodníka SAJDL Martin CZE 1981 Ekonom - Žižkovský tygři 14. /  Men 30-39 2:35:57.4 0:16:27.6 1:08:36.7 27 1:55:55.3 29
32 43 detail závodníka PLECHÁČ Pavel CZE 1970 ČKS SKI Jilemnice 5. /  Men 40-49 2:36:15.0 0:16:45.2 1:08:30.4 21 1:55:44.5 23
33 117 detail závodníka SCHRÖTTER Sebastian GER 1990 Löffler Skadi Loppet Team 14. /  Men 19-29 2:36:20.9 0:16:51.1 1:08:33.3 24 1:55:27.0 20
34 49 detail závodníka PECKA Jan CZE 1968 Výlet Liberec 6. /  Men 40-49 2:36:36.5 0:17:06.7 1:10:36.6 55 1:57:38.7 44
35 227 detail závodníka MARHOUN Petr CZE 1981 VŠSK MFF UK 15. /  Men 30-39 2:36:38.5 0:17:08.7 1:10:28.6 47 1:57:23.9 40
36 231 detail závodníka LÁCHA Pavel CZE 1969 BH Triatlon Č.B. 7. /  Men 40-49 2:36:41.4 0:17:11.6 1:10:29.5 48 1:57:40.7 46
37 619 detail závodníka NESVADBA Petr CZE 1986 ČSK Vysoké nad Jizerou 15. /  Men 19-29 2:36:43.5 0:17:13.7 1:06:50.1 15 1:55:29.6 21
38 109 detail závodníka PETRITSCH Stefan AUT 1985 ODLO Su Tri Styria 16. /  Men 19-29 2:36:46.6 0:17:16.8 1:10:30.4 49 1:57:04.2 37
39 10 detail závodníka HÁSEK Jan CZE 1991 Jablonec nad Nisou 17. /  Men 19-29 2:36:47.7 0:17:17.9 1:09:07.0 35 1:57:40.2 45
40 100 detail závodníka ZÁSTĚRA Tomáš CZE 1964 Ski klub Šumava 8. /  Men 40-49 2:36:48.5 0:17:18.7 1:09:44.7 40 1:57:50.7 49
41 40 detail závodníka TUČEK Martin CZE 1975 Šumava 16. /  Men 30-39 2:36:49.5 0:17:19.7 1:08:32.2 23 1:56:50.7 36
42 169 detail závodníka HOVORKA Jan CZE 1979 Štika & Drak eXtreme team 17. /  Men 30-39 2:36:51.3 0:17:21.5 1:10:40.6 59 1:57:26.6 41
43 555 detail závodníka ŠIMEK Petr CZE 1984 Žižkovský tygři 18. /  Men 19-29 2:37:21.4 0:17:51.6 1:10:40.3 58 1:58:23.2 52
44 41 detail závodníka DUCHÁČ Michal CZE 1968 BKL Machov 9. /  Men 40-49 2:37:22.1 0:17:52.3 1:10:38.9 57 1:58:23.5 53
45 105 detail závodníka GAMSJÄGER Manuel AUT 1990 WSV St. Nikolai im Sölktal 19. /  Men 19-29 2:37:22.9 0:17:53.1 1:11:09.8 60 1:58:18.4 51
46 57 detail závodníka ZELENKA Petr CZE 1968 Roprachtice 10. /  Men 40-49 2:37:23.1 0:17:53.3 1:10:37.9 56 1:58:27.1 55
47 107 detail závodníka HOPPE Hermann GER 1962 SC Rosenheim 1. /  Men 50-59 2:37:26.0 0:17:56.2 1:10:31.5 50 1:58:33.3 56
48 212 detail závodníka NEUMANN Radek CZE 1964 SK Vltavan Orlík 11. /  Men 40-49 2:37:27.9 0:17:58.1 1:10:35.9 54 1:57:51.9 50
49 179 detail závodníka SCHWENTNER Christian AUT 1969 SU Eidenberg 12. /  Men 40-49 2:37:28.9 0:17:59.1 1:08:39.1 30 1:55:54.3 28
50 58 detail závodníka FIŠER Pavel CZE 1972 Karlovy Vary 13. /  Men 40-49 2:37:38.0 0:18:08.2 1:10:14.5 41 1:57:45.0 47
51 36 detail závodníka PROCHÁZKA Jan CZE 1984 Slovan Zdravotník Praha 20. /  Men 19-29 2:37:57.6 0:18:27.8 1:10:17.2 44 1:56:07.3 31
52 45 detail závodníka OBERLANDER Jan CZE 1975 Sokol Senohraby 18. /  Men 30-39 2:38:04.3 0:18:34.5 1:12:01.7 73 1:59:29.6 57
53 225 detail závodníka MATĚJŮ Michal CZE 1977 KOOPERATIVA 19. /  Men 30-39 2:38:04.5 0:18:34.7 1:10:15.4 42 1:57:36.1 43
54 214 detail závodníka MALEČEK Martin CZE 1975 Ekonom - Žižkovský tygři 20. /  Men 30-39 2:38:04.7 0:18:34.9 1:10:32.2 51 1:59:36.5 59
55 577 detail závodníka JANKO Lubomír CZE 1976 Žižkovský tygři 21. /  Men 30-39 2:38:04.8 0:18:35.0 1:12:14.2 74 1:59:47.5 62
56 224 detail závodníka PACHOLÍK Jan CZE 1980 TJ Roprachtice 22. /  Men 30-39 2:38:05.0 0:18:35.2 1:11:42.1 72 1:59:35.0 58
57 237 detail závodníka PETROU Jan CZE 1964 Ski Velešín 14. /  Men 40-49 2:38:05.7 0:18:35.9 1:11:26.7 64 1:59:45.6 61
58 219 detail závodníka FRANZ Jiří CZE 1990 Biatlonklub Říčany 21. /  Men 19-29 2:38:32.4 0:19:02.6 1:09:05.5 34 1:57:17.6 39
59 241 detail závodníka MRÁZEK Jiří CZE 1979 Kotlářka Praha 23. /  Men 30-39 2:39:02.2 0:19:32.4 1:10:23.6 46 1:57:47.2 48
60 681 detail závodníka JEMELKA Jan CZE 1976 VRBĚTICE 24. /  Men 30-39 2:39:03.1 0:19:33.3 1:11:15.1 61 2:00:27.7 65
61 613 detail závodníka KUNITSKIY Iosif RUS 1959 Golfstremmurmansk 2. /  Men 50-59 2:39:03.2 0:19:33.4 1:10:16.8 43 1:58:26.1 54
62 222 detail závodníka BALCAR Petr CZE 1985 Střelka Brno 22. /  Men 19-29 2:39:19.3 0:19:49.5 1:10:34.1 53 1:57:30.0 42
63 197 detail závodníka KOMZÁK Radek CZE 1980 HO ŠKROVÁD 25. /  Men 30-39 2:39:41.0 0:20:11.2 1:11:40.8 71 2:00:56.0 66
64 103 detail závodníka DULLNIG Stefan AUT 1973 ODLO Su Tri Styria 26. /  Men 30-39 2:40:17.2 0:20:47.4 1:11:36.8 68 1:59:44.0 60
65 653 detail závodníka NOVOTNÝ Jiří CZE 1960 FEL Praha 3. /  Men 50-59 2:41:03.2 0:21:33.4 1:11:39.0 70 2:00:18.1 63
66 544 detail závodníka VÁCLAVEK Tomáš CZE 1958 SKIOB Šternberk 4. /  Men 50-59 2:41:05.7 0:21:35.9 1:11:23.7 63 2:00:21.2 64
67 665 detail závodníka MACAJ Jan CZE 1980 TJ Sokol Ruprechtice 27. /  Men 30-39 2:41:28.8 0:21:59.0 1:08:04.3 20 2:01:37.2 72
68 250 detail závodníka HEBELKA Filip CZE 1978 HO EXTR JBC 28. /  Men 30-39 2:41:35.7 0:22:05.9 1:12:45.4 79 2:02:14.1 76
69 233 detail závodníka VESELÝ Jan CZE 1965 Sokol Senohraby 15. /  Men 40-49 2:41:53.4 0:22:23.6 1:12:28.3 77 2:01:27.4 71
70 39 detail závodníka RAZÝM Vladislav CZE 1988 Sport Club Plzeň 23. /  Men 19-29 2:41:54.2 0:22:24.4 1:12:18.4 75 2:01:41.7 73
71 591 detail závodníka SYNEK Petr CZE 1985 Kanoistika SOP 24. /  Men 19-29 2:42:05.8 0:22:36.0 1:11:35.8 67 2:01:15.7 68
72 434 detail závodníka ČERNÝ Hynek CZE 1970 LK Černoši 16. /  Men 40-49 2:42:11.0 0:22:41.2 1:11:35.0 66 2:01:06.9 67
73 111 detail závodníka SERR Günther GER 1956 SC Lauf 5. /  Men 50-59 2:42:11.6 0:22:41.8 1:12:27.2 76 2:01:51.2 74
74 230 detail závodníka POKORNÝ Jan CZE 1988 TJ Stodůlky Praha 25. /  Men 19-29 2:42:37.5 0:23:07.7 1:12:55.4 83 2:01:24.3 70
75 2015 detail závodníka PAVLÍK Matouš CZE 1988 FTVS - UK 26. /  Men 19-29 2:42:57.2 0:23:27.4 1:08:57.6 32 2:01:16.5 69
76 258 detail závodníka RUDOLF Jan CZE 1971 FEL Praha 17. /  Men 40-49 2:43:24.4 0:23:54.6 1:13:02.5 85 2:02:57.1 81
77 106 detail závodníka KOLYSHEV Sergey RUS 1958 Volkusha 6. /  Men 50-59 2:43:26.8 0:23:57.0 1:13:10.4 88 2:02:43.7 78
78 218 detail závodníka TIŠER Robert CZE 1962 Cyklofit Liberec 7. /  Men 50-59 2:43:26.9 0:23:57.1 1:13:08.4 86 2:02:53.6 79
79 543 detail závodníka KULICH Jaroslav CZE 1963 SKIOB Šternberk 18. /  Men 40-49 2:44:40.0 0:25:10.2 1:12:40.2 78 2:03:09.5 82
80 743 detail závodníka KINATEDER Franz-Josef GER 1971 --- 19. /  Men 40-49 2:44:43.3 0:25:13.5 1:11:38.0 69 2:02:54.8 80
81 226 detail závodníka ŠTROBL Luboš CZE 1990 Chvostoskoci NMNM 27. /  Men 19-29 2:45:43.9 0:26:14.1 1:14:43.6 100 2:05:05.4 87
82 477 detail závodníka ŠOULA Oldřich CZE 1978 skiclub Homolka 29. /  Men 30-39 2:46:53.3 0:27:23.5 1:11:29.8 65 2:04:31.8 85
83 59 detail závodníka JIRÁK Jan CZE 1978 HS Jizerské hory 30. /  Men 30-39 2:47:09.1 0:27:39.3 1:12:48.9 80 2:04:13.0 84
84 121 detail závodníka DILLEMUTH Andreas GER 1969 SC Lanzenhain 20. /  Men 40-49 2:47:10.0 0:27:40.2 1:12:50.5 81 2:02:38.4 77
85 56 detail závodníka KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 Slovan Zdravotnik Praha 31. /  Men 30-39 2:48:06.1 0:28:36.3 1:13:29.4 90 2:03:54.3 83
86 215 detail závodníka MARTÍNEK Tomáš CZE 1982 TJ Ski Rudník 32. /  Men 30-39 2:49:14.3 0:29:44.5 1:12:56.7 84 2:05:53.6 89
87 116 detail závodníka PFATRISCH Peter GER 1959 SV Sachsenkam 8. /  Men 50-59 2:49:15.4 0:29:45.6 1:14:51.5 105 2:06:18.8 90
88 545 detail závodníka VÁCLAVEK Jiří CZE 1957 SKIOB Šternberk 9. /  Men 50-59 2:49:21.2 0:29:51.4 1:14:53.7 107 2:07:39.6 101
89 113 detail závodníka REUPICHLER Herwig AUT 1977 ODLO Su Tri Styria 33. /  Men 30-39 2:49:22.6 0:29:52.8 1:14:36.6 96 2:07:24.5 95
90 51 detail závodníka PAVLÁSEK Jirka CZE 1975 ČZU Praha - Rolníci 34. /  Men 30-39 2:49:23.7 0:29:53.9 1:13:14.7 89 2:04:38.4 86
91 764 detail závodníka DIVOKÝ Jiří CZE 1972 Ekonom - Žižkovský tygři 21. /  Men 40-49 2:49:26.0 0:29:56.2 1:14:52.9 106 2:06:41.6 91
92 102 detail závodníka HORN Johannes GER 1990 Zwiesel 28. /  Men 19-29 2:49:30.3 0:30:00.5 1:11:17.2 62 2:05:23.1 88
93 670 detail závodníka ZELLER Zbyněk CZE 1955 ČSK Vysoké nad Jizerou 10. /  Men 50-59 2:49:46.3 0:30:16.5 1:15:51.7 112 2:07:47.0 103
94 166 detail závodníka FILGAS Jan CZE 1973 Patria Direct Open Team 35. /  Men 30-39 2:49:50.4 0:30:20.6 1:15:35.9 109 2:07:51.4 105
95 707 detail závodníka PIPEK Jan CZE 1982 VŠSK MFF UK 36. /  Men 30-39 2:50:05.3 0:30:35.5 1:14:47.7 102 2:07:35.5 100
96 153 detail závodníka KLEMENT Ulrich AUT 1972 SC Nordwald 22. /  Men 40-49 2:50:06.8 0:30:37.0 1:14:35.4 95 2:07:33.7 98
97 211 detail závodníka DRAHORÁD Ctirad CZE 1959 Tatran Železná Ruda 11. /  Men 50-59 2:50:07.4 0:30:37.6 1:15:55.5 116 2:07:44.3 102
98 631 detail závodníka MRÁZ Antonín CZE 1972 Team Snow 23. /  Men 40-49 2:50:12.4 0:30:42.6 1:14:17.6 92 2:07:14.9 94
99 726 detail závodníka HOŘÍNEK Karel CZE 1987 Ekonom Praha -Žižkovský tygři 29. /  Men 19-29 2:50:57.7 0:31:27.9 1:14:32.3 93 2:07:11.9 93
100 245 detail závodníka KURZ Pavel CZE 1974 VSK Humanita 37. /  Men 30-39 2:50:59.7 0:31:29.9 1:14:53.8 108 2:07:26.6 96