Šumavský skimaraton Kooperativy

Běžecké lyžování
DATUM :25 - 26.2.2012 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :www.skimaraton.cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Zhůří #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Zhůří #
1 1497 detail závodníka ŠRAIL Jan CZE 1990 SK Nové Město na Moravě 1. /  Men 19-29 1:01:06.8 0:00:00.0 0:27:38.5 1
2 1311 detail závodníka AUGUSTIŇÁK Dušan CZE 1990 SK Nové Město na Moravě 2. /  Men 19-29 1:01:09.2 0:00:02.4 0:27:40.3 3
3 1496 detail závodníka ONDRÁŠEK Pavel CZE 1992 TEREX FUCHS 3. /  Men 19-29 1:01:10.5 0:00:03.7 0:27:38.6 2
4 1002 detail závodníka MIKUŠ Martin CZE 1982 Atomic Nordic team 1. /  Men 30-39 1:04:26.3 0:03:19.5 0:28:48.1 5
5 1427 detail závodníka JAKOUBEK Tomáš CZE 1979 Ski Trab Mára 2. /  Men 30-39 1:04:28.0 0:03:21.2 0:28:35.0 4
6 1069 detail závodníka WURM Norbert GER 1960 Löffler-Skadi Loppet Team 1. /  Men 50-59 1:04:28.3 0:03:21.5 0:28:48.3 6
7 1346 detail závodníka WALDNER Jan AUT 1992 1 SVG Hohe Wand 4. /  Men 19-29 1:04:36.4 0:03:29.6 0:29:16.2 8
8 1014 detail závodníka TUKA Ondrej CZE 1991 Jablonec nad Nisou 5. /  Men 19-29 1:05:18.9 0:04:12.1 0:29:12.6 7
9 1003 detail závodníka PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 1. /  Men 40-49 1:05:22.2 0:04:15.4 0:29:22.7 9
10 1016 detail závodníka RYPL Michal CZE 1993 TJ Sokol Stachy 6. /  Men 19-29 1:06:11.7 0:05:04.9 0:29:24.6 10
11 1351 detail závodníka RESCH Maxi GER 1992 SV Finsterau 7. /  Men 19-29 1:06:36.1 0:05:29.3 0:30:19.5 14
12 2246 detail závodníka MAREK Michal CZE 1992 Rossignol Racing Team 8. /  Men 19-29 1:06:37.3 0:05:30.5 0:29:50.5 12
13 1029 detail závodníka TOLAR David CZE 1995 USK Plzeň 1. /  Men 17-18 1:06:42.2 0:05:35.4 0:29:45.0 11
14 1018 detail závodníka HONES Josef AUT 1954 Union Liebenau 2. /  Men 50-59 1:06:58.2 0:05:51.4 0:30:46.6 17
15 1372 detail závodníka MAIER Viktor GER 1957 sv-finsterau 3. /  Men 50-59 1:07:28.7 0:06:21.9 0:31:10.4 19
16 1028 detail závodníka SUCHY Jiri CZE 1976 FEL Praha 3. /  Men 30-39 1:07:33.3 0:06:26.5 0:30:29.0 15
17 1011 detail závodníka KŘENOVSKÝ Michal CZE 1990 Jablonec nad Nisou 9. /  Men 19-29 1:07:34.8 0:06:28.0 0:30:44.4 16
18 1072 detail závodníka VATER Gerhard GER 1964 Löffler-Skadi Loppet Team 2. /  Men 40-49 1:07:38.0 0:06:31.2 0:31:11.5 20
19 1417 detail závodníka ŠIMURDA Martin CZE 1972 Ski klubŠumava 3. /  Men 40-49 1:08:25.9 0:07:19.1 0:31:13.0 21
20 1071 detail závodníka SCHÖNBERGER Stefan GER 1962 Löffler-Skadi Loppet Team 4. /  Men 50-59 1:08:34.6 0:07:27.8 0:31:13.6 22
21 1004 detail závodníka ŘEŠÁTKO Jiří CZE 1994 SWSL Lučany 2. /  Men 17-18 1:08:36.1 0:07:29.3 0:31:23.9 23
22 1030 detail závodníka MATĚJKA Tomáš CZE 1994 USK Plzeň 3. /  Men 17-18 1:08:44.6 0:07:37.8 0:31:08.8 18
23 1033 detail závodníka BRAUN Jan CZE 1992 Ski klub Šumava 10. /  Men 19-29 1:09:20.8 0:08:14.0 0:31:40.3 27
24 1433 detail závodníka RONSBERGER Walter GER 1953 SKADI Bodenmais 5. /  Men 50-59 1:09:21.7 0:08:14.9 0:31:49.4 28
25 1007 detail závodníka JINDRA Adam CZE 1990 VSK Humanita Praha 11. /  Men 19-29 1:09:23.7 0:08:16.9 0:31:34.6 25
26 1006 detail závodníka PEŠTA Petr CZE 1975 USK CS Plzeň 4. /  Men 30-39 1:09:26.6 0:08:19.8 0:32:15.6 32
27 1041 detail závodníka POKORNÝ Jiří CZE 1985 Ekonom - Žižkovský tygři 12. /  Men 19-29 1:09:29.0 0:08:22.2 0:31:33.0 24
28 1347 detail závodníka VOJTA Pavel CZE 1975 Žižkovský tygři 5. /  Men 30-39 1:09:33.1 0:08:26.3 0:32:12.1 30
29 1012 detail závodníka CIHLÁŘ Anthony CZE 1991 Jablonec nad Nisou 13. /  Men 19-29 1:09:48.4 0:08:41.6 0:29:54.2 13
30 1074 detail závodníka MANDÁK Pavel CZE 1966 Ski klub Šumava 4. /  Men 40-49 1:09:54.6 0:08:47.8 0:31:39.2 26
31 1077 detail závodníka SCHLECHTER Voyta CZE 1982 Ekonom Praha - Žižkovský Tygři 6. /  Men 30-39 1:10:01.0 0:08:54.2 0:32:17.4 33
32 1061 detail závodníka KOVAŘÍK Oldřich CZE 1958 O a S Český les 6. /  Men 50-59 1:10:02.8 0:08:56.0 0:32:01.3 29
33 1076 detail závodníka VESELÝ Jiří CZE 1957 Ski klub Šumava 7. /  Men 50-59 1:10:40.4 0:09:33.6 0:32:14.3 31
34 1045 detail závodníka GARHAMMER Karl GER 1964 spvgg oberkreuzberg 5. /  Men 40-49 1:10:45.8 0:09:39.0 0:32:25.9 34
35 1371 detail závodníka KUCHARIK Michal CZE 1985 ačr 14. /  Men 19-29 1:10:46.9 0:09:40.1 0:33:04.5 38
36 1389 detail závodníka PÁDIVÝ Martin CZE 1974 Praha 6 7. /  Men 30-39 1:11:19.7 0:10:12.9 0:32:46.9 36
37 1036 detail závodníka PŘIBÍK Jiří CZE 1950 Tatran Železná Ruda 1. /  Men 60+ 1:11:25.1 0:10:18.3 0:32:47.8 37
38 1348 detail závodníka STRÁNECKÝ Michal CZE 1983 Havlíčkův Brod 15. /  Men 19-29 1:11:28.2 0:10:21.4 0:32:34.7 35
39 1428 detail závodníka VONDRAŠ Petr CZE 1970 Ski klub Šumava 6. /  Men 40-49 1:11:56.5 0:10:49.7 0:33:33.1 41
40 1341 detail závodníka PETROŠ Antonín CZE 1983 Ski Sport Petroš 16. /  Men 19-29 1:11:57.2 0:10:50.4 0:33:30.4 40
41 1005 detail závodníka WŰRZ Martin CZE 1963 SWSL Lučany 7. /  Men 40-49 1:12:20.5 0:11:13.7 0:35:45.0 59
42 1031 detail závodníka HÖLL Petr CZE 1968 LK TA Chodov 8. /  Men 40-49 1:12:22.9 0:11:16.1 0:34:16.7 45
43 1352 detail závodníka HACKL Andreas GER 1995 SV Finsterau 4. /  Men 17-18 1:13:52.9 0:12:46.1 0:33:14.7 39
44 1365 detail závodníka LEBEDEV Andrej GER 1963 SV Finsterau 9. /  Men 40-49 1:13:53.7 0:12:46.9 0:35:15.0 50
45 1038 detail závodníka MELOUN Martin CZE 1975 Sportcentrum Meldy J.Hradec 8. /  Men 30-39 1:14:03.2 0:12:56.4 0:34:06.3 42
46 1345 detail závodníka SIX Franz-Xaver GER 1951 WSV St. Englmar 2. /  Men 60+ 1:15:01.4 0:13:54.6 0:34:08.2 43
47 1119 detail závodníka KŘIČEK Jan CZE 1946 Uměl. školy Pha 3. /  Men 60+ 1:15:03.6 0:13:56.8 0:34:09.9 44
48 1321 detail závodníka TUŠL Martin CZE 1968 VSK Humanita Praha 10. /  Men 40-49 1:15:23.7 0:14:16.9 0:35:26.1 52
49 1408 detail závodníka DVOŘÁK František CZE 1947 Cvikov 4. /  Men 60+ 1:15:39.2 0:14:32.4 0:34:51.9 46
50 1403 detail závodníka GRADNER Josef AUT 1953 USC-ATOMIC-ST. LEONHARD 8. /  Men 50-59 1:16:06.4 0:14:59.6 0:35:34.4 55
51 1435 detail závodníka JIRÁSEK Pavel CZE 1962 Spartak Police N.M. 9. /  Men 50-59 1:16:40.9 0:15:34.1 0:35:00.7 47
52 1044 detail závodníka KUBALÍK Jan CZE 1978 Salomon Atomic Nordic Team 9. /  Men 30-39 1:16:42.9 0:15:36.1 0:35:38.8 56
53 1270 detail závodníka KUTMAN Jan CZE 1995 struhařov 5. /  Men 17-18 1:16:43.9 0:15:37.1 0:35:09.3 49
54 1034 detail závodníka SÝKORA Jan CZE 1975 USK CS Plzeň 10. /  Men 30-39 1:16:51.0 0:15:44.2 0:35:40.4 57
55 1404 detail závodníka LANG Christian GER 1966 Tsv - Rosshaupten 11. /  Men 40-49 1:17:07.9 0:16:01.1 0:35:07.4 48
56 1039 detail závodníka JINDRA David CZE 1960 AC Obora Hvězda Praha 10. /  Men 50-59 1:17:20.1 0:16:13.3 0:36:03.8 62
57 1075 detail závodníka LUDVÍK Petr CZE 1972 ETRIATLON 12. /  Men 40-49 1:17:21.6 0:16:14.8 0:36:00.9 61
58 1027 detail závodníka HRDINA Antonín CZE 1986 Rolníci - TJ ČZU Praha 17. /  Men 19-29 1:17:24.7 0:16:17.9 0:36:05.0 63
59 1043 detail závodníka PALAŠČÁK Jan CZE 1983 Amper Market 18. /  Men 19-29 1:17:36.6 0:16:29.8 0:35:20.8 51
60 1431 detail závodníka BEROUŠEK Petr CZE 1962 Postřekov 11. /  Men 50-59 1:17:41.8 0:16:35.0 0:35:32.6 54
61 1349 detail závodníka KRÁLOVEC J I Ř Í CZE 1951 LK Tatran Chodov 5. /  Men 60+ 1:17:43.1 0:16:36.3 0:35:42.4 58
62 1329 detail závodníka KLEMENT Dominik CZE 1998 Ski klub Šumava 6. /  Men 17-18 1:18:01.2 0:16:54.4 0:37:03.9 69
63 1120 detail závodníka BLAŽEK David CZE 1990 CK Sportblažek.cz 19. /  Men 19-29 1:18:51.0 0:17:44.2 0:36:35.9 65
64 1425 detail závodníka FAJSTAUER Jiří CZE 1948 SKI Jilemnice 6. /  Men 60+ 1:18:53.8 0:17:47.0 0:35:51.0 60
65 1066 detail závodníka LAVIČKA František CZE 1945 Ski Šumava VIMPERK 7. /  Men 60+ 1:19:02.8 0:17:56.0 0:36:40.2 66
66 1109 detail závodníka SEMÍK Ondřej CZE 1994 SK Kamenice 7. /  Men 17-18 1:19:10.2 0:18:03.4 0:36:15.1 64
67 1104 detail závodníka RŮŽIČKA Josef CZE 1939 TJ Tatran Železná Ruda 8. /  Men 60+ 1:19:23.1 0:18:16.3 0:36:54.2 67
68 1113 detail závodníka BLAŽEK Jiří CZE 1961 CK Sportblažek.cz 12. /  Men 50-59 1:19:37.4 0:18:30.6 0:37:09.4 71
69 1042 detail závodníka KÄSER Erich GER 1951 Zwiesel 9. /  Men 60+ 1:21:11.9 0:20:05.1 0:36:58.9 68
70 1102 detail závodníka KREJČÍ Jiří CZE 1946 Eli 10. /  Men 60+ 1:21:12.5 0:20:05.7 0:37:06.0 70
71 1122 detail závodníka MAROŠ Petr CZE 1975 TK Strakonice 11. /  Men 30-39 1:22:40.0 0:21:33.2 0:37:27.0 72
72 1213 detail závodníka FIŠNAR SEN. Jiří CZE 1950 Ski klub Šumperk 11. /  Men 60+ 1:23:15.5 0:22:08.7 0:39:19.0 79
73 1420 detail závodníka SVOBODA Miloslav CZE 1975 Sokol Senohraby 12. /  Men 30-39 1:23:20.1 0:22:13.3 0:38:37.5 76
74 1057 detail závodníka KUBĚNKA Vladislav CZE 1947 Ski klub Šumperk 12. /  Men 60+ 1:23:21.0 0:22:14.2 0:38:31.7 75
75 1048 detail závodníka VACEK Tomáš CZE 1983 Stavmal Klatovy 20. /  Men 19-29 1:23:23.0 0:22:16.2 0:38:06.1 74
76 1129 detail závodníka OSTÁDAL Miroslav CZE 1963 Sušice 13. /  Men 40-49 1:23:24.3 0:22:17.5 0:37:54.4 73
77 1390 detail závodníka KUNSCHIKOV Anatoliy KAZ 1939 sk-gornyak 13. /  Men 60+ 1:24:03.6 0:22:56.8 0:39:01.3 77
78 1393 detail závodníka ŘEŽÁB Rostislav CZE 1965 Motor České Budějovice 14. /  Men 40-49 1:24:19.0 0:23:12.2 0:39:19.2 80
79 1353 detail závodníka PRUSÍK Filip CZE 1977 TK Dobříš 13. /  Men 30-39 1:24:36.2 0:23:29.4 0:39:07.7 78
80 1227 detail závodníka BOBKOV Oleg RUS 1997 Russialoppet 8. /  Men 17-18 1:25:52.7 0:24:45.9 0:39:32.2 81
81 1110 detail závodníka LÍZNER Martin CZE 1975 ŘÍČANY 14. /  Men 30-39 1:26:33.1 0:25:26.3 0:39:53.1 84
82 1112 detail závodníka ŘEZÁČ Josef CZE 1962 SportŘezáč Frymburk 13. /  Men 50-59 1:26:35.5 0:25:28.7 0:40:50.2 92
83 1127 detail závodníka HOLUB Martin CZE 1977 -- 15. /  Men 30-39 1:26:36.3 0:25:29.5 0:40:01.7 85
84 1228 detail závodníka MASLOV Vasily RUS 1997 Russialoppet 9. /  Men 17-18 1:26:36.8 0:25:30.0 0:39:48.0 82
85 1374 detail závodníka JINEK Pavel CZE 1982 ačr 16. /  Men 30-39 1:26:37.2 0:25:30.4 0:41:15.2 98
86 1299 detail závodníka BELIČKA Ivan SVK 1960 T.J.Biela Stopa Kremnica-SVK 14. /  Men 50-59 1:26:41.7 0:25:34.9 0:41:31.6 102
87 1116 detail závodníka SCHLECHTER Petr CZE 1944 TJ Vodní stavby 14. /  Men 60+ 1:26:48.6 0:25:41.8 0:40:50.6 93
88 1273 detail závodníka MODLITBA Vojtěch CZE 1996 H.M.SPORT Č.Krumlov 10. /  Men 17-18 1:27:02.3 0:25:55.5 0:40:08.0 86
89 1148 detail závodníka NEPIVODA Aleš CZE 1975 Žatec 17. /  Men 30-39 1:27:03.6 0:25:56.8 0:40:24.2 89
90 1236 detail závodníka KHODZHICH Denis RUS 1998 Russialoppet 11. /  Men 17-18 1:27:16.0 0:26:09.2 --- ---
91 1230 detail závodníka KOVALEV Alexey RUS 1998 Russialoppet 12. /  Men 17-18 1:27:24.6 0:26:17.8 0:41:12.9 97
92 1118 detail závodníka SOUKUP Dušan CZE 1979 Strakonice 18. /  Men 30-39 1:27:26.0 0:26:19.2 0:41:11.1 96
93 1070 detail závodníka DVOŘÁK Petr CZE 1942 Ski klub Šumava 15. /  Men 60+ 1:27:28.3 0:26:21.5 0:40:25.3 90
94 1357 detail závodníka PECH Roman CZE 1962 Ski klub Sumava 15. /  Men 50-59 1:27:37.5 0:26:30.7 0:39:51.3 83
95 1297 detail závodníka ČECH Karel CZE 1945 KAK Praha 16. /  Men 60+ 1:27:40.1 0:26:33.3 0:40:22.9 87
96 1324 detail závodníka NOVÁK David CZE 1998 Ski klub Šumava 13. /  Men 17-18 1:27:52.8 0:26:46.0 0:41:01.2 94
97 1058 detail závodníka HODINA Alois CZE 1949 Ski-Klub Šumperk 17. /  Men 60+ 1:27:53.5 0:26:46.7 0:41:07.2 95
98 1106 detail závodníka JANDA Josef CZE 1947 Vivalín Team Kadaň 18. /  Men 60+ 1:28:34.1 0:27:27.3 0:42:04.5 107
99 1441 detail závodníka JILICH Luboš CZE 1977 SkiTrab Mára 19. /  Men 30-39 1:28:52.0 0:27:45.2 0:41:20.4 99
100 1226 detail závodníka ANUFRIEV Denis RUS 1996 Russialoppet 14. /  Men 17-18 1:29:00.7 0:27:53.9 0:40:33.2 91