Šumavský skimaraton Kooperativy

Běžecké lyžování
DATUM :25 - 26.2.2012 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :www.skimaraton.cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Zhůří #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Zhůří #
1 1001 detail závodníka KOCUMOVÁ Zuzana CZE 1979 Salomon Nordic team 1. /  Women 30-39 1:08:43.8 0:00:00.0 0:31:20.6 1
2 1384 detail závodníka MORAVCOVÁ (PASKEROVÁ) Kateřina CZE 1984 Ski Trab Mára / Ekonom 1. /  Women 19-29 1:11:26.9 0:02:43.1 --- ---
3 1026 detail závodníka STODŮLKOVÁ Dennisa CZE 1991 Rossignol Racing Team 2. /  Women 19-29 1:11:27.6 0:02:43.8 0:33:23.8 2
4 1047 detail závodníka POLÁKOVÁ Tereza CZE 1986 Ekonom - Žižkovský tygři 3. /  Women 19-29 1:15:46.2 0:07:02.4 0:34:51.9 3
5 1406 detail závodníka ŠTÁDLEROVÁ Šárka CZE 1994 TJ Tatran Železná Ruda 1. /  Women 17-18 1:16:41.6 0:07:57.8 0:35:18.3 5
6 1037 detail závodníka BALATKOVÁ Michaela CZE 1985 ELEVEN BMC - Footbike TEAM 4. /  Women 19-29 1:16:49.4 0:08:05.6 0:34:53.4 4
7 1049 detail závodníka KNÍŽKOVÁ Eliška CZE 1982 AC Čimelice 2. /  Women 30-39 1:18:06.9 0:09:23.1 0:35:56.7 6
8 1293 detail závodníka WALLNER Sabine GER 1995 WSV Rabenstein 2. /  Women 17-18 1:18:34.3 0:09:50.5 0:36:30.6 7
9 1101 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Michaela CZE 1995 USK Praha 3. /  Women 17-18 1:18:35.4 0:09:51.6 0:36:33.0 8
10 1314 detail závodníka KOUBKOVÁ Lucie CZE 1981 Ski klub Šumava 3. /  Women 30-39 1:18:54.9 0:10:11.1 0:36:40.0 9
11 1020 detail závodníka VLČKOVÁ Iva CZE 1975 ČZU Praha 4. /  Women 30-39 1:21:11.1 0:12:27.3 0:37:40.2 12
12 1418 detail závodníka JINDŘIŠKOVÁ Alena CZE 1961 Sokol Horní Branná 1. /  Women W50-59 1:23:14.1 0:14:30.3 0:37:24.0 11
13 1196 detail závodníka PAČÁKOVÁ Michaela CZE 1986 VSK Humanita 5. /  Women 19-29 1:23:15.7 0:14:31.9 0:37:16.4 10
14 1373 detail závodníka ZAPLETALOVA Kateřina CZE 1968 FEL Praha 1. /  Women 40-49 1:23:44.4 0:15:00.6 0:38:29.2 13
15 1239 detail závodníka SAJDLOVÁ Jana CZE 1983 Ekonom - Žižkovský tygři 6. /  Women 19-29 1:23:56.4 0:15:12.6 0:40:33.8 16
16 1105 detail závodníka FOLPRECHTOVA Katka CZE 1974 CZU Praha 5. /  Women 30-39 1:24:58.5 0:16:14.7 0:39:21.9 14
17 1219 detail závodníka HUDEČKOVÁ Alžběta CZE 1989 Ski klub Šumava 7. /  Women 19-29 1:25:53.5 0:17:09.7 0:39:49.7 15
18 1275 detail závodníka JAVŮRKOVÁ Lenka POL 1981 TJ Třinec 6. /  Women 30-39 1:27:15.9 0:18:32.1 0:40:39.9 17
19 1021 detail závodníka VOSTRADOVSKÁ Tereza CZE 1998 Ski klub Šumava 4. /  Women 17-18 1:27:22.9 0:18:39.1 0:41:02.7 19
20 1245 detail závodníka VESELÁ Klára CZE 1983 Uran Bike Team o.s. 8. /  Women 19-29 1:28:02.6 0:19:18.8 0:41:14.4 20
21 1366 detail závodníka HAIDER Anna AUT 1956 Linz 2. /  Women W50-59 1:28:50.0 0:20:06.2 0:40:48.8 18
22 1115 detail závodníka VANČOVÁ Tatiana SVK 1994 CK Vlkanová Witzenmann 5. /  Women 17-18 1:29:15.4 0:20:31.6 0:41:36.8 22
23 1287 detail závodníka VÁCLAVKOVÁ Barbora CZE 1991 SKIOB Šternberk 9. /  Women 19-29 1:29:32.6 0:20:48.8 0:42:04.9 24
24 1019 detail závodníka STIBALOVÁ Alena CZE 1986 ČZU Praha - Rolníci 10. /  Women 19-29 1:29:35.8 0:20:52.0 0:41:22.1 21
25 1322 detail závodníka ŠTURMOVÁ Anita CZE 1987 FEL Praha 11. /  Women 19-29 1:30:40.4 0:21:56.6 0:41:50.8 23
26 1251 detail závodníka WALDNER Karoline AUT 1991 VetMed Tierschlitzer 12. /  Women 19-29 1:31:32.8 0:22:49.0 0:43:41.5 30
27 1121 detail závodníka KUBÁTOVÁ Milada CZE 1947 SK Praga 1. /  Women 60+ 1:31:35.1 0:22:51.3 0:42:49.6 28
28 1123 detail závodníka POKORNÁ Věnceslava CZE 1948 AC Kovošrot Praha 2. /  Women 60+ 1:31:37.1 0:22:53.3 0:42:23.5 26
29 1310 detail závodníka STRAUB Andrea GER 1994 SC Spiegelau 6. /  Women 17-18 1:31:37.7 0:22:53.9 0:43:19.3 29
30 1437 detail závodníka LOHBERGER Stephanie GER 1988 SKILANGLAUF TEAM - LAM 13. /  Women 19-29 1:31:50.9 0:23:07.1 0:44:21.4 34
31 1237 detail závodníka CIGÁNKOVÁ Iva CZE 1982 Volary 7. /  Women 30-39 1:32:34.4 0:23:50.6 0:43:55.0 32
32 1017 detail závodníka PAVLÁSKOVÁ Kamila CZE 1975 Ski klub Šumava 8. /  Women 30-39 1:32:41.4 0:23:57.6 0:42:31.4 27
33 1249 detail závodníka JIRÁKOVÁ Eva CZE 1946 KČT Desná 3. /  Women 60+ 1:35:23.8 0:26:40.0 0:43:46.8 31
34 1343 detail závodníka URBANOVSKÁ Aneta CZE 1987 Ekonom - žizkovský tygři 14. /  Women 19-29 1:36:24.4 0:27:40.6 0:42:06.5 25
35 1380 detail závodníka NOVÁKOVÁ Karolína CZE 1986 Ekonom - Žižkovský tygři 15. /  Women 19-29 1:36:56.6 0:28:12.8 0:45:22.6 38
36 1133 detail závodníka PÁVKOVÁ Jana CZE 1957 Ski KlubŘevnice 3. /  Women W50-59 1:37:01.8 0:28:18.0 0:44:26.8 35
37 1363 detail závodníka HNÁTKOVÁ Marie CZE 1997 LO Sokol Stachy 7. /  Women 17-18 1:37:30.8 0:28:47.0 0:46:13.7 40
38 1161 detail závodníka SEMÍKOVÁ Iva CZE 1968 OK24 Praha 2. /  Women 40-49 1:38:03.8 0:29:20.0 0:45:20.1 37
39 1327 detail závodníka FIEDLEROVÁ Jaroslava CZE 1996 Ski klub Šumava 8. /  Women 17-18 1:38:15.5 0:29:31.7 0:44:08.6 33
40 1308 detail závodníka ŠPATENKOVÁ Lucie CZE 1980 MOTOR Č. Budějovice 9. /  Women 30-39 1:38:24.5 0:29:40.7 0:44:33.3 36
41 1150 detail závodníka VANČOVÁ Tatiana SVK 1961 CK Vlkanová Witzenmann 4. /  Women W50-59 1:39:44.1 0:31:00.3 0:47:21.3 46
42 1130 detail závodníka BÁRTOVÁ Růžena CZE 1968 prachatice 3. /  Women 40-49 1:40:07.2 0:31:23.4 0:46:15.7 41
43 1022 detail závodníka NOVOTNÁ Pavla CZE 1996 Ski klub Šumava 9. /  Women 17-18 1:40:29.7 0:31:45.9 0:45:39.3 39
44 1134 detail závodníka SLAVÍKOVÁ Jitka CZE 1957 Fitklub Nové Strašecí 5. /  Women W50-59 1:40:33.1 0:31:49.3 0:46:28.5 43
45 1220 detail závodníka DIVOKÁ Gabriela CZE 1974 Ekonom - Žižkovský tygři 10. /  Women 30-39 1:41:37.4 0:32:53.6 0:47:22.5 47
46 1155 detail závodníka FIALOVÁ Jana CZE 1960 Brčálník 6. /  Women W50-59 1:42:53.3 0:34:09.5 0:47:19.1 45
47 1284 detail závodníka VALENTOVÁ Helena CZE 1965 VŠSK MFF 4. /  Women 40-49 1:42:58.6 0:34:14.8 0:47:40.6 50
48 1056 detail závodníka ČERNOCHOVÁ Jaroslava CZE 1947 PJR Frenštát 4. /  Women 60+ 1:44:07.6 0:35:23.8 0:47:49.0 51
49 1244 detail závodníka CEJPKOVÁ Ivana CZE 1958 Jihlava 7. /  Women W50-59 1:44:33.1 0:35:49.3 0:49:10.8 57
50 1291 detail závodníka CIGÁNKOVÁ Kateřina CZE 1986 Volary 16. /  Women 19-29 1:45:03.3 0:36:19.5 0:47:24.1 48
51 1209 detail závodníka HOJDAROVÁ Alena CZE 1973 Borová Lada 11. /  Women 30-39 1:46:06.6 0:37:22.8 0:48:48.0 55
52 1218 detail závodníka VLACHYNSKÁ Libuše CZE 1962 PSK UNION PRAHA 8. /  Women W50-59 1:46:13.7 0:37:29.9 0:47:10.4 44
53 1023 detail závodníka DAVERNÁ Eva CZE 1969 ačr 5. /  Women 40-49 1:46:18.2 0:37:34.4 0:48:03.6 52
54 1333 detail závodníka KRISTKOVÁ Helena CZE 1975 SYMBIO+ cycling 12. /  Women 30-39 1:46:29.8 0:37:46.0 0:48:23.8 54
55 1332 detail závodníka PETERKOVÁ Jeanette CZE 1971 SYMBIO+ cycling 6. /  Women 40-49 1:46:30.0 0:37:46.2 0:47:36.7 49
56 1252 detail závodníka REISNEROVÁ Veronika CZE 1976 Liberec 13. /  Women 30-39 1:46:52.0 0:38:08.2 0:50:26.4 58
57 1207 detail závodníka KRAUSOVÁ Jaroslava CZE 1951 Tatran Přimda 5. /  Women 60+ 1:47:43.1 0:38:59.3 0:49:08.5 56
58 1271 detail závodníka HOLUBOVÁ Marcela CZE 1995 AK Klatovy 10. /  Women 17-18 1:47:48.2 0:39:04.4 0:46:24.4 42
59 1256 detail závodníka BERGLOVÁ Lucie CZE 1982 CZU Praha 14. /  Women 30-39 1:47:50.0 0:39:06.2 0:48:04.3 53
60 1152 detail závodníka JINDROVÁ Jana CZE 1955 TJ ÚVN 9. /  Women W50-59 1:48:18.9 0:39:35.1 0:50:52.3 60
61 1331 detail závodníka TLAMSOVÁ Tereza CZE 1983 SYMBIO+ cycling 17. /  Women 19-29 1:49:38.8 0:40:55.0 0:51:20.2 63
62 1412 detail závodníka TEJNICKÁ Petra CZE 1983 Sokol Vrané 18. /  Women 19-29 1:50:43.5 0:41:59.7 0:50:50.2 59
63 1306 detail závodníka NOVÁKOVÁ Adélka CZE 2000 Ski klub Šumava 11. /  Women 17-18 1:50:47.7 0:42:03.9 0:51:00.1 61
64 1180 detail závodníka ŠINDELÁŘOVÁ Jana CZE 1961 Praha 3 10. /  Women W50-59 1:52:10.3 0:43:26.5 0:51:21.2 64
65 1164 detail závodníka ZELENÁ Markéta CZE 1958 SK PGP Praha 11. /  Women W50-59 1:52:38.3 0:43:54.5 0:51:40.6 65
66 1162 detail závodníka SROVNALOVÁ Libuše CZE 1944 Lokomotiva Zábřeh 6. /  Women 60+ 1:52:45.2 0:44:01.4 0:53:07.0 66
67 1301 detail závodníka FRANCOVÁ Blanka CZE 1975 ČS MTB HOBBY 3 15. /  Women 30-39 1:54:32.1 0:45:48.3 0:51:00.8 62
68 1191 detail závodníka BARCHÁNKOVÁ Radka CZE 1969 Foinia Plzeň 7. /  Women 40-49 1:57:44.1 0:49:00.3 0:53:20.5 67
69 1255 detail závodníka TEJNICKÁ Magda CZE 1984 Sokol Vrané 19. /  Women 19-29 2:02:44.9 0:54:01.1 0:56:58.0 75
70 1309 detail závodníka METLICKÁ Monika CZE 1965 Thomayerova nemocnice 8. /  Women 40-49 2:06:29.9 0:57:46.1 0:56:43.1 74
71 1241 detail závodníka LEVINA Polina RUS 1997 Russialoppet 12. /  Women 17-18 2:10:23.4 1:01:39.6 0:55:01.0 71
72 1243 detail závodníka MURAVYEVA Aleksandra RUS 1998 Russialoppet 13. /  Women 17-18 2:10:28.9 1:01:45.1 0:55:04.1 72
73 1208 detail závodníka ŘEZÁČOVÁ Markéta CZE 1969 SK Lyžaři Frymburk 9. /  Women 40-49 2:10:34.3 1:01:50.5 0:53:35.8 69
74 1369 detail závodníka KUNSTMÜELLEROVÁ Jana CZE 1981 skibike team Jiříkovice 16. /  Women 30-39 2:11:21.7 1:02:37.9 0:54:26.8 70
75 1261 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Milena CZE 1970 Skrýchov u Malšic 10. /  Women 40-49 2:11:58.7 1:03:14.9 1:01:29.7 82
76 1224 detail závodníka KOPALKINA Tatiana RUS 1976 Russialoppet 17. /  Women 30-39 2:12:47.7 1:04:03.9 0:53:33.3 68
77 1212 detail závodníka PODZIMKOVÁ Miluše CZE 1970 Hvožďany 11. /  Women 40-49 2:16:03.8 1:07:20.0 0:57:26.7 77
78 1233 detail závodníka SOTNIKOVA Margarita RUS 1975 Russialoppet 18. /  Women 30-39 2:21:20.5 1:12:36.7 0:57:25.2 76
79 1024 detail závodníka DAVERNÁ Evelína CZE 1999 Ski klub Šumava 14. /  Women 17-18 2:21:59.3 1:13:15.5 0:56:16.1 73
80 1231 detail závodníka KAMENSKAYA Elena RUS 1963 Russialoppet 12. /  Women 40-49 2:22:33.1 1:13:49.3 1:03:20.6 85
81 1194 detail závodníka KUČEROVÁ Marie CZE 1992 Trhové Sviny 20. /  Women 19-29 2:22:57.9 1:14:14.1 1:01:31.5 83
82 1274 detail závodníka NYKODYMOVÁ Eva CZE 1982 TJ ZENTIVA 19. /  Women 30-39 2:24:15.0 1:15:31.2 1:02:51.2 84
83 1443 detail závodníka HEJMANNOVÁ Ilona CZE 1970 V Zátiší 423 13. /  Women 40-49 2:24:55.6 1:16:11.8 1:04:06.8 87
84 1386 detail závodníka FRANCOVÁ Blanka CZE 1975 ČS MTB HOBBY 3 20. /  Women 30-39 2:24:56.7 1:16:12.9 --- ---
85 1339 detail závodníka SOUKENÍKOVÁ Alena CZE 1980 3M 21. /  Women 30-39 2:25:10.1 1:16:26.3 1:08:16.1 89
86 1199 detail závodníka ZÍKOVÁ SUCHÁNKOVÁ Šárka CZE 1981 Winterberger Rockets 22. /  Women 30-39 2:25:27.8 1:16:44.0 1:06:35.6 88
87 1296 detail závodníka HOLUBOVÁ Jitka CZE 1977 Praha 8 - Libeň 23. /  Women 30-39 2:25:47.0 1:17:03.2 1:00:59.5 80
88 1268 detail závodníka PETROVÁ Vítězslava CZE 1982 Ski klub Vlachovice 24. /  Women 30-39 2:30:05.4 1:21:21.6 1:03:28.5 86
89 1438 detail závodníka KOHOUTOVÁ Lenka CZE 1980 Mighty Beans 25. /  Women 30-39 2:30:46.6 1:22:02.8 0:59:34.4 78
90 1188 detail závodníka KOZÁKOVÁ Lucie CZE 1989 ČESKÉ BUDĚJOVICE 21. /  Women 19-29 2:30:47.5 1:22:03.7 1:14:03.0 92
91 1232 detail závodníka GORBUNOVA Natalia RUS 1975 Russialoppet 26. /  Women 30-39 2:31:39.9 1:22:56.1 1:01:07.8 81
92 1247 detail závodníka JENÍKOVÁ Petra CZE 1996 Spartak Praha 4 15. /  Women 17-18 2:35:18.7 1:26:34.9 1:00:48.0 79
93 1264 detail závodníka ŠEBKOVÁ Miloslava CZE 1964 Malšice 14. /  Women 40-49 2:35:19.7 1:26:35.9 1:13:02.6 91
94 1434 detail závodníka JIRÁŇOVÁ Olga CZE 1974 Nový Knín 27. /  Women 30-39 2:48:04.3 1:39:20.5 1:15:23.1 94
95 1216 detail závodníka ZELINKOVÁ Jitka CZE 1983 SK HIP 22. /  Women 19-29 3:12:35.0 2:03:51.2 1:14:44.4 93
96 1290 detail závodníka CAMRDOVÁ Eva CZE 1949 Letecký a sportovní klub F AIR 7. /  Women 60+ 3:13:33.0 2:04:49.2 1:09:41.8 90
97 1260 detail závodníka HAVRANOVÁ Stanislava CZE 1970 KT Tryskomyš 15. /  Women 40-49 3:16:58.9 2:08:15.1 1:32:05.4 95
--- 1140 detail závodníka ZAHÁLKOVÁ Hedvika CZE 1977 Kašperské Hory . /  Women 30-39 DNS --- --- ---
--- 1184 detail závodníka KOKOŘOVÁ Martina CZE 1967 ČESKÉ BUDĚJOVICE . /  Women 40-49 DNS --- --- ---
--- 1192 detail závodníka ČERVENKOVÁ Marie CZE 1974 Ski Vinoř . /  Women 30-39 DNS --- --- ---