Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2314 | VACEK Karel | 2000 | Ski klub Šumava | 1. / S12m | 0:08:23.1 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 2351 | WURZER Johannes | 2001 | FC-Langdorf | 1. / S11m | 0:08:38.7 | 0:00:15.6 | |
3 | diplom | 2359 | LÄBE Eugen | 2001 | SC Zwiesel Sparte Ski | 2. / S11m | 0:08:41.0 | 0:00:17.9 | |
4 | diplom | 2312 | PEIL Niklas | 2000 | SU-Eidenberg | 2. / S12m | 0:08:42.9 | 0:00:19.8 | |
5 | diplom | 2358 | LÄBE Harry | 2001 | SC Zwiesel Sparte Ski | 3. / S11m | 0:08:45.7 | 0:00:22.6 | |
6 | diplom | 2416 | HAVLÍČKOVÁ Barbora | 2000 | Ski klub Šumava | 1. / S12w | 0:08:47.9 | 0:00:24.8 | |
7 | diplom | 2307 | ROSCHER Paul | 2000 | SV Neudorf | 3. / S12m | 0:08:54.2 | 0:00:31.1 | |
8 | diplom | 2409 | LÖSCHKE Jessica | 2000 | TSV Leuna e.V. | 2. / S12w | 0:08:55.0 | 0:00:31.9 | |
9 | diplom | 2362 | HEINZ Max | 2001 | MH Ski Team Rodewisch e.V. | 4. / S11m | 0:08:55.9 | 0:00:32.8 | |
10 | diplom | 2367 | MÁNEK Ondřej | 2001 | Ski klub Šumava | 5. / S11m | 0:09:02.2 | 0:00:39.1 | |
11 | diplom | 2361 | NEUBER Johannes | 2001 | SV Neudorf | 6. / S11m | 0:09:05.4 | 0:00:42.3 | |
12 | diplom | 2318 | WUNDERLICH Anton | 2000 | VSC Klingenthal | 4. / S12m | 0:09:05.8 | 0:00:42.7 | |
13 | diplom | 2360 | HENNIG Hans | 2001 | SV Neudorf | 7. / S11m | 0:09:08.9 | 0:00:45.8 | |
14 | diplom | 2468 | RICHTER Merle | 2001 | SSV 1863 Sayda | 1. / S11w | 0:09:12.3 | 0:00:49.2 | |
15 | diplom | 2400 | PREZEWOWSKY Luca Marie | 2000 | SSV Blau-Weiss Neuhausen | 3. / S12w | 0:09:18.9 | 0:00:55.8 | |
16 | diplom | 2321 | UNGER Louis | 2000 | VSC Klingenthal | 5. / S12m | 0:09:21.3 | 0:00:58.2 | |
17 | diplom | 2357 | KOCH Moritz | 2001 | ESV Nassau | 8. / S11m | 0:09:33.8 | 0:01:10.7 | |
18 | diplom | 2310 | FALCK Theo | 2000 | Wunsiedel | 6. / S12m | 0:09:35.0 | 0:01:11.9 | |
19 | diplom | 2411 | LODERBAUER Lisa | 2000 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 4. / S12w | 0:09:39.4 | 0:01:16.3 | |
20 | diplom | 2308 | WENY Tobias | 2000 | WSV Grafenau | 7. / S12m | 0:09:41.7 | 0:01:18.6 | |
21 | diplom | 2313 | WALLNER Jonas | 2000 | WSV Rabenstein | 8. / S12m | 0:09:43.4 | 0:01:20.3 | |
22 | diplom | 2317 | TISCHLER Josef | 2000 | Ski klub Šumava | 9. / S12m | 0:09:49.0 | 0:01:25.9 | |
23 | diplom | 2363 | WALLNER Maximilian | 2001 | WSV Grafenau | 9. / S11m | 0:09:53.1 | 0:01:30.0 | |
24 | diplom | 2303 | BRÜNNEL Felix | 2000 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 10. / S12m | 0:09:55.4 | 0:01:32.3 | |
25 | diplom | 2320 | STÜTZNER Martin | 2000 | VSC Klingenthal | 11. / S12m | 0:10:01.3 | 0:01:38.2 | |
26 | diplom | 2316 | HOLOUBEK Ondřej | 2000 | Ski klub Šumava | 12. / S12m | 0:10:02.3 | 0:01:39.2 | |
27 | diplom | 2315 | VACHUTA Matěj | 2000 | Ski klub Šumava | 13. / S12m | 0:10:06.0 | 0:01:42.9 | |
28 | diplom | 2319 | STECKERT Erik | 2000 | VSC Klingenthal | 14. / S12m | 0:10:06.6 | 0:01:43.5 | |
29 | diplom | 2406 | SCHREITER Vivien | 2000 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 5. / S12w | 0:10:12.4 | 0:01:49.3 | |
30 | diplom | 2457 | LOTZENBURGER Xenia | 2001 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 2. / S11w | 0:10:15.8 | 0:01:52.7 | |
31 | diplom | 2463 | KELLERMEIER Amelie | 2001 | WSV Skadi | 3. / S11w | 0:10:16.9 | 0:01:53.8 | |
32 | diplom | 2301 | CERVINKA Maxim | 2000 | BERTSDORFER SV | 15. / S12m | 0:10:21.5 | 0:01:58.4 | |
33 | diplom | 2353 | PIETSCH Marek | 2001 | SG Klotzsche e.V. | 10. / S11m | 0:10:23.3 | 0:02:00.2 | |
34 | diplom | 2355 | DOERKS Jan-Friedrich | 2001 | SK Oker | 11. / S11m | 0:10:23.8 | 0:02:00.7 | |
35 | diplom | 2460 | BRANDL Selina | 2001 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 4. / S11w | 0:10:24.8 | 0:02:01.7 | |
36 | diplom | 2462 | BECK Vroni | 2001 | WSV Grafenau | 5. / S11w | 0:10:30.1 | 0:02:07.0 | |
37 | diplom | 2352 | ARSAN Florian | 2001 | SC Lenggries | 12. / S11m | 0:10:32.5 | 0:02:09.4 | |
38 | diplom | 2418 | DIETEL Julia | 2000 | VSC Klingenthal | 6. / S12w | 0:10:33.5 | 0:02:10.4 | |
39 | diplom | 2309 | BURGHARTSWIESER Steffen | 2000 | WSV Skadi | 16. / S12m | 0:10:34.5 | 0:02:11.4 | |
40 | diplom | 2350 | SEERIG Tim | 2001 | SSV Blau-Weiss Neuhausen | 13. / S11m | 0:10:36.4 | 0:02:13.3 | |
41 | diplom | 2469 | KÜHN Paula | 2001 | WSV Reit im Winkl | 6. / S11w | 0:10:39.7 | 0:02:16.6 | |
42 | diplom | 2302 | RICHTER Jonas | 2000 | BERTSDORFER SV | 17. / S12m | 0:10:41.8 | 0:02:18.7 | |
43 | diplom | 2410 | MEYER Sophia | 2000 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 7. / S12w | 0:10:42.3 | 0:02:19.2 | |
44 | diplom | 2322 | ŠTÁDLER Miroslav | 2000 | Tatran Železná Ruda | 18. / S12m | 0:10:44.8 | 0:02:21.7 | |
45 | diplom | 2451 | MÜCKEL Pauline | 2001 | SSV Blau-Weiss Neuhausen | 7. / S11w | 0:10:47.4 | 0:02:24.3 | |
46 | diplom | 2368 | HOJDEKR Jan | 2001 | Ski klub Šumava | 14. / S11m | 0:10:48.9 | 0:02:25.8 | |
47 | diplom | 2401 | STIEHLER Paula Anna | 2000 | SG Klotzsche e.V. | 8. / S12w | 0:10:54.2 | 0:02:31.1 | |
48 | diplom | 2402 | GIERKE Francesca | 2000 | SC Buntenbock | 9. / S12w | 0:10:57.0 | 0:02:33.9 | |
49 | diplom | 2407 | MÜLLER Luise | 2000 | SV Grün-Weiß Pirna | 10. / S12w | 0:11:09.4 | 0:02:46.3 | |
50 | diplom | 2403 | PICHLER Marika | 2000 | SC Buntenbock | 11. / S12w | 0:11:12.6 | 0:02:49.5 | |
51 | diplom | 2305 | KASCHEL Oliver | 2000 | SV Grün-Weiß Pirna | 19. / S12m | 0:11:17.8 | 0:02:54.7 | |
52 | diplom | 2412 | RABL Magdalena | 2000 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 12. / S12w | 0:11:22.6 | 0:02:59.5 | |
53 | diplom | 2452 | LEUNER Merle | 2001 | SC Buntenbock | 8. / S11w | 0:11:23.7 | 0:03:00.6 | |
54 | diplom | 2404 | OERTEL Emma | 2000 | SC Kottmar | 13. / S12w | 0:11:32.5 | 0:03:09.4 | |
55 | diplom | 2461 | SCHULTES Lena | 2001 | Wunsiedel | 9. / S11w | 0:11:33.4 | 0:03:10.3 | |
56 | diplom | 2366 | HORNIK Adam | 2001 | Sport Club Plzen | 15. / S11m | 0:11:46.7 | 0:03:23.6 | |
57 | diplom | 2354 | MAIB Kevin | 2001 | SC Buntenbock | 16. / S11m | 0:11:50.7 | 0:03:27.6 | |
58 | diplom | 2408 | SCHÄDLICH Marie | 2000 | SV Grünbach | 14. / S12w | 0:12:09.1 | 0:03:46.0 | |
59 | diplom | 2304 | KUPFER Luis | 2000 | SV Grün-Weiß Pirna | 20. / S12m | 0:12:09.7 | 0:03:46.6 | |
60 | diplom | 2456 | STEPHAN Julia | 2001 | BERTSDORFER SV | 10. / S11w | 0:12:13.5 | 0:03:50.4 | |
61 | diplom | 2413 | HALLER Sophie | 2000 | WSV Skadi | 15. / S12w | 0:12:16.0 | 0:03:52.9 | |
62 | diplom | 2458 | MATATKO Franziska | 2001 | SV Grün-Weiß Pirna | 11. / S11w | 0:12:29.9 | 0:04:06.8 | |
63 | diplom | 2306 | KLEMENS Daniel | 2000 | SV Grünbach | 21. / S12m | 0:12:33.1 | 0:04:10.0 | |
64 | diplom | 2365 | MATULKA Adam | 2001 | Sport Club Plzen | 17. / S11m | 0:12:36.3 | 0:04:13.2 | |
65 | diplom | 2454 | MARX Nele | 2001 | SC Buntenbock | 12. / S11w | 0:12:41.0 | 0:04:17.9 | |
66 | diplom | 2415 | BEROUSKOVA Barbora | 2000 | Sport Club Plzen | 16. / S12w | 0:12:45.5 | 0:04:22.4 | |
67 | diplom | 2414 | SVOBODOVA Alexandra | 2000 | Sport Club Plzen | 17. / S12w | 0:12:55.1 | 0:04:32.0 | |
68 | diplom | 2405 | FÖRSTER Emely | 2000 | BERTSDORFER SV | 18. / S12w | 0:13:08.4 | 0:04:45.3 | |
69 | diplom | 2466 | NOVÁKOVÁ Denisa | 2001 | Ski klub Šumava | 13. / S11w | 0:13:11.3 | 0:04:48.2 | |
70 | diplom | 2356 | ZAGLAUER Max | 2001 | SLC Kirchberg | 18. / S11m | 0:13:27.2 | 0:05:04.1 | |
71 | diplom | 2464 | HALLER Isabel | 2001 | WSV Skadi | 14. / S11w | 0:14:13.6 | 0:05:50.5 | |
72 | diplom | 2453 | GOERITZ Leonie | 2001 | SC Buntenbock | 15. / S11w | 0:14:26.8 | 0:06:03.7 | |
73 | diplom | 2465 | MARTIUS Anna Charlotte | 2001 | SV TU Ilmenau | 16. / S11w | 0:14:34.7 | 0:06:11.6 | |
74 | diplom | 2420 | SÖDER Kristin | 2000 | WSV Oberweißenbrunn | 19. / S12w | 0:14:35.3 | 0:06:12.2 | |
75 | diplom | 2450 | WEBER Lena | 2001 | TSV Leuna | 17. / S11w | 0:15:10.6 | 0:06:47.5 | |
76 | diplom | 2419 | POUROVA Anezka | 2000 | Prasily | 20. / S12w | 0:15:47.9 | 0:07:24.8 | |
77 | diplom | 2455 | THURECHT Nora | 2001 | SV Lokomotive Eilenburg | 18. / S11w | 0:16:34.5 | 0:08:11.4 | |
78 | diplom | 2459 | FRANZ Vanessa Emely | 2001 | TSV Leuna e.V. | 19. / S11w | 0:18:40.6 | 0:10:17.5 | |
79 | diplom | 2369 | WASNICK Hans Dustin | 2001 | Sv Lok Eilenburg | 19. / S11m | 0:26:19.2 | 0:17:56.1 | |
--- | 2300 | HAIMERL Lukas | 2000 | WSV Viechtach | . / S12m | DNS | --- | ||
--- | 2311 | HASEK Jan | 2000 | Sport Club Plzen | . / S12m | DNS | --- | ||
--- | 2364 | HASEK Adam | 2001 | Sport Club Plzen | . / S11m | DNS | --- | ||
--- | 2417 | NOVÁKOVÁ Adéla | 2000 | Ski klub Šumava | . / S12w | DNS | --- | ||
--- | 2467 | JANDOVA Tereza | 2001 | Fischer Subaru Racing Team | . / S11w | DNS | --- |