Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2013 | VACEK Mathias | 2002 | Ski klub Šumava | 1. / S10m | 0:04:04.6 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 2012 | MENDL Jonas | 2002 | SCMK Hirschau | 2. / S10m | 0:04:20.2 | 0:00:15.6 | |
3 | diplom | 2112 | PETZOLD Luca | 2003 | SV Stützengrün | 1. / S9m | 0:04:37.8 | 0:00:33.2 | |
4 | diplom | 2051 | DIETZE Alexandra | 2002 | SSV Blau-Weiss Neuhausen | 1. / S10w | 0:04:50.8 | 0:00:46.2 | |
5 | diplom | 2111 | HOFMANN Lukas | 2003 | FC Wüstenselbitz | 2. / S9m | 0:04:53.6 | 0:00:49.0 | |
6 | diplom | 2002 | GOGOL Marc Ole | 2002 | SG Klotzsche e.V. | 3. / S10m | 0:04:56.3 | 0:00:51.7 | |
7 | diplom | 2050 | ZEISE Emily | 2002 | SSV Blau-Weiss Neuhausen | 2. / S10w | 0:05:03.6 | 0:00:59.0 | |
8 | diplom | 2106 | KOCH George | 2003 | ESV Nassau | 3. / S9m | 0:05:06.6 | 0:01:02.0 | |
9 | diplom | 2101 | BENDER Daniel | 2003 | FC-Langdorf | 4. / S9m | 0:05:07.4 | 0:01:02.8 | |
10 | diplom | 2052 | SAUNUS Annika | 2002 | SV Grünbach | 3. / S10w | 0:05:10.6 | 0:01:06.0 | |
11 | diplom | 2011 | ZUNA Ondrej | 2002 | Sport Club Plzen | 4. / S10m | 0:05:11.5 | 0:01:06.9 | |
12 | diplom | 2054 | HOFFMANN Helen | 2002 | WSV 08 JOhanngeoregnstadt | 4. / S10w | 0:05:23.6 | 0:01:19.0 | |
13 | diplom | 2115 | USCHOLD Linus | 2003 | SCMK Hirschau | 5. / S9m | 0:05:25.0 | 0:01:20.4 | |
14 | diplom | 2015 | ZIPFEL Alexander | 2002 | SV Kirchzarten | 5. / S10m | 0:05:32.5 | 0:01:27.9 | |
15 | diplom | 2114 | ZEITLER Rasmus | 2003 | SC / TV Gefrees | 6. / S9m | 0:05:39.2 | 0:01:34.6 | |
16 | diplom | 2108 | BÖHME Maxi | 2003 | SV Großwaltersdorf 1953 e.V. | 1. / S9w | 0:05:40.3 | 0:01:35.7 | |
17 | diplom | 2116 | FUCHS Felix | 2003 | SV Finsterau | 7. / S9m | 0:05:40.9 | 0:01:36.3 | |
18 | diplom | 2154 | DAUBITZ Frans | 2004 | SG Klotzsche e.V. | 1. / S8m | 0:05:46.0 | 0:01:41.4 | |
19 | diplom | 2001 | SCHMELMER Markus | 2002 | WSV Viechtach | 6. / S10m | 0:05:48.9 | 0:01:44.3 | |
20 | diplom | 2016 | SCHULT Tristan | 2002 | Sv Lok Eilenburg | 7. / S10m | 0:06:02.6 | 0:01:58.0 | |
21 | diplom | 2158 | LÖSCHKE Cora | 2004 | TSV Leuna e.V. | 1. / S8w | 0:06:05.0 | 0:02:00.4 | |
22 | diplom | 2007 | FRÖHLICH Jakob | 2002 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 8. / S10m | 0:06:05.1 | 0:02:00.5 | |
23 | diplom | 2010 | KOCANDRLE Martin | 2002 | Sport Club Plzen | 9. / S10m | 0:06:08.4 | 0:02:03.8 | |
24 | diplom | 2005 | TONN Ludwig | 2002 | SC Buntenbock | 10. / S10m | 0:06:08.5 | 0:02:03.9 | |
25 | diplom | 2151 | PREZEWOWSKY Leonie | 2004 | SSV Blau-Weiss Neuhausen | 2. / S8w | 0:06:09.4 | 0:02:04.8 | |
26 | diplom | 2003 | MÜNCH Matti | 2002 | SC Buntenbock | 11. / S10m | 0:06:20.3 | 0:02:15.7 | |
27 | diplom | 2053 | MÜLLER Vanessa | 2002 | TSV Leuna e.V. | 5. / S10w | 0:06:21.7 | 0:02:17.1 | |
28 | diplom | 2164 | BÖHME Charlotte | 2004 | VSC Klingenthal | 3. / S8w | 0:06:26.3 | 0:02:21.7 | |
29 | diplom | 2150 | PREZEWOWSKY Laura | 2004 | SSV Blau-Weiss Neuhausen | 4. / S8w | 0:06:27.2 | 0:02:22.6 | |
30 | diplom | 2117 | KALIVODA Lukáš | 2003 | Ski klub Šumava | 8. / S9m | 0:06:28.7 | 0:02:24.1 | |
31 | diplom | 2109 | SIKORSKI Cedric | 2003 | TSV Leuna e.V. | 9. / S9m | 0:06:32.6 | 0:02:28.0 | |
32 | diplom | 2107 | FRITZSCH Noel | 2003 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 10. / S9m | 0:06:35.7 | 0:02:31.1 | |
33 | diplom | 2161 | WALNER Johannes | 2004 | WSV Grafenau | 2. / S8m | 0:06:43.8 | 0:02:39.2 | |
34 | diplom | 2009 | SVOBODA Vojtech | 2002 | Sport Club Plzen | 12. / S10m | 0:06:45.4 | 0:02:40.8 | |
35 | diplom | 2207 | DICKERT Lena | 2005 | SCMK Hirschau | 1. / S7w | 0:06:46.3 | 0:02:41.7 | |
36 | diplom | 2105 | LANG Nina | 2003 | SLC Kirchberg | 2. / S9w | 0:06:49.6 | 0:02:45.0 | |
37 | diplom | 2102 | HUNGER Nils-Erik | 2003 | SG Klotzsche e.V. | 11. / S9m | 0:06:56.5 | 0:02:51.9 | |
38 | diplom | 2209 | VACEK Bertil | 2005 | Ski klub Šumava | 1. / S7m | 0:07:06.2 | 0:03:01.6 | |
39 | diplom | 2104 | BARTRAM Leonie | 2003 | SC Buntenbock | 3. / S9w | 0:07:07.7 | 0:03:03.1 | |
40 | diplom | 2202 | KOCH Wilhelm | 2005 | ESV Nassau | 2. / S7m | 0:07:12.1 | 0:03:07.5 | |
41 | diplom | 2153 | ARSAN Michael | 2004 | SC Lenggries | 3. / S8m | 0:07:14.7 | 0:03:10.1 | |
42 | diplom | 2006 | WAGNER Niklas | 2002 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 13. / S10m | 0:07:16.0 | 0:03:11.4 | |
43 | diplom | 2206 | DICKERT Jonas | 2005 | SCMK Hirschau | 3. / S7m | 0:07:26.1 | 0:03:21.5 | |
44 | diplom | 2103 | MENSCH Leon | 2003 | SG Klotzsche e.V. | 12. / S9m | 0:07:42.3 | 0:03:37.7 | |
45 | diplom | 2157 | HEINZ Jule | 2004 | SV Grünbach | 5. / S8w | 0:07:46.7 | 0:03:42.1 | |
46 | diplom | 2100 | HENNERSDORF Tim | 2003 | SSV Blau-Weiss Neuhausen | 13. / S9m | 0:07:54.5 | 0:03:49.9 | |
47 | diplom | 2155 | TONN Albrecht | 2004 | SC Buntenbock | 4. / S8m | 0:07:55.8 | 0:03:51.2 | |
48 | diplom | 2163 | HÖLZL Lukas | 2004 | TSV Regen | 5. / S8m | 0:07:55.9 | 0:03:51.3 | |
49 | diplom | 2008 | DIEMER Florian | 2002 | TSV Bergrheinfeld | 14. / S10m | 0:08:09.0 | 0:04:04.4 | |
50 | diplom | 2110 | BROSE Celina | 2003 | TSV Leuna e.V. | 4. / S9w | 0:08:12.4 | 0:04:07.8 | |
51 | diplom | 2156 | OERTEL Maggy | 2004 | SC Kottmar | 6. / S8w | 0:08:49.6 | 0:04:45.0 | |
52 | diplom | 2159 | VOIGT Nicole | 2004 | PSV ZITTAU | 7. / S8w | 0:08:56.3 | 0:04:51.7 | |
53 | diplom | 2160 | DIEMER Pia | 2004 | TSV Bergrheinfeld | 8. / S8w | 0:09:04.7 | 0:05:00.1 | |
54 | diplom | 2152 | KULESSA Emma | 2004 | PSV ZITTAU | 9. / S8w | 0:09:11.8 | 0:05:07.2 | |
55 | diplom | 2113 | KLEMENS Sarah | 2003 | SV- Grünbach | 5. / S9w | 0:09:41.4 | 0:05:36.8 | |
56 | diplom | 2204 | LEHNUNG Johanna | 2005 | SV Grün-Weiß Pirna | 2. / S7w | 0:09:50.6 | 0:05:46.0 | |
57 | diplom | 2201 | LEISMANN David | 2005 | SC Buntenbock | 4. / S7m | 0:10:00.3 | 0:05:55.7 | |
58 | diplom | 2004 | LEISMANN Niklas | 2002 | SC Buntenbock | 15. / S10m | 0:10:27.0 | 0:06:22.4 | |
59 | diplom | 2208 | MATIČKOVÁ Natálka | 2005 | Ski klub Šumava | 3. / S7w | 0:11:13.0 | 0:07:08.4 | |
60 | diplom | 2200 | KULESSA Luis | 2007 | PSV ZITTAU | 1. / S5m | 0:12:12.8 | 0:08:08.2 | |
61 | diplom | 2166 | POUROVA Jirina | 2004 | Prasily | 10. / S8w | 0:12:24.2 | 0:08:19.6 | |
62 | diplom | 2203 | MÜLLER Rosa Theresa | 2005 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 4. / S7w | 0:12:31.8 | 0:08:27.2 | |
63 | diplom | 2205 | SVOBODA Antonin | 2006 | Sport Club Plzen | 1. / S6m | 0:14:29.7 | 0:10:25.1 | |
--- | 2014 | HOLOUBEK Jakub | 2002 | Ski klub Šumava | . / S10m | DNS | --- | ||
--- | 2055 | LOHBERGER Magdalena | 2002 | Spvgg Lam Ski Nordisch | . / S10w | DNS | --- | ||
--- | 2056 | VOGL Linda | 2002 | Spvgg Lam Ski Nordisch | . / S10w | DNS | --- | ||
--- | 2057 | USCHOLD Fredericka | 2002 | SCMK Hirschau | . / S10w | DNS | --- | ||
--- | 2162 | ZUNA Stepan | 2004 | Sport Club Plzen | . / S8m | DNS | --- | ||
--- | 2165 | PAVLÁSKOVÁ Anežka | 2004 | Ski klub Šumava | . / S8w | DNS | --- |