Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 594 | MONDLOVÁ Kateřina | 1994 | SKSV SKI klub Šumava | 1. / Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) | 2:15:59.2 | 0:00:00.0 | |
2 | 552 | HASELBAUEROVÁ Anna | 1974 | ŠVEC CYKLO TEAM SOBĚSLAV | 1. / Ženy H2 (nad 35 let) | 2:33:37.6 | 0:17:38.4 | |
3 | 556 | HODÁŇOVÁ Jitka | 1975 | SK PRIMA Polička | 2. / Ženy H2 (nad 35 let) | 2:36:09.5 | 0:20:10.3 | |
4 | 675 | GRABMÜLLEROVÁ Aneta | 1993 | Labe Tri Klub | 1. / Ženy Z2 (19 - 34let) | 2:37:16.7 | 0:21:17.5 | |
5 | 756 | DUŠKOVA štěpánka | 1975 | sk vlaška dobříš | 3. / Ženy H2 (nad 35 let) | 2:38:12.9 | 0:22:13.7 | |
6 | 655 | JANDOVÁ Klára | 1985 | DURATEC Plzen | 2. / Ženy Z2 (19 - 34let) | 2:41:58.3 | 0:25:59.1 | |
7 | 661 | NEKOLOVÁ Martina | 1968 | KT Tryskomyš | 4. / Ženy H2 (nad 35 let) | 2:42:08.2 | 0:26:09.0 | |
8 | 511 | NOVÁKOVÁ Veronika | 1994 | ATOMBIKE Trek racing team | 2. / Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) | 2:52:18.5 | 0:36:19.3 | |
9 | 762 | DRAHOVZALOVÁ Markéta | 1994 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 3. / Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) | 2:53:07.6 | 0:37:08.4 | |
10 | 680 | HRUBÁ Hana | 1973 | Refaglass | 5. / Ženy H2 (nad 35 let) | 2:55:51.7 | 0:39:52.5 | |
11 | 512 | ZBOŘILOVÁ Eliška | 1995 | Ly:Ko klub Prachatice | 4. / Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) | 2:57:53.6 | 0:41:54.4 | |
12 | 689 | STEINBACHOVÁ Běla | 1985 | Planet Toys Cycling | 3. / Ženy Z2 (19 - 34let) | 2:58:37.2 | 0:42:38.0 | |
13 | 598 | NĚMCOVÁ Zuzana | 1984 | Bike Racing Sušice | 4. / Ženy Z2 (19 - 34let) | 3:03:40.3 | 0:47:41.1 | |
14 | 559 | HRBKOVÁ Jiřina | 1977 | Cycling team Sokol Kbely | 6. / Ženy H2 (nad 35 let) | 3:06:13.1 | 0:50:13.9 | |
15 | 621 | SLÁMOVÁ Jitka | 1971 | SUCHOHRDLY | 7. / Ženy H2 (nad 35 let) | 3:07:21.4 | 0:51:22.2 | |
16 | 557 | HODÁŇOVÁ Adéla | 1995 | SK PRIMA Polička | 5. / Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) | 3:14:04.4 | 0:58:05.2 | |
17 | 665 | HOŘEJŠÍ Jana | 1974 | Apex-Bike | 8. / Ženy H2 (nad 35 let) | 3:18:08.7 | 1:02:09.5 | |
18 | 646 | VORÁČKOVÁ Dominika | 1993 | Ski klub Šumava | 5. / Ženy Z2 (19 - 34let) | 3:24:01.4 | 1:08:02.2 | |
19 | 664 | SELNAROVÁ šárka | 1968 | Apex-Bike | 9. / Ženy H2 (nad 35 let) | 3:29:24.1 | 1:13:24.9 | |
20 | 700 | SOSNOVA Magda | 1978 | --- | 6. / Ženy Z2 (19 - 34let) | 3:31:32.0 | 1:15:32.8 | |
21 | 695 | HORÁKOVÁ Jana | 1980 | --- | 7. / Ženy Z2 (19 - 34let) | 3:32:46.7 | 1:16:47.5 | |
22 | 618 | SECHOVCOVÁ Jana | 1978 | MTB Citrus Team | 8. / Ženy Z2 (19 - 34let) | 4:02:26.9 | 1:46:27.7 | |
23 | 514 | ULLMANOVÁ Michaela | 1996 | Galaxy Bike Tálín | 6. / Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) | 4:26:10.8 | 2:10:11.6 | |
24 | 656 | HOLEKOVÁ Lenka | 1978 | PRAHA | 9. / Ženy Z2 (19 - 34let) | 4:38:06.1 | 2:22:06.9 | |
--- | 641 | VALEŠOVÁ Jana | 1990 | SUPERIOR RIDERS | . / Ženy Z2 (19 - 34let) | DNF | --- | |
--- | 659 | BÁRTOVÁ Růžena | 1968 | Šrouby, matice - Bártová Prachatice | . / Ženy H2 (nad 35 let) | DNF | --- | |
--- | 674 | KNOBLOCHOVÁ Kateřina | 1965 | --- | . / Ženy H2 (nad 35 let) | DNF | --- | |
--- | 513 | MIKOLÁŠKOVÁ Anna | 1997 | Velosport Valenta Scott Team | . / Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) | DNS | --- | |
--- | 534 | BLAŽEK Jitka | 1969 | PRAHA 4 | . / Ženy H2 (nad 35 let) | DNS | --- | |
--- | 577 | KOZÁKOVÁ Lucie | 1989 | GALAXY CYKLOŠVEC | . / Ženy Z2 (19 - 34let) | DNS | --- | |
--- | 614 | PŘIBYLOVÁ Ilona | 1970 | ŠVEC CYKLO TEAM SOBĚSLAV | . / Ženy H2 (nad 35 let) | DNS | --- | |
--- | 639 | VACKOVÁ Zuzana | 1991 | CT SAUNABAR Horní Cerekev | . / Ženy Z2 (19 - 34let) | DNS | --- |