Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1. kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 112 | KRÁL Matyáš | 2009 | DUKLA PRAHA | 0:53:30.3 | 0:00:00.0 | 26:33.0 | 2 | ||
2 | 105 | BEČVÁŘ Oliver | 2009 | BIKE puzzle team | 0:53:30.7 | 0:00:00.4 | 26:33.0 | 3 | ||
3 | 117 | PANUŠ Jakub | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 0:53:30.9 | 0:00:00.6 | 26:33.4 | 6 | ||
4 | 125 | KANIŠČEV Alexandr | 2009 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | 0:53:39.6 | 0:00:09.3 | 26:33.2 | 5 | ||
5 | 127 | ROUS Martin | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 0:53:43.3 | 0:00:13.0 | 26:33.7 | 10 | ||
6 | 116 | DOUDĚRA Petr | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 0:53:43.5 | 0:00:13.2 | 26:33.5 | 8 | ||
7 | 114 | HASAL Lukáš | 2009 | DUKLA PRAHA | 0:53:46.1 | 0:00:15.8 | 26:32.8 | 1 | ||
8 | 108 | JOHN Eduard | 2009 | BRILON RACING TEAM MB | 0:53:46.7 | 0:00:16.4 | 26:33.5 | 7 | ||
9 | 101 | TOMEČEK Vojtěch | 2009 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | 0:54:00.8 | 0:00:30.5 | 26:33.6 | 9 | ||
10 | 111 | PAZOUREK Tadeáš | 2009 | CYCLING ACADEMY TÁBOR | 0:54:03.1 | 0:00:32.8 | 26:33.2 | 4 | ||
11 | 122 | BUCHÁČEK Oliver Trent | 2010 | TEAM FORMAN CINELLI | 0:54:06.7 | 0:00:36.4 | 26:33.9 | 11 | ||
12 | 103 | RAŠKA Tomáš | 2009 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | 0:54:08.9 | 0:00:38.6 | 26:41.4 | 13 | ||
13 | 106 | HLADÍK František | 2010 | BRILON RACING TEAM MB | 0:54:09.4 | 0:00:39.1 | 26:34.7 | 12 | ||
14 | 126 | DEDEK Matěj | 2009 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | 0:54:28.3 | 0:00:58.0 | 26:44.1 | 14 | ||
15 | 119 | MARKUSEK Nicolas | 2011 | KOVO Praha | 0:54:35.1 | 0:01:04.8 | 27:16.5 | 16 | ||
16 | 113 | BRADÁČ Michal | 2010 | DUKLA PRAHA | 0:54:53.7 | 0:01:23.4 | 27:16.6 | 17 | ||
17 | 121 | HOZA Maxim | 2010 | Šk Velodrom Prešov | 0:55:07.5 | 0:01:37.2 | 27:10.6 | 15 | ||
18 | 118 | DRÁBEK Nikola | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 0:59:27.2 | 0:05:56.9 | 28:36.7 | 18 | ||
19 | 104 | RYBÁR Matyáš | 2010 | ACS Drak Vrbno | 0:59:49.3 | 0:06:19.0 | 29:11.8 | 20 | ||
20 | 115 | STRAKATÝ Šimon | 2010 | DUKLA PRAHA | 1:04:28.9 | 0:10:58.6 | 29:09.5 | 19 | ||
--- | 109 | STEJSKAL Tomáš | 2009 | CK DACOM PHARMA KYJOV | DSQ | --- | --- | --- | ||
--- | 120 | VALENTA Věnek | 2009 | MORAVEC Team | DSQ | --- | --- | --- | ||
--- | 110 | KALKUS Tobiáš | 2010 | CK DACOM PHARMA KYJOV | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 123 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | TJ SLOVAN BOHNICE-BMX | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 124 | TROUSIL Jakub | 2010 | TJ STADION LOUNY | DNS | --- | --- | --- |