TECHNISERV CUP - HRABYNĚ

Silniční cyklistika
DATUM :29.8.2021 MÍSTO :Hrabyně
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo #
1 356 detail závodníka MARKOVÁ Adéla CZE 2005 DUKLA PRAHA 1. /  Kadetky 1:09:17.4 0:00:00.0 23:37.4 1 46:25.5 1
2 369 detail závodníka GRULICHOVÁ Eliška CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 2. /  Kadetky 1:09:41.8 0:00:24.3 24:03.3 3 46:25.7 2
3 352 detail závodníka PITTNEROVÁ Adéla CZE 2006 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 3. /  Kadetky 1:10:23.7 0:01:06.2 24:03.4 4 46:48.9 3
4 372 detail závodníka KOVAŘÍKOVÁ Iva CZE 2006 Ústecké centrum cyklistiky 4. /  Kadetky 1:10:24.8 0:01:07.3 24:14.4 6 47:04.2 5
5 373 detail závodníka KAŇKOVSKÁ Nela CZE 2006 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5. /  Kadetky 1:10:37.3 0:01:19.8 24:03.0 2 46:53.1 4
6 355 detail závodníka NAVRKALOVÁ Nikola CZE 2005 D2 Mont Merida cycling team 6. /  Kadetky 1:10:39.5 0:01:22.0 24:24.4 7 47:29.3 8
7 357 detail závodníka LALÁKOVÁ Anna CZE 2006 DUKLA PRAHA 7. /  Kadetky 1:10:46.4 0:01:28.9 24:13.5 5 47:04.3 6
8 359 detail závodníka DOUDĚROVÁ Kateřina CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 8. /  Kadetky 1:11:36.2 0:02:18.7 24:28.1 9 47:29.2 7
9 362 detail závodníka DOSTÁLOVÁ Anna CZE 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 9. /  Kadetky 1:14:05.9 0:04:48.4 24:24.6 8 47:36.3 9
10 351 detail závodníka ŠTEFANOVÁ Martina CZE 2006 TJ FAVORIT BRNO 10. /  Kadetky 1:17:11.1 0:07:53.7 24:45.1 10 50:27.1 10
11 361 detail závodníka PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 11. /  Kadetky 1:18:06.7 0:08:49.3 25:08.0 11 51:10.0 11
12 365 detail závodníka JADRNÁ Veronika CZE 2006 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 12. /  Kadetky 1:18:09.1 0:08:51.6 25:14.9 14 51:10.6 15
13 371 detail závodníka RICHTEROVÁ Karolína CZE 2006 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 13. /  Kadetky 1:18:09.7 0:08:52.2 25:12.8 12 51:10.6 16
14 353 detail závodníka MÍČKOVÁ Magdaléna CZE 2006 ACS Drak Vrbno 14. /  Kadetky 1:18:26.0 0:09:08.5 25:14.8 13 51:10.2 13
15 360 detail závodníka DOLEŽALOVÁ Markéta CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 15. /  Kadetky 1:18:46.0 0:09:28.5 25:16.6 16 51:10.2 12
16 364 detail závodníka HODINOVÁ Nicol CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 16. /  Kadetky 1:18:49.3 0:09:31.9 25:16.0 15 51:10.4 14
17 354 detail závodníka NOSKOVÁ Kateřina CZE 2005 CK ORLÍK ORLOVÁ 17. /  Kadetky 1:18:53.4 0:09:35.9 25:17.1 17 51:10.8 17
18 358 detail závodníka RUPOVÁ Dominika CZE 2005 FORCE TEAM JESENÍK 18. /  Kadetky 1:23:03.2 0:13:45.7 25:45.1 18 53:37.8 18
19 366 detail závodníka HERMANOVÁ Adéla CZE 2005 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19. /  Kadetky 1:24:53.5 0:15:36.1 26:39.7 19 55:33.8 19
20 367 detail závodníka KADLECOVÁ Tereza CZE 2006 SportRaces Cycling Team 20. /  Kadetky 1:30:09.6 0:20:52.2 27:48.3 20 58:49.1 21
21 368 detail závodníka HOLÁŠKOVÁ Amálie CZE 2005 TEAM FORMAN CINELLI 21. /  Kadetky 1:30:46.1 0:21:28.6 27:48.6 21 58:06.6 20
--- 363 detail závodníka DRHOVÁ Berenika CZE 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. . /  Kadetky DNS --- --- --- --- ---
--- 370 detail závodníka MÜLLEROVÁ Patricie CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. . /  Kadetky DNS --- --- --- --- ---