Velká cena Prachatic 2022 - 3. závod Šumavského poháru MTB

MTB
DATUM :29.5.2022 MÍSTO :Prachatice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
1 57 detail závodníka ZAVADIL Mikuláš CZE 2011 Cycling Academy Tabor 1. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:13:59.8 0:00:00.0 06:56.3 [1] 1 07:03.5 [1] 1
2 52 detail závodníka JELÍNEK Lukáš CZE 2010 Lyko klub Prachatice 2. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:14:13.8 0:00:14.0 06:59.6 [2] 2 07:14.2 [2] 2
3 53 detail závodníka HERINK Lukáš CZE 2010 Biketime Bulls Písek 3. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:15:53.3 0:01:53.4 08:12.8 [7] 7 07:40.5 [3] 3
4 58 detail závodníka JOHÁNEK Štěpán CZE 2010 BSK JUNIORS TEAM 4. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:16:11.8 0:02:12.0 08:01.0 [5] 5 08:10.7 [5] 4
5 68 detail závodníka DURDIL Tomáš CZE 2010 BSK JUNIORS TEAM 5. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:16:12.1 0:02:12.2 08:00.5 [4] 4 08:11.5 [6] 5
6 54 detail závodníka LADMAN Vojta CZE 2010 --- 6. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:16:18.1 0:02:18.2 07:54.5 [3] 3 08:23.5 [9] 6
7 55 detail závodníka HERINK Václav CZE 2010 Biketime Bulls Písek 7. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:16:23.3 0:02:23.5 08:15.3 [8] 8 08:08.0 [4] 7
8 59 detail závodníka NOVOTNÝ Lukáš CZE 2011 Skiklub Písek 8. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:16:24.1 0:02:24.2 08:05.8 [6] 6 08:18.3 [7] 8
9 56 detail závodníka KOLAFA Jan CZE 2010 Rouvy Specialized 9. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:17:08.3 0:03:08.5 08:46.3 [13] 13 08:22.0 [8] 9
10 66 detail závodníka VLASATÝ Vojtěch CZE 2010 Rouvy Specialized 10. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:17:20.4 0:03:20.5 08:42.8 [10] 10 08:37.5 [10] 10
11 64 detail závodníka TICHÝ Tadeáš CZE 2011 CBC Team 11. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:17:27.3 0:03:27.4 08:38.6 [9] 9 08:48.7 [13] 11
12 62 detail závodníka PERINA Jan CZE 2011 ČEZ Cyklo Team Tábor 12. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:17:28.6 0:03:28.7 08:44.1 [11] 11 08:44.5 [11] 12
13 60 detail závodníka SAJFRID Ondřej CZE 2011 Rouvy Specialized Cycling Team 13. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:17:29.3 0:03:29.5 08:44.3 [12] 12 08:45.0 [12] 13
14 61 detail závodníka CHOD Samuel CZE 2011 Rouvy Specialized 14. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:17:54.1 0:03:54.2 08:49.6 [15] 15 09:04.5 [14] 14
15 69 detail závodníka VOCELKA Patrik CZE 2011 Rouvy Specialized 15. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:18:34.3 0:04:34.5 08:49.0 [14] 14 09:45.2 [16] 15
16 63 detail závodníka SMEJKAL Jan CZE 2011 Biketime Bulls Písek 16. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:19:14.1 0:05:14.2 09:41.1 [16] 16 09:33.0 [15] 16
17 65 detail závodníka BENDA Jan CZE 2010 ČEZ Cyklo Team Tábor 17. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:19:31.1 0:05:31.2 09:44.8 [17] 17 09:46.2 [17] 17
18 67 detail závodníka KŘÍŽ Daniel CZE 2011 Junior cycling projekt team 18. /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) 0:22:47.1 0:08:47.2 11:14.6 [18] 18 11:32.5 [18] 18
--- 51 detail závodníka VIKTORA Michal CZE 2010 Lyko klub Prachatice . /  Mladší žáci ( 2010 - 2011 ) DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru