EDS SKIROLL CLASSICS ŠUMAVA 2022 - Račí - Horská Kvilda
DATUM : | 26.6.2022 | MÍSTO : | Račí - Horská Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 236 | ŠELLER Luděk | 1995 | Sport Club Plzeň | 1. / Muži | 1:00:58.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | 216 | ŘEZÁČ Stanislav | 1973 | Slavia Pojištovna team | 2. / Muži | 1:00:59.8 | 0:00:01.1 | ||
3 | 244 | ŠRAIL Jan | 1990 | Vltava Fun | 3. / Muži | 1:04:28.7 | 0:03:30.0 | ||
4 | 243 | JAKŠ Martin | 1986 | --- | 4. / Muži | 1:05:25.5 | 0:04:26.8 | ||
5 | 206 | KUCHL Johannes | 2002 | Ski-Willy Marathon Team Austria | 1. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 1:06:26.4 | 0:05:27.6 | ||
6 | 227 | ZUNA Ondřej | 2002 | Sport Club Plzeň | 2. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 1:08:04.0 | 0:07:05.3 | ||
7 | 233 | PAVLÁSEK Šimon | 2002 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 1:08:19.0 | 0:07:20.3 | ||
8 | 215 | HELLMICH Jonáš | 2005 | Dukla Liberec | 4. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 1:08:33.3 | 0:07:34.5 | ||
9 | 229 | VEBER Tomáš | 1974 | Kasper-Swix Team | 5. / Muži | 1:09:18.7 | 0:08:20.0 | ||
10 | 237 | KALIVODA Tomáš | 1998 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / Muži | 1:09:26.8 | 0:08:28.0 | ||
11 | 225 | ANTOŠ Lukáš | 2006 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 5. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 1:10:28.6 | 0:09:29.9 | ||
12 | 228 | KOČANDRLE Martin | 2002 | Sport Club Plzeň | 6. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 1:11:25.8 | 0:10:27.0 | ||
13 | 253 | ŠILHA Ondřej | 2005 | SKI Sokol Stachy | 7. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 1:13:17.5 | 0:12:18.8 | ||
14 | 201 | MAIER Viktor | 1957 | TSV Mönchröden | 1. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:13:40.1 | 0:12:41.4 | ||
15 | 238 | BENECH Vladimír | 1980 | Sun sport Team | 7. / Muži | 1:14:59.5 | 0:14:00.8 | ||
16 | 240 | TAGSCHERER Imre | 1972 | --- | 2. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:16:05.0 | 0:15:06.2 | ||
17 | 251 | KYRÁL Matěj | 2005 | SKI Sokol Stachy | 8. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 1:16:28.5 | 0:15:29.8 | ||
18 | 255 | TRNAVSKÝ Miroslav | 1975 | eD system Silvini team | 8. / Muži | 1:16:39.5 | 0:15:40.7 | ||
19 | 203 | RENNER Viktor | 1969 | TSV Mönchröden | 3. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:16:45.2 | 0:15:46.4 | ||
20 | 239 | MILE Lajos | 1968 | LEVEL TEAM HUNGARY | 4. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:16:45.6 | 0:15:46.9 | ||
21 | 249 | VYSKOČIL David | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 1:17:27.0 | 0:16:28.3 | ||
22 | 224 | KNÁPEK Ladislav | 1961 | XCSPORT.cz SWENOR. team | 5. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:18:50.7 | 0:17:52.0 | ||
23 | 226 | TEPLY Robin | 1967 | Koleckove lyze Tomski | 6. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:18:53.0 | 0:17:54.2 | ||
24 | 218 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 7. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:19:34.9 | 0:18:36.2 | ||
25 | 202 | LEBEDEV Andrej | 1963 | Ski&Bike Deggendorf | 8. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:20:06.7 | 0:19:08.0 | ||
26 | 235 | PAUKERT Marek | 1987 | --- | 9. / Muži | 1:20:17.0 | 0:19:18.2 | ||
27 | 221 | MEIER Alexander | 1971 | TSV Mönchröden | 9. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:20:54.4 | 0:19:55.7 | ||
28 | 230 | VONDRAŠ Petr | 1970 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 10. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:21:18.9 | 0:20:20.2 | ||
29 | 242 | REJZEK Martin | 1972 | Eleven Eintracht Braunschweig | 11. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:21:22.6 | 0:20:23.8 | ||
30 | 207 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 12. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:23:44.0 | 0:22:45.3 | ||
31 | 232 | FORTELNÝ Libor | 1964 | SKI Team Vysočina | 1. / Muži OPEN | 1:24:01.9 | 0:23:03.2 | ||
32 | 241 | HIDVÉGI DR. Peter | 1974 | --- | 10. / Muži | 1:26:38.7 | 0:25:40.0 | ||
33 | 205 | PRAHER Stefan | 1964 | Eedenberg | 13. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:28:07.1 | 0:27:08.4 | ||
34 | 208 | SVOBODA Petr | 1968 | Šerlich 8.30 | 14. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:28:32.9 | 0:27:34.2 | ||
35 | 220 | JIRÁSEK Pavel | 1962 | Šerlich 8.30 | 15. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:28:44.0 | 0:27:45.3 | ||
36 | 231 | VONDRAŠ Štěpán | 2004 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 10. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 1:30:18.6 | 0:29:19.8 | ||
37 | 219 | STUCHLÍK Zdeněk | 1950 | Šerlich 8.30 | 16. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:31:36.2 | 0:30:37.5 | ||
38 | 204 | ŠVEC František | 1979 | SKI TEAM ALŽBĚTÍN | 2. / Muži OPEN | 1:32:38.6 | 0:31:39.8 | ||
39 | 257 | JELÍNEK Milan | 1955 | Silvini | 17. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:32:50.1 | 0:31:51.4 | ||
40 | 247 | PELC Matyáš | 2004 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 11. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 1:38:14.7 | 0:37:16.0 | ||
41 | 234 | FILDÁN Ladislav | 1955 | Borci zdar! | 3. / Muži OPEN | 1:41:53.4 | 0:40:54.7 | ||
--- | 250 | PAZDERSKÝ Marek | 1981 | eD system Silvini team | . / Muži | DNF | --- | ||
--- | 256 | MIKO Josef | 1966 | Obecní úřad Borová Lada | . / Muži OPEN | DNF | --- |