EDS SKIROLL CLASSICS ŠUMAVA 2022 - Svojše
DATUM : | 25.6.2022 | MÍSTO : | Horská Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 164 | ŘEZÁČ Stanislav | 1973 | Slavia Pojištovna team | 1. / Muži | 0:41:53.0 | 0:00:00.0 | ||
2 | 184 | ŠRAIL Jan | 1990 | Vltava Fun | 2. / Muži | 0:43:12.0 | 0:01:19.0 | ||
3 | 166 | KOČANDRLE Martin | 2002 | Sport Club Plzeň | 1. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 0:43:58.0 | 0:02:05.0 | ||
4 | 171 | PAVLÁSEK Šimon | 2002 | --- | 2. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 0:45:29.0 | 0:03:36.0 | ||
5 | 182 | ZUNA Ondřej | 2002 | Sport Club Plzeň | 3. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 0:47:50.0 | 0:05:57.0 | ||
6 | 163 | HEISKANEN Heli | 1981 | Slavia Pojištovna team | 1. / Ženy | 0:49:04.0 | 0:07:11.0 | ||
7 | 155 | TAGSCHERER Imre | 1972 | --- | 1. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 0:50:19.0 | 0:08:26.0 | ||
8 | 170 | NOVÁKOVÁ Adéla | 2000 | Sport Club Plzeň | 1. / Ženy U23 ( 1999 a ml. ) | 0:50:48.0 | 0:08:55.0 | ||
9 | 157 | GAJA Matouš Jan | 2004 | SKB Velké Karlovice | 4. / Muži U23 ( 1999 a ml. ) | 0:51:32.0 | 0:09:39.0 | ||
10 | 168 | BENECH Vladimír | 1980 | Sun sport Team | 3. / Muži | 0:51:34.0 | 0:09:41.0 | ||
11 | 185 | MÁNEK Jiří | 1998 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / Muži | 0:52:29.0 | 0:10:36.0 | ||
12 | 162 | HAVLÍČKOVÁ Barbora | 2000 | Dukla Liberec | 2. / Ženy U23 ( 1999 a ml. ) | 0:52:44.0 | 0:10:51.0 | ||
13 | 152 | HUJEROVÁ Tereza | 1998 | XCSPORT.cz Swenor team | 2. / Ženy | 0:54:01.0 | 0:12:08.0 | ||
14 | 159 | PAUKERT Marek | 1987 | --- | 5. / Muži | 0:54:18.0 | 0:12:25.0 | ||
15 | 158 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 2. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 0:55:53.0 | 0:14:00.0 | ||
16 | 175 | VRÁNOVÁ Iva | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / Ženy U23 ( 1999 a ml. ) | 0:56:06.0 | 0:14:13.0 | ||
17 | 169 | HONSOVÁ Anežka | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / Ženy U23 ( 1999 a ml. ) | 0:56:30.0 | 0:14:37.0 | ||
18 | 153 | HÁJEK Ondřej | 1989 | Lokomotiva Teplice | 6. / Muži | 0:56:31.0 | 0:14:38.0 | ||
19 | 156 | MILE Lajos | 1968 | LEVEL TEAM HUNGARY | 3. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 0:56:55.0 | 0:15:02.0 | ||
20 | 167 | NYKLESOVÁ Karolína | 2003 | Sport Club Plzeň | 5. / Ženy U23 ( 1999 a ml. ) | 0:57:02.0 | 0:15:09.0 | ||
21 | 172 | REJZEK Martin | 1972 | Eleven Eintracht Braunschweig | 4. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 0:57:41.0 | 0:15:48.0 | ||
22 | 165 | GROIß Laura | 2001 | Schiunion Böhmerwald Intersport Pötscher | 6. / Ženy U23 ( 1999 a ml. ) | 0:58:47.0 | 0:16:54.0 | ||
23 | 161 | SVOBODA Petr | 1968 | Šerlich 8.30 | 5. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 0:59:00.0 | 0:17:07.0 | ||
24 | 174 | ŠVEC František | 1979 | SKI TEAM ALŽBĚTÍN | 7. / Muži | 1:01:37.0 | 0:19:44.0 | ||
25 | 183 | HÁKOVÁ Michaela | 1971 | Sokol Valteřice | 1. / Ženy OPEN | 1:01:50.0 | 0:19:57.0 | ||
26 | 160 | VOTOČKOVÁ Jára | 1972 | Šerlich 8.30 | 1. / Veteránky nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:02:30.0 | 0:20:37.0 | ||
27 | 151 | STUCHLÍK Zdeněk | 1950 | Šerlich 8.30 | 6. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:03:16.0 | 0:21:23.0 | ||
28 | 181 | JELÍNEK Milan | 1955 | Silvini | 7. / Veteráni nad 50 let ( 1972 a st. ) | 1:03:27.0 | 0:21:34.0 | ||
29 | 154 | HIDVÉGI DR. Peter | 1974 | --- | 8. / Muži | 1:05:07.0 | 0:23:14.0 |