Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | ALBRECHT Matyáš | 1999 | GaSOŠe Vimperk | 1. / III. hoši | 0:07:21.2 | 0:00:00.0 | |
2 | 29 | VAŠÍČEK Jiří | 1999 | ZŠ a MŠ Zdíkov | 2. / III. hoši | 0:07:57.6 | 0:00:36.4 | |
3 | 15 | MÁNEK Ondřej | 2001 | ZČ TGM Vimperk | 1. / II. hoši | 0:08:09.2 | 0:00:48.0 | |
4 | 33 | ŠVEJDA Jakub | 2000 | ZŠ TGM Vimperk | 3. / III. hoši | 0:08:20.1 | 0:00:58.9 | |
5 | 31 | JIROUŠ Samuel | 2000 | GaSOŠe Vimperk | 4. / III. hoši | 0:08:20.2 | 0:00:59.0 | |
6 | 18 | BOLDOVÁ Adéla | 1999 | ZŠ a MŠ Zdíkov | 1. / III. dívky | 0:08:37.3 | 0:01:16.1 | |
7 | 14 | VACHUTA Matěj | 2000 | ZČ TGM Vimperk | 2. / II. hoši | 0:08:46.7 | 0:01:25.5 | |
8 | 25 | NOVÁKOVÁ Adélka | 2000 | ZŠ TGM Vimperk | 2. / III. dívky | 0:08:51.5 | 0:01:30.3 | |
9 | 2 | FORSTOVÁ Tereza | 2001 | ZŠ a MŠ Zdíkov | 1. / II. dívky | 0:08:59.8 | 0:01:38.6 | |
10 | 34 | TISCHLER Josef | 2000 | ZŠ TGM Vimperk | 5. / III. hoši | 0:09:01.3 | 0:01:40.1 | |
11 | 23 | DAVERNÁ Evelína | 1999 | ZŠ TGM Vimperk | 3. / III. dívky | 0:09:03.2 | 0:01:42.0 | |
12 | 32 | ŘEHOŘ David | 1999 | ZŠ TGM Vimperk | 6. / III. hoši | 0:09:06.4 | 0:01:45.2 | |
13 | 16 | HOLOUBEK Ondřej | 2001 | ZŠ Volyně | 3. / II. hoši | 0:09:10.7 | 0:01:49.5 | |
14 | 24 | CHVALOVÁ Miroslava | 1999 | ZŠ TGM Vimperk | 4. / III. dívky | 0:09:12.6 | 0:01:51.4 | |
15 | 9 | RYPLOVÁ Simona | 2001 | ZŠ Stachy | 2. / II. dívky | 0:09:36.6 | 0:02:15.4 | |
16 | 28 | VÍTOVEC Jindřich | 2000 | ZŠ a MŠ Zdíkov | 7. / III. hoši | 0:09:46.1 | 0:02:24.9 | |
17 | 12 | PAVLÁSEK Šimon | 2002 | ZČ TGM Vimperk | 4. / II. hoši | 0:09:52.5 | 0:02:31.3 | |
18 | 8 | NOVÁKOVÁ Denisa | 2001 | ZŠ TGM Vimperk | 3. / II. dívky | 0:10:10.7 | 0:02:49.5 | |
19 | 26 | TVRDKOVÁ Václava | 1999 | ZŠ TGM Vimperk | 5. / III. dívky | 0:10:25.2 | 0:03:04.0 | |
20 | 13 | KOBR Jiří | 2000 | ZČ TGM Vimperk | 5. / II. hoši | 0:10:39.5 | 0:03:18.3 | |
21 | 7 | PICKOVÁ Barbora | 2003 | ZŠ a MŠ Zdíkov | 4. / II. dívky | 0:11:01.5 | 0:03:40.3 | |
22 | 27 | GYÜRÜSI Radek | 1999 | ZŠ a MŠ Zdíkov | 8. / III. hoši | 0:11:41.9 | 0:04:20.7 | |
23 | 10 | VONÁŠEK Jakub | 2002 | ZŠ a MŠ Zdíkov | 6. / II. hoši | 0:12:04.7 | 0:04:43.5 | |
24 | 1 | HORNOVÁ Anežka | 2000 | ZŠ a MŠ Zdíkov | 5. / II. dívky | 0:12:12.6 | 0:04:51.4 | |
25 | 6 | VAŠÍČKOVÁ Marcela | 2003 | ZŠ a MŠ Zdíkov | 6. / II. dívky | 0:12:13.5 | 0:04:52.3 | |
26 | 3 | KOLAFOVÁ Jana | 2002 | ZŠ a MŠ Zdíkov | 7. / II. dívky | 0:13:49.6 | 0:06:28.4 | |
--- | 4 | VÍTOVCOVÁ Lenka | 2002 | ZŠ a MŠ Zdíkov | . / II. dívky | DNS | --- | |
--- | 5 | VACÍKOVÁ Tereza | 2001 | ZŠ a MŠ Zdíkov | . / II. dívky | DNS | --- | |
--- | 11 | KLÍMA Matěj | 2000 | ZŠ a MŠ Zdíkov | . / II. hoši | DNS | --- | |
--- | 17 | MÁNKOVÁ Andrea | 1999 | ZŠ a MŠ Zdíkov | . / III. dívky | DNS | --- | |
--- | 19 | HONKOVÁ Jiřina | 2000 | ZŠ TGM Vimperk | . / III. dívky | DNS | --- | |
--- | 20 | SÁSKOVÁ Tereza | 2000 | GaSOŠe | . / III. dívky | DNS | --- | |
--- | 21 | ŘEZNÍKOVÁ Tereza | 1999 | GaSOŠe | . / III. dívky | DNS | --- | |
--- | 22 | ZAHRADNÍKOVÁ Nela | 1999 | GaSOŠe | . / III. dívky | DNS | --- |