XIII. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP - Malevil - ME2012

MTB
DATUM :17.6.2012 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Oybin # Rozdělení #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Oybin # Rozdělení #
1 12 detail závodníka BAUMGÄRTEL Lutz GER 1980 SCOTT Generation/ RSV Bautzen 2:57:28.8 0:00:00.0 0:56:24.3 2 2:12:40.7 1 2:44:48.9 1
2 242 detail závodníka NOVOTA Jan CZE 1981 Bicykl Kříž Team 3:00:41.4 0:03:12.6 0:56:15.2 1 2:15:14.7 2 2:48:22.5 2
3 45 detail závodníka ČERNÝ Jan CZE 1982 ELEVEN team Příchovice 3:01:19.9 0:03:51.1 0:56:46.4 3 2:15:16.0 3 2:48:46.0 3
4 408 detail závodníka ŠAFRÁNEK Václav CZE 1973 SKI PAUDERA 3:02:19.1 0:04:50.3 0:58:10.2 5 2:17:08.5 5 2:49:50.7 4
5 230 detail závodníka MÜLLER Marek CZE 1976 KAH SPORT VRCHLABÍ 3:05:42.3 0:08:13.5 0:58:30.8 6 2:17:08.3 4 2:52:50.2 5
6 409 detail závodníka BUREŠ Lukáš CZE 1982 SKI PAUDERA 3:09:34.4 0:12:05.6 0:57:35.3 4 2:17:40.6 6 2:55:39.7 6
7 341 detail závodníka TURNER Martin CZE 1978 ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 3:10:52.0 0:13:23.2 0:59:04.6 9 2:21:38.7 9 2:57:15.6 7
8 448 detail závodníka REINFRIED Matthias GER 1974 PICARDELLICS VELO TEAM DRESDEN 3:11:13.0 0:13:44.2 1:01:58.5 15 2:22:57.5 10 2:57:37.9 9
9 183 detail závodníka KUBÍČEK František CZE 1977 ELEVEN team Příchovice 3:11:40.3 0:14:11.5 1:00:27.2 12 2:23:12.0 11 2:58:33.1 10
10 411 detail závodníka KOUDELKA Petr CZE 1981 KONA CYCLING POINT 3:11:56.9 0:14:28.1 0:59:55.1 11 2:21:28.0 8 2:57:31.8 8
11 146 detail závodníka KLAP David CZE 1975 Allivictus Kofola taem 3:14:12.1 0:16:43.3 0:59:54.4 10 2:25:46.5 14 3:01:51.1 12
12 196 detail závodníka LECHNER Karl AUT 1981 Löffler Mauna Loa DT Swiss 3:15:34.2 0:18:05.4 1:00:32.1 13 2:24:18.1 12 3:01:49.2 11
13 217 detail závodníka MATĚJKA Jan CZE 1976 ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 3:19:38.5 0:22:09.7 0:58:31.7 7 2:21:10.4 7 3:04:06.5 13
14 121 detail závodníka JANOČKO Ján SVK 1982 Ski a Bike Centrum Radotín 3:20:37.1 0:23:08.3 0:58:34.3 8 2:24:19.0 13 3:05:36.3 14
15 399 detail závodníka KOBERA Matej SVK 1980 IVANKA PRI DUNAJI 3:22:08.3 0:24:39.5 1:05:43.1 24 2:31:31.2 15 3:08:53.4 15
16 425 detail závodníka TRZCINSKI Arkadiusz Daniel POL 1977 Kross Racing Team 3:27:34.6 0:30:05.8 1:02:56.4 17 2:33:09.2 16 3:13:06.3 16
17 136 detail závodníka KALINA David CZE 1974 HyperSleva 3:29:28.6 0:31:59.8 1:04:08.0 20 2:33:20.3 17 3:15:57.0 17
18 276 detail závodníka ROUBAL Lukáš CZE 1975 Banánová republika 3:30:59.6 0:33:30.8 1:03:36.5 19 2:34:37.3 21 3:16:00.2 18
19 35 detail závodníka BUREŠ David CZE 1978 Merida Biking Team 3:32:13.3 0:34:44.5 1:05:39.3 23 2:37:10.7 24 3:18:01.1 20
20 150 detail závodníka KLECKER František CZE 1975 FUNBIKE Team UL 3:32:22.1 0:34:53.3 1:01:57.9 14 2:34:23.8 20 3:17:37.1 19
21 285 detail závodníka SESSEK Martin CZE 1976 Top Ten Team Teplice 3:33:16.0 0:35:47.2 1:07:47.5 31 2:39:30.2 27 3:19:05.9 23
22 447 detail závodníka MALÝ Jiří CZE 1977 PLANET TOYS CYKLING 3:33:53.1 0:36:24.3 1:02:52.0 16 2:33:44.3 18 3:18:30.0 21
23 69 detail závodníka FILIP Martin CZE 1977 Praha 9 3:34:51.9 0:37:23.1 1:06:45.2 29 2:36:31.1 23 3:18:52.4 22
24 151 detail závodníka KLEEBERG Jan GER 1974 Zweirad Weser 3:35:33.6 0:38:04.8 1:06:24.9 26 2:39:22.8 26 3:21:44.8 25
25 100 detail závodníka HOFFMANN Martin CZE 1973 MOVS Smrzovka 3:35:35.1 0:38:06.3 1:08:36.4 39 2:41:35.5 30 3:21:46.3 27
26 162 detail závodníka KOPČAN Michal CZE 1978 Kosmonosy 3:35:42.1 0:38:13.3 1:05:03.6 22 2:38:38.1 25 3:21:45.6 26
27 350 detail závodníka VONDROUŠ Pavel CZE 1974 CYKLO PROFI 3:36:15.8 0:38:47.0 1:08:17.9 33 2:41:59.9 31 3:21:41.4 24
28 239 detail závodníka NOSEK Daniel CZE 1978 Good Time´s Cyklo Team Děčín 3:37:38.2 0:40:09.4 1:06:29.4 27 2:40:02.9 29 3:22:44.1 28
29 134 detail závodníka KAFKA Libor CZE 1979 BC Sport Semily 3:38:39.8 0:41:11.0 1:05:57.7 25 2:34:56.5 22 3:23:40.4 29
30 4 detail závodníka BALATKA Martin CZE 1973 ELEVEN team Příchovice 3:38:40.6 0:41:11.8 1:07:13.3 30 2:39:34.5 28 3:23:46.1 30
31 343 detail závodníka VÁŇA Petr CZE 1973 BMC Savo 3:38:56.4 0:41:27.6 1:04:33.9 21 2:34:12.2 19 3:24:57.6 31
32 47 detail závodníka DAVID Marian CZE 1982 T.J.Sokol Kraslice 3:42:07.2 0:44:38.4 1:08:33.2 38 2:44:53.7 32 3:26:58.3 32
33 23 detail závodníka BITMAN Petr CZE 1980 kosmos bike 3:43:27.0 0:45:58.2 1:08:20.9 34 2:44:59.1 33 3:27:26.3 33
34 59 detail závodníka DUCHEK Jiří CZE 1973 Alltraining 3:45:13.4 0:47:44.6 1:02:58.3 18 2:45:51.0 37 3:31:14.5 37
35 376 detail závodníka STAMMNITZ Holger GER 1974 Globetrotter Team 3:45:22.6 0:47:53.8 1:11:53.0 50 2:46:38.2 39 3:29:00.9 34
36 42 detail závodníka ČECH Jaroslav CZE 1976 Provodin 3:46:01.2 0:48:32.4 1:08:06.5 32 2:45:39.8 35 3:31:11.5 36
37 145 detail závodníka KISSIG Tino GER 1977 bike point Dresden 3:47:12.5 0:49:43.7 1:09:16.8 41 2:46:07.5 38 3:32:01.5 38
38 291 detail závodníka SKOUPIL Ondřej CZE 1980 Mladá Boleslav 3:47:13.1 0:49:44.3 1:08:43.6 40 2:48:51.6 41 3:32:51.2 39
39 212 detail závodníka MANSFELD Jiří CZE 1978 Sokol Mšeno 3:47:38.0 0:50:09.2 1:08:29.2 36 2:45:09.6 34 3:30:47.7 35
40 379 detail závodníka BÄRISCH Michael GER 1980 Globetrotter Team 3:50:08.3 0:52:39.5 1:10:09.6 42 2:48:51.3 40 3:34:03.4 40
41 13 detail závodníka BEČVÁŘ Robert CZE 1979 Merida Biking Team 3:50:12.4 0:52:43.6 1:06:34.4 28 2:45:42.3 36 3:34:43.5 41
42 57 detail závodníka DRECHSEL Marc GER 1979 Team Dresden Bike 3:50:28.1 0:52:59.3 1:16:15.1 74 2:53:29.7 49 3:35:16.0 43
43 118 detail závodníka CHMELÍK Jiří CZE 1974 Mšeno u Mělníka 3:52:05.3 0:54:36.5 1:10:38.5 45 2:50:12.7 43 3:37:00.2 44
44 148 detail závodníka KLAUSCH Sebastian GER 1982 Pink Panther´s 3:52:43.9 0:55:15.1 1:13:32.6 57 2:50:30.4 44 3:34:45.1 42
45 77 detail závodníka GOTVALD Jan CZE 1980 Ergo Liberec 3:53:33.1 0:56:04.3 1:10:55.3 47 2:52:02.2 46 3:38:30.6 45
46 85 detail závodníka HÁJEK Jan CZE 1980 AC Čimelice 3:57:16.6 0:59:47.8 1:10:41.8 46 2:52:50.9 47 3:42:00.8 49
47 83 detail závodníka HABERMANN Jens GER 1977 IBC DIMB Racing Team 3:57:45.0 1:00:16.2 1:11:57.7 53 2:53:29.8 50 3:41:58.1 48
48 446 detail závodníka HOBLIK Volker GER 1979 Fahrrad-Hoblik 3:57:57.2 1:00:28.4 1:11:56.5 51 2:53:08.4 48 3:41:48.8 46
49 17 detail závodníka BENEŠ Ondřej CZE 1976 Banánová republika 3:58:40.6 1:01:11.8 1:08:25.5 35 2:51:59.4 45 3:41:56.2 47
50 422 detail závodníka ŠPRINGL Jan CZE 1978 --- 3:59:15.6 1:01:46.8 1:18:16.2 85 3:00:50.1 67 3:43:55.9 51
51 430 detail závodníka OSWALD Stefan GER 1977 BIKE PESSION PIRNA 4:00:20.1 1:02:51.3 1:14:00.8 62 2:54:40.9 53 3:45:12.7 53
52 181 detail závodníka KŘÍŽ Michal CZE 1973 FUNBIKE Team UL 4:01:44.0 1:04:15.2 1:13:26.1 55 2:57:38.2 58 3:46:18.2 54
53 65 detail závodníka EHRLICH Václav CZE 1976 Jizerské pekárny 4:02:21.9 1:04:53.1 1:13:38.2 58 2:58:05.9 60 3:46:28.5 55
54 221 detail závodníka MEINOLD Steffen GER 1975 Berlin 4:02:27.3 1:04:58.5 1:13:32.1 56 2:56:18.2 56 3:47:15.0 58
55 70 detail závodníka FISCHER Torsten GER 1979 EBM Team - Seiffen 4:03:08.1 1:05:39.3 1:11:57.0 52 2:56:41.0 57 3:46:54.0 56
56 73 detail závodníka FUKSA Ladislav CZE 1979 CykloTrener.com 4:03:41.3 1:06:12.5 1:10:36.1 44 2:54:26.0 52 3:47:38.9 60
57 14 detail závodníka BEDENK Petr CZE 1977 Ústí nad Labem 4:04:48.6 1:07:19.8 1:16:57.8 79 2:58:52.9 63 3:47:19.1 59
58 245 detail závodníka OVSIAK Petr CZE 1977 Ústí nad Labem 4:04:48.6 1:07:19.8 1:16:59.0 80 2:58:52.8 62 3:44:47.7 52
59 377 detail závodníka STUMPF Sebastian GER 1981 Globetrotter Team 4:05:03.2 1:07:34.4 1:13:25.2 54 2:56:02.6 55 3:46:59.7 57
60 66 detail závodníka EICHHORN Ronny GER 1976 Freital 4:06:53.7 1:09:24.9 1:14:29.3 69 3:00:03.3 64 3:50:24.9 62
61 99 detail závodníka HODBOĎ Jiří CZE 1978 Cyklo-klub Obora 4:07:17.3 1:09:48.5 1:14:06.4 65 2:57:56.0 59 3:49:55.8 61
62 320 detail závodníka ŠPERL Martin CZE 1975 Jablonec nad Nisou 4:07:22.4 1:09:53.6 1:13:57.2 60 2:58:24.1 61 3:51:48.9 65
63 323 detail závodníka ŠTORKÁN Karel CZE 1979 Takeda 4:07:38.4 1:10:09.6 1:11:21.1 48 2:55:24.0 54 3:51:02.6 64
64 417 detail závodníka SCHREIBER Gustl GER 1979 PSV Zittau 4:07:46.4 1:10:17.6 1:08:31.0 37 2:50:00.0 42 3:43:47.0 50
65 400 detail závodníka BYSTRIANSKY Marián SVK 1975 DRNDA 4:08:10.2 1:10:41.4 1:14:03.2 64 2:54:03.9 51 3:50:33.9 63
66 64 detail závodníka EBERLE Luboš CZE 1976 Jičín 4:10:09.3 1:12:40.5 1:17:30.9 84 3:05:38.9 76 3:53:07.4 67
67 34 detail závodníka BRETT Jan CZE 1982 Original Afrika 4:11:19.0 1:13:50.2 1:16:11.2 72 3:01:52.0 69 3:54:39.8 68
68 21 detail závodníka BERGL Tomáš CZE 1978 Derfl Kola 4:11:59.1 1:14:30.3 1:11:22.1 49 3:00:21.5 65 3:51:51.2 66
69 138 detail závodníka KAPOUN Pavel CZE 1978 Jizerské pekárny 4:12:18.7 1:14:49.9 1:16:21.1 76 3:03:03.9 72 3:55:18.4 70
70 317 detail závodníka ŠKALOUD Martin CZE 1976 Liberec 4:15:09.1 1:17:40.3 1:16:30.0 77 3:07:10.7 78 3:57:02.2 71
71 180 detail závodníka KRUPKA Robert CZE 1976 Rem Plus Marathon Sport 4:15:26.8 1:17:58.0 1:14:13.0 66 3:02:47.5 71 3:55:13.7 69
72 244 detail závodníka OTTO Martin GER 1981 ebm-team seiffen 4:15:31.4 1:18:02.6 1:16:14.5 73 3:04:54.5 74 3:59:08.9 73
73 434 detail závodníka WLOSZCZOWSKI Michal POL 1980 JELENIA GORA 4:16:01.3 1:18:32.5 1:14:15.5 67 3:00:40.2 66 3:57:32.9 72
74 178 detail závodníka KRIŠTOF Miroslav CZE 1976 ALWIL 4:16:15.9 1:18:47.1 1:31:26.6 125 3:12:25.0 83 4:00:25.1 75
75 340 detail závodníka TŮMA Jiří CZE 1979 Rumburk 4:18:34.7 1:21:05.9 1:10:32.3 43 3:05:22.1 75 4:02:06.4 81
76 316 detail závodníka ŠINDELKA Karel CZE 1974 Mladá Boleslav 4:18:37.1 1:21:08.3 1:13:44.6 59 3:01:45.5 68 4:00:24.1 74
77 93 detail závodníka HELBIG Ronny GER 1973 DAV Zittau 4:18:41.1 1:21:12.3 1:17:29.7 83 3:10:28.0 81 4:02:00.5 80
78 420 detail závodníka SOMR Jaroslav CZE 1973 Mladá Boleslav 4:18:41.1 1:21:12.3 1:19:01.8 90 3:10:28.5 82 4:01:32.3 78
79 135 detail závodníka KAFKA Petr CZE 1977 KafKab Cycling Team 4:18:50.4 1:21:21.6 1:13:57.9 61 3:02:09.0 70 4:00:35.8 76
80 321 detail závodníka ŠRŮTEK René CZE 1975 Horoušánky 4:19:08.5 1:21:39.7 1:14:02.8 63 3:05:40.0 77 4:01:21.1 77
81 78 detail závodníka GRAF Andreas GER 1979 Dresden 4:19:35.9 1:22:07.1 1:16:15.8 75 3:04:54.4 73 4:01:40.7 79
82 157 detail závodníka KNOBLOCH Robert CZE 1977 Svojkov 4:20:50.3 1:23:21.5 1:16:59.9 81 3:09:21.5 79 4:04:23.9 84
83 220 detail závodníka MAU Michael GER 1973 HSG Turbine Zittau 4:21:07.6 1:23:38.8 1:30:32.9 122 3:15:20.7 88 4:02:59.2 82
84 8 detail závodníka BARTONÍČEK Miloš CZE 1976 CVK Česká Kamenice 4:21:17.4 1:23:48.6 1:14:27.7 68 3:10:24.3 80 4:03:37.5 83
85 198 detail závodníka LIBNAR Tomáš CZE 1974 LTL KOVO SPORT 4:21:36.8 1:24:08.0 1:15:27.2 71 3:14:46.8 87 4:06:41.0 87
86 407 detail závodníka FRANKE René GER 1976 Radebenl 4:22:41.2 1:25:12.4 1:18:51.1 89 3:13:40.6 85 4:05:44.4 85
87 386 detail závodníka FUTÓ Michal CZE 1974 Hrádek nad Nisou 4:26:05.9 1:28:37.1 1:14:29.4 70 3:16:18.1 91 4:06:39.1 86
88 182 detail závodníka KUBEŠ Jan CZE 1980 Sport Future 4:27:39.7 1:30:10.9 1:17:24.6 82 3:12:40.8 84 4:09:15.5 88
89 139 detail závodníka KÄSTNER Thomas GER 1982 Team Dresden Bike 4:29:20.6 1:31:51.8 1:18:20.2 86 3:14:13.5 86 4:10:41.6 89
90 205 detail závodníka LYSONĚK Vlastimil CZE 1973 Hrobový klid 4:29:26.3 1:31:57.5 1:20:59.6 92 3:17:53.5 93 4:12:17.3 90
91 342 detail závodníka URBAN Vladimír CZE 1978 Mladá Boleslav 4:30:43.2 1:33:14.4 1:18:41.7 88 3:20:02.9 94 4:13:21.2 91
92 210 detail závodníka MALÍNEK Vít CZE 1973 Jestřabí Lhota 4:31:37.5 1:34:08.7 1:23:35.1 102 3:16:06.2 90 4:14:51.6 93
93 177 detail závodníka KRESTA Jan CZE 1980 IBB 4:32:10.0 1:34:41.2 1:23:09.2 100 3:20:05.2 95 4:14:27.1 92
94 413 detail závodníka SLAVÍČEK Petr CZE 1982 Forbidden 4:33:06.4 1:35:37.6 1:16:34.3 78 3:15:45.6 89 4:16:00.4 94
95 300 detail závodníka STASTNY Radek CZE 1977 Jičín 4:34:50.3 1:37:21.5 1:21:47.5 93 3:20:06.0 96 4:18:08.2 95
96 423 detail závodníka NOVÁČEK Jiří CZE 1979 --- 4:36:31.1 1:39:02.3 1:23:35.7 103 3:21:03.1 98 4:20:40.6 98
97 402 detail závodníka ZAWADA Przemek CZE 1977 WROCLAW 4:37:17.1 1:39:48.3 1:22:40.6 99 3:20:06.2 97 4:20:43.5 99
98 345 detail závodníka VAVRUŠKA Jan CZE 1980 Liberec 4:38:54.1 1:41:25.3 1:20:55.7 91 3:24:27.0 99 4:20:01.5 97
99 277 detail závodníka RULC Filip CZE 1973 Toblerone Hatex Team 4:39:04.0 1:41:35.2 1:18:35.4 87 3:17:50.1 92 4:19:35.5 96
100 188 detail závodníka KUNTOŠ Jiří CZE 1973 Lovosice 4:42:44.3 1:45:15.5 1:22:11.3 95 3:26:02.9 101 4:25:26.5 100