TOI TOI CUP 2023 / UCI C2 - #10 Hlinsko

Silniční cyklistika
DATUM :2.12.2023 MÍSTO :Hlinsko
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 #
1 3 detail závodníka RADA Vojtěch CZE 2010 Rexonix Kovo Praha 1. /  Starší žáci 0:17:21.9 0:00:00.0 08:49.1 [1] 1 08:32.8 [1] 1
2 2 detail závodníka HLADÍK František CZE 2010 Brilon Racing Team MB 2. /  Starší žáci 0:17:28.7 0:00:06.7 08:54.8 [2] 2 08:33.8 [2] 2
3 4 detail závodníka MUCHA Samuel CZE 2010 Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava z.s. 3. /  Starší žáci 0:17:53.9 0:00:31.9 08:54.8 [3] 3 08:59.0 [3] 3
4 1 detail závodníka BUKOVSKÝ Ondřej CZE 2010 DK Bikeshop RACING Team 4. /  Starší žáci 0:18:03.7 0:00:41.7 08:58.6 [4] 4 09:05.1 [4] 4
5 5 detail závodníka ZAVADIL Mikuláš CZE 2011 Cycling academy Tábor 5. /  Starší žáci 0:18:03.9 0:00:41.9 --- --- --- 5
6 10 detail závodníka HATAŠ Tomáš CZE 2010 Rohozec Amix Team 6. /  Starší žáci 0:18:05.4 0:00:43.4 08:59.3 [5] 5 09:06.1 [5] 6
7 11 detail závodníka JOGL Denis CZE 2010 CK LOKO Rakovník 7. /  Starší žáci 0:18:24.4 0:01:02.4 09:14.1 [7] 7 09:10.3 [7] 7
8 7 detail závodníka KOHOUT Jindřich CZE 2011 BIKE puzzle team 8. /  Starší žáci 0:18:30.9 0:01:08.9 09:20.9 [8] 8 09:10.0 [6] 8
9 6 detail závodníka JECH Lukáš CZE 2010 Adastra cycling team 9. /  Starší žáci 0:18:45.9 0:01:23.9 09:06.2 [6] 6 09:39.6 [12] 9
10 9 detail závodníka FARA Jan CZE 2010 Brilon Racing Team MB 10. /  Starší žáci 0:19:00.7 0:01:38.7 09:47.9 [10] 10 09:12.8 [8] 10
11 32 detail závodníka LUKÁČ Dušan Dario SVK 2010 ŠK Topoľčianky 11. /  Starší žáci 0:19:02.4 0:01:40.4 09:26.9 [9] 9 09:35.5 [11] 11
12 17 detail závodníka JANATA Jakub CZE 2011 Rexonix Kovo Praha 12. /  Starší žáci 0:19:47.9 0:02:25.9 10:18.1 [12] 12 09:29.7 [10] 12
13 14 detail závodníka JANATA Lukáš CZE 2011 Rexonix Kovo Praha 13. /  Starší žáci 0:20:11.2 0:02:49.2 10:46.7 [14] 14 09:24.4 [9] 13
14 20 detail závodníka VANČO Matyáš SVK 2010 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 14. /  Starší žáci 0:20:12.2 0:02:50.2 10:15.1 [11] 11 09:57.0 [13] 14
15 18 detail závodníka DINGA Jan CZE 2010 Adastra cycling team 15. /  Starší žáci 0:21:15.9 0:03:53.9 10:38.2 [13] 13 10:37.6 [19] 15
16 13 detail závodníka PŘENOSIL Adam CZE 2011 SportRaces Cycling Team 16. /  Starší žáci 0:21:28.7 0:04:06.7 11:02.0 [17] 17 10:26.6 [14] 16
17 31 detail závodníka MEIER Václav CZE 2010 Brilon Racing Team MB 17. /  Starší žáci 0:21:30.2 0:04:08.2 10:59.2 [15] 15 10:30.9 [17] 17
18 22 detail závodníka MARKUSEK Nicolas CZE 2011 Rexonix Kovo Praha 18. /  Starší žáci 0:21:35.4 0:04:13.4 11:05.0 [18] 18 10:30.4 [16] 18
19 21 detail závodníka HAVLÍČEK Adam CZE 2010 Rexonix Kovo Praha 19. /  Starší žáci 0:21:37.7 0:04:15.7 11:00.7 [16] 16 10:36.9 [18] 19
20 16 detail závodníka RYBÁŘ Kryštof CZE 2011 CK LOKO Rakovník 20. /  Starší žáci 0:21:39.9 0:04:17.9 11:13.0 [22] 22 10:26.9 [15] 20
21 15 detail závodníka VIKTORA Michal CZE 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 21. /  Starší žáci 0:21:56.0 0:04:34.0 11:09.7 [20] 20 10:46.2 [21] 21
22 27 detail závodníka KOMÁREK Lukáš CZE 2010 ČEZ Cyklo Team Tábor 22. /  Starší žáci 0:22:03.5 0:04:41.5 11:05.5 [19] 19 10:57.9 [22] 22
23 34 detail závodníka DVORÁK Alexander SVK 2011 ŠK Topoľčianky 23. /  Starší žáci 0:22:03.7 0:04:41.7 11:23.0 [23] 23 10:40.7 [20] 23
24 24 detail závodníka UŠEL Ondřej CZE 2010 Rexonix Kovo Praha 24. /  Starší žáci 0:22:46.7 0:05:24.7 11:25.2 [24] 24 11:21.4 [23] 24
25 26 detail závodníka FRANK Marek CZE 2010 TJ Lokomotiva Beroun 25. /  Starší žáci 0:22:57.7 0:05:35.7 11:32.5 [25] 25 11:25.2 [24] 25
26 30 detail závodníka VACULÍK Jakub CZE 2010 Rexonix Kovo Praha 26. /  Starší žáci 0:23:37.4 0:06:15.4 12:08.7 [26] 26 11:28.6 [25] 26
27 23 detail závodníka ADAM Jaroslav CZE 2010 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 27. /  Starší žáci 0:23:39.1 0:06:17.1 11:12.2 [21] 21 12:26.8 [27] 27
28 29 detail závodníka TICHÝ Tadeáš CZE 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 28. /  Starší žáci 0:24:10.9 0:06:48.9 12:09.2 [27] 27 12:01.6 [26] 28
29 28 detail závodníka PÁCL Vojtěch CZE 2010 TJ Lokomotiva Beroun 29. /  Starší žáci 0:21:00.0 - 1 Lap(s) 21:00.0 [28] 28 --- ---
30 33 detail závodníka TOMÁŠ Vojtěch CZE 2010 TJ Lokomotiva Beroun 30. /  Starší žáci 0:22:00.0 - 1 Lap(s) 22:00.0 [29] 29 --- ---
--- 19 detail závodníka MAŇAS Adam CZE 2011 Cycling academy Tábor . /  Starší žáci DNS --- --- --- --- ---