TOI TOI CUP 2023 / UCI C2 - #10 Hlinsko

Silniční cyklistika
DATUM :2.12.2023 MÍSTO :Hlinsko
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 #
1 2 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 1. /  Kadeti 0:34:01.9 0:00:00.0 08:32.2 [1] 1 08:35.2 [2] 1 08:26.9 [2] 1 08:27.5 [1] 1
2 11 detail závodníka HÚSENICA Milan SVK 2009 ŠK Topoľčianky 2. /  Kadeti 0:34:15.7 0:00:13.7 08:40.5 [4] 4 08:30.6 [1] 2 08:23.4 [1] 2 08:41.0 [2] 2
3 5 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 Brilon Racing Team MB 3. /  Kadeti 0:34:26.7 0:00:24.7 08:32.4 [2] 2 08:38.9 [3] 3 08:31.9 [3] 3 08:43.3 [3] 3
4 1 detail závodníka JOHN Antonín CZE 2008 Brilon Racing Team MB 4. /  Kadeti 0:34:54.7 0:00:52.7 08:34.7 [3] 3 08:40.4 [4] 4 08:48.4 [5] 4 08:51.0 [7] 4
5 4 detail závodníka PAZOUREK Tadeáš CZE 2009 Cycling academy Tábor 5. /  Kadeti 0:34:59.9 0:00:57.9 08:43.9 [5] 5 08:43.2 [5] 5 08:47.4 [4] 5 08:45.3 [4] 5
6 16 detail závodníka ŽITNÝ Adam CZE 2008 Cyklostar Pirelli 6. /  Kadeti 0:35:28.7 0:01:26.7 09:03.9 [9] 9 08:45.4 [6] 8 08:52.4 [8] 7 08:46.8 [5] 6
7 7 detail závodníka VOREL Lukáš CZE 2008 Rexonix Kovo Praha 7. /  Kadeti 0:35:41.2 0:01:39.2 08:56.5 [7] 7 08:48.4 [7] 6 08:53.7 [9] 6 09:02.5 [10] 7
8 3 detail závodníka LISÝ Vít CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 8. /  Kadeti 0:36:02.4 0:02:00.4 09:15.5 [12] 12 08:53.6 [8] 9 08:52.1 [6] 9 09:01.0 [8] 8
9 15 detail závodníka LANG Robert CZE 2008 Brilon Racing Team MB 9. /  Kadeti 0:36:31.9 0:02:29.9 08:51.2 [6] 6 08:57.4 [9] 7 09:02.2 [11] 8 09:41.0 [26] 9
10 41 detail závodníka KUCHAŘ Josef CZE 2008 ACT leraK Blansko 10. /  Kadeti 0:36:47.7 0:02:45.7 10:05.7 [25] 25 09:01.4 [10] 18 08:52.2 [7] 14 08:48.3 [6] 10
11 9 detail závodníka SVĚRKOT Daniel CZE 2008 DK Bikeshop RACING Team 11. /  Kadeti 0:36:55.9 0:02:53.9 09:11.9 [10] 10 09:33.9 [23] 13 09:01.7 [10] 11 09:08.3 [12] 11
12 25 detail závodníka JANOUT Václav CZE 2008 ČEZ Cyklo Team Tábor 12. /  Kadeti 0:36:58.7 0:02:56.7 09:25.9 [14] 14 09:17.9 [13] 12 09:11.1 [12] 13 09:03.5 [11] 12
13 19 detail závodníka HRDINA Adam CZE 2008 CK Jihočeské naděje 13. /  Kadeti 0:36:59.9 0:02:57.9 09:17.2 [13] 13 09:14.9 [12] 10 09:13.4 [13] 10 09:14.3 [14] 13
14 10 detail závodníka VAŠÍČEK Denis CZE 2008 Adastra cycling team 14. /  Kadeti 0:37:16.4 0:03:14.4 09:02.7 [8] 8 09:29.7 [18] 11 09:22.2 [15] 12 09:21.8 [18] 14
15 14 detail závodníka VERNER Martin CZE 2009 TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 15. /  Kadeti 0:37:21.4 0:03:19.4 09:38.4 [17] 17 09:24.4 [15] 16 09:17.1 [14] 17 09:01.3 [9] 15
16 26 detail závodníka PODHAJSKÝ Ondřej CZE 2009 TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 16. /  Kadeti 0:37:36.7 0:03:34.7 09:38.7 [18] 18 09:12.4 [11] 14 09:28.4 [17] 16 09:17.0 [15] 16
17 17 detail závodníka BURSA Filip CZE 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 17. /  Kadeti 0:37:46.2 0:03:44.2 09:14.7 [11] 11 09:36.6 [25] 15 09:28.2 [16] 15 09:26.5 [20] 17
18 18 detail závodníka SOUKUP Daniel CZE 2008 Author Team Stupno 18. /  Kadeti 0:37:55.2 0:03:53.2 09:56.2 [21] 21 09:19.1 [14] 22 09:28.9 [18] 20 09:10.8 [13] 18
19 27 detail závodníka TICHÝ Kryštof CZE 2009 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 19. /  Kadeti 0:37:56.9 0:03:54.9 09:37.7 [16] 16 09:29.9 [19] 19 09:29.4 [19] 18 09:19.8 [16] 19
20 20 detail závodníka BODLÁK Petr CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20. /  Kadeti 0:38:15.2 0:04:13.2 09:33.2 [15] 15 09:31.1 [21] 17 09:36.7 [23] 19 09:34.0 [23] 20
21 32 detail závodníka POPOVIČ Jakub CZE 2009 TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 21. /  Kadeti 0:38:25.2 0:04:23.2 09:59.9 [22] 22 09:28.4 [17] 23 09:30.2 [20] 22 09:26.5 [19] 21
22 22 detail závodníka DOUDĚRA Petr CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 22. /  Kadeti 0:38:30.7 0:04:28.7 09:45.9 [20] 20 09:27.2 [16] 21 09:36.4 [22] 21 09:41.0 [25] 22
23 8 detail závodníka DVOŘÁK Sebastián CZE 2008 Head Pro Team Opava 23. /  Kadeti 0:38:50.9 0:04:48.9 09:40.7 [19] 19 09:30.7 [20] 20 10:05.4 [34] 23 09:34.0 [24] 23
24 28 detail závodníka KOŘENSKÝ Jan CZE 2009 Cycling academy Tábor 24. /  Kadeti 0:38:52.7 0:04:50.7 10:21.9 [32] 32 09:36.4 [24] 26 09:33.9 [21] 25 09:20.3 [17] 24
25 48 detail závodníka BLAŽKO Jakub SVK 2008 ŠK Topoľčianky 25. /  Kadeti 0:39:22.9 0:05:20.9 10:06.2 [26] 26 09:52.9 [33] 27 09:53.4 [28] 26 09:30.3 [21] 25
26 21 detail závodníka JOHN Eduard CZE 2009 Brilon Racing Team MB 26. /  Kadeti 0:39:26.4 0:05:24.4 10:01.9 [23] 23 09:42.4 [28] 25 09:47.4 [25] 24 09:54.5 [31] 26
27 34 detail závodníka BLAHOUT Jonáš CZE 2008 Dukla Praha 27. /  Kadeti 0:39:37.7 0:05:35.7 10:34.2 [38] 38 09:41.7 [27] 32 09:47.9 [26] 29 09:33.8 [22] 27
28 39 detail závodníka ŠENOLD Prokop CZE 2008 TJ STADION LOUNY 28. /  Kadeti 0:39:47.4 0:05:45.4 10:31.7 [36] 36 09:48.2 [29] 33 09:45.4 [24] 30 09:42.0 [27] 28
29 38 detail závodníka PAPOUŠEK Adam CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 29. /  Kadeti 0:39:48.4 0:05:46.4 10:06.4 [27] 27 09:55.1 [35] 29 10:00.4 [30] 27 09:46.3 [28] 29
30 40 detail závodníka POLÁŠEK Richard CZE 2008 Bike 2000 30. /  Kadeti 0:39:59.9 0:05:57.9 10:02.4 [24] 24 09:32.4 [22] 24 10:28.4 [39] 28 09:56.5 [32] 30
31 31 detail závodníka KLVAŇ Mikuláš CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 31. /  Kadeti 0:40:02.4 0:06:00.4 10:12.4 [29] 29 10:00.2 [37] 31 09:59.9 [29] 33 09:49.8 [29] 31
32 37 detail závodníka CIBOCH Ondřej CZE 2009 Rexonix Kovo Praha 32. /  Kadeti 0:40:10.7 0:06:08.7 10:31.2 [34] 34 09:51.4 [32] 34 09:49.6 [27] 32 09:58.3 [34] 32
33 24 detail závodníka KACHLÍK Marek CZE 2008 Cycling academy Tábor 33. /  Kadeti 0:40:13.7 0:06:11.7 10:21.9 [31] 31 09:50.4 [31] 30 10:03.6 [32] 34 09:57.5 [33] 33
34 50 detail závodníka KUNDRA Ales SVK 2009 CK MSK Kezmarok 34. /  Kadeti 0:40:41.7 0:06:39.7 10:19.9 [30] 30 09:39.9 [26] 28 10:12.1 [38] 31 10:29.5 [39] 34
35 30 detail závodníka DRÁBEK Nikola CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 35. /  Kadeti 0:40:42.9 0:06:40.9 10:34.2 [39] 39 09:50.4 [30] 35 10:09.9 [35] 35 10:08.3 [36] 35
36 35 detail závodníka PÍREK Matyáš CZE 2008 TUFO CZ OTROKOVICE 36. /  Kadeti 0:40:43.7 0:06:41.7 10:31.5 [35] 35 09:59.4 [36] 36 10:03.9 [33] 36 10:08.8 [37] 36
37 43 detail závodníka KRYL Karol CZE 2008 Adastra cycling team 37. /  Kadeti 0:40:45.9 0:06:43.9 10:50.2 [40] 40 09:54.4 [34] 37 10:02.4 [31] 37 09:58.8 [35] 37
38 51 detail závodníka ROUS Martin CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 38. /  Kadeti 0:40:49.9 0:06:47.9 10:33.7 [37] 37 10:11.2 [38] 38 10:11.9 [37] 39 09:53.1 [30] 38
39 29 detail závodníka DVOŘÁČEK Karel CZE 2009 Prodoli Racing Team 39. /  Kadeti 0:41:23.9 0:07:21.9 10:06.7 [28] 28 10:38.4 [42] 39 10:10.2 [36] 38 10:28.5 [38] 39
40 33 detail závodníka SARNOVSKÝ Teodor CZE 2008 Adastra cycling team 40. /  Kadeti 0:42:22.7 0:08:20.7 10:30.9 [33] 33 10:20.9 [40] 40 10:53.0 [41] 40 10:37.7 [40] 40
41 42 detail závodníka JIROUŠEK Matyáš CZE 2009 Prodoli Racing Team 41. /  Kadeti 0:42:48.9 0:08:46.9 11:17.2 [42] 42 10:15.4 [39] 41 10:35.0 [40] 41 10:41.1 [41] 41
42 52 detail závodníka BERKA Tadeáš CZE 2009 Czech Multisport Coaching 42. /  Kadeti 0:43:01.0 - 1 Lap(s) 11:03.2 [41] 41 10:48.4 [44] 42 21:09.3 [46] 42 --- ---
43 46 detail závodníka DVOŘÁK Jakub CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 43. /  Kadeti 0:43:02.0 - 1 Lap(s) 11:39.9 [44] 44 10:42.9 [43] 44 20:39.0 [44] 43 --- ---
44 49 detail závodníka VOLF Martin CZE 2009 Velo Akademie Kladno 44. /  Kadeti 0:43:03.0 - 1 Lap(s) 11:41.2 [45] 45 10:30.2 [41] 43 20:51.5 [45] 44 --- ---
45 45 detail závodníka VOSÁHLO Filip CZE 2008 TJ STADION LOUNY 45. /  Kadeti 0:43:04.0 - 1 Lap(s) 11:46.7 [46] 46 11:30.6 [45] 45 19:46.6 [43] 45 --- ---
46 70 detail závodníka STANKE Matěj CZE 2009 Author Team Stupno 46. /  Kadeti 0:43:05.0 - 1 Lap(s) 11:33.7 [43] 43 12:19.4 [46] 46 19:11.8 [42] 46 --- ---
--- 12 detail závodníka VOBORNÍK Filip CZE 2008 Brilon Racing Team MB . /  Kadeti DNF --- 09:56.4 [-] --- 20:01.1 [-] --- --- --- --- ---