TOI TOI CUP 2023 / UCI C2 - #10 Hlinsko

Silniční cyklistika
DATUM :2.12.2023 MÍSTO :Hlinsko
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 #
1 2 detail závodníka BAŽANT Kryštof CZE 2007 Cyklostar Pirelli 1. /  Men Junior / Junioři 0:38:57.1 0:00:00.0 07:32.8 [1] 1 07:47.9 [1] 1 07:53.7 [1] 1 07:50.2 [1] 1 07:52.4 [1] 1
2 3 detail závodníka ŠUMPÍK Pavel CZE 2006 Roman Kreuziger Cycling Academy 2. /  Men Junior / Junioři 0:40:33.6 0:01:36.4 07:46.8 [2] 2 08:07.4 [2] 2 08:09.2 [4] 2 08:13.2 [4] 2 08:16.9 [4] 2
3 7 detail závodníka KRAUS Tomáš CZE 2006 ČEZ Cyklo Team Tábor 3. /  Men Junior / Junioři 0:40:55.4 0:01:58.2 08:19.1 [6] 6 08:18.6 [7] 6 08:07.1 [2] 5 08:07.7 [3] 5 08:02.7 [2] 3
4 41 detail závodníka ALBRECHT Pepe GER 2006 RSV54 Venusberg 4. /  Men Junior / Junioři 0:41:06.6 0:02:09.4 08:19.3 [7] 7 08:16.1 [5] 5 08:10.4 [6] 6 08:07.4 [2] 6 08:13.2 [3] 4
5 6 detail závodníka HAVEL Matěj CZE 2006 LAWI junior team 5. /  Men Junior / Junioři 0:41:13.1 0:02:15.9 08:15.6 [4] 4 08:09.2 [3] 4 08:07.4 [3] 4 08:18.7 [7] 4 08:22.2 [6] 5
6 9 detail závodníka HÁJEK Tomáš CZE 2007 Brilon Racing Team MB 6. /  Men Junior / Junioři 0:41:32.1 0:02:34.9 08:33.0 [10] 10 08:09.7 [4] 8 08:09.4 [5] 7 08:16.4 [6] 7 08:23.4 [7] 6
7 4 detail závodníka JANOUT Jan CZE 2006 ČEZ Cyklo Team Tábor 7. /  Men Junior / Junioři 0:41:42.6 0:02:45.4 07:53.1 [3] 3 08:18.4 [6] 3 08:17.7 [7] 3 08:13.9 [5] 3 08:59.4 [23] 7
8 18 detail závodníka KRISTL Lukáš CZE 2007 Brilon Racing Team MB 8. /  Men Junior / Junioři 0:42:04.1 0:03:06.9 08:23.0 [8] 8 08:22.2 [9] 9 08:24.7 [8] 9 08:21.6 [9] 8 08:32.4 [12] 8
9 5 detail závodníka HAJKOVSKÝ Tobias SVK 2007 Slovak National team 9. /  Men Junior / Junioři 0:42:32.4 0:03:35.2 08:27.3 [9] 9 08:41.4 [18] 12 08:42.4 [18] 13 08:20.7 [8] 10 08:20.4 [5] 9
10 22 detail závodníka FALTÝNEK Jan CZE 2006 TEAM DUKLA PRAHA 10. /  Men Junior / Junioři 0:42:42.6 0:03:45.4 08:16.5 [5] 5 08:26.2 [11] 7 08:26.9 [10] 8 08:52.2 [22] 9 08:40.6 [18] 10
11 11 detail závodníka FEDOR Samuel SVK 2006 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 11. /  Men Junior / Junioři 0:42:50.6 0:03:53.4 08:45.0 [15] 15 08:33.9 [14] 14 08:26.9 [11] 11 08:30.6 [10] 11 08:33.9 [14] 11
12 10 detail závodníka MUŠÁLEK Jakub CZE 2007 Head Pro Team Opava 12. /  Men Junior / Junioři 0:42:58.8 0:04:01.7 08:39.3 [14] 14 08:39.9 [17] 15 08:26.9 [9] 12 08:37.9 [15] 12 08:34.6 [15] 12
13 25 detail závodníka HŘEBEJK Dominik CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 13. /  Men Junior / Junioři 0:43:07.6 0:04:10.4 08:33.8 [12] 12 08:24.2 [10] 10 08:33.4 [12] 10 08:56.2 [23] 13 08:39.9 [17] 13
14 14 detail závodníka PEKAŘ Matěj CZE 2006 Brilon Racing Team MB 14. /  Men Junior / Junioři 0:43:08.1 0:04:10.9 08:33.5 [11] 11 08:44.4 [20] 13 08:36.2 [14] 14 08:43.9 [20] 14 08:29.9 [10] 14
15 13 detail závodníka JAROSŁAWSKI Maciej POL 2006 Warszawski Klub Kolarski 15. /  Men Junior / Junioři 0:43:17.6 0:04:20.4 08:53.0 [18] 18 08:32.9 [12] 16 08:45.4 [20] 17 08:34.4 [12] 15 08:31.7 [11] 15
16 19 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 Rexonix Kovo Praha 16. /  Men Junior / Junioři 0:43:22.6 0:04:25.4 08:52.5 [17] 17 08:38.7 [16] 18 08:37.7 [15] 16 08:40.4 [17] 16 08:33.2 [13] 16
17 44 detail závodníka NOVÁK Filip CZE 2007 CICLISTICA TREVIGLIESE 17. /  Men Junior / Junioři 0:43:22.8 0:04:25.7 09:14.6 [22] 22 08:33.1 [13] 20 08:33.9 [13] 18 08:36.7 [14] 17 08:24.4 [9] 17
18 16 detail závodníka KRATOCHVÍL Václav CZE 2006 Cyklostar Pirelli 18. /  Men Junior / Junioři 0:43:51.4 0:04:54.2 09:14.6 [23] 23 08:47.6 [21] 21 08:37.9 [16] 20 08:31.4 [11] 18 08:39.6 [16] 18
19 23 detail závodníka NÁGR Ondřej CZE 2007 Cycling academy Tábor 19. /  Men Junior / Junioři 0:43:59.4 0:05:02.2 08:57.3 [19] 19 08:50.1 [22] 19 08:45.7 [22] 19 08:42.4 [19] 19 08:43.7 [20] 19
20 26 detail závodníka POLÁK Matyáš CZE 2006 LAWI junior team 20. /  Men Junior / Junioři 0:44:02.8 0:05:05.6 09:23.6 [26] 26 08:53.1 [24] 24 08:42.7 [19] 24 08:39.2 [16] 21 08:24.1 [8] 20
21 15 detail závodníka ZSEMBERY Boldizsár HUN 2007 Superior Racing Team 21. /  Men Junior / Junioři 0:44:22.8 0:05:25.7 09:35.8 [32] 32 08:38.1 [15] 23 08:39.7 [17] 22 08:34.7 [13] 20 08:54.4 [22] 21
22 17 detail závodníka SOCHAN Dominik SVK 2007 Slovak National team 22. /  Men Junior / Junioři 0:44:28.6 0:05:31.4 09:16.6 [24] 24 08:52.7 [23] 22 08:47.1 [23] 23 08:42.2 [18] 22 08:49.9 [21] 22
23 8 detail závodníka ŠOLTÉS Peter SVK 2007 Slovak National team 23. /  Men Junior / Junioři 0:44:58.1 0:06:00.9 08:38.1 [13] 13 08:21.9 [8] 11 09:06.4 [26] 15 10:10.6 [33] 25 08:40.9 [19] 23
24 35 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 Brilon Racing Team MB 24. /  Men Junior / Junioři 0:45:11.9 0:06:14.7 09:26.1 [28] 28 09:07.4 [29] 27 08:45.4 [21] 26 08:44.7 [21] 23 09:08.2 [26] 24
25 30 detail závodníka HAVELKA Matěj CZE 2007 Brilon Racing Team MB 25. /  Men Junior / Junioři 0:45:16.8 0:06:19.6 09:10.3 [20] 20 09:06.9 [27] 25 08:53.9 [24] 25 08:59.6 [24] 24 09:05.9 [25] 25
26 28 detail závodníka MEIER Tomáš CZE 2007 Brilon Racing Team MB 26. /  Men Junior / Junioři 0:46:03.1 0:07:05.9 08:46.5 [16] 16 08:41.7 [19] 17 09:13.9 [28] 21 09:46.1 [32] 26 09:34.6 [30] 26
27 36 detail závodníka VINŠ Josef CZE 2007 TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 27. /  Men Junior / Junioři 0:46:13.1 0:07:16.0 09:24.1 [27] 27 09:21.6 [32] 32 09:02.2 [25] 29 09:16.4 [27] 27 09:08.7 [27] 27
28 33 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 28. /  Men Junior / Junioři 0:46:20.1 0:07:22.9 09:29.8 [30] 30 09:06.9 [28] 29 09:16.1 [30] 30 09:22.9 [29] 31 09:04.2 [24] 28
29 32 detail závodníka HOFMAN Eliáš CZE 2007 Brilon Racing Team MB 29. /  Men Junior / Junioři 0:46:20.4 0:07:23.2 09:21.0 [25] 25 09:04.9 [25] 26 09:14.1 [29] 27 09:28.6 [31] 29 09:11.4 [28] 29
30 31 detail závodníka PODZIMEK Matyáš CZE 2007 LAWI junior team 30. /  Men Junior / Junioři 0:46:24.3 0:07:27.2 09:26.8 [29] 29 09:10.1 [30] 30 09:06.9 [27] 28 09:24.1 [30] 28 09:16.1 [29] 30
31 40 detail závodníka DĚTÁK Mikuláš CZE 2007 Adastra cycling team 31. /  Men Junior / Junioři 0:46:59.3 0:08:02.1 09:31.8 [31] 31 09:12.7 [31] 31 09:18.4 [31] 31 09:09.4 [26] 30 09:46.9 [31] 31
32 29 detail závodníka PROCHÁZKA Matěj CZE 2007 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 32. /  Men Junior / Junioři 0:37:25.0 - 1 Lap(s) 09:14.6 [21] 21 09:21.9 [33] 28 09:40.2 [32] 32 09:08.2 [25] 32 --- ---
33 21 detail závodníka MEDVEĎ Jerguš SVK 2006 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 33. /  Men Junior / Junioři 0:38:25.0 - 1 Lap(s) 09:41.6 [33] 33 09:34.2 [34] 33 09:49.4 [34] 33 09:19.7 [28] 33 --- ---
34 42 detail závodníka KOBER Lukas GER 2006 Team Gute Laune Sport 34. /  Men Junior / Junioři 0:29:25.0 - 2 Lap(s) 10:08.0 [34] 34 09:34.7 [35] 34 09:42.2 [33] 34 --- --- --- ---
35 39 detail závodníka SUCHODOL Štěpán CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 35. /  Men Junior / Junioři 0:20:25.0 - 3 Lap(s) 11:19.0 [35] 35 09:05.9 [26] 35 --- --- --- --- --- ---