Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 320 | MAŠEK Jan | 1978 | --- | 2:38:11.1 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 275 | ZÁRYBNICKÝ Aleš | 1974 | Silvini Ski Trab team | 2:46:44.3 | 0:08:33.2 | ||
3 | diplom | 318 | HAVLÍČEK Tomáš | 1982 | --- | 2:49:31.7 | 0:11:20.6 | ||
4 | diplom | 294 | KOMZÁK Radek | 1980 | HO ŠKROVÁD | 2:58:38.8 | 0:20:27.7 | ||
5 | diplom | 293 | TŘÍSKA Lukáš | 1977 | Merida Biking Team CZ | 3:04:17.3 | 0:26:06.2 | ||
6 | diplom | 289 | MACHÁČEK Lukáš | 1979 | Dobruška | 3:13:43.1 | 0:35:32.0 | ||
7 | diplom | 287 | FRITZ Jaroslav | 1977 | Silvini Ski Trab team | 3:19:12.8 | 0:41:01.7 | ||
8 | diplom | 282 | BUREŠ David | 1978 | Merida biking team | 3:24:00.1 | 0:45:49.0 | ||
9 | diplom | 266 | DOLEŽAL Lukáš | 1979 | Vrchlabí 1 | 3:28:59.0 | 0:50:47.9 | ||
10 | diplom | 272 | HAVRLÍK Roman | 1974 | Praha 5 | 3:34:02.9 | 0:55:51.8 | ||
11 | diplom | 285 | KUPKA Jan | 1982 | KP Ostrava | 3:34:37.7 | 0:56:26.6 | ||
12 | diplom | 267 | CVEJN Leoš | 1975 | Horní Maršov | 3:35:00.0 | 0:56:48.9 | ||
13 | diplom | 313 | ALBRECHT David | 1978 | Ho Skol | 3:39:23.1 | 1:01:12.0 | ||
14 | diplom | 306 | JAKUBEC Vít | 1977 | Silvini Ski Trab team | 3:41:10.5 | 1:02:59.4 | ||
15 | diplom | 269 | ŽENÍŠEK Markéta | 1977 | KL Slavoj | 3:49:19.1 | 1:11:08.0 | ||
16 | diplom | 301 | RYGLEWICZ Michal | 1980 | Cykloski Žitník | 3:50:23.9 | 1:12:12.8 | ||
17 | diplom | 290 | VOTAVOVÁ Dana | 1980 | VK Blesk | 3:51:07.4 | 1:12:56.3 | ||
18 | diplom | 307 | SVOBODA Jiri | 1975 | Ricany | 3:51:34.7 | 1:13:23.6 | ||
19 | diplom | 309 | TOMÍČEK Pavel | 1977 | Kerteam | 3:51:46.7 | 1:13:35.6 | ||
20 | diplom | 310 | KERVITCER Jan | 1978 | Kerteam | 3:51:49.4 | 1:13:38.3 | ||
21 | diplom | 296 | PODHAJSKÝ Pavel | 1977 | VH fitness Trutnov | 3:53:21.3 | 1:15:10.2 | ||
22 | diplom | 302 | ŽEŽULKA Vladimír | 1980 | Praha 10 | 3:57:00.3 | 1:18:49.2 | ||
23 | diplom | 319 | KARBANOVÁ Vendula | 1982 | --- | 3:57:21.4 | 1:19:10.3 | ||
24 | diplom | 277 | JEŘÁBKOVÁ Kristýna | 1978 | Horní Branná | 3:57:53.3 | 1:19:42.2 | ||
25 | diplom | 288 | VINAŘ Vojtěch | 1978 | Praha 4 | 3:58:23.0 | 1:20:11.9 | ||
26 | diplom | 299 | JANKŮ Pavel | 1974 | Villa Hubertus | 4:02:07.7 | 1:23:56.6 | ||
27 | diplom | 292 | MACURA Radek | 1975 | Praha | 4:02:08.4 | 1:23:57.3 | ||
28 | diplom | 295 | KREJČÍ Ivo | 1981 | 3atlon Team Uničov | 4:12:12.3 | 1:34:01.2 | ||
29 | diplom | 276 | ŘÍHOVÁ Hana | 1976 | Mníšek pod Brdy | 4:13:10.4 | 1:34:59.3 | ||
30 | diplom | 317 | DOLEČEK Luboš | 1982 | --- | 4:15:18.1 | 1:37:07.0 | ||
31 | diplom | 286 | MIKŠOVSKÝ Pavel | 1977 | tj ski rudník | 4:16:27.4 | 1:38:16.3 | ||
32 | diplom | 303 | KOPAL Vojtěch | 1977 | Žďár nad Sázavou | 4:16:55.9 | 1:38:44.8 | ||
33 | diplom | 279 | KNYPL Jaroslav | 1974 | Praha 7 | 4:20:34.3 | 1:42:23.2 | ||
34 | diplom | 304 | KŘIVDA Pavel | 1974 | Olomouc | 4:23:18.8 | 1:45:07.7 | ||
35 | diplom | 314 | DVOŘÁK Jan | 1982 | Kanada | 4:26:27.0 | 1:48:15.9 | ||
36 | diplom | 283 | CRHA Zdeněk | 1979 | Kamenné Žehrovice | 4:30:26.2 | 1:52:15.1 | ||
37 | diplom | 278 | KRUMLOVÁ Anna | 1983 | Golčův Jenikov | 4:38:51.8 | 2:00:40.7 | ||
38 | diplom | 305 | BALÁČEK Václav | 1974 | Olomouc | 4:40:17.6 | 2:02:06.5 | ||
39 | diplom | 268 | HNIK Petr | 1981 | Praha 7 | 4:43:12.4 | 2:05:01.3 | ||
40 | diplom | 280 | KYSELÝ Pavel | 1976 | Brankostroj | 4:48:15.6 | 2:10:04.5 | ||
41 | diplom | 270 | BLAŽEJOVÁ Petra | 1982 | konstruktiva praha | 4:51:56.4 | 2:13:45.3 | ||
42 | diplom | 291 | ŠÍPEK Jan | 1983 | Trutnov | 4:55:32.8 | 2:17:21.7 | ||
43 | diplom | 315 | BERÁNEK David | 1982 | --- | 5:19:17.5 | 2:41:06.4 | ||
44 | diplom | 316 | KOCH Michal | 1982 | --- | 5:19:17.8 | 2:41:06.7 | ||
45 | diplom | 298 | VRŠECKÝ Vaclav | 1983 | Liberec | 5:24:12.8 | 2:46:01.7 | ||
46 | diplom | 297 | HAVLÍČEK Miroslav | 1980 | Praha 4 | 5:24:13.3 | 2:46:02.2 | ||
47 | diplom | 321 | SKŘIVÁNEK Milan | 1982 | --- | 5:35:32.0 | 2:57:20.9 | ||
48 | diplom | 312 | URBAN Radek | 1974 | Plzeň | 5:55:27.0 | 3:17:15.9 | ||
--- | 271 | ŘÍDEL Jakub | 1975 | Team Hyperactive | DNS | --- | |||
--- | 273 | HANÁČEK Roman | 1977 | NUTREND HSK cycling team | DNS | --- | |||
--- | 274 | ZAJÍČEK Kamil | 1983 | SC Marathon Plzeň | DNS | --- | |||
--- | 281 | ŠVEC Luděk | 1978 | Kožušany | DNS | --- | |||
--- | 284 | PALAŠČÁK Jan | 1983 | Amper Racing | DNS | --- | |||
--- | 300 | JURE Maglica | 1981 | Lippstadt | DNS | --- | |||
--- | 308 | JAVŮREK Petr | 1977 | Apache LOKO Trutnov | DNS | --- | |||
--- | 311 | VALENTA Tomáš | 1976 | Pardubice | DNS | --- |