Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 320 | MAŠEK Jan | 1978 | --- | 1. / M30-39 | 2:38:11.1 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 385 | VEJNAR Josef | 1957 | ČSK Vysoké n/Jizerou | 1. / M50-59 | 2:38:32.2 | 0:00:21.1 | ||
3 | diplom | 252 | MALÍK Tomáš | 1984 | SSC Železný Brod | 1. / M19-29 | 2:40:54.7 | 0:02:43.6 | ||
4 | diplom | 275 | ZÁRYBNICKÝ Aleš | 1974 | Silvini Ski Trab team | 2. / M30-39 | 2:46:44.3 | 0:08:33.2 | ||
5 | diplom | 378 | VALENTA Michal | 1962 | hzs praha | 2. / M50-59 | 2:48:24.4 | 0:10:13.3 | ||
6 | diplom | 318 | HAVLÍČEK Tomáš | 1982 | --- | 3. / M30-39 | 2:49:31.7 | 0:11:20.6 | ||
7 | diplom | 391 | NOVOTNÝ Jiří | 1962 | Praha | 3. / M50-59 | 2:51:00.4 | 0:12:49.3 | ||
8 | diplom | 388 | TIŠER Jaromír | 1962 | Srub Tužín | 4. / M50-59 | 2:55:26.9 | 0:17:15.8 | ||
9 | diplom | 349 | TUŽ Jaroslav | 1969 | Bazén Liberec | 1. / M40-49 | 2:55:46.8 | 0:17:35.7 | ||
10 | diplom | 294 | KOMZÁK Radek | 1980 | HO ŠKROVÁD | 4. / M30-39 | 2:58:38.8 | 0:20:27.7 | ||
11 | diplom | 327 | ZIKMUND Zdeněk | 1967 | SKLOB Nová Paka | 2. / M40-49 | 3:00:17.6 | 0:22:06.5 | ||
12 | diplom | 353 | MIKULA Miroslav | 1968 | IRON STARS BEROUN | 3. / M40-49 | 3:02:07.9 | 0:23:56.8 | ||
13 | diplom | 352 | ZELBA Tomáš | 1969 | Hradec Králové | 4. / M40-49 | 3:03:34.2 | 0:25:23.1 | ||
14 | diplom | 256 | HEJNA Jan | 1992 | --- | 2. / M19-29 | 3:03:38.5 | 0:25:27.4 | ||
15 | diplom | 293 | TŘÍSKA Lukáš | 1977 | Merida Biking Team CZ | 5. / M30-39 | 3:04:17.3 | 0:26:06.2 | ||
16 | diplom | 241 | HRUŠKA Jan | 1989 | Trutnov | 3. / M19-29 | 3:05:41.8 | 0:27:30.7 | ||
17 | diplom | 365 | MAROUL Ladislav | 1968 | --- | 5. / M40-49 | 3:07:16.8 | 0:29:05.7 | ||
18 | diplom | 326 | WOLF David | 1972 | MTB team Příchovice | 6. / M40-49 | 3:07:19.8 | 0:29:08.7 | ||
19 | diplom | 328 | ŠIMEK Pavel | 1971 | Cyklotrenink.com | 7. / M40-49 | 3:07:48.3 | 0:29:37.2 | ||
20 | diplom | 336 | HÁJEK Tomáš | 1968 | Praha 5 | 8. / M40-49 | 3:12:11.4 | 0:34:00.3 | ||
21 | diplom | 289 | MACHÁČEK Lukáš | 1979 | Dobruška | 6. / M30-39 | 3:13:43.1 | 0:35:32.0 | ||
22 | diplom | 329 | ZDRÁLEK Jan | 1964 | Praha | 9. / M40-49 | 3:13:52.3 | 0:35:41.2 | ||
23 | diplom | 254 | PROKS Jakub | 1992 | Praha | 4. / M19-29 | 3:14:05.4 | 0:35:54.3 | ||
24 | diplom | 381 | MARTÍNEK Jan | 1963 | TK Vyšehrad Praha | 5. / M50-59 | 3:14:29.5 | 0:36:18.4 | ||
25 | diplom | 384 | GOMBITA Josef | 1958 | Most | 6. / M50-59 | 3:14:54.5 | 0:36:43.4 | ||
26 | diplom | 393 | ŠIRŮČEK Jaromír | 1962 | Areco HK | 7. / M50-59 | 3:18:11.4 | 0:40:00.3 | ||
27 | diplom | 330 | TEPLY Robin | 1967 | Rob | 10. / M40-49 | 3:18:39.6 | 0:40:28.5 | ||
28 | diplom | 287 | FRITZ Jaroslav | 1977 | Silvini Ski Trab team | 7. / M30-39 | 3:19:12.8 | 0:41:01.7 | ||
29 | diplom | 374 | ČEŠNER Vladimír | 1958 | Odolena Voda | 8. / M50-59 | 3:20:21.2 | 0:42:10.1 | ||
30 | diplom | 351 | MAŠEK Tomáš | 1969 | HJM | 11. / M40-49 | 3:20:53.5 | 0:42:42.4 | ||
31 | diplom | 243 | CHLEBOUN Jakub | 1987 | True Skaters Řepy | 5. / M19-29 | 3:22:14.9 | 0:44:03.8 | ||
32 | diplom | 373 | TIŠER Robert | 1962 | Cyklofit Liberec | 9. / M50-59 | 3:23:20.4 | 0:45:09.3 | ||
33 | diplom | 282 | BUREŠ David | 1978 | Merida biking team | 8. / M30-39 | 3:24:00.1 | 0:45:49.0 | ||
34 | diplom | 361 | WIEDEMAN René | 1972 | --- | 12. / M40-49 | 3:24:44.3 | 0:46:33.2 | ||
35 | diplom | 266 | DOLEŽAL Lukáš | 1979 | Vrchlabí 1 | 9. / M30-39 | 3:28:59.0 | 0:50:47.9 | ||
36 | diplom | 379 | JANDEJSEK Zdeněk | 1961 | STUDENE | 10. / M50-59 | 3:29:45.3 | 0:51:34.2 | ||
37 | diplom | 255 | BRAMBUS Ondřej | 1992 | --- | 6. / M19-29 | 3:30:07.9 | 0:51:56.8 | ||
38 | diplom | 521 | MALÁ Lucie | 1987 | Jilemnice | 7. / M19-29 | 3:32:15.7 | 0:54:04.6 | ||
39 | diplom | 402 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 11. / M50-59 | 3:33:52.2 | 0:55:41.1 | ||
40 | diplom | 272 | HAVRLÍK Roman | 1974 | Praha 5 | 10. / M30-39 | 3:34:02.9 | 0:55:51.8 | ||
41 | diplom | 285 | KUPKA Jan | 1982 | KP Ostrava | 11. / M30-39 | 3:34:37.7 | 0:56:26.6 | ||
42 | diplom | 377 | ŠLÉGR Jiří | 1954 | SK AUTOREST | 12. / M50-59 | 3:34:48.6 | 0:56:37.5 | ||
43 | diplom | 267 | CVEJN Leoš | 1975 | Horní Maršov | 12. / M30-39 | 3:35:00.0 | 0:56:48.9 | ||
44 | diplom | 253 | MEJSNAR Jan | 1987 | HZS Jičín - Stará Paka | 8. / M19-29 | 3:38:24.7 | 1:00:13.6 | ||
45 | diplom | 370 | TACLÍK Jiří | 1966 | TJ - Ski Rudník | 13. / M40-49 | 3:38:38.5 | 1:00:27.4 | ||
46 | diplom | 380 | VÁVRA Martin | 1963 | ČZU Praha | 13. / M50-59 | 3:39:05.9 | 1:00:54.8 | ||
47 | diplom | 313 | ALBRECHT David | 1978 | Ho Skol | 13. / M30-39 | 3:39:23.1 | 1:01:12.0 | ||
48 | diplom | 386 | KOTAS Pavel | 1955 | Pohorská jednota Radhošť | 14. / M50-59 | 3:40:18.4 | 1:02:07.3 | ||
49 | diplom | 362 | FIŘT Jiří | 1972 | --- | 14. / M40-49 | 3:40:54.1 | 1:02:43.0 | ||
50 | diplom | 306 | JAKUBEC Vít | 1977 | Silvini Ski Trab team | 14. / M30-39 | 3:41:10.5 | 1:02:59.4 | ||
51 | diplom | 371 | TAUCHMAN Miloš | 1953 | SK LOB Nová Paka | 1. / M60+ | 3:42:50.2 | 1:04:39.1 | ||
52 | diplom | 364 | TOMÁŠ Marek | 1972 | --- | 15. / M40-49 | 3:43:13.1 | 1:05:02.0 | ||
53 | diplom | 372 | FLIEGL Miroslav | 1954 | PSK Union Praha | 15. / M50-59 | 3:43:37.8 | 1:05:26.7 | ||
54 | diplom | 249 | MARKOVÁ Eva | 1988 | Horní Cerekev | 9. / M19-29 | 3:44:43.8 | 1:06:32.7 | ||
55 | diplom | 360 | HLAVATÝ Milan | 1972 | --- | 16. / M40-49 | 3:45:29.4 | 1:07:18.3 | ||
56 | diplom | 344 | SKÁLA Petr | 1968 | Praha 5 | 17. / M40-49 | 3:45:42.2 | 1:07:31.1 | ||
57 | diplom | 244 | HAAS Jan | 1984 | Highlanders | 10. / M19-29 | 3:46:36.7 | 1:08:25.6 | ||
58 | diplom | 332 | OBR Pavel | 1972 | Teplice | 18. / M40-49 | 3:46:40.7 | 1:08:29.6 | ||
59 | diplom | 269 | ŽENÍŠEK Markéta | 1977 | KL Slavoj | 15. / M30-39 | 3:49:19.1 | 1:11:08.0 | ||
60 | diplom | 331 | MELICHAR Pavel | 1971 | TJ Sokol Batňovice | 19. / M40-49 | 3:50:09.1 | 1:11:58.0 | ||
61 | diplom | 301 | RYGLEWICZ Michal | 1980 | Cykloski Žitník | 16. / M30-39 | 3:50:23.9 | 1:12:12.8 | ||
62 | diplom | 290 | VOTAVOVÁ Dana | 1980 | VK Blesk | 17. / M30-39 | 3:51:07.4 | 1:12:56.3 | ||
63 | diplom | 307 | SVOBODA Jiri | 1975 | Ricany | 18. / M30-39 | 3:51:34.7 | 1:13:23.6 | ||
64 | diplom | 309 | TOMÍČEK Pavel | 1977 | Kerteam | 19. / M30-39 | 3:51:46.7 | 1:13:35.6 | ||
65 | diplom | 310 | KERVITCER Jan | 1978 | Kerteam | 20. / M30-39 | 3:51:49.4 | 1:13:38.3 | ||
66 | diplom | 296 | PODHAJSKÝ Pavel | 1977 | VH fitness Trutnov | 21. / M30-39 | 3:53:21.3 | 1:15:10.2 | ||
67 | diplom | 354 | SCHRENKEL Mario | 1969 | Bratislava | 20. / M40-49 | 3:55:20.6 | 1:17:09.5 | ||
68 | diplom | 356 | ČECH Pavel | 1964 | ČS | 21. / M40-49 | 3:56:46.2 | 1:18:35.1 | ||
69 | diplom | 302 | ŽEŽULKA Vladimír | 1980 | Praha 10 | 22. / M30-39 | 3:57:00.3 | 1:18:49.2 | ||
70 | diplom | 319 | KARBANOVÁ Vendula | 1982 | --- | 23. / M30-39 | 3:57:21.4 | 1:19:10.3 | ||
71 | diplom | 338 | ŠNEJDAR Dušan | 1970 | Hora Svaté Kateřiny | 22. / M40-49 | 3:57:29.5 | 1:19:18.4 | ||
72 | diplom | 392 | HAVLÍČEK Jan | 1962 | --- | 16. / M50-59 | 3:57:38.5 | 1:19:27.4 | ||
73 | diplom | 277 | JEŘÁBKOVÁ Kristýna | 1978 | Horní Branná | 24. / M30-39 | 3:57:53.3 | 1:19:42.2 | ||
74 | diplom | 288 | VINAŘ Vojtěch | 1978 | Praha 4 | 25. / M30-39 | 3:58:23.0 | 1:20:11.9 | ||
75 | diplom | 246 | KONEJL Marek | 1989 | BHK TURNOV | 11. / M19-29 | 4:01:01.5 | 1:22:50.4 | ||
76 | diplom | 383 | BOUKAL Josef | 1962 | Jilemnice | 17. / M50-59 | 4:01:42.4 | 1:23:31.3 | ||
77 | diplom | 299 | JANKŮ Pavel | 1974 | Villa Hubertus | 26. / M30-39 | 4:02:07.7 | 1:23:56.6 | ||
78 | diplom | 292 | MACURA Radek | 1975 | Praha | 27. / M30-39 | 4:02:08.4 | 1:23:57.3 | ||
79 | diplom | 401 | VORLICKÝ Zbyněk | 1950 | SKŽamberk | 2. / M60+ | 4:03:30.0 | 1:25:18.9 | ||
80 | diplom | 348 | SIXTA Jan | 1970 | Ekonom Praha | 23. / M40-49 | 4:04:55.0 | 1:26:43.9 | ||
81 | diplom | 245 | JANDA Vojtěch | 1992 | VS Kačeři Chrudim | 12. / M19-29 | 4:07:17.2 | 1:29:06.1 | ||
82 | diplom | 375 | DLABKA Ludvík | 1960 | 3D Fittnes race team | 18. / M50-59 | 4:09:46.9 | 1:31:35.8 | ||
83 | diplom | 376 | JIRÁSKO Zdeněk | 1955 | Kschanda ski | 19. / M50-59 | 4:11:23.1 | 1:33:12.0 | ||
84 | diplom | 251 | RŮŽIČKA Matěj | 1987 | Trutnov | 13. / M19-29 | 4:11:32.0 | 1:33:20.9 | ||
85 | diplom | 295 | KREJČÍ Ivo | 1981 | 3atlon Team Uničov | 28. / M30-39 | 4:12:12.3 | 1:34:01.2 | ||
86 | diplom | 276 | ŘÍHOVÁ Hana | 1976 | Mníšek pod Brdy | 29. / M30-39 | 4:13:10.4 | 1:34:59.3 | ||
87 | diplom | 317 | DOLEČEK Luboš | 1982 | --- | 30. / M30-39 | 4:15:18.1 | 1:37:07.0 | ||
88 | diplom | 286 | MIKŠOVSKÝ Pavel | 1977 | tj ski rudník | 31. / M30-39 | 4:16:27.4 | 1:38:16.3 | ||
89 | diplom | 303 | KOPAL Vojtěch | 1977 | Žďár nad Sázavou | 32. / M30-39 | 4:16:55.9 | 1:38:44.8 | ||
90 | diplom | 279 | KNYPL Jaroslav | 1974 | Praha 7 | 33. / M30-39 | 4:20:34.3 | 1:42:23.2 | ||
91 | diplom | 403 | DRBOHLAV František | 1951 | Mammut Sport | 3. / M60+ | 4:21:08.8 | 1:42:57.7 | ||
92 | diplom | 342 | KALINA Ivan | 1972 | BIKESPORT-HK | 24. / M40-49 | 4:22:20.5 | 1:44:09.4 | ||
93 | diplom | 304 | KŘIVDA Pavel | 1974 | Olomouc | 34. / M30-39 | 4:23:18.8 | 1:45:07.7 | ||
94 | diplom | 355 | POTOČEK Juraj | 1968 | Carp Team Kochanovce | 25. / M40-49 | 4:23:44.4 | 1:45:33.3 | ||
95 | diplom | 341 | SODOMKA Viktor | 1971 | Hradec Králové | 26. / M40-49 | 4:25:24.6 | 1:47:13.5 | ||
96 | diplom | 389 | JECH Jan | 1962 | TJ Chodov | 20. / M50-59 | 4:25:46.3 | 1:47:35.2 | ||
97 | diplom | 250 | ŠILAR Jakub | 1987 | SKK Vysoké Mýto | 14. / M19-29 | 4:26:04.7 | 1:47:53.6 | ||
98 | diplom | 314 | DVOŘÁK Jan | 1982 | Kanada | 35. / M30-39 | 4:26:27.0 | 1:48:15.9 | ||
99 | diplom | 283 | CRHA Zdeněk | 1979 | Kamenné Žehrovice | 36. / M30-39 | 4:30:26.2 | 1:52:15.1 | ||
100 | diplom | 405 | UHER Ján | 1943 | KPZ Poprad | 4. / M60+ | 4:30:39.7 | 1:52:28.6 |