Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 423 | BACHMAN Milan | 1980 | CBJSE Brno | 1:24:10.3 | 0:00:00.0 | |
2 | 232 | NOVOTNÝ JUNIOR Pavel | 1981 | Hodonín | 1:24:10.3 | 0:00:00.0 | |
3 | 429 | NOVOTA Jan | 1981 | Bicykl Team Kříž | 1:24:10.5 | 0:00:00.2 | |
4 | 419 | PETR Lukáš | 1980 | TJ Favorit Brno | 1:24:11.6 | 0:00:01.3 | |
5 | 428 | HLOUŠEK Jan | 1984 | Brno | 1:24:44.9 | 0:00:34.5 | |
6 | 256 | MAJKUT Petr | 1971 | ŽIDLOCHOVICE | 1:24:47.4 | 0:00:37.1 | |
7 | 219 | MEIŠNER Libor | 1987 | KC Brno | 1:24:47.8 | 0:00:37.5 | |
8 | 236 | DVOŘÁČEK Martin | 1971 | Letovice | 1:24:49.1 | 0:00:38.8 | |
9 | 220 | KRESTA Martin | 1989 | KC Brno | 1:24:50.8 | 0:00:40.5 | |
10 | 237 | GALUŠKA Tomáš | 1970 | Lowell pro Šafrata Bohumín | 1:24:52.0 | 0:00:41.7 | |
11 | 424 | GOTTWALD Martin | 1980 | CBJSE Brno | 1:24:52.2 | 0:00:41.9 | |
12 | 246 | BÁRTA Jaroslav | 1982 | Sobůlky | 1:24:53.3 | 0:00:43.0 | |
13 | 218 | BARTOŠ Přemysl | 1986 | Kalas Racing Team | 1:24:53.8 | 0:00:43.5 | |
14 | 208 | MRÁZEK Patrik | 1990 | Cbase | 1:24:54.7 | 0:00:44.4 | |
15 | 203 | TOPINKA Martin | 1984 | TJ Favorit Brno | 1:24:54.7 | 0:00:44.4 | |
16 | 249 | HAMMER Thomas | 1986 | Team Bernhard Kohl | 1:24:55.3 | 0:00:44.9 | |
17 | 207 | NOVOTNÝ Petr | 1972 | Cbase | 1:25:04.9 | 0:00:54.6 | |
18 | 254 | SOTÁK Martin | 1994 | TRIATLON TEAM TRNAVA | 1:26:21.4 | 0:02:11.1 | |
19 | 420 | HULBOJ René | 1978 | --- | 1:27:01.6 | 0:02:51.3 | |
20 | 233 | LOVEČEK Martin | 1971 | Chirex cycling team | 1:27:47.1 | 0:03:36.8 | |
21 | 247 | LYSÁK Vlastimil | 1986 | STAR TRAC | 1:27:47.2 | 0:03:36.9 | |
22 | 263 | ŠMÍD Robert | 1978 | Cyklotrenink Fr. Trkal | 1:27:50.5 | 0:03:40.2 | |
23 | 228 | KORBIČKA Tomáš | 1975 | COS Brno | 1:27:51.1 | 0:03:40.8 | |
24 | 215 | PEŠKA Pavel | 1983 | Brno | 1:27:51.3 | 0:03:41.0 | |
25 | 231 | RESS Tomáš | 1977 | fixed brno | 1:27:51.7 | 0:03:41.3 | |
26 | 226 | HARNOS Petr | 1986 | alltraining-lawi | 1:27:54.0 | 0:03:43.7 | |
27 | 422 | FOUKAL Libor | 1977 | Sportcomplex Břeclav | 1:27:54.7 | 0:03:44.4 | |
28 | 253 | BATOHA Christoph | 1981 | Tom`s Radhaus | 1:28:06.4 | 0:03:56.0 | |
29 | 234 | STRATIL Ladislav | 1986 | Inkospor team | 1:32:40.3 | 0:08:30.0 | |
30 | 251 | SCHUMACHER Markus | 1978 | Team Bernhard Kohl | 1:32:41.4 | 0:08:31.1 | |
31 | 206 | SKÁLA Jindřich | 1987 | Cbase | 1:32:43.2 | 0:08:32.8 | |
32 | 217 | DANĚK Martin | 1981 | Břeclav | 1:32:46.7 | 0:08:36.4 | |
33 | 230 | CHVALNÝ Adrian | 1976 | Falange Bratislava | 1:34:10.1 | 0:09:59.8 | |
34 | 427 | BRUCHNER Christian | 1997 | RS Team Nordmänner | 1:34:11.0 | 0:10:00.7 | |
35 | 209 | PŘIDAL Jiří | 1976 | CBASE Brno | 1:34:17.6 | 0:10:07.3 | |
36 | 267 | ŠEBESTA Josef | 1972 | Šebesta | 1:35:15.9 | 0:11:05.6 | |
37 | 216 | ČERVINKA David | 1979 | Brno | 1:35:16.6 | 0:11:06.3 | |
38 | 255 | MATÁK Timotej | 1994 | Zohor | 1:42:17.2 | 0:18:06.9 | |
--- | 201 | NEDĚLA Petr | 1987 | Kostice | DNF | --- | |
--- | 202 | TELECKY Ludek | 1974 | Favorit Brno | DNF | --- | |
--- | 211 | ZAJÍC Libor | 1973 | Sportcomplex Břeclav | DNF | --- | |
--- | 243 | KNITEL Philipp | 1992 | Neusiedl an der Zaya | DNF | --- | |
--- | 245 | HAGER Rene | 1980 | RS Team Nordmänner | DNF | --- | |
--- | 248 | FOLTÝN Roman | 1984 | Šardice | DNF | --- | |
--- | 250 | SCHWEIGHOFER Markus | 1978 | Team Bernhard Kohl | DNF | --- | |
--- | 268 | TAUS Norbert | 1976 | --- | DNF | --- | |
--- | 204 | NEUMAN Dominik | 1995 | TJ Favorit Brno | DNS | --- | |
--- | 205 | BURIÁNEK Roman | 1970 | Synett Břeclav | DNS | --- | |
--- | 210 | BALUS Igor | 1974 | CBASE Brno | DNS | --- | |
--- | 213 | ŠEBELA Vojtěch | 1985 | ATREX Brno | DNS | --- | |
--- | 214 | TAJOVSKÝ Jan | 1983 | Boskovice | DNS | --- | |
--- | 221 | CHYTIL Daniel | 1997 | SKC TUFO Prostějov | DNS | --- | |
--- | 222 | STRUPEK Matyáš | 1997 | SKC TUFO Prostějov | DNS | --- | |
--- | 223 | ŠÁNA Jiří | 1997 | SKC TUFO Prostějov | DNS | --- | |
--- | 224 | CHMEL Michal | 1986 | Superior Riders | DNS | --- | |
--- | 225 | LEHKÝ Roman | 1996 | KC Kooperativa SG | DNS | --- | |
--- | 229 | TOMÁŠEK Lukáš | 1988 | Cyklo Mikulášek team Znojmo | DNS | --- | |
--- | 235 | JANÍK Radomír | 1976 | KŠN Košecké Podhradie | DNS | --- | |
--- | 242 | LOVEČEK Adam | 1996 | Mapei Cyklo Kaňkovský | DNS | --- | |
--- | 244 | MUŽ Jan | 1996 | Olomouc | DNS | --- | |
--- | 252 | PETR Lukáš | 1980 | TJ Favorit Brno | DNS | --- | |
--- | 425 | KOLKUS Martin | 1979 | CBJSE Brno | DNS | --- |