MČR v cyklokrosu / UCI CN

MTB
DATUM :14.1.2024 MÍSTO :Tábor

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 # Finish #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 # Finish #
1 1 detail závodníka BOROŠ Michael CZE 1992 ELKOV KASPER Czech Cycling Team 1. /  Men Elite / Muži Elite 0:56:10.9 0:00:00.0 08:15.1 [3] 3 07:52.9 [2] 3 07:52.4 [1] 1 08:01.7 [1] 1 07:59.2 [1] 1 08:00.9 [1] 1 08:08.4 [2] 1
2 6 detail závodníka ŤOUPALÍK Adam CZE 1996 TDT-Unibet CT 2. /  Men Elite / Muži Elite 0:56:25.4 0:00:14.5 08:14.8 [2] 2 07:52.7 [1] 1 07:53.2 [3] 2 08:08.7 [3] 3 08:00.2 [2] 2 08:04.4 [2] 2 08:11.2 [3] 2
3 11 detail závodníka ŠTYBAR Zdeněk CZE 1985 Stybar team 3. /  Men Elite / Muži Elite 0:56:52.6 0:00:41.7 08:14.6 [1] 1 07:53.2 [3] 2 07:53.1 [2] 3 08:02.4 [2] 2 08:13.2 [5] 3 08:08.4 [3] 3 08:27.4 [7] 3
4 9 detail závodníka JINDŘICH Pavel CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 4. /  Men Elite / Muži Elite 0:57:39.6 0:01:28.7 08:16.6 [6] 6 07:57.7 [4] 4 08:02.6 [4] 4 08:09.9 [4] 4 08:12.4 [4] 4 08:24.7 [7] 4 08:35.4 [11] 4
5 4 detail závodníka JEŽEK Václav CZE 2005 Brilon Racing Team MB 5. /  Men Elite / Muži Elite 0:58:03.9 0:01:53.0 08:16.1 [5] 5 08:08.9 [6] 5 08:15.6 [11] 5 08:13.2 [6] 5 08:17.4 [6] 5 08:20.9 [4] 5 08:31.4 [10] 5
6 16 detail závodníka ZATLOUKAL Jan CZE 2002 Nutrend Specialized SKR Racing 6. /  Men Elite / Muži Elite 0:58:23.6 0:02:12.7 08:30.8 [9] 9 08:12.4 [7] 8 08:11.4 [7] 8 08:13.8 [8] 7 08:25.9 [10] 6 08:21.0 [5] 6 08:28.1 [8] 6
7 8 detail závodníka KUBA Jakub CZE 2005 ELKOV KASPER Czech Cycling Team 7. /  Men Elite / Muži Elite 0:58:56.2 0:02:45.3 08:20.1 [7] 7 08:12.4 [8] 6 08:15.6 [10] 6 08:23.6 [11] 8 08:22.8 [7] 7 08:23.2 [6] 7 08:58.2 [19] 7
8 5 detail závodníka KERL Maximilian CZE 2004 TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav 8. /  Men Elite / Muži Elite 0:58:56.4 0:02:45.5 08:15.1 [4] 4 08:27.9 [14] 7 08:11.1 [6] 7 08:13.7 [7] 6 08:50.9 [23] 9 08:33.4 [11] 8 08:24.0 [6] 8
9 7 detail závodníka ČERNÝ Patrik CZE 2004 EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN 9. /  Men Elite / Muži Elite 0:59:18.9 0:03:08.0 08:30.6 [8] 8 08:16.9 [9] 9 08:15.2 [9] 9 08:16.3 [9] 9 09:11.9 [30] 11 08:25.3 [8] 10 08:22.3 [5] 9
10 33 detail závodníka JELÍNEK Josef CZE 1998 CYKLOSTAR Pirelli 10. /  Men Elite / Muži Elite 0:59:25.4 0:03:14.5 08:30.9 [10] 10 08:17.1 [10] 10 08:22.7 [12] 10 08:33.9 [13] 10 08:33.3 [17] 10 08:37.0 [12] 9 08:30.3 [9] 10
11 14 detail závodníka VANÍČEK Šimon CZE 1999 ČEZ Cyklo Team Tábor 11. /  Men Elite / Muži Elite 0:59:27.4 0:03:16.5 09:22.4 [29] 29 08:05.9 [5] 17 08:05.7 [5] 13 08:10.6 [5] 11 08:05.7 [3] 8 09:35.7 [25] 12 08:01.2 [1] 11
12 3 detail závodníka ŘÍMAN Jakub CZE 2000 DK BIKESHOP Racing Team 12. /  Men Elite / Muži Elite 0:59:58.9 0:03:48.0 08:53.9 [18] 18 08:22.4 [12] 12 08:12.4 [8] 11 09:02.7 [20] 13 08:23.1 [8] 12 08:27.0 [10] 11 08:37.2 [12] 12
13 18 detail závodníka VIK Matěj CZE 2004 ČEZ Cyklo Team Tábor 13. /  Men Elite / Muži Elite 1:00:36.7 0:04:25.8 08:46.1 [12] 12 08:30.5 [16] 13 08:33.8 [17] 14 08:35.9 [14] 12 08:30.4 [13] 13 08:51.4 [17] 13 08:48.2 [16] 13
14 19 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 Nutrend Specialized SKR Racing 14. /  Men Elite / Muži Elite 1:00:51.2 0:04:40.3 10:31.6 [38] 38 08:20.2 [11] 31 08:25.2 [13] 25 08:24.7 [12] 20 08:28.2 [12] 19 08:25.4 [9] 16 08:15.7 [4] 14
15 26 detail závodníka ŠTĚPANÍK Jiří CZE 1992 Nutrend Specialized SKR Racing 15. /  Men Elite / Muži Elite 1:00:57.9 0:04:47.0 08:46.6 [14] 14 08:38.9 [18] 14 08:40.2 [20] 15 08:43.2 [16] 15 08:42.7 [19] 15 08:45.9 [14] 14 08:40.2 [13] 15
16 15 detail závodníka HOJKA František CZE 2005 EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN 16. /  Men Elite / Muži Elite 1:01:11.6 0:05:00.7 09:04.9 [21] 21 09:16.1 [28] 25 08:26.0 [14] 21 08:22.4 [10] 17 08:32.4 [15] 16 08:43.7 [13] 15 08:45.9 [14] 16
17 13 detail závodníka ZELENÝ Ondřej CZE 1982 DECATHLON CYCLING CZECH TEAM 17. /  Men Elite / Muži Elite 1:01:26.2 0:05:15.3 08:46.3 [13] 13 08:39.4 [19] 15 08:39.9 [19] 16 08:51.9 [17] 16 08:50.4 [22] 17 08:47.6 [15] 17 08:50.2 [17] 17
18 12 detail závodníka HULA Robert CZE 2000 EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN 18. /  Men Elite / Muži Elite 1:01:30.9 0:05:20.0 08:33.8 [11] 11 08:28.6 [15] 11 08:26.4 [15] 12 09:11.4 [23] 14 08:31.7 [14] 14 09:32.1 [24] 18 08:46.5 [15] 18
19 17 detail závodníka NAXERA Václav CZE 2005 EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN 19. /  Men Elite / Muži Elite 1:01:45.6 0:05:34.7 08:51.6 [15] 15 08:44.9 [20] 18 08:54.7 [25] 19 08:39.2 [15] 18 08:53.4 [24] 18 08:49.9 [16] 19 08:51.7 [18] 19
20 22 detail závodníka DOSTÁL Václav CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 20. /  Men Elite / Muži Elite 1:02:47.4 0:06:36.5 08:51.8 [16] 16 08:36.2 [17] 16 08:51.1 [23] 17 09:04.7 [21] 19 09:05.2 [29] 20 09:04.4 [18] 20 09:13.7 [22] 20
21 20 detail závodníka BAKUS Tomáš CZE 1998 ČEZ Cyklo Team Tábor 21. /  Men Elite / Muži Elite 1:03:28.7 0:07:17.8 09:01.8 [19] 19 08:48.7 [21] 20 08:43.2 [21] 20 09:16.7 [26] 21 09:12.9 [33] 21 09:17.4 [21] 21 09:07.7 [20] 21
22 29 detail závodníka MAJDANICS Marek CZE 2004 TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav 22. /  Men Elite / Muži Elite 1:03:38.9 0:07:28.0 09:09.5 [23] 23 08:52.3 [22] 22 08:55.9 [26] 23 09:12.2 [24] 22 09:12.2 [31] 23 09:06.9 [19] 22 09:09.7 [21] 22
23 35 detail závodníka KMÍNEK Vojtěch CZE 2000 Club Ciclista Padrones ( Equipo Cortizo) 23. /  Men Elite / Muži Elite 0:55:01.0 - 1 Lap(s) 09:13.6 [26] 26 09:07.4 [26] 26 08:56.2 [27] 26 09:00.2 [18] 24 08:53.9 [26] 22 09:49.5 [26] 23 --- ---
24 42 detail závodníka GRYGAR Matyáš CZE 2005 Bike PRO Racing 24. /  Men Elite / Muži Elite 0:55:06.0 - 1 Lap(s) 09:09.8 [24] 24 08:58.9 [24] 23 09:03.2 [28] 24 09:12.4 [25] 25 09:12.7 [32] 24 09:28.7 [23] 24 --- ---
25 21 detail závodníka TABARA Šimon CZE 2005 UKS Krupiňski Suszec 25. /  Men Elite / Muži Elite 0:55:11.0 - 1 Lap(s) 10:01.2 [34] 34 08:52.3 [23] 32 08:54.4 [24] 27 09:02.2 [19] 26 09:04.2 [28] 26 09:16.5 [20] 25 --- ---
26 23 detail závodníka UHER David CZE 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor 26. /  Men Elite / Muži Elite 0:55:16.0 - 1 Lap(s) 08:52.1 [17] 17 09:00.6 [25] 21 09:04.4 [29] 22 09:20.1 [28] 23 09:33.2 [34] 25 09:25.2 [22] 26 --- ---
27 25 detail závodníka VODRÁŽKA Vojtěch CZE 2002 KC Hlinsko 27. /  Men Elite / Muži Elite 0:46:01.0 - 2 Lap(s) 09:13.3 [25] 25 09:18.0 [31] 28 09:16.6 [30] 28 09:19.4 [27] 27 08:53.4 [25] 27 --- --- --- ---
28 30 detail závodníka ŠIMEČEK David CZE 2005 CTW CYCLING 28. /  Men Elite / Muži Elite 0:46:06.0 - 2 Lap(s) 09:16.1 [27] 27 09:15.4 [27] 29 09:27.4 [36] 30 09:20.2 [29] 28 08:46.7 [21] 28 --- --- --- ---
29 32 detail závodníka STANĚK Pavel CZE 1982 Prodoli Racing Team 29. /  Men Elite / Muži Elite 0:46:11.0 - 2 Lap(s) 09:27.6 [30] 30 09:16.4 [30] 30 09:17.2 [31] 31 09:23.1 [31] 29 08:46.5 [20] 29 --- --- --- ---
30 45 detail závodníka ŠINDELÁŘ Roman CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 30. /  Men Elite / Muži Elite 0:46:16.0 - 2 Lap(s) 09:01.9 [20] 20 09:16.4 [29] 24 09:55.7 [39] 32 09:28.6 [32] 31 08:33.2 [16] 30 --- --- --- ---
31 31 detail závodníka KOBLIC Radek CZE 1993 CTW CYCLING 31. /  Men Elite / Muži Elite 0:46:21.0 - 2 Lap(s) 09:31.9 [32] 32 09:33.6 [35] 35 09:17.4 [32] 33 09:22.2 [30] 32 08:35.7 [18] 31 --- --- --- ---
32 36 detail závodníka ZAPLETAL Jan CZE 2005 CK Pardubice 32. /  Men Elite / Muži Elite 0:46:26.0 - 2 Lap(s) 09:39.1 [33] 33 09:22.9 [32] 34 09:24.6 [34] 34 09:32.9 [34] 33 08:26.2 [11] 32 --- --- --- ---
33 27 detail závodníka ŠÍSL Bořek CZE 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 33. /  Men Elite / Muži Elite 0:46:31.0 - 2 Lap(s) 09:06.9 [22] 22 09:23.6 [33] 27 09:25.2 [35] 29 09:32.4 [33] 30 09:02.7 [27] 33 --- --- --- ---
34 41 detail závodníka BOUDA Jan CZE 1991 VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 34. /  Men Elite / Muži Elite 0:46:36.0 - 2 Lap(s) 09:29.1 [31] 31 09:30.1 [34] 33 09:27.7 [37] 35 09:45.0 [35] 34 08:23.8 [9] 34 --- --- --- ---
35 10 detail závodníka STRÁNSKÝ Matěj CZE 2003 Brilon Racing Team MB 35. /  Men Elite / Muži Elite 0:39:01.0 - 3 Lap(s) 09:22.3 [28] 28 08:26.7 [13] 19 08:32.1 [16] 18 12:39.7 [36] 35 --- --- --- --- --- ---
36 40 detail závodníka ZAVADIL Libor CZE 1975 Cyklo ATOM 36. /  Men Elite / Muži Elite 0:39:06.0 - 3 Lap(s) 10:02.4 [35] 35 09:51.4 [36] 36 10:03.8 [40] 36 09:08.3 [22] 36 --- --- --- --- --- ---
37 46 detail závodníka TRUKSA Jakub CZE 1987 XXX 37. /  Men Elite / Muži Elite 0:30:01.0 - 4 Lap(s) 10:31.1 [37] 37 09:59.8 [37] 37 09:30.0 [38] 37 --- --- --- --- --- --- --- ---
38 24 detail závodníka ŠŤASTNÝ Radim CZE 2001 KOLOKRÁM 38. /  Men Elite / Muži Elite 0:30:06.0 - 4 Lap(s) 10:30.8 [36] 36 10:15.6 [38] 38 09:19.4 [33] 38 --- --- --- --- --- --- --- ---
39 39 detail závodníka BĚLECKÝ Petr CZE 1985 ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM 39. /  Men Elite / Muži Elite 0:30:11.0 - 4 Lap(s) 10:43.9 [40] 40 10:49.8 [40] 40 08:37.2 [18] 39 --- --- --- --- --- --- --- ---
40 44 detail závodníka KOTRBA Jaroslav CZE 1959 Prodoli Racing Team 40. /  Men Elite / Muži Elite 0:30:16.0 - 4 Lap(s) 10:32.8 [39] 39 10:55.3 [41] 39 08:47.7 [22] 40 --- --- --- --- --- --- --- ---
41 34 detail závodníka LOUVAR Ondřej CZE 1993 KC Hlinsko 41. /  Men Elite / Muži Elite 0:22:01.0 - 5 Lap(s) 11:43.6 [41] 41 10:17.3 [39] 41 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru