L´Etape Czech Republic by Tour de France

Silniční cyklistika
DATUM :15.6.2024 MÍSTO :Praha - Strahov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta S_KOM1 # KOM1 # S_KOM2 # KOM2 # S_KOM3 # KOM3 # S_SPRINT # SPRINT #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta S_KOM1 # KOM1 # S_KOM2 # KOM2 # S_KOM3 # KOM3 # S_SPRINT # SPRINT #
1 640 detail závodníka FIALA Petr CZE 1995 Integray L27 Cycling Team 1. /  M1 3:25:24.5 0:00:00.0 0:38:13.8 6 0:41:14.5 8 1:04:57.4 6 1:11:04.5 3 2:18:50.8 6 2:31:04.5 5 2:47:24.5 5 2:48:02.9 1
2 625 detail závodníka MURÁRIK Ľubomír SVK 1996 Letape Slovakia Team - Isadore Wlrm Team 2. /  M1 3:25:24.8 0:00:00.2 0:38:16.3 16 0:41:14.3 6 1:04:59.5 20 1:11:05.5 7 2:18:51.2 8 2:31:04.5 4 2:47:24.0 3 2:48:03.2 3
3 1 detail závodníka NEŽERKA Václav CZE 1986 Lawi Stars - Giant 1. /  M2 3:25:25.1 0:00:00.5 0:38:13.3 5 0:41:14.3 6 1:04:56.9 4 1:11:05.5 6 2:18:51.2 7 2:31:04.2 3 2:47:24.6 6 2:48:03.3 4
4 651 detail závodníka HULA Robert CZE 2000 Integray L27 3. /  M1 3:25:25.3 0:00:00.7 0:38:14.3 8 0:41:13.3 2 1:04:56.7 3 1:10:35.7 1 2:18:50.8 5 2:31:03.7 2 2:47:24.1 4 2:48:03.2 2
5 637 detail závodníka KOLLERT Michal CZE 1984 Integray L27 1. /  M3 3:25:37.6 0:00:13.0 0:38:14.4 9 0:41:13.5 3 1:04:58.0 9 1:11:05.6 8 2:18:49.6 2 2:31:03.0 1 2:47:23.6 1 2:48:03.6 5
6 2 detail závodníka ENDLER Filip CZE 1988 Lawi Stars - Giant 2. /  M2 3:26:05.3 0:00:40.7 0:38:15.3 13 0:41:14.5 8 1:04:58.0 10 1:10:59.2 2 2:18:50.8 4 2:31:05.0 6 2:47:24.0 2 2:48:03.7 6
7 4 detail závodníka BRŇÁK Jan CZE 1996 Lawi Stars - Giant 4. /  M1 3:27:59.0 0:02:34.4 0:38:12.5 4 0:41:14.0 5 1:04:57.2 5 1:11:06.0 9 2:18:49.0 1 2:31:37.7 12 2:48:02.2 7 2:48:41.9 8
8 725 detail závodníka PAĎOUR František CZE 1988 --- 3. /  M2 3:27:59.5 0:02:34.9 0:38:16.0 15 0:41:15.7 15 1:04:59.4 13 1:11:06.1 10 2:18:51.6 10 2:31:37.2 10 2:48:02.8 11 2:48:42.7 9
9 420 detail závodníka DAVIES Joshua GBR 1997 Rafkarna - Idea Cycling Team 5. /  M1 3:28:02.8 0:02:38.2 0:38:16.5 17 0:41:15.2 12 1:04:59.5 18 1:11:06.6 12 2:18:52.9 13 2:31:37.0 9 2:48:03.6 12 2:48:42.9 12
10 424 detail závodníka KRATOCHVÍL Václav CZE 2006 Cyklostar Pirelli 6. /  M1 3:28:02.8 0:02:38.2 0:38:14.3 7 0:41:13.2 1 1:04:59.4 14 1:11:04.7 4 2:18:52.2 12 2:31:37.0 8 2:48:02.3 8 2:48:41.9 7
11 657 detail závodníka ZEITHAMMER Martin CZE 1987 Extreme Cycling Team 4. /  M2 3:28:08.5 0:02:43.9 0:38:18.0 21 0:41:15.5 14 1:04:59.6 22 1:11:06.2 11 2:18:50.8 3 2:31:37.2 10 2:48:02.7 10 2:48:42.9 10
12 648 detail závodníka ZEŤÁK Michael CZE 1998 Psg Mechanix 7. /  M1 3:28:24.0 0:02:59.4 0:38:14.5 10 0:41:13.5 4 1:04:58.0 11 1:11:08.0 13 2:18:51.8 11 2:31:36.7 7 2:48:02.6 9 2:48:42.9 11
13 428 detail závodníka JANOVSKÝ Petr CZE 1984 Ml Tuning Cyklotrener Varnsdorf 2. /  M3 3:33:05.0 0:07:40.4 0:38:25.5 39 0:41:22.3 25 1:05:00.0 26 1:11:45.2 16 2:20:29.4 22 2:34:48.0 20 2:52:16.0 14 2:53:00.2 14
14 638 detail závodníka GDUL Tomáš CZE 1997 Integray L27 Cycling Team 8. /  M1 3:33:05.0 0:07:40.4 0:38:23.3 34 0:41:15.7 16 1:04:57.5 7 1:11:05.0 5 2:18:51.5 9 2:32:16.7 13 2:50:15.8 13 2:50:56.4 13
15 219 detail závodníka STRNKA Tomáš CZE 1984 Psg Mechanix 3. /  M3 3:33:14.7 0:07:50.1 0:38:15.3 12 0:41:14.7 10 1:04:59.1 12 1:11:49.7 19 2:20:26.5 14 2:34:47.5 19 2:52:16.3 16 2:53:01.1 17
16 5 detail závodníka ULIČNÝ Vladimír CZE 1974 Xeelo Cycling Team 1. /  M4 3:33:15.3 0:07:50.7 0:38:20.3 29 0:41:16.0 17 1:04:59.4 14 1:11:44.7 15 2:20:27.5 18 2:34:47.5 18 2:52:18.0 21 2:53:01.7 21
17 419 detail závodníka KOZUBÍK Roman CZE 1973 Kck Force Zlín 2. /  M4 3:33:15.3 0:07:50.7 0:38:19.5 26 0:41:17.5 20 1:05:00.0 25 1:12:12.2 23 2:20:27.5 17 2:34:47.2 17 2:52:17.0 17 2:53:00.6 15
18 7 detail závodníka MARTIN Jan CZE 1980 Kah Sport Vrchlabí 4. /  M3 3:33:15.7 0:07:51.1 0:38:19.4 25 0:41:15.2 12 1:04:59.7 23 1:11:34.5 14 2:20:29.3 21 2:34:46.7 14 2:52:17.3 19 2:53:01.4 19
19 641 detail závodníka SLANÍK Martin CZE 1970 Lapierre Plzeň 3. /  M4 3:33:17.0 0:07:52.4 0:38:23.0 33 0:41:19.0 21 1:04:56.2 2 1:11:45.5 17 2:20:27.8 20 2:34:46.7 14 2:52:18.0 22 2:53:02.4 22
20 216 detail závodníka TRTEK František CZE 1984 Psg Mechanix 5. /  M3 3:33:17.0 0:07:52.4 0:38:19.9 28 0:41:16.5 19 1:05:00.5 27 1:11:49.5 18 2:20:26.8 15 2:34:48.3 22 2:52:16.0 15 2:53:01.0 16
21 448 detail závodníka ŠŤASTNÝ Roman CZE 1979 Endorphin Republic Team 6. /  M3 3:34:12.0 0:08:47.4 0:38:24.8 37 0:41:22.5 26 1:05:01.0 31 1:12:11.7 22 2:20:27.6 19 2:34:47.0 16 2:52:17.3 19 2:53:01.7 20
22 422 detail závodníka MAJETIC Miha SVK 1990 --- 5. /  M2 3:34:39.7 0:09:15.1 0:38:29.0 46 0:41:34.3 35 1:05:01.5 33 1:12:10.0 21 2:20:27.0 16 2:34:48.2 21 2:52:17.2 18 2:53:01.1 18
23 437 detail závodníka DOLEŽAL Václav CZE 1996 --- 9. /  M1 3:35:30.7 0:10:06.1 0:39:02.7 147 0:43:04.5 157 1:06:27.0 147 1:15:19.5 144 2:34:35.0 161 2:53:49.3 177 2:52:43.0 23 2:53:24.4 23
24 716 detail závodníka PELIKÁN Jiří CZE 1986 --- 6. /  M2 3:39:08.7 0:13:44.1 0:38:28.0 44 0:41:40.7 40 1:04:55.7 1 1:12:24.2 31 2:21:38.9 24 2:37:24.5 26 2:55:26.5 24 2:56:13.6 29
25 436 detail závodníka SIROVÝ Miloslav CZE 1988 --- 7. /  M2 3:39:09.4 0:13:44.8 0:38:54.3 118 0:42:16.0 75 1:05:12.0 65 1:12:27.6 36 2:21:40.5 26 2:36:52.0 25 2:55:28.0 29 2:56:13.4 28
26 6 detail závodníka KUBALA Patrik SVK 1991 Cyklisti Martin 8. /  M2 3:39:14.2 0:13:49.6 0:38:36.0 68 0:41:33.0 34 1:05:01.7 35 1:11:59.2 20 2:21:38.6 23 2:36:51.0 23 2:55:27.5 27 2:56:13.1 27
27 31 detail závodníka PRŮCHA Bedřich CZE 1973 Sport Import 4. /  M4 3:39:40.4 0:14:15.8 0:38:25.3 38 0:41:28.5 30 1:05:03.5 40 1:12:23.0 28 2:21:39.9 25 2:36:51.5 24 2:55:27.0 26 2:56:12.7 25
28 649 detail závodníka RUBAČ Tomáš CZE 2005 Decathlon Czech Cycling Team 10. /  M1 3:40:16.9 0:14:52.3 0:38:15.8 14 0:41:22.0 24 1:04:59.7 24 1:12:21.0 26 2:21:56.3 29 2:37:24.7 27 2:55:26.7 25 2:56:12.1 24
29 647 detail závodníka STANČÍK Petr CZE 1978 Škoda We Love Cycling 7. /  M3 3:40:20.2 0:14:55.6 0:38:18.8 24 0:41:30.2 32 1:04:59.5 18 1:12:17.0 24 2:21:41.5 27 2:37:24.7 28 2:55:27.5 28 2:56:12.9 26
30 627 detail závodníka CEPKA Tomas SVK 1982 Mtbiker.Sk 8. /  M3 3:40:35.2 0:15:10.6 0:38:23.7 35 0:41:34.5 36 1:05:00.7 30 1:12:47.0 51 2:25:09.1 45 2:40:50.2 44 2:59:12.4 36 2:59:57.1 38
31 430 detail závodníka TŮMA Adam CZE 1998 Cyklodepo 11. /  M1 3:40:36.6 0:15:12.1 0:38:44.3 86 0:42:01.7 56 1:05:12.5 68 1:12:32.2 42 2:25:05.2 37 2:40:50.0 43 2:59:12.7 37 2:59:46.1 34
32 101 detail závodníka DOSTÁL Jakub Josef CZE 2000 --- 12. /  M1 3:40:36.7 0:15:12.1 0:38:37.5 69 0:41:52.2 45 1:05:04.5 43 1:12:31.7 40 2:25:05.1 36 2:41:27.6 46 2:59:14.4 44 2:59:57.7 43
33 441 detail závodníka LACÚCH Alex SVK 2001 Dropped Cycling Club 13. /  M1 3:40:52.1 0:15:27.6 0:38:34.9 66 0:41:55.3 49 1:05:10.2 61 1:12:31.7 41 2:25:10.8 47 2:40:48.2 37 2:59:14.5 47 2:59:58.3 47
34 78 detail závodníka TOMÍČEK Luboš CZE 1986 --- 9. /  M2 3:40:59.1 0:15:34.6 0:38:34.3 64 0:41:50.0 42 1:05:08.5 56 1:12:39.2 48 2:25:07.7 40 2:40:49.3 41 2:59:13.7 43 2:59:56.7 37
35 643 detail závodníka CUPL Thomas CZE 1983 Integray L27 Cycling Team 9. /  M3 3:41:06.2 0:15:41.6 0:38:40.0 73 0:42:01.5 55 1:05:01.5 33 1:12:25.2 33 2:22:04.0 30 2:38:05.0 30 2:57:23.3 33 2:58:08.1 30
36 79 detail závodníka MAREŠ Martin CZE 1992 --- 10. /  M2 3:41:07.4 0:15:42.8 0:38:45.5 91 0:42:03.5 57 1:05:07.2 53 1:12:26.7 35 2:25:07.3 38 2:40:49.0 40 2:59:15.7 48 2:59:58.7 48
37 652 detail závodníka RYDVAL Michal CZE 1974 Česká Televize / Vinohradské Šlapky 5. /  M4 3:41:46.7 0:16:22.1 0:38:17.8 20 0:41:28.0 29 1:04:57.7 8 1:12:22.5 27 2:22:04.0 31 2:38:05.5 32 2:57:22.2 30 2:58:10.3 33
38 44 detail závodníka MACHÁČEK Pavel CZE 1981 --- 10. /  M3 3:41:46.9 0:16:22.3 0:38:31.3 54 0:41:50.8 44 1:05:06.2 50 1:12:29.3 38 2:22:05.2 32 2:38:05.2 31 2:57:22.8 32 2:58:09.6 31
39 653 detail závodníka VODÁK Martin CZE 1987 Integray L27 Cycling Team 11. /  M2 3:42:51.7 0:17:27.1 0:37:59.8 2 0:41:42.0 41 1:04:59.6 21 1:12:25.0 32 2:24:36.0 35 2:41:35.0 47 2:59:12.8 39 2:59:58.1 45
40 49 detail závodníka KOPEČEK Martin CZE 1982 Vo Slezská Orlice 11. /  M3 3:42:51.7 0:17:27.1 0:38:43.5 84 0:42:07.2 63 1:05:05.2 47 1:12:38.7 47 2:25:09.5 46 2:40:47.0 36 2:59:14.5 46 2:59:50.8 35
41 43 detail závodníka SMÉKAL Jan CZE 1989 --- 12. /  M2 3:42:52.4 0:17:27.8 0:38:45.3 89 0:42:12.5 70 1:05:05.7 49 1:12:34.5 44 2:25:08.6 44 2:40:48.2 37 2:59:13.7 41 2:59:57.9 44
42 39 detail závodníka SLÁMOVÁ Denisa CZE 2000 Cyklotrenink 1. /  W1 3:43:00.4 0:17:35.8 0:38:34.3 63 0:41:53.7 48 1:05:02.5 38 1:12:38.5 46 2:25:08.3 42 2:41:08.0 45 2:59:12.7 37 2:59:55.6 36
43 36 detail závodníka MATUŠKA Martin CZE 1992 --- 13. /  M2 3:43:00.4 0:17:35.9 0:38:26.5 41 0:41:29.5 31 1:05:06.5 51 1:12:46.5 50 2:25:08.2 41 2:40:48.8 39 2:59:14.5 45 2:59:57.4 40
44 395 detail závodníka DLABOLA Adam CZE 1977 Jarinovo50 12. /  M3 3:43:31.4 0:18:06.8 0:38:39.3 72 0:42:00.5 52 1:05:02.0 36 1:12:23.7 29 2:22:53.7 34 2:39:40.0 33 2:59:13.4 40 2:59:57.6 42
45 217 detail závodníka ŠTÍPALA Milan CZE 1984 Psg Mechanix 13. /  M3 3:43:35.2 0:18:10.6 0:38:19.8 27 0:41:19.3 22 1:05:01.2 32 1:12:33.3 43 2:25:08.5 43 2:40:46.2 35 2:59:12.3 35 2:59:57.1 39
46 81 detail závodníka KOPEC Jiří CZE 1993 Veřejna Sportovní Akademie 14. /  M2 3:44:03.9 0:18:39.3 0:38:32.5 58 0:42:00.8 53 1:05:00.7 29 1:12:28.5 37 2:22:52.1 33 2:39:40.0 33 2:59:12.0 34 2:59:57.4 41
47 656 detail závodníka ŠANTORA Ondřej CZE 1996 Rodidla 14. /  M1 3:45:17.9 0:19:53.3 0:38:53.3 115 0:42:23.7 85 1:05:07.5 54 1:12:53.7 52 2:26:43.5 48 2:41:58.0 48 3:00:31.7 49 3:01:14.6 50
48 102 detail závodníka KOŘÍNEK Filip CZE 1996 Kerberos 15. /  M1 3:46:13.7 0:20:49.1 0:39:08.3 161 0:42:34.5 108 1:05:34.9 98 1:13:06.2 62 2:26:48.3 50 2:41:58.3 49 3:00:31.7 49 3:01:14.3 49
49 603 detail závodníka DOSTÁL Jakub CZE 1975 --- 14. /  M3 3:46:22.2 0:20:57.6 0:38:33.3 61 0:41:50.8 43 1:05:04.5 44 1:12:30.2 39 2:25:07.4 39 2:40:49.5 42 2:59:13.7 41 2:59:58.1 46
50 218 detail závodníka KUČERA Vladimír CZE 1973 Psg Mechanix 6. /  M4 3:46:26.1 0:21:01.6 0:38:22.0 32 0:41:35.0 37 1:05:03.0 39 1:12:57.1 54 2:27:18.0 61 2:43:25.3 64 3:02:10.5 61 3:02:58.6 61
51 38 detail závodníka NEUBAUER Radim CZE 1977 Haven Team 15. /  M3 3:46:27.4 0:21:02.8 0:38:29.5 48 0:41:30.5 33 1:05:03.7 42 1:12:25.5 34 2:26:47.1 49 2:43:10.3 50 3:02:10.7 62 3:02:57.4 57
52 34 detail závodníka SOBEK Ondřej CZE 1987 Škoda We Love Cycling 15. /  M2 3:46:27.9 0:21:03.3 0:38:47.6 96 0:42:06.7 61 1:05:09.5 60 1:12:54.5 53 2:27:16.3 56 2:43:22.0 51 3:02:07.0 51 3:02:40.7 51
53 355 detail závodníka KŘEČEK Jaroslav CZE 1975 --- 16. /  M3 3:46:27.9 0:21:03.3 0:38:32.4 56 0:42:07.0 62 1:04:59.5 17 1:13:05.0 60 2:27:12.8 52 2:43:23.8 55 3:02:09.2 52 3:02:57.3 55
54 72 detail závodníka RAŠEK Filip CZE 1991 --- 16. /  M2 3:46:27.9 0:21:03.3 0:38:51.8 110 0:42:23.5 84 1:05:14.7 78 1:13:00.0 58 2:27:17.3 60 2:43:24.0 56 3:02:10.4 59 3:02:57.9 58
55 41 detail závodníka ČINČERA Matěj CZE 1988 --- 17. /  M2 3:46:28.4 0:21:03.8 0:38:50.3 107 0:42:29.0 102 1:05:17.0 89 1:13:10.5 65 2:27:16.8 58 2:43:24.8 61 3:02:10.2 58 3:02:58.1 60
56 47 detail závodníka HOFHANZL Martin CZE 1994 --- 18. /  M2 3:46:28.4 0:21:03.8 0:38:26.1 40 0:41:39.8 39 1:05:08.7 57 1:12:57.5 55 2:27:15.7 55 2:43:24.5 59 3:02:10.7 62 3:02:57.9 58
57 35 detail závodníka BURDA Lubomír CZE 1960 --- 1. /  M5 3:46:28.6 0:21:04.0 0:38:28.5 45 0:42:01.0 54 1:05:05.0 46 1:13:12.3 68 2:27:13.3 53 2:43:22.5 52 3:02:10.2 57 3:02:58.6 61
58 74 detail závodníka NAJMAN Jakub CZE 1983 Pot A Krev 17. /  M3 3:46:28.6 0:21:04.0 0:38:58.5 139 0:42:27.0 99 1:05:18.9 95 1:12:58.7 57 2:27:18.1 62 2:43:24.5 60 3:02:09.7 54 3:02:56.2 52
59 429 detail závodníka ACKERMANN Kamil CZE 1975 Axon Sport Team 18. /  M3 3:46:32.9 0:21:08.3 0:38:35.5 67 0:42:05.7 58 1:05:06.7 52 1:13:11.7 67 2:27:14.6 54 2:43:24.0 57 3:02:09.7 54 3:02:56.6 53
60 59 detail závodníka ŠEVELA Robert CZE 1975 --- 19. /  M3 3:46:34.4 0:21:09.8 0:38:56.8 129 0:42:28.5 101 1:05:15.7 83 1:13:04.7 59 2:27:16.6 57 2:43:23.5 54 3:02:10.2 56 3:02:57.3 55
61 506 detail závodníka SOUŠEK Karel CZE 1978 Ck Vinohradské Šlapky 20. /  M3 3:46:48.6 0:21:24.0 0:39:09.8 169 0:42:31.2 105 1:05:50.9 105 1:13:39.2 84 2:27:21.2 63 2:43:24.8 62 3:02:11.2 65 3:02:59.1 65
62 75 detail závodníka NOVÁK Václav CZE 1974 Gw Jihotrans 7. /  M4 3:47:11.9 0:21:47.3 0:38:43.3 82 0:42:12.2 69 1:05:11.5 64 1:13:15.0 72 2:27:22.3 64 2:43:24.5 58 3:02:10.5 60 3:02:58.6 61
63 3 detail závodníka JELÍNEK Josef CZE 1998 Cyklostar Pirelli 16. /  M1 3:47:28.2 0:22:03.6 0:38:14.8 11 0:41:15.0 11 1:04:59.5 16 1:12:19.5 25 2:21:51.9 28 2:38:04.8 29 2:57:22.5 31 2:58:10.3 32
64 418 detail závodníka RICHTER Miroslav CZE 1984 Kerberos 21. /  M3 3:47:31.9 0:22:07.3 0:38:33.2 60 0:41:52.5 46 1:05:05.0 45 1:12:57.7 56 2:27:11.9 51 2:43:23.3 53 3:02:09.5 53 3:02:56.9 54
65 602 detail závodníka TONEK Maik CZE 1973 Radclub Bremen 8. /  M4 3:47:32.6 0:22:08.0 0:39:04.5 149 0:42:51.3 143 1:05:54.2 117 1:14:11.1 97 2:29:10.8 84 2:45:12.0 81 3:03:46.5 68 3:04:26.8 67
66 56 detail závodníka BENEŠ Vojtěch CZE 1989 --- 19. /  M2 3:47:46.1 0:22:21.5 0:38:30.5 51 0:42:18.0 78 1:05:14.6 76 1:14:16.5 102 2:28:55.1 82 2:45:06.5 74 3:03:37.5 66 3:04:22.3 66
67 50 detail závodníka KNAPEK Jan CZE 1998 Messenger 17. /  M1 3:47:58.4 0:22:33.8 0:39:00.5 143 0:42:22.3 81 1:05:08.9 58 1:13:05.7 61 2:28:22.7 67 2:44:38.3 67 3:03:48.4 75 3:04:29.8 71
68 215 detail závodníka KLUSÁK Radim CZE 2000 Psg Mechanix 18. /  M1 3:48:00.3 0:22:35.7 0:38:17.5 19 0:41:16.5 18 1:05:41.4 99 1:12:45.2 49 2:31:30.0 105 2:45:54.8 87 3:04:56.2 87 3:05:40.6 87
69 45 detail závodníka PELC Norbert CZE 1979 Papaburger Team 22. /  M3 3:48:00.9 0:22:36.4 0:38:21.3 31 0:41:35.7 38 1:05:02.2 37 1:13:12.5 69 2:28:36.9 75 2:45:12.0 81 3:03:49.7 84 3:04:33.6 85
70 76 detail závodníka BLAHO Matúš SVK 1992 --- 20. /  M2 3:48:03.7 0:22:39.1 0:38:39.0 71 0:42:06.2 60 1:05:14.4 75 1:13:07.5 64 2:28:23.2 69 2:44:42.2 68 3:03:49.7 83 3:04:33.3 84
71 77 detail závodníka POKORNY Jiri CZE 1985 --- 21. /  M2 3:48:13.7 0:22:49.1 0:38:58.0 134 0:42:42.0 119 1:05:50.5 104 1:14:14.6 101 2:28:23.1 68 2:44:42.5 70 3:03:47.7 69 3:04:29.3 70
72 116 detail závodníka HÁJEK Miroslav CZE 1986 --- 22. /  M2 3:48:19.3 0:22:54.8 0:39:10.6 173 0:42:51.3 144 1:05:52.2 112 1:14:04.8 93 2:28:23.2 70 2:44:42.5 69 3:03:47.7 69 3:04:31.1 74
73 705 detail závodníka VOREL Tomáš CZE 2005 Stark Cycling Team 19. /  M1 3:48:20.1 0:22:55.5 0:38:43.4 83 0:42:24.5 88 1:05:16.2 86 1:13:11.5 66 2:27:16.8 59 2:43:25.2 63 3:03:48.9 78 3:04:31.3 77
74 446 detail závodníka KYNDL Lukáš CZE 1993 --- 23. /  M2 3:48:20.2 0:22:55.6 0:38:49.0 102 0:42:51.2 141 1:05:52.0 110 1:14:28.5 115 2:28:15.6 66 2:44:33.0 66 3:03:47.7 71 3:04:30.8 73
75 594 detail závodníka SÝKORA Robert CZE 1972 Ck Vinohradské Šlapky 9. /  M4 3:48:20.9 0:22:56.3 0:39:05.3 150 0:42:45.5 124 1:05:48.2 100 1:14:10.2 96 2:28:39.2 77 2:45:13.0 84 3:03:50.5 86 3:04:33.9 86
76 54 detail závodníka BÍLEK Jan CZE 1977 Ck Vinohradské Šlapky 23. /  M3 3:48:20.9 0:22:56.3 0:38:51.0 109 0:42:26.5 96 1:05:18.2 93 1:14:01.5 91 2:29:31.6 94 2:45:10.8 80 3:03:49.7 85 3:04:32.6 82
77 60 detail závodníka VESELÝ Václav CZE 1968 Sk Kola-Víšek Trek 10. /  M4 3:48:21.3 0:22:56.8 0:38:57.3 130 0:42:50.7 139 1:05:53.5 115 1:14:21.7 106 2:28:57.0 83 2:45:07.3 75 3:03:49.2 79 3:04:32.3 81
78 70 detail závodníka SVAB Jan CZE 1991 Greyhound Racing Team 24. /  M2 3:48:23.9 0:22:59.3 0:38:47.6 97 0:42:24.0 87 1:05:16.2 87 1:13:15.2 73 2:27:22.9 65 2:43:25.5 65 3:02:11.0 64 3:02:58.8 64
79 516 detail závodníka BAUDREY Cyril FRA 1983 Cyklo Atom 24. /  M3 3:48:24.9 0:23:00.3 0:38:56.0 128 0:42:16.5 76 1:05:16.0 84 1:13:07.2 63 2:28:25.2 72 2:44:43.2 72 3:03:49.2 79 3:04:32.6 83
80 61 detail závodníka BATALA Jan CZE 1985 --- 25. /  M2 3:48:43.3 0:23:18.7 0:38:54.5 120 0:42:29.2 103 1:05:14.3 73 1:13:39.2 84 2:28:31.5 74 2:45:09.3 79 3:03:48.2 74 3:04:31.2 76
81 97 detail závodníka RICHTER Radek CZE 1979 --- 25. /  M3 3:48:44.1 0:23:19.5 0:38:43.8 85 0:42:26.0 91 1:05:14.9 80 1:13:56.7 90 2:28:40.5 79 2:45:14.3 85 3:03:49.2 82 3:04:29.9 72
82 462 detail závodníka RYBAKOV Dmitry CZE 1988 --- 26. /  M2 3:48:44.6 0:23:20.0 0:39:01.3 144 0:42:33.0 107 1:05:57.2 128 1:13:50.5 88 2:29:35.6 97 2:45:07.5 76 3:03:47.7 72 3:04:27.1 68
83 469 detail závodníka LORENC Václav CZE 1990 Fitness Luby 27. /  M2 3:48:56.6 0:23:32.1 0:38:52.5 113 0:42:26.3 95 1:05:19.7 97 1:13:14.0 71 2:28:25.0 71 2:44:43.3 73 3:03:46.2 67 3:04:27.1 69
84 48 detail závodníka KINDL Tomáš CZE 1986 Ck Vinohradské Šlapky 28. /  M2 3:49:00.8 0:23:36.2 0:38:55.3 124 0:42:27.2 100 1:05:15.2 81 1:13:20.7 74 2:28:39.4 78 2:45:08.8 77 3:03:49.2 81 3:04:32.1 80
85 642 detail závodníka ŘEHÁČEK Jiří CZE 1995 Www.Corex.Cz 20. /  M1 3:49:06.7 0:23:42.1 0:39:46.0 225 0:43:03.7 156 1:06:26.2 145 1:14:40.5 128 2:28:31.2 73 2:44:42.8 71 3:03:48.4 76 3:04:31.1 74
86 109 detail závodníka HORÁK Michal CZE 2001 Rohozec Amix Team 21. /  M1 3:49:33.8 0:24:09.3 0:38:34.8 65 0:42:08.7 66 1:05:12.2 67 1:13:33.5 80 2:29:29.5 92 2:45:08.8 78 3:03:47.9 73 3:04:31.3 77
87 676 detail závodníka GALMUS Lukáš CZE 1989 Elementstore 29. /  M2 3:51:19.1 0:25:54.6 0:39:44.8 224 0:43:51.7 220 1:07:16.0 176 1:15:55.7 170 2:32:17.2 126 2:48:23.8 109 3:07:33.4 104 3:08:10.8 105
88 442 detail závodníka VALENT Viliam SVK 1994 --- 30. /  M2 3:51:23.1 0:25:58.5 0:39:41.0 222 0:43:22.7 188 1:08:31.0 205 1:16:42.7 190 2:32:30.7 133 2:48:07.3 105 3:07:39.1 121 3:08:19.5 119
89 96 detail závodníka FRANTA Zdeněk CZE 1981 Bk Nezmar 26. /  M3 3:51:27.6 0:26:03.0 0:38:46.0 93 0:42:26.2 94 1:05:18.4 94 1:14:03.5 92 2:29:26.2 89 2:46:21.5 89 3:06:21.5 89 3:07:08.1 89
90 460 detail závodníka PRAGER Karel CZE 1963 Ck Vinohradské Šlapky 2. /  M5 3:51:30.1 0:26:05.5 0:39:10.8 174 0:42:50.5 138 1:05:51.7 109 1:14:23.2 108 2:29:36.0 99 2:46:33.0 98 3:06:23.5 98 3:07:10.9 98
91 266 detail závodníka BÁLINT Tomáš CZE 1978 --- 27. /  M3 3:51:33.3 0:26:08.7 0:38:45.3 89 0:42:13.0 71 1:05:19.4 96 1:13:38.7 83 2:29:36.5 100 2:46:31.8 92 3:06:24.1 99 3:07:11.8 100
92 40 detail závodníka POKORNÝ Adam CZE 1987 --- 31. /  M2 3:51:40.6 0:26:16.0 0:38:42.0 81 0:42:18.5 79 1:05:14.7 79 1:13:40.0 86 2:29:23.3 87 2:46:32.8 96 3:06:22.2 92 3:07:10.4 96
93 68 detail závodníka PREJDA Pavel CZE 1977 --- 28. /  M3 3:51:40.6 0:26:16.0 0:38:33.8 62 0:42:23.2 82 1:05:17.5 90 1:14:12.5 98 2:29:26.8 90 2:46:15.8 88 3:06:23.2 96 3:07:10.3 94
94 184 detail závodníka ZÁHORA Pavel CZE 1984 --- 29. /  M3 3:51:44.4 0:26:19.8 0:39:06.3 153 0:42:47.8 129 1:06:27.9 149 1:14:55.0 130 2:31:37.8 112 2:48:27.3 118 3:07:36.7 116 3:08:17.6 116
95 37 detail závodníka PROCHÁZKA Radek CZE 1982 --- 30. /  M3 3:51:47.6 0:26:23.0 0:38:44.8 87 0:42:13.0 72 1:05:13.0 72 1:13:12.7 70 2:28:47.2 81 2:45:12.3 83 3:03:48.5 77 3:04:32.1 79
96 93 detail závodníka MATĚJKA Jindřich CZE 1963 Dexter Cycling 3. /  M5 3:51:51.1 0:26:26.5 0:39:02.6 146 0:42:50.2 136 1:05:55.2 121 1:14:22.7 107 2:29:27.5 91 2:46:33.0 97 3:06:22.7 95 3:07:10.0 93
97 62 detail závodníka SAVINOV Anton CZE 1983 --- 31. /  M3 3:52:02.6 0:26:38.0 0:38:48.8 100 0:42:34.7 110 1:05:16.0 85 1:13:52.6 89 2:29:35.6 98 2:46:32.5 94 3:06:24.1 100 3:07:11.0 99
98 730 detail závodníka HOLICEK Stanislav CZE 1981 --- 32. /  M3 3:52:25.9 0:27:01.3 0:38:55.8 125 0:42:47.2 127 1:05:53.0 114 1:14:19.7 105 2:29:29.7 93 2:46:32.3 93 3:06:22.6 94 3:07:09.3 92
99 51 detail závodníka CHMELAR Lukas CZE 1987 --- 32. /  M2 3:52:29.8 0:27:05.2 0:38:40.3 74 0:42:14.0 73 1:05:09.2 59 1:13:24.7 77 2:28:37.9 76 2:46:30.5 91 3:06:23.2 97 3:07:10.8 97
100 57 detail závodníka GAZDÍK Michal CZE 1989 --- 33. /  M2 3:52:40.1 0:27:15.5 0:38:32.4 55 0:42:14.5 74 1:05:08.2 55 1:13:27.5 78 2:28:41.0 80 2:46:30.3 90 3:06:22.0 91 3:07:08.8 91

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru