Serial :
Šumavský pohár
Šumavský pohár Čkyně
DATUM : | 8.6.2014 | ORT : | Čkyně |
---|
ONLINE-ERGEBNISSE
Offizielle Ergebnisse
- Potěr hoši absolut
- Potěr dívky absolut
- Nábor hoši absolut
- Nábor dívky absolut
- Předžáci absolut
- Předžákyně absolut
- Mladší žáci absolut
- Mladší žákyně absolut
- Starší žáci absolut
- Starží žákyně absolut
- Kadeti absolut
- Kadetky absolut
- Junioři absolut
- Juniorky absolut
- Ženy absolut
- Muži Hobby absolut
- Muži Elite absolut
- Muži Masters absolut
- Kompletní výsledky po kategoriích
Schneller Überblick
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAPEŽ Vít |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 0:53:13.6 | 0:00:00.0 |
2. | MATĚJKA Petr |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:57:42.8 | 0:04:29.2 |
3. | NOVÁK Radek |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 0:59:02.3 | 0:05:48.7 |
4. | KOSNAR Václav |
Cyklosport Pitstop.cz |
CZE | 1:07:37.1 | 0:14:23.5 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | CESNAKOVÁ Milena |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 0:37:45.7 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Sport bike Strakonice |
CZE | 0:37:52.6 | 0:00:06.8 |
3. | VALEŠOVÁ Jana |
GT Bicycles Bikeplac Opportunity |
CZE | 0:38:18.6 | 0:00:32.8 |
4. | KUBÍNOVÁ Lucie |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:40:42.7 | 0:02:57.0 |
5. | VORÁČKOVÁ Dominika |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:43:00.7 | 0:05:15.0 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | MALÝ Lukáš |
Trek Radsport de Graaf |
CZE | 0:42:13.2 | 0:00:00.0 |
2. | JAKEŠ Tomáš |
Český Krumlov |
CZE | 0:42:20.7 | 0:00:07.5 |
3. | VRKOČ Robert |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 0:44:53.0 | 0:02:39.7 |
4. | KADLEC Josef |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 0:44:54.2 | 0:02:41.0 |
5. | VINCÍK Josef |
CZE | 0:45:11.6 | 0:02:58.4 | |
6. | ŠEDIVÝ Pavel |
BTK EuroBike Praha |
CZE | 0:46:19.7 | 0:04:06.5 |
7. | STOŠEK Viktor |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:46:46.9 | 0:04:33.7 |
8. | SUCHÝ Karel |
KORO-SKLO sklenářství |
CZE | 0:47:21.7 | 0:05:08.5 |
9. | KOUDELKA Filip |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 0:48:01.9 | 0:05:48.7 |
10. | HUBR Jan |
SK Cyklo Macner Strakonice |
CZE | 0:48:56.7 | 0:06:43.5 |
11. | VELÍŠEK Tomáš |
České Budějovice |
CZE | 0:49:05.7 | 0:06:52.4 |
12. | VLČEK Tomáš |
SK Řepice |
CZE | 0:49:27.6 | 0:07:14.4 |
13. | HOLÝ Tomáš |
SK Řepice |
CZE | 0:53:44.2 | 0:11:31.0 |
14. | LÍZNER Martin |
Říčany |
CZE | 0:54:05.2 | 0:11:52.0 |
15. | KOLÁŘ Pavel |
CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV |
CZE | 0:56:15.8 | 0:14:02.5 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | KEC Jan |
Superior Riders |
CZE | 0:52:38.2 | 0:00:00.0 |
2. | JANEČEK Michal |
Jiko Čácha Sušice |
CZE | 0:54:54.7 | 0:02:16.5 |