Serial :
Český pohár XCO MTB UCI 1 - Město Touškov
DATUM : | 04 - 5.7.2020 | ORT : | Město Touškov |
---|
ONLINE-ERGEBNISSE
Offizielle Ergebnisse
- Elite Men
- Men U23
- Elite Women
- Women U23
- Junioři
- Juniorky
- Kadeti
- Kadetky
- Expert
- Masters
- Žáci II
- Žáci II - technika
- Žákyně II
- Žákyně II - technika
- Žáci I
- Žáci I - technika
- Žákyně I
- Žákyně I - technika
- Kluci 9-10 let
- Holky 9-10 let
- Kluci 7-8 let
- Holky 7-8 let
- Kluci 5-6 let
- Holky 5-6 let
- Kluci 3-4 roky
- Holky 3-4 roky
- Odrážedla kluci
- Odrážedla holky
Schneller Überblick
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ELBADRI Jakub |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:50:09.3 | 0:00:00.0 |
2. | BERNÁT Adam |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:50:09.5 | 0:00:00.2 |
3. | NOVOTNÝ Ondřej |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:50:16.7 | 0:00:07.4 |
4. | KERL Maximilian |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:50:27.8 | 0:00:18.5 |
5. | DOBRÝ Lukáš |
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE |
CZE | 0:51:26.0 | 0:01:16.7 |
6. | CHÝLE Filip |
Ústecké centrum cyklistiky |
CZE | 0:51:57.3 | 0:01:47.9 |
7. | PÁVEK Matyáš |
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. |
CZE | 0:51:57.4 | 0:01:48.1 |
8. | HLÁVKA Adam |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 0:52:07.0 | 0:01:57.7 |
9. | HOLZER Christoph |
LRV Steiermark |
AUT | 0:52:07.3 | 0:01:57.9 |
10. | ČERNÝ Patrik |
SK VELO Praha |
CZE | 0:52:11.0 | 0:02:01.7 |
11. | PAŘEZ Tomáš |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:52:16.3 | 0:02:07.0 |
12. | HOJKA František |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:52:23.2 | 0:02:13.9 |
13. | VONDRÁČEK Matyáš |
ROUVY Specialized |
CZE | 0:52:30.2 | 0:02:20.9 |
14. | WEINBERG Peat |
SSV Mounty Altenberg |
GER | 0:52:35.5 | 0:02:26.2 |
15. | HORÁK Ondřej |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:53:00.7 | 0:02:51.4 |
16. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:53:21.7 | 0:03:12.4 |
17. | RUBEŠ Daniel |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:53:26.7 | 0:03:17.4 |
18. | SAMEC Filip |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:53:43.2 | 0:03:33.9 |
19. | VENCL Libor |
Eleven Black.ET team |
CZE | 0:53:51.2 | 0:03:41.9 |
20. | TERŠL Robin |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:54:08.2 | 0:03:58.9 |
21. | POSPÍŠIL Matěj |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:54:13.5 | 0:04:04.2 |
22. | BÖHM Marian |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:54:20.0 | 0:04:10.7 |
23. | DEGENKOLB Hannes |
RSV Schwarzenberg Team Auto Riedel e.V. |
GER | 0:54:22.2 | 0:04:12.9 |
24. | VIK Matěj |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:54:22.5 | 0:04:13.2 |
25. | VENC Adam |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 0:54:28.5 | 0:04:19.2 |
26. | KOMÁREK Tomáš |
ACT LERAK Blansko |
CZE | 0:54:30.2 | 0:04:20.9 |
27. | ŠÍSL Bořek |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:54:34.0 | 0:04:24.7 |
28. | KUBA Jakub |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:54:38.7 | 0:04:29.4 |
29. | UHER David |
SK BIKETIME BULLS PÍSEK |
CZE | 0:54:44.7 | 0:04:35.4 |
30. | KELLER Vincent-Lennard |
FAST-Zweirad-HAUS e.V. |
GER | 0:54:49.0 | 0:04:39.7 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠICH Petr |
MORAVEC Team |
CZE | 0:51:51.8 | 0:00:00.0 |
2. | ADÁMEK Petr |
Apache LOKO Trutnov |
CZE | 0:52:33.3 | 0:00:41.4 |
3. | PAKANDL Ladislav |
Kola Pakandl |
CZE | 0:53:21.3 | 0:01:29.5 |
4. | VOJÍŘ Jaroslav |
CZE | 0:54:08.3 | 0:02:16.5 | |
5. | KOZEL Michal |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:54:30.5 | 0:02:38.7 |
6. | CINTERHOF Pavel |
Kola Pakandl GRANÁTY |
CZE | 0:54:37.0 | 0:02:45.2 |
7. | MARKVART Vladislav |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:54:55.3 | 0:03:03.5 |
8. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ROUVY Specialized |
CZE | 0:54:58.3 | 0:03:06.4 |
9. | KOBES Miroslav |
Velosport Domažlice |
CZE | 0:55:22.8 | 0:03:30.9 |
10. | KLUSÁK Radim |
CYKLO - SKI klub Polička |
CZE | 0:56:06.5 | 0:04:14.7 |
11. | MATĚJKA Radim |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:56:45.0 | 0:04:53.2 |
12. | SLÁMA Michal |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:57:52.2 | 0:06:00.4 |
13. | KOVÁŘÍK David |
DK BIKESHOP Racing Team |
CZE | 0:58:12.3 | 0:06:20.5 |
14. | LUŽNÝ Filip |
CZE | 0:58:22.2 | 0:06:30.4 | |
15. | BLAHO Martin |
PRESTIGE CYCLING TEAM |
CZE | 0:59:55.1 | 0:08:03.3 |
16. | SUCHÁNEK Vít |
MORAVEC Team |
CZE | 1:01:06.2 | 0:09:14.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZELENÝ Ondřej |
Eleven Black.ET team |
CZE | 0:50:31.3 | 0:00:00.0 |
2. | LINET Pavel |
KL sport Most |
CZE | 0:51:55.6 | 0:01:24.2 |
3. | CHYBA Jiří |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:52:09.8 | 0:01:38.4 |
4. | PITEL Lukáš |
BIG SHOCK TEAM z. s. |
CZE | 0:53:02.6 | 0:02:31.2 |
5. | DOBRÝ Petr |
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE |
CZE | 0:53:13.1 | 0:02:41.7 |
6. | MORGENSTEIN Libor |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:53:29.1 | 0:02:57.7 |
7. | BUKOVSKÝ Lukáš |
DK BIKESHOP Racing Team |
CZE | 0:54:16.3 | 0:03:44.9 |
8. | KARÁSEK Vladislav |
LAWI Sport Team |
CZE | 0:55:27.3 | 0:04:55.9 |
9. | KANTNER Michal |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:57:28.5 | 0:06:57.2 |
10. | JEDLIČKA Luboš |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:58:14.8 | 0:07:43.4 |
11. | BALAJKA Ondřej |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:00:15.0 | 0:09:43.6 |
12. | KUBÍK Lukáš |
CK SPORT BERAN CHRÁST |
CZE | 1:00:42.5 | 0:10:11.1 |
13. | FALTYS Pavel |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 1:03:21.1 | 0:12:49.7 |
14. | OPLT Libor |
OPLT CYCLING |
CZE | 1:04:16.8 | 0:13:45.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠULC David |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:59:56.6 | 0:00:00.0 |
2. | KRAYER Lennart-Jan |
LEXWARE MOUTAINBIKE TEAM / RSG Mannheim e.V. |
GER | 1:00:04.2 | 0:00:07.5 |
3. | SIFFREDI Matteo |
Scott Italia Libarna |
ITA | 1:00:51.1 | 0:00:54.4 |
4. | KRAUSS Louis |
LEXWARE MOUTAIN BIKE TEAM / TSV Neckartenzlingen |
GER | 1:01:04.8 | 0:01:08.2 |
5. | SÁSKA Jan |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:01:06.1 | 0:01:09.4 |
6. | TLAMKA Tomáš |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:01:31.2 | 0:01:34.6 |
7. | HATZ Lukas |
LRV Steiermark |
AUT | 1:01:52.6 | 0:01:55.9 |
8. | AGOSTINACCHIO Filippo |
Scott Italia Libarna |
ITA | 1:02:05.1 | 0:02:08.4 |
9. | EDER Fabian |
KTM Youngsters Bayern /Naturfreunde Töging |
GER | 1:02:13.3 | 0:02:16.7 |
10. | VEVERKA Václav |
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. |
CZE | 1:02:23.1 | 0:02:26.4 |
11. | KJAR Julius Gorm |
Holte MTB Club |
DEN | 1:02:42.4 | 0:02:45.7 |
12. | KONEČNÝ Filip |
BIKE team Nové Město na Moravě |
CZE | 1:02:55.1 | 0:02:58.4 |
13. | ŽVAK Daniel |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:03:14.8 | 0:03:18.2 |
14. | STOCKER Michael |
KTM Youngsters Bayern / Equipe Velo Oberland |
GER | 1:03:22.3 | 0:03:25.7 |
15. | HRTÁNEK Martin |
CK Epic Dohňany |
SVK | 1:03:23.3 | 0:03:26.7 |
16. | MACHÁČ Josef |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 1:03:26.6 | 0:03:29.9 |
17. | VOŽENÍLEK Martin |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 1:03:36.2 | 0:03:39.6 |
18. | HEMMERLING Thore |
LEXWARE MOUTAIN BIKE TEAM / Bike Aid |
GER | 1:04:03.3 | 0:04:06.7 |
19. | HANÁK Jakub |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:04:05.1 | 0:04:08.4 |
20. | FIALA Matyáš |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 1:04:06.6 | 0:04:09.9 |
21. | HAUSER Theo |
LRV Steiermark |
AUT | 1:04:07.3 | 0:04:10.7 |
22. | ČÁSLAVSKÝ Matěj |
MS Bike Academy racing |
CZE | 1:04:35.8 | 0:04:39.2 |
23. | DOSTÁL Václav |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 1:04:42.3 | 0:04:45.7 |
24. | BUNDSCHUH Johan |
White Rock |
GER | 1:05:27.7 | 0:05:31.1 |
25. | SCHERRER Julius |
BikeWorks Race-Team |
AUT | 1:05:32.8 | 0:05:36.2 |
26. | GLÖCKNER Maxime |
RSV 54 Venusberg e.V. |
GER | 1:05:49.8 | 0:05:53.2 |
27. | ROTNE Kasper |
Holte MTB Klub |
DEN | 1:06:24.7 | 0:06:28.1 |
28. | STYBLÍK Adam |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:06:35.8 | 0:06:39.2 |
29. | KOPECKÝ Petr |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:06:39.0 | 0:06:42.4 |
30. | GAßNER Dominik |
Kürnberg Radler Racing Team |
AUT | 1:06:39.5 | 0:06:42.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | TERPSTRA Anne |
GHOST Factory Racing |
NED | 1:22:27.6 | 0:00:00.0 |
2. | ČÁBELICKÁ Jitka |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:23:05.4 | 0:00:37.7 |
3. | CZECZINKAROVÁ Jana |
LIV Mistral Cycling |
CZE | 1:23:49.3 | 0:01:21.6 |
4. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
Pushbikers XC Team |
CZE | 1:24:38.6 | 0:02:10.9 |
5. | BENKÓ Barbara |
GHOST Factory Racing |
HUN | 1:25:01.1 | 0:02:33.4 |
6. | EIBL Ronja |
ALPECIN-FENIX |
GER | 1:25:30.1 | 0:03:02.4 |
7. | OSL Elisabeth |
Tonis Pro Shop Kirchberg |
AUT | 1:26:16.1 | 0:03:48.4 |
8. | HEIGL Nadja |
KTM Alchemist Racing Team |
AUT | 1:26:28.1 | 0:04:00.4 |
9. | BELOMOINA Yana |
CTS PostNL Bafang MTB Racing Team |
UKR | 1:26:46.9 | 0:04:19.2 |
10. | PICHLÍKOVÁ Jana |
KROSS Bike Ranch team |
CZE | 1:26:56.9 | 0:04:29.2 |
11. | TVARŮŽKOVÁ Tereza |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:27:31.6 | 0:05:03.9 |
12. | SCHRIEVERS Lia |
GermanTechnologyRacing / BikeSportBühne-Bayreuth |
GER | 1:28:10.1 | 0:05:42.4 |
13. | GEIGER Felicitas |
Maloja Pushbikers MTB |
GER | 1:29:14.6 | 0:06:46.9 |
14. | BLÖMEKE Emma |
CONWAY FACTORY RACING |
GER | 1:30:33.1 | 0:08:05.4 |
15. | TRESCH Melanie |
Strüby-BiXS Team |
SUI | 1:30:55.1 | 0:08:27.4 |
16. | GORYCKA Paula |
Strüby-BiXS Team |
POL | 1:31:13.8 | 0:08:46.2 |
17. | SPIELMANN Anna |
KTM MTB FACTORY TEAM |
AUT | 1:31:43.1 | 0:09:15.4 |
18. | KUČEROVÁ Monika |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 1:32:17.8 | 0:09:50.1 |
19. | KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena |
LAWI Sport Team |
CZE | 1:32:46.4 | 0:10:18.7 |
20. | ŠAFÁŘOVÁ Zuzana |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:34:11.8 | 0:11:44.1 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | HOLUBOVÁ Adéla |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:57:12.3 | 0:00:00.0 |
2. | NOVOTNÁ Aneta |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:57:55.8 | 0:00:43.5 |
3. | OBOŘILOVÁ Tereza |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 0:58:10.1 | 0:00:57.7 |
4. | KADLECOVÁ Zuzana |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:58:17.3 | 0:01:05.0 |
5. | BÖHM Kira |
SV Reudern / Walcher RACING-TEAM |
GER | 0:58:39.8 | 0:01:27.5 |
6. | BEDRNÍKOVÁ Karolína |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:59:17.8 | 0:02:05.5 |
7. | DORSCHT Lina |
CONWAY FACTORY RACING |
GER | 0:59:22.8 | 0:02:10.5 |
8. | HOLLAND Cornelia |
Naturfreunde Wilhelmsburg |
AUT | 0:59:28.5 | 0:02:16.2 |
9. | VAN THIEL Sina |
RSC Kempten |
GER | 0:59:32.9 | 0:02:20.6 |
10. | FUCHS Alexa |
SV Reudern / STEVENS MTB Racing Team |
GER | 1:00:55.3 | 0:03:42.9 |
11. | CHALLANCIN Giulia |
Scott Italia Libarna |
ITA | 1:00:56.5 | 0:03:44.2 |
12. | KRAVANJA Andrea |
TSV Benediktbeuern-Bichl StevensSchubertRacingTeam |
GER | 1:00:58.8 | 0:03:46.5 |
13. | HÖLLER Lena |
LRV Steiermark |
AUT | 1:00:59.3 | 0:03:46.9 |
14. | VAVERKOVÁ Kateřina |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 1:02:15.3 | 0:05:02.9 |
15. | GRUBER Valentina |
LRV Steiermark |
AUT | 1:03:58.0 | 0:06:45.7 |
16. | GRATZER Viktoria |
Racing Team Haiming |
AUT | 1:04:23.5 | 0:07:11.2 |
17. | PLESKAČOVÁ Natálie |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:05:30.2 | 0:08:17.9 |
18. | DRBOHLAVOVÁ Eliška |
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. |
CZE | 1:08:22.2 | 0:11:09.9 |
19. | KLIEN Fiona |
URC Bikerei |
AUT | 1:08:43.8 | 0:11:31.5 |
20. | KRUTÍLKOVÁ Kateřina |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 1:09:22.0 | 0:12:09.6 |
21. | ŠEVĆÍKOVÁ Dorka |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:09:43.5 | 0:12:31.1 |
22. | DOSTÁLOVÁ Lucie |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 1:11:38.2 | 0:14:25.9 |
23. | HENDRYCHOVÁ Lucie |
Bike Freaks Holice |
CZE | 1:12:06.7 | 0:14:54.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | SPĚŠNÁ Simona |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:43:02.4 | 0:00:00.0 |
2. | VIKTOROVÁ Nela |
ROUVY Specialized |
CZE | 0:43:12.0 | 0:00:09.5 |
3. | FOLTÝNOVÁ Adéla |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:44:15.2 | 0:01:12.7 |
4. | HANÁKOVÁ Eliška |
CP team |
CZE | 0:45:06.7 | 0:02:04.2 |
5. | RŮŽIČKOVÁ Anna |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:45:26.3 | 0:02:23.8 |
6. | MITRYCHOVÁ Michaela |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:46:18.9 | 0:03:16.4 |
7. | HODLOVÁ Nikola |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:46:22.3 | 0:03:19.8 |
8. | PERNICKÁ Adéla |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:46:34.2 | 0:03:31.7 |
9. | UHMANOVÁ Kateřina |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:46:41.9 | 0:03:39.4 |
10. | JEŘÁBKOVÁ Barbora |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:47:21.7 | 0:04:19.2 |
11. | KOTLÍKOVÁ Adéla |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:48:05.9 | 0:05:03.4 |
12. | MALOŠÍKOVÁ Julie |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 0:48:34.9 | 0:05:32.4 |
13. | SRNSKÁ Patricie |
BIKE team Nové Město na Moravě |
CZE | 0:48:39.8 | 0:05:37.3 |
14. | TERŠL Anna |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:48:42.4 | 0:05:39.9 |
15. | SENN Silja |
VBC Waldshut-Tiengen |
GER | 0:48:42.4 | 0:05:39.9 |
16. | KAUFMANN Natalie |
RSV Schwarzenberg Team Auto Riedel e.V. |
GER | 0:49:04.6 | 0:06:02.1 |
17. | NOVÁKOVÁ Karla |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:49:17.9 | 0:06:15.4 |
18. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:49:28.6 | 0:06:26.2 |
19. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:49:35.1 | 0:06:32.7 |
20. | VAN THIEL Seline |
RSC Kempten |
GER | 0:50:03.1 | 0:07:00.7 |
21. | KRÁLOVÁ Julie |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:50:03.4 | 0:07:00.9 |
22. | RADOVÁ Daniela |
STEVENS Cykloklub Benešov |
CZE | 0:50:03.9 | 0:07:01.4 |
23. | DOSTÁLOVÁ Anna |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:50:44.1 | 0:07:41.6 |
24. | DRHOVÁ Berenika |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:50:49.1 | 0:07:46.6 |
25. | DOLEŽALOVÁ Markéta |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:51:07.9 | 0:08:05.4 |
26. | DLASKOVÁ Vanda |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:51:11.6 | 0:08:09.1 |
27. | KOLÁŘOVÁ Justýna |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:54:24.4 | 0:11:21.9 |
28. | STOCKER Maresa |
Equipe Velo Oberland |
GER | 0:57:16.1 | 0:14:13.6 |
29. | BÖHM Lara |
SV Reudern / Walcher RACING-TEAM |
GER | 0:57:58.1 | 0:14:55.6 |
30. | OLIVOVÁ Denisa |
SPORTOVNÍ KURZY.CZ |
CZE | 1:02:40.1 | 0:19:37.6 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | CINK Ondřej |
Kross Racing Team |
CZE | 1:31:21.4 | 0:00:00.0 |
2. | MAROTTE Maxime |
Cannondale Factory Racing |
FRA | 1:31:57.1 | 0:00:35.6 |
3. | MARKT Karl |
Möbel Märki MTB Pro Team |
AUT | 1:32:38.9 | 0:01:17.4 |
4. | VASTL Jan |
Pushbikers XC Team |
CZE | 1:32:43.9 | 0:01:22.4 |
5. | EGGER Georg |
LEXWARE Mountainbike Team |
GER | 1:33:10.4 | 0:01:48.9 |
6. | ŠKARNITZL Jan |
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA |
CZE | 1:34:05.4 | 0:02:43.9 |
7. | KOBES Lukáš |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:35:18.6 | 0:03:57.1 |
8. | GIGER Fabian |
Maloja Pushbikers MTB |
SUI | 1:35:34.1 | 0:04:12.6 |
9. | ULIK Matej |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
SVK | 1:35:51.6 | 0:04:30.1 |
10. | PAPRSTKA Tomáš |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:36:30.6 | 0:05:09.1 |
11. | JELÍNEK Josef |
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA |
CZE | 1:37:04.1 | 0:05:42.6 |
12. | JENČUŠ Jakub |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
SVK | 1:37:14.9 | 0:05:53.4 |
13. | BREGENZER Alex |
GER | 1:37:57.5 | 0:06:36.0 | |
14. | MORÁVEK Tomáš |
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA |
CZE | 1:38:28.6 | 0:07:07.1 |
15. | SKÁLA Jaromír |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:38:44.8 | 0:07:23.3 |
16. | BAIR Mario |
Racing Team Haiming |
AUT | 1:38:50.1 | 0:07:28.6 |
17. | JIROUŠ Samuel |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:39:23.3 | 0:08:01.8 |
18. | PRŮDEK Matěj |
Multicraft MTB team |
CZE | 1:40:08.8 | 0:08:47.3 |
19. | VOBECKÝ Zdeněk |
FANY CYCLING TEAM |
CZE | 1:40:17.1 | 0:08:55.6 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | TESAŘÍK Jakub |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:17:18.5 | 0:00:00.0 |
2. | SVOBODA David |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:17:18.8 | 0:00:00.3 |
3. | VAŠÍČEK Denis |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:17:21.7 | 0:00:03.2 |
4. | VOREL Lukáš |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:17:24.2 | 0:00:05.7 |
5. | ICHA David |
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK |
CZE | 0:17:59.8 | 0:00:41.3 |
6. | VAJSEJTL Jan |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:18:10.7 | 0:00:52.2 |
7. | JIROUŠ Vincent |
ROUVY Specialized |
CZE | 0:18:31.2 | 0:01:12.7 |
8. | KUBĚNA Daniel |
Akademie cyklistických sportů |
CZE | 0:18:37.2 | 0:01:18.7 |
9. | URBAN Jakub |
VRV TEAM |
CZE | 0:18:43.2 | 0:01:24.7 |
10. | JANOVSKÝ Tomáš |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:18:43.3 | 0:01:24.8 |
11. | KRÁL Jan |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:18:59.9 | 0:01:41.4 |
12. | POLÁŠEK Richard |
BIKE 2000 |
CZE | 0:19:28.3 | 0:02:09.8 |
13. | BURSA Filip |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:19:28.7 | 0:02:10.2 |
14. | LIPENSKÝ Matouš |
TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
CZE | 0:19:28.9 | 0:02:10.4 |
15. | KUCHAŘ Josef |
ACT LERAK Blansko |
CZE | 0:19:32.7 | 0:02:14.2 |
16. | VAŠINA Timotej |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:19:35.5 | 0:02:17.0 |
17. | LISÝ Vít |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:19:38.2 | 0:02:19.7 |
18. | PURNOCH Jan |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:19:43.2 | 0:02:24.7 |
19. | REK Patrik |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:19:52.0 | 0:02:33.5 |
20. | BEČVÁŘ Oliver |
BIKROSCLUB ŘEPY |
CZE | 0:19:53.7 | 0:02:35.2 |
21. | JOHN Antonín |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:04.2 | 0:02:45.7 |
22. | NOVÝ Tomáš |
Akademie cyklistických sportů |
CZE | 0:20:05.7 | 0:02:47.2 |
23. | ICHA Martin |
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK |
CZE | 0:20:14.4 | 0:02:55.9 |
24. | KOUBA Ondřej |
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK |
CZE | 0:20:24.4 | 0:03:05.9 |
25. | NOVÁK Matěj |
ROUVY Specialized |
CZE | 0:20:27.2 | 0:03:08.7 |
26. | RAŠKA Tomáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:20:32.9 | 0:03:14.4 |
27. | PRÝCA Oscar |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:20:35.2 | 0:03:16.7 |
28. | HORÁK Adam |
BEKO Bike Racing Team |
CZE | 0:20:36.4 | 0:03:17.9 |
29. | KOTAČKA Robin |
Vysočina Cycling |
CZE | 0:20:37.4 | 0:03:18.9 |
30. | JOHN Eduard |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:51.7 | 0:03:33.2 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | TESAŘÍK Jakub |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:17:18.5 | 0:00:00.0 |
2. | SVOBODA David |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:17:18.8 | 0:00:00.3 |
3. | VAŠÍČEK Denis |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:17:21.7 | 0:00:03.2 |
4. | VOREL Lukáš |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:17:24.2 | 0:00:05.7 |
5. | ICHA David |
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK |
CZE | 0:17:59.8 | 0:00:41.3 |
6. | VAJSEJTL Jan |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:18:10.7 | 0:00:52.2 |
7. | JIROUŠ Vincent |
ROUVY Specialized |
CZE | 0:18:31.2 | 0:01:12.7 |
8. | KUBĚNA Daniel |
Akademie cyklistických sportů |
CZE | 0:18:37.2 | 0:01:18.7 |
9. | URBAN Jakub |
VRV TEAM |
CZE | 0:18:43.2 | 0:01:24.7 |
10. | JANOVSKÝ Tomáš |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:18:43.3 | 0:01:24.8 |
11. | KRÁL Jan |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:18:59.9 | 0:01:41.4 |
12. | POLÁŠEK Richard |
BIKE 2000 |
CZE | 0:19:28.3 | 0:02:09.8 |
13. | BURSA Filip |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:19:28.7 | 0:02:10.2 |
14. | LIPENSKÝ Matouš |
TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
CZE | 0:19:28.9 | 0:02:10.4 |
15. | KUCHAŘ Josef |
ACT LERAK Blansko |
CZE | 0:19:32.7 | 0:02:14.2 |
16. | VAŠINA Timotej |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:19:35.5 | 0:02:17.0 |
17. | LISÝ Vít |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:19:38.2 | 0:02:19.7 |
18. | PURNOCH Jan |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:19:43.2 | 0:02:24.7 |
19. | REK Patrik |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:19:52.0 | 0:02:33.5 |
20. | BEČVÁŘ Oliver |
BIKROSCLUB ŘEPY |
CZE | 0:19:53.7 | 0:02:35.2 |
21. | JOHN Antonín |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:04.2 | 0:02:45.7 |
22. | NOVÝ Tomáš |
Akademie cyklistických sportů |
CZE | 0:20:05.7 | 0:02:47.2 |
23. | ICHA Martin |
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK |
CZE | 0:20:14.4 | 0:02:55.9 |
24. | KOUBA Ondřej |
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK |
CZE | 0:20:24.4 | 0:03:05.9 |
25. | NOVÁK Matěj |
ROUVY Specialized |
CZE | 0:20:27.2 | 0:03:08.7 |
26. | RAŠKA Tomáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:20:32.9 | 0:03:14.4 |
27. | PRÝCA Oscar |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:20:35.2 | 0:03:16.7 |
28. | HORÁK Adam |
BEKO Bike Racing Team |
CZE | 0:20:36.4 | 0:03:17.9 |
29. | KOTAČKA Robin |
Vysočina Cycling |
CZE | 0:20:37.4 | 0:03:18.9 |
30. | JOHN Eduard |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:51.7 | 0:03:33.2 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZEMAN Petr |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:25:44.7 | 0:00:00.0 |
2. | BAŽANT Kryštof |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:25:54.7 | 0:00:10.0 |
3. | VAŠUT David |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:25:58.9 | 0:00:14.2 |
4. | FALTÝNEK Jan |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:26:19.9 | 0:00:35.2 |
5. | ŽENÍŠEK Martin |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:26:33.7 | 0:00:49.0 |
6. | SMEJKAL Adam |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:44.4 | 0:00:59.7 |
7. | PEKAŘ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:56.7 | 0:01:12.0 |
8. | STREJČEK Adam |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:58.6 | 0:01:13.9 |
9. | LIENERT Patrik |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:27:01.6 | 0:01:16.9 |
10. | BRADÁČ Adam |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:27:11.6 | 0:01:26.9 |
11. | ŠUMPÍK Pavel |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:27:15.6 | 0:01:30.8 |
12. | KRÁL Kryštof |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:27:15.6 | 0:01:30.9 |
13. | MUŠÁLEK Jakub |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:27:23.1 | 0:01:38.4 |
14. | PURNOCH Matyáš |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:27:25.6 | 0:01:40.9 |
15. | ŠMÍD Jakub |
Author Team Stupno |
CZE | 0:27:29.4 | 0:01:44.7 |
16. | BRABEC Šimon |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:27:33.4 | 0:01:48.7 |
17. | SEVERYN Richard |
Expres.CZ-Tufo Team Kolín |
CZE | 0:27:53.9 | 0:02:09.2 |
18. | HOŠEK Adam |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:28:09.1 | 0:02:24.4 |
19. | POLÁK Matyáš |
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. |
CZE | 0:28:20.6 | 0:02:35.9 |
20. | KUKLA Dominik |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:28:32.9 | 0:02:48.1 |
21. | TUHÁČEK Pavel |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:28:35.5 | 0:02:50.8 |
22. | RAŠKA Lukáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:28:43.1 | 0:02:58.3 |
23. | MITÁŠ Robert |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:28:43.1 | 0:02:58.3 |
24. | SCHNEIDER Paul Morten |
Dresdner SC 1898 |
GER | 0:28:45.1 | 0:03:00.4 |
25. | VLK Josef |
Bikeheart |
CZE | 0:28:45.6 | 0:03:00.9 |
26. | SVITÁK Jakub |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:28:57.6 | 0:03:12.9 |
27. | ZAHÁLKA Štěpán |
CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY |
CZE | 0:28:57.6 | 0:03:12.9 |
28. | ŠAFRÁNEK Ondřej |
Akademie cyklistických sportů |
CZE | 0:29:09.9 | 0:03:25.2 |
29. | HŘEBEJK Dominik |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:29:11.1 | 0:03:26.4 |
30. | MATULA Ondřej |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:29:14.9 | 0:03:30.1 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | VIKOVÁ Hanka |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:22:30.6 | 0:00:00.0 |
2. | KOVAŘÍKOVÁ Iva |
Ústecké centrum cyklistiky |
CZE | 0:22:51.6 | 0:00:20.9 |
3. | BEYEROVÁ Kateřina |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:23:01.6 | 0:00:30.9 |
4. | GOTTWALDOVÁ Amálie |
CP team |
CZE | 0:23:10.8 | 0:00:40.2 |
5. | DUŠKOVÁ Kateřina |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:23:17.1 | 0:00:46.4 |
6. | VÁCLAVŮ Martina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:23:33.1 | 0:01:02.4 |
7. | DLOUHÁ Aneta |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:23:42.8 | 0:01:12.2 |
8. | HANÁKOVÁ Anna |
CP team |
CZE | 0:23:47.8 | 0:01:17.2 |
9. | SEIDLOVÁ Kateřina |
SK EDIE TEAM VSETÍN |
CZE | 0:23:52.1 | 0:01:21.4 |
10. | STRAKATÁ Vendula |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:24:20.1 | 0:01:49.4 |
11. | RAJNOCHOVÁ Barbora |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:24:20.6 | 0:01:49.9 |
12. | PULKRABOVÁ Marika |
ČISTÝ SPORT |
CZE | 0:24:29.3 | 0:01:58.7 |
13. | BRADÁČOVÁ Nikola |
ACT LERAK Blansko |
CZE | 0:24:34.1 | 0:02:03.4 |
14. | BOŘÁNKOVÁ Lucie |
Akademie cyklistických sportů |
CZE | 0:24:52.5 | 0:02:21.9 |
15. | SRNSKÁ Veronika |
BIKE team Nové Město na Moravě |
CZE | 0:25:07.3 | 0:02:36.7 |
16. | JEDLIČKOVÁ Nela |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:25:19.3 | 0:02:48.7 |
17. | HRDINOVÁ Anna |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:25:27.3 | 0:02:56.7 |
18. | PANUŠOVÁ Anna |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:25:30.5 | 0:02:59.9 |
19. | JUROVÁ Hana |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:25:40.5 | 0:03:09.9 |
20. | KUNČÍKOVÁ Ella |
BIKE TEAM ŠPINDLERŮV MLÝN |
CZE | 0:25:44.5 | 0:03:13.9 |
21. | CIBULKOVÁ Tereza |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:25:48.3 | 0:03:17.7 |
22. | DINGOVÁ Anna |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:25:56.8 | 0:03:26.2 |
23. | VOLEJNÍKOVÁ Natálie |
BEKO Bike Racing Team |
CZE | 0:26:02.5 | 0:03:31.9 |
24. | ČERNÁ Karolína |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:26:03.0 | 0:03:32.4 |
25. | DOUDĚROVÁ Kateřina |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:26:20.2 | 0:03:49.6 |
26. | SEDLÁČKOVÁ Veronika |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:28.8 | 0:03:58.2 |
27. | LHOTÁKOVÁ Adéla |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:26:29.8 | 0:03:59.2 |
28. | HUDEČKOVÁ Anna |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:27:18.3 | 0:04:47.7 |
29. | VOŽENÍLKOVÁ Nikola |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:27:28.8 | 0:04:58.2 |
30. | HORKÁ Veronika |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:27:32.0 | 0:05:01.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKUBALOVÁ Sára |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:10:05.7 | 0:00:00.0 |
2. | DRÁBKOVÁ Nela |
ČISTÝ SPORT |
CZE | 0:10:06.0 | 0:00:00.2 |
3. | SVOBODOVÁ Laura |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:10:10.5 | 0:00:04.7 |
4. | VÍTKOVÁ Nela |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:10:11.7 | 0:00:06.0 |
5. | VYBORNÁ Marianna |
CZE | 0:10:18.5 | 0:00:12.7 | |
6. | BOHÁNSKÁ Vanesa |
CZE | 0:10:23.5 | 0:00:17.7 | |
7. | GOTTWALDOVÁ Lucie |
CP team |
CZE | 0:10:27.0 | 0:00:21.2 |
8. | BAŽANTOVÁ Anežka |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:10:38.0 | 0:00:32.2 |
9. | MAREŠOVÁ Natálie |
BIKE team Nové Město na Moravě |
CZE | 0:10:53.7 | 0:00:47.9 |
10. | KRÁLOVÁ Eliška |
Akademie cyklistických sportů |
CZE | 0:10:54.2 | 0:00:48.4 |
11. | STANLEY Anna |
ČISTÝ SPORT |
CZE | 0:10:54.6 | 0:00:48.8 |
12. | JANÍKOVÁ Monika |
KOVO PRAHA |
CZE | 0:10:54.7 | 0:00:48.9 |
13. | ZEMANOVÁ Laura |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:11:04.0 | 0:00:58.2 |
14. | BRANDOVÁ Beáta |
SK BIKETIME BULLS PÍSEK |
CZE | 0:11:06.5 | 0:01:00.7 |
15. | REKOVÁ Anna |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:11:07.0 | 0:01:01.2 |
16. | KOPŘIVOVÁ Adéla |
BIKE team Nové Město na Moravě |
CZE | 0:11:07.2 | 0:01:01.5 |
17. | BRABCOVÁ Andrea |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:11:10.2 | 0:01:04.4 |
18. | ZEMANOVÁ Linda |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:11:11.2 | 0:01:05.4 |
19. | PAŘÍKOVÁ Adéla |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:11:13.2 | 0:01:07.5 |
20. | SLUKOVÁ Babeta |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:11:16.2 | 0:01:10.5 |
21. | DAJČOVÁ Amálie |
Cycology North Bike Club |
CZE | 0:11:25.0 | 0:01:19.2 |
22. | FAMFULÍKOVÁ Barbora |
BAKAKO Nová Paka |
CZE | 0:11:37.5 | 0:01:31.7 |
23. | KLUGOVÁ Ester |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:11:39.7 | 0:01:33.9 |
24. | DRONGOVÁ Eliška |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:11:43.0 | 0:01:37.2 |
25. | ŠANDOVÁ Tereza |
ČISTÝ SPORT |
CZE | 0:11:45.0 | 0:01:39.2 |
26. | BLAŽKOVÁ Jolana |
Nasavrky bikers |
CZE | 0:11:45.7 | 0:01:39.9 |
27. | KUBÍČKOVÁ Barbora |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:11:46.7 | 0:01:40.9 |
28. | ŽERNÍČKOVÁ Zita |
BIKE 8144 |
CZE | 0:11:48.2 | 0:01:42.4 |
29. | ERBANOVÁ Viktorie |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:11:48.7 | 0:01:42.9 |
30. | LIENERTOVÁ Ema |
CZE | 0:11:51.4 | 0:01:45.7 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | PŇOVSKÝ Sebastian |
Team Silvini |
CZE | 0:09:06.0 | 0:00:00.0 |
2. | JOGL Denis |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:09:36.0 | 0:00:30.0 |
3. | RADA Vojtěch |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:09:47.2 | 0:00:41.2 |
4. | MUCHA Samuel |
Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava z.s. |
CZE | 0:09:48.2 | 0:00:42.2 |
5. | MAKOVEC Dominik |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:09:54.5 | 0:00:48.5 |
6. | JECH Lukáš |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:09:54.7 | 0:00:48.7 |
7. | BRADÁČ Michal |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:09:58.5 | 0:00:52.5 |
8. | VIKTORA Michal |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:10:00.5 | 0:00:54.5 |
9. | BUKOVSKÝ Ondřej |
DK BIKESHOP Racing Team |
CZE | 0:10:03.7 | 0:00:57.7 |
10. | MEIER Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:10:08.0 | 0:01:01.9 |
11. | HAVLÍČEK Adam |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:10:10.7 | 0:01:04.7 |
12. | HORN Josef |
Akademie cyklistických sportů |
CZE | 0:10:12.0 | 0:01:05.9 |
13. | HEJZEK Martin |
MS Bike Academy racing |
CZE | 0:10:14.2 | 0:01:08.2 |
14. | BŘEZINA Adam |
Aspire |
CZE | 0:10:14.5 | 0:01:08.4 |
15. | HLADÍK František |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:10:16.8 | 0:01:10.8 |
16. | ŠKOPEK Patrik |
Author teamStupno |
CZE | 0:10:29.0 | 0:01:22.9 |
17. | DOBRÝ Radim |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:10:29.7 | 0:01:23.7 |
18. | ORSAVA Matyáš |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:10:35.7 | 0:01:29.7 |
19. | CICHÁK Mikuláš |
Cycology North Bike Club |
CZE | 0:10:36.5 | 0:01:30.4 |
20. | KOHOUT Jindřich |
Velo Akademie Kladno |
CZE | 0:10:37.7 | 0:01:31.7 |
21. | HATAŠ Tomáš |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 0:10:38.2 | 0:01:32.2 |
22. | PRAŽAN Adam |
F bike klub Sádek |
CZE | 0:10:44.8 | 0:01:38.7 |
23. | DINGA Jan |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:10:48.5 | 0:01:42.5 |
24. | KARAFIÁT Jan |
DK BIKESHOP Racing Team |
CZE | 0:10:50.2 | 0:01:44.2 |
25. | JELÍNEK Lukáš |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:11:01.7 | 0:01:55.7 |
26. | BURGERMEISTER Karel |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:11:07.7 | 0:02:01.7 |
27. | KOLÁŘ Dalibor |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:11:09.7 | 0:02:03.7 |
28. | HAVLÍK Jan |
Author Team Stupno |
CZE | 0:11:12.8 | 0:02:06.8 |
29. | KNOBLOCH Adam |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:11:20.3 | 0:02:14.3 |
30. | ŠKVOR Michal |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:11:22.5 | 0:02:16.4 |