ONLINE-ERGEBNISSE
Schneller Überblick
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:18:36.7 | 0:00:00.0 |
2. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:19:14.3 | 0:00:37.6 |
3. | JOANNIDU Sofie |
BIKE 2000 |
CZE | 0:20:08.3 | 0:01:31.6 |
4. | DŽERENGOVÁ Barbora |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:20:24.7 | 0:01:48.0 |
5. | LACINOVÁ Kateřina |
AŠŠTÍ BAJKEŘI o.s. |
CZE | 0:20:26.5 | 0:01:49.8 |
6. | LUKEŠOVÁ Denisa |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:21:10.2 | 0:02:33.5 |
7. | TVARŮŽKOVÁ Tereza |
VRV TEAM |
CZE | 0:21:27.5 | 0:02:50.8 |
8. | NOVÁKOVÁ Barbora |
VRV TEAM |
CZE | 0:21:55.4 | 0:03:18.7 |
9. | KRUPOVÁ Lucie |
VRV TEAM |
CZE | 0:22:07.4 | 0:03:30.7 |
10. | KNAPKOVÁ Denisa |
VRV TEAM |
CZE | 0:24:46.0 | 0:06:09.3 |
11. | NOVÁKOVÁ Anežka |
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB |
CZE | 0:26:44.7 | 0:08:08.0 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | JELÍNEK Josef |
BIG SHOCK TEAM o. s. |
CZE | 0:25:01.2 | 0:00:00.0 |
2. | BŘEZINA Jonáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:25:01.8 | 0:00:00.6 |
3. | KAŠPAR Adam |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:25:05.3 | 0:00:04.1 |
4. | ZEŤÁK Michael |
VRV TEAM |
CZE | 0:25:13.8 | 0:00:12.6 |
5. | MARTINEK Tomáš |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:26:07.9 | 0:01:06.7 |
6. | BÁRTEK David |
VRV TEAM |
CZE | 0:26:49.2 | 0:01:48.0 |
7. | ŠEDIVÝ Jakub |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:27:37.3 | 0:02:36.1 |
8. | POLÁČEK Albetr |
BIKE 2000 |
CZE | 0:27:39.9 | 0:02:38.7 |
9. | LUTOVSKÝ Ondřej |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:28:19.9 | 0:03:18.7 |
10. | HONZÁK David |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:28:36.6 | 0:03:35.4 |
11. | KLAUDA Jan |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:29:06.3 | 0:04:05.1 |
12. | ANDĚL Jan |
BIKE 2000 |
CZE | 0:29:10.8 | 0:04:09.6 |
13. | GAVENDA Jan |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:30:10.4 | 0:05:09.2 |
14. | SOLAŘ Kryštof |
VRV TEAM |
CZE | 0:30:29.6 | 0:05:28.4 |
15. | ČAPEK Tomáš |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:30:38.2 | 0:05:37.0 |
16. | NOVÁK Oskar |
SK BRNO |
CZE | 0:33:12.1 | 0:08:10.9 |
17. | TLÁSKAL Hynek |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:34:09.0 | 0:09:07.8 |
18. | PELIKÁN Tomáš |
VRV TEAM |
CZE | 0:34:20.6 | 0:09:19.4 |
19. | BARTOŠ Martin |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:34:35.1 | 0:09:33.9 |
20. | PAČESNÝ Vojtěch |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:35:07.2 | 0:10:06.0 |
21. | MIŠOŇ Matěj |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:35:30.1 | 0:10:28.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOČKOVÁ Nikol |
BIKE 2000 |
CZE | 0:44:14.1 | 0:00:00.0 |
2. | CZECZINKAROVÁ Jana |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:44:48.5 | 0:00:34.4 |
3. | BŘEZINOVÁ Daniela |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:46:14.6 | 0:02:00.5 |
4. | PRŮDKOVÁ Barbora |
BIKE 2000 |
CZE | 0:47:56.0 | 0:03:41.9 |
5. | ADÁMKOVÁ Jana |
APACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 0:50:24.1 | 0:06:10.0 |
6. | VANÍČKOVÁ Elena |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:50:53.2 | 0:06:39.1 |
7. | KŘÍŽOVÁ Klára |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:54:53.5 | 0:10:39.4 |
8. | KRZYŽANKOVÁ Lenka |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:59:58.2 | 0:15:44.1 |
9. | NOSKOVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:04:31.5 | 0:20:17.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAJCHART Jan |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:52:54.2 | 0:00:00.0 |
2. | DUDEK Ondřej |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 0:52:58.9 | 0:00:04.7 |
3. | PRŮDEK Matěj |
BIKE 2000 |
CZE | 0:54:52.6 | 0:01:58.4 |
4. | SROVNALÍK Filip |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:55:10.2 | 0:02:16.0 |
5. | KOBES Lukáš |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 0:56:07.0 | 0:03:12.8 |
6. | ŠULC Jakub |
BIKE&SKI BAKAJDA |
CZE | 0:56:50.4 | 0:03:56.2 |
7. | RASKIN Artur |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 0:56:55.8 | 0:04:01.6 |
8. | BALAEV Evgeny |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 0:56:55.9 | 0:04:01.7 |
9. | MICHAILOV Vladislav |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 0:58:44.7 | 0:05:50.5 |
10. | BYSTROŇ Vilém |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:59:46.3 | 0:06:52.1 |
11. | OUDA Matěj |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:59:50.8 | 0:06:56.6 |
12. | NAVAŘÍK Robert |
SALITH - SUMTEX |
CZE | 0:59:53.2 | 0:06:59.0 |
13. | YAKOVLEV Dmitry |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 0:59:53.7 | 0:06:59.5 |
14. | MELNIKOV Nikolai |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 1:00:17.9 | 0:07:23.7 |
15. | LEHKÝ Roman |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:01:08.1 | 0:08:13.9 |
16. | KOVÁŘ Jan |
MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ |
CZE | 1:01:34.6 | 0:08:40.4 |
17. | JÍLEK Zdeněk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:02:36.7 | 0:09:42.5 |
18. | ŠÍREK Adrian |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:02:50.0 | 0:09:55.8 |
19. | ALEKSANDROV Dmitry |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 1:03:03.5 | 0:10:09.3 |
20. | KRUMPHANZL Matyáš |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:04:44.4 | 0:11:50.2 |
21. | DZIEWA Mikołaj |
KTM Racing Team Złoty Stok |
POL | 1:04:55.4 | 0:12:01.2 |
22. | VRÁNA Dominik |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:05:17.1 | 0:12:22.9 |
23. | MATĚJKA Petr |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:05:52.3 | 0:12:58.1 |
24. | BERGMANN Michal |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 1:05:57.1 | 0:13:02.9 |
25. | DOLEŽAL Václav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:06:09.7 | 0:13:15.5 |
26. | STARÝ Dominik |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 1:07:47.3 | 0:14:53.1 |
27. | FEJFAR Jakub |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 1:08:40.5 | 0:15:46.3 |
28. | MAYER Daniel |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 1:09:24.7 | 0:16:30.5 |
29. | FLÁMA Tomáš |
TJ UNIČOV |
CZE | 1:09:33.7 | 0:16:39.5 |
30. | KOLÁŘ Patrik |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:09:50.6 | 0:16:56.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | MACHULKOVÁ Barbora |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:00:56.3 | 0:00:00.0 |
2. | AKHMADULINA Guzel |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 1:04:24.9 | 0:03:28.6 |
3. | HLUBINKOVÁ Nikola |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:04:54.6 | 0:03:58.3 |
4. | FILIPPOVA Marina |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 1:08:48.6 | 0:07:52.3 |
5. | ALDAKUSKHINA Alexandra |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 1:10:20.4 | 0:09:24.1 |
6. | DRAHOVZALOVÁ Markéta |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:12:00.2 | 0:11:03.9 |
7. | REZKOVÁ Aneta |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:19:54.7 | 0:18:58.4 |
8. | PAROLKOVÁ Markéta |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:23:36.7 | 0:22:40.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:08:42.0 | 0:00:00.0 |
2. | VASTL Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:10:01.0 | 0:01:19.0 |
3. | FUSEK Martin |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:10:51.6 | 0:02:09.6 |
4. | ŘEHÁK Vít |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:14:38.1 | 0:05:56.1 |
5. | LUKEŠ Daniel |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:14:57.2 | 0:06:15.2 |
6. | TITOV Evgenyi |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 1:15:19.2 | 0:06:37.2 |
7. | SÁDLO Dominik |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 1:15:40.9 | 0:06:58.9 |
8. | KRASNOV Alexander |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 1:16:26.7 | 0:07:44.7 |
9. | RYDVAL Jakub |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:17:24.5 | 0:08:42.5 |
10. | ŠELLER Luděk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:18:21.1 | 0:09:39.1 |
11. | VOMÁČKO Václav |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:18:28.3 | 0:09:46.3 |
12. | VLADYKIN Roman |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 1:18:45.6 | 0:10:03.6 |
13. | KUBÍN Filip |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:19:25.1 | 0:10:43.1 |
14. | SEKANINA Adam |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:21:12.6 | 0:12:30.6 |
15. | ZRŮST Adam |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:21:33.9 | 0:12:51.9 |
16. | JOHÁNEK Jakub |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:22:46.3 | 0:14:04.3 |
17. | GRZYBOWSKI Jacek |
VIKING DREAM BIKE SZCZAWNO ZDROJ |
POL | 1:23:07.3 | 0:14:25.3 |
18. | CÍSAŘ Vojtěch |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:23:21.3 | 0:14:39.3 |
19. | RYBA Jan |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 1:24:52.1 | 0:16:10.1 |
20. | BERECKEI Ondřej |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:25:02.1 | 0:16:20.1 |
21. | ŠVORC Jiří |
BIG SHOCK TEAM o. s. |
CZE | 1:26:18.5 | 0:17:36.5 |
22. | PAWLACZEK Artur |
UKS Dream-Bike Bielawa |
CZE | 1:28:39.2 | 0:19:57.2 |
23. | ZÁBRANSKÝ Stanislav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:30:53.7 | 0:22:11.7 |
24. | ŠMERDA Daniel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:32:32.2 | 0:23:50.2 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠTEVKOVÁ Janka |
CK EPIC Dohnany |
SVK | 1:17:34.2 | 0:00:00.0 |
2. | ŠULCOVÁ Pavlína |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:19:08.6 | 0:01:34.4 |
3. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:22:59.9 | 0:05:25.7 |
4. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:25:17.0 | 0:07:42.8 |
5. | VESELÁ Lucie |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:26:28.9 | 0:08:54.7 |
6. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM |
CZE | 1:27:40.1 | 0:10:05.9 |
7. | JEŽKOVÁ Hana |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:28:36.4 | 0:11:02.2 |
8. | BERKOVÁ Irena |
JUVACYKLO TEAM |
CZE | 1:29:46.7 | 0:12:12.5 |
9. | NOVÁKOVÁ Pavla |
ATOM BIKE TREK TEAM |
CZE | 1:30:20.7 | 0:12:46.5 |
10. | BULISOVÁ Lenka |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:31:06.8 | 0:13:32.6 |
11. | PIRZKALLOVÁ Zuzana |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:31:56.7 | 0:14:22.5 |
12. | JURKOVÁ Soňa |
BIKE 2000 |
CZE | 1:33:52.2 | 0:16:18.0 |
13. | NĚMCOVÁ Zdeňka |
UNIQA ALK JIHLAVA |
CZE | 1:36:52.0 | 0:19:17.8 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | MALÍK Michal |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:55:36.1 | 0:00:00.0 |
2. | ZÁHORA Michal |
XCR Svorada Sidi |
CZE | 0:56:02.1 | 0:00:26.0 |
3. | KUBÁNEK Marek |
BIKE CLUB Odry |
CZE | 0:56:47.4 | 0:01:11.3 |
4. | VLČEK Michal |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:57:24.2 | 0:01:48.1 |
5. | FRANK Petr |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 0:58:57.3 | 0:03:21.2 |
6. | KUČERA Jan |
inkosporteam.cz |
CZE | 0:59:40.6 | 0:04:04.5 |
7. | HRABAL Jakub |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:59:59.5 | 0:04:23.4 |
8. | STRACH Jakub |
Ski a Bike Centrum Radotín |
CZE | 1:00:07.4 | 0:04:31.3 |
9. | KUBICA Roman |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 1:00:12.6 | 0:04:36.5 |
10. | ČERNOCKÝ Martin |
inkospor |
CZE | 1:01:38.9 | 0:06:02.8 |
11. | ŠIRC Matěj |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:04:33.6 | 0:08:57.5 |
12. | ŠEDIVÝ Pavel |
BTK RozletServis.cz |
CZE | 1:06:29.4 | 0:10:53.3 |
13. | FLÁMA Miroslav |
Bike sport Uničov |
CZE | 1:06:59.8 | 0:11:23.7 |
14. | KOS Pavel |
UNIQA Jihlava |
CZE | 1:09:10.4 | 0:13:34.3 |
15. | KOPECKÝ Tomáš |
ZHORTEAM |
CZE | 1:12:37.0 | 0:17:00.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOUDELKA Petr |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 0:57:54.4 | 0:00:00.0 |
2. | KLAP David |
Allivictus Kofola Team |
CZE | 0:58:10.8 | 0:00:16.4 |
3. | KOBES Miroslav |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 1:00:34.3 | 0:02:39.9 |
4. | LEGNAVSKÝ Tomáš |
Outsiterz Novatec |
SVK | 1:00:49.8 | 0:02:55.4 |
5. | PITHART Jan |
AMULET RACING TEAM |
CZE | 1:04:56.1 | 0:07:01.7 |
6. | VOKOUN Jan |
KL SPORT MOST |
CZE | 1:06:58.5 | 0:09:04.1 |
7. | NOVOTNÝ Petr |
AMULET RACING TEAM |
CZE | 1:10:11.0 | 0:12:16.6 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | MARKT Karl |
Peto Team Zams |
CZE | 1:16:24.6 | 0:00:00.0 |
2. | FRIEDL Jiří |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:16:30.1 | 0:00:05.5 |
3. | NOVÁK Jiří |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:16:46.4 | 0:00:21.8 |
4. | LAMI Michal |
JUMP SPORT KLUB Košice |
CZE | 1:16:58.6 | 0:00:34.0 |
5. | SPĚŠNÝ Milan |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:17:18.2 | 0:00:53.6 |
6. | ŠKARNITZL Jan |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:17:58.3 | 0:01:33.7 |
7. | RAUCHFUSS Marek |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:18:54.3 | 0:02:29.7 |
8. | ULMAN Matouš |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:19:33.1 | 0:03:08.5 |
9. | EBERL Filip |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:20:04.3 | 0:03:39.7 |
10. | PAPRSTKA Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:21:11.2 | 0:04:46.6 |
11. | SÁBLÍK Lukáš |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:22:20.6 | 0:05:56.0 |
12. | EYMANN Daniel |
Thömus |
SUI | 1:23:26.8 | 0:07:02.2 |
13. | LAMI František |
JUMP SPORT KLUB Košice |
CZE | 1:23:37.5 | 0:07:12.9 |
14. | KANĚRA Michal |
GHOST - MOJEKOLO |
CZE | 1:25:10.1 | 0:08:45.5 |
15. | HEBISZ Rafal |
KTM Racing Team |
POL | 1:25:36.3 | 0:09:11.7 |
16. | KOVÁŘ Radim |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:25:58.6 | 0:09:34.0 |
17. | ALCHIMOWICZ Rafal |
POL | 1:26:29.4 | 0:10:04.8 | |
18. | NEPUSTIL Matěj |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:27:36.1 | 0:11:11.5 |
19. | NESVATBA Jan |
MADETA FITNESS/SPECIALIZED |
CZE | 1:28:04.1 | 0:11:39.5 |
20. | KAWALEC Marcin |
POL | 1:28:31.3 | 0:12:06.7 | |
21. | HUŠEK Martin |
BIG SHOCK TEAM o. s. |
CZE | 1:29:57.2 | 0:13:32.6 |
22. | SVORADA Jan |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:30:39.1 | 0:14:14.5 |
23. | KOZEL Michal |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:30:57.0 | 0:14:32.4 |
24. | FERENČAK Urban |
KD CALCIT KAMNIK BIKE TEAM GÍ |
CZE | 1:34:06.4 | 0:17:41.8 |
25. | KEC Jan |
MILKA-SUPERIOR MTB Racing Team |
CZE | 1:34:27.3 | 0:18:02.7 |
26. | KURCZAB Piotr |
KTM Racing Team Złoty Stok |
POL | 1:34:32.6 | 0:18:08.0 |
27. | STUNA Tomáš |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:37:07.8 | 0:20:43.2 |
28. | OŠŤÁDAL Jiří |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:37:59.9 | 0:21:35.3 |