Karlův běh České spořitelny - Karlův běh CT – Memoriál Jiřího Čáslavského

langlauf
DATUM :8.3.2015 ORT :Boží Dar

Selected athletes overview

Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
EXPORT :   XLS
Ergebnisse -
Loading...
Rang Bib Name Nat. Jahr Verein Zeit Rückstand Mezičas #
AUF DIE SEITE DARSTELLEN
Rang Bib Name Nat. Jahr Verein Zeit Rückstand Mezičas #
1 458 Detail PLISKA Jiří CZE 1981 Silvini Madshus team 2:14:47.0 0:00:00.0 0:54:05.4 1
2 451 Detail SIKORA Jakub CZE 1984 Rossignol racing team 2:17:01.9 0:02:14.9 0:55:44.4 2
3 563 Detail SAJDL Martin CZE 1981 Žižkovský tygři 2:17:26.6 0:02:39.6 0:55:45.0 3
4 476 Detail ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 2:26:17.1 0:11:30.1 0:57:50.8 4
5 479 Detail KUBÍČEK Jan CZE 1980 SPECIALIZED 2:31:28.6 0:16:41.6 1:00:41.8 7
6 485 Detail KAFKA Martin CZE 1980 SPUKK 2:32:31.0 0:17:44.0 0:59:18.2 5
7 508 Detail KRUPIČKA Jan CZE 1982 TJ Ostrov 2:35:30.9 0:20:43.9 1:03:40.6 9
8 556 Detail EBERL Tomáš CZE 1984 LK Slovan K. Vary 2:37:29.5 0:22:42.5 1:00:32.8 6
9 455 Detail SCHLECHTER Vojtěch CZE 1982 Žižkovský tygři 2:40:06.1 0:25:19.1 1:03:59.9 10
10 562 Detail TOŠNER Michal CZE 1978 LK Slovan Karlovy Vary 2:40:44.7 0:25:57.7 1:02:06.1 8
11 453 Detail KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 Slovan Zdravotník Praha 2:44:58.8 0:30:11.8 1:05:56.8 12
12 519 Detail KOMZÁK Radek CZE 1980 HO ŠKROVÁD 2:44:59.8 0:30:12.8 1:05:05.9 11
13 397 Detail STOWASSER Filip CZE 1983 Škoda Power 2:47:36.4 0:32:49.4 1:06:09.6 14
14 604 Detail BLAŽEK Pavel CZE 1978 HK Čimiči 2:49:23.7 0:34:36.7 1:09:07.7 19
15 464 Detail TECHL Lukas CZE 1977 TJ SOKOL SENOHRABY 2:49:31.9 0:34:44.9 1:05:57.4 13
16 486 Detail MULLER Jan CZE 1978 TURNOV 2:49:51.6 0:35:04.6 1:06:31.7 15
17 418 Detail BABICA Milan CZE 1981 Praha 9 - Dolní Počernice 2:50:55.0 0:36:08.0 1:07:10.3 16
18 527 Detail JANOUŠEK Josef CZE 1984 SkI Polevsko 2:53:41.6 0:38:54.6 1:08:21.4 17
19 491 Detail GROMUS Daniel CZE 1978 HO Rýmařov 2:54:36.8 0:39:49.8 1:09:06.9 18
20 552 Detail DLOUHÝ Radek CZE 1976 HO Komorní výtah 2:54:46.0 0:39:59.0 1:11:06.4 23
21 495 Detail ZRALÝ Jan CZE 1981 PRAHA 4 2:58:06.9 0:43:19.9 1:11:48.5 25
22 626 Detail HAVELKA Rostislav CZE 1977 --- 2:59:51.1 0:45:04.1 1:10:37.5 21
23 532 Detail VOLDŘICH Petr CZE 1978 Ski klub Šumava 3:02:20.7 0:47:33.7 1:11:22.0 24
24 610 Detail PILÁT Stanislav CZE 1982 VHS Brno 3:07:33.4 0:52:46.4 1:10:07.2 20
25 469 Detail STEHLÍK Rudolf CZE 1977 SOHV Abertamy 3:07:51.2 0:53:04.2 1:11:02.1 22
26 470 Detail MOTLÍK Ondřej CZE 1980 SOHV Abertamy 3:09:09.2 0:54:22.2 1:15:26.4 28
27 515 Detail DVOŘÁK Marek CZE 1976 Chomutov 3:10:44.0 0:55:57.0 1:14:49.9 27
28 394 Detail NOVÁK Lukáš CZE 1982 AC SAKÉ KATEŘINKY 3:11:23.9 0:56:36.9 1:14:48.7 26
29 352 Detail HARTL Tomáš CZE 1980 Sokol Římov 3:16:19.1 1:01:32.1 1:15:45.1 29
30 502 Detail PANEC Petr CZE 1980 DorO´ski 3:24:31.8 1:09:44.8 1:16:16.1 30
31 436 Detail POUL Jaromír CZE 1977 OS Zvonějov 3:27:28.8 1:12:41.8 1:25:22.6 36
32 544 Detail KROUPA Michal CZE 1983 --- 3:32:05.7 1:17:18.7 1:21:22.7 32
33 498 Detail LABSKY Zdenek CZE 1981 Praha 10 3:34:38.6 1:19:51.6 1:24:27.6 34
34 636 Detail HAKEN Robert CZE 1979 HAVIT 3:36:42.8 1:21:55.8 1:26:58.9 38
35 415 Detail BAUER Ondřej CZE 1984 NEJDEK 3:38:04.0 1:23:17.0 1:25:24.9 37
36 497 Detail KOCMÁNEK Petr CZE 1977 OS Zvonějov 3:42:22.5 1:27:35.5 1:18:02.8 31
37 429 Detail SOBOTA Martin CZE 1979 Pupkani KV 3:44:40.1 1:29:53.1 1:28:32.9 39
38 465 Detail FROLÍK Jan CZE 1985 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav 3:45:25.4 1:30:38.4 1:22:42.0 33
39 364 Detail TULACH Petr CZE 1984 Vydlabaná loďka 3:54:37.7 1:39:50.7 1:25:12.8 35
40 406 Detail NOVÁČEK Štěpán CZE 1978 Pupkani KV 3:54:58.8 1:40:11.8 1:30:39.0 40
--- 355 Detail VOLNÝ Jindráš CZE 1982 KARLOVY VARY DNS --- --- ---
--- 434 Detail ŠEBESTA Jakub CZE 1978 TriSki DNS --- --- ---
--- 539 Detail ŠILHAN Jiří CZE 1976 WiTTE bike team DNS --- --- ---