Karlův běh České spořitelny - Karlův běh CT – Memoriál Jiřího Čáslavského

langlauf
DATUM :8.3.2015 ORT :Boží Dar

Selected athletes overview

Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
EXPORT :   XLS
Ergebnisse -
Loading...
Rang Bib Name Nat. Jahr Verein Zeit Rückstand Mezičas #
AUF DIE SEITE DARSTELLEN
Rang Bib Name Nat. Jahr Verein Zeit Rückstand Mezičas #
1 356 Detail KAUFMANN Gottfried GER 1965 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 2:31:25.2 0:00:00.0 1:00:21.6 1
2 600 Detail ZÁSTĚRA Tomáš CZE 1964 Ski klub Šumava 2:36:22.1 0:04:56.9 1:00:39.5 2
3 637 Detail KRUEGER Thomas GER 1962 --- 2:43:04.9 0:11:39.7 1:05:12.8 4
4 632 Detail MÜLLER Gerold GER 1963 BERTSDORFER SV 2:43:48.7 0:12:23.5 1:05:08.7 3
5 353 Detail TIŠER Robert CZE 1962 SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 2:44:34.1 0:13:08.9 1:05:38.4 7
6 590 Detail VOLDŘICH Petr CZE 1958 Přední Zadov 2:45:08.0 0:13:42.8 1:05:13.6 5
7 531 Detail VESELÝ Jiří CZE 1957 Ski klub Šumava 2:51:47.3 0:20:22.1 1:05:37.8 6
8 374 Detail PEK Miroslav CZE 1958 --- 2:57:24.1 0:25:58.9 1:10:07.5 10
9 624 Detail KUBEŠ Petr CZE 1964 SOKOL VRÁT 2:58:42.5 0:27:17.3 1:09:25.8 8
10 390 Detail SEMÍK Luboš CZE 1962 OK24 Praha 3:01:01.0 0:29:35.8 1:09:45.3 9
11 630 Detail BOK Jan CZE 1965 MMB Třebenice 3:02:21.8 0:30:56.6 1:13:05.0 12
12 518 Detail ŠTROBL Luboš CZE 1959 Nové Město na Moravě 3:07:05.4 0:35:40.2 1:14:35.9 15
13 402 Detail ZAIKA Aleksandr UKR 1963 HOSTIVICE 3:10:27.8 0:39:02.6 1:13:36.1 13
14 512 Detail ČECH Pavel CZE 1964 SKI PAX Horní Maxov 3:14:14.1 0:42:48.9 1:14:33.9 14
15 379 Detail ČEŠNER Vladimír CZE 1958 Odolena Voda 3:14:29.7 0:43:04.5 1:17:25.1 18
16 650 Detail ŠIMEK Tomáš CZE 1963 FEL Praha 3:16:15.2 0:44:50.0 1:10:55.5 11
17 597 Detail KRÁSA David CZE 1961 Sokol Malá strana 3:17:37.6 0:46:12.4 1:15:07.7 16
18 466 Detail BAUER Lumír CZE 1957 Muller-Bauer ski team 3:17:40.4 0:46:15.2 1:16:09.4 17
19 461 Detail KŘÍŽ Vladimír CZE 1958 Źižkovský tygři 3:25:24.0 0:53:58.8 1:19:05.4 19
20 581 Detail DOLEŽAL Jiří CZE 1959 Factor Bike Team 3:25:28.7 0:54:03.5 1:21:20.1 20
21 452 Detail ZEISEL Viktor CZE 1956 KAMENICE 3:31:16.0 0:59:50.8 1:22:56.8 21
22 442 Detail ŠÍDA Karel CZE 1958 Černí koně 3:46:21.7 1:14:56.5 1:29:48.0 25
23 629 Detail VÁPENÍK Petr CZE 1961 BTT TEAM LIBOCHOVICE 3:46:45.8 1:15:20.6 1:26:20.8 23
24 525 Detail MIFEK Tomáš CZE 1964 Kbely Cycling team 3:47:49.8 1:16:24.6 1:23:28.2 22
25 614 Detail KOVÁRNA Bohumil CZE 1964 --- 4:00:34.8 1:29:09.6 1:33:59.7 27
26 367 Detail NOVÁK Štěpán CZE 1964 Rejnok 4:02:36.4 1:31:11.2 1:26:35.7 24
27 641 Detail ULMA Tomáš CZE 1964 PRAHA 9 4:03:12.3 1:31:47.1 1:35:30.3 30
28 484 Detail ŠVÁRA Zbyněk CZE 1965 Žitenice 4:08:09.0 1:36:43.8 1:35:26.2 28
29 526 Detail VOSECKÝ František CZE 1960 SkI Polevsko 4:12:13.8 1:40:48.6 1:33:51.8 26
30 665 Detail DURAS Jaroslav CZE 1964 Stejkárna 4:18:20.2 1:46:55.0 1:35:27.3 29
31 483 Detail RIKL Milan CZE 1960 Žitenice 5:06:17.1 2:34:51.9 1:57:44.7 31